Zvýraznění na světlých vlasech s tmavými zámky: zpět, barva, Kalifornie.Postupné pokyny s fotografiemi

Přírodní blond vlasy jsou chloubou jejich majitele.Blondýnky se zřídka rozhodnou radikálně změnit svůj obrázek.Ale zvýraznění tmavými pruhy pomůže přinést rozmanitost.Jedná se o módní směr v barvení, který vám umožní ztmavnout celkový stín vlasů bez překreslení celého objemu nebo přidat do účesu nějaké detaily, které upoutají pozornost.

Jak vypadá zvýraznění na blonďatých vlasech s tmavými zámky

Nový trend v barvení blonďatých vlasů zdůrazňuje individualitu dívky, jejíoriginalita a originalita.Tmavé prameny díky kontrastu barev vizuálně zvyšují objem účesu.Je možné experimentovat s několika blízkými odstíny najednou.

Zvýraznění na světlých vlasech s tmavými zámky lze provést s plynulými přechody z jednoho zámku do druhého.Je důležité, aby výsledek barvení vypadal přirozeně, v souladu s přirozenou barvou vlasů.

Lze použít jiné techniky barvení:

 • začnou barvit u kořenů a přesouvat se ke špičkám;
 • ztmavit několik pramenů;
 • způsobují stmívání kolem celé hlavy.

Vlastnosti zvýraznění tmavými zámky

Pro barvicí zámky odborníci doporučují používat přípravky neobsahující amoniak, které neproniknou hluboko do struktury vlasů a nepoškozují jej.To je plus technologie, ale hlavní nevýhoda z toho vyplývá - po nějaké době se barva omývá.V průměru se to stane po 3 měsících.

Zvýraznění tmavými zámky na bílých vlasech

Blond zředěný tmavými zámky vypadá vizuálně sytější a jasnější.Kontrast v kombinaci barev vám umožní soustředit se na samostatnou část sestřihu, zdůraznit ji a nechat ji hrát novým způsobem.

Specialisté doporučují, aby se při tmavém zabarvení bílých vlasů rozhodly pro tmavé blond, přírodní blond, čokoládu, med, světle kaštany a kávové odstíny.

Tyto tóny dobře ladía zvláště výhodně zdůrazňují přirozenou přirozenost blond vlasů.Prameny vypadají strukturovanější a svěží.Obraz je čerstvější a mladší.

Zvýraznění na světlých vlasech s tmavými zámky

Tónování v „růžovém křemenu“ je oblíbené u mladých majitelů světlých vlasů.Jemný růžový odstín na bílých vlasech dodává romantiku a něhu, zdůrazňuje mládí módy.

Tmavé zámky na světle hnědých vlasech

Blonďaté dívky často věří, že jejich přirozená barva vlasů nemá požadovaný jas.Právě tento odstín vlasů se však nejlépe hodí k barvení a je kombinován s obrovskou paletou odstínů.Aniž byste se dramaticky změnili, můžete snadno změnit obrázek a dát mu nový dotek.

Doporučuje se zvýraznění na světlých vlasech s tmavými zámky, když se přirozený tón liší od světle hnědé, pomocí odstínů tónu nebo 2 tmavších než přirozený. Tmavě blond, med, lehký kaštan, karamelové odstíny jsou velmi vhodné.

Můžete použít několik tónů současně a vytvořit plynulé přechody barev.Optimálně vybraná kombinace odstínů pouze zvýrazní krásu přirozené barvy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Tmavé zámky na světle hnědých vlasech

Barvy čokolády a kávy, kaštany a teplé barvy jsou vhodné k zvýraznění tmavě blond odstínů vlasůodstíny skořice a karamelu.Na karamelovém pozadí jsou tmavé a světlé zámky pozoruhodně kombinovány.Zvláště dobře, tyto harmonické přetékání barev zdůrazňují kaskádu střihu.

Skořičné odstíny zahrnují řadu tónů od mědi po zlato a dokonale prolínají tmavé blond kadeře.

Tmavé zámky na rudých vlasech

Struktura rudých vlasů se poněkud liší od ostatních. Červené vlasy jsou tlustší, zůstávají však poměrně křehké a porézní.Zvýraznění na rudých vlasech jim dodá lesk.

Ke ztmavnutí červených zámků se doporučuje používat teplé kávové odstíny, koňak, tmavě červené, vlašské ořechy, hluboká měď.Pro jasnější mimořádný výsledek jsou vhodné šarlatové, měděné a jasně červené odstíny.

Při výběru odstínu je třeba vzít v úvahu i vzhled a tvar účesu.Hlavní věc pro zrzavé dívky je zachovat neobvyklý zlatý odstín při barvení tak, aby se tón vlasů tak krásných od přírody nezměnil na matnou, rezavějící barvu.Je také nutné zvolit správnou péči o barevné vlasy.

Na znovu zarostlých kořenech s přídavkem tmavých pramenů

Pro jakékoli zbarvení vlasů bude po určité době vyžadována korekce.Rychlost růstu vlasů je individuální: u některých je korekce nutná po 3–4 týdnech, zatímco u jiných trvá účes až 8–10 týdnů.Zvýraznění na zarostlých kořenech je skvělou příležitostí k osvěžení vlasů a vyvarování se nanášení barvydélka pramene.

Základní korekce by měla opakovat barvu předchozího zabarvení a neměla by přesahovat 1 cm za jeho hranice.K tomu, aby účes vypadal přirozeně a hranice nového barvení není jasně vysledována, není nutné vytvořit přechodovou linii. Asymetrie dává účesu přirozený vzhled.

Oříznutí bobu se zvýrazněním tmavými prameny

Zvýraznění může snadno oživit střih, přidat originalitu a osobnost pravidelnému účesu.Pro každý účes jsou však vhodné různé možnosti zvýraznění.

Asymetrické fazole jde dobře se zvýrazněním kontrastu.Tmavé zámky u kořenů a zesvětlených konců vlasů dodají účesu nádheru.Také na krátké bobi s roztrženými konci, černé a bílé zvýraznění vypadá skvěle.

Prodloužení stylisté caretů doporučují osvěžení technikou ombre.

Zvýraznění tmavými prameny zespodu

Charakteristickým rysem zvýraznění Peek-a-Boo je, že spodní část účesu je namalovaná v tmavých nebo jasných barvách. Vybrané odstíny kontrastují s hlavní barvou vlasů a zvyšují objem účesu. Při tónování se rozlišují třesky a časová část.Tato technika je vhodná pro krátké srážky.

Vyberte velké nebo tenké prameny

Než začnete zvýrazňovat, měli byste se rozhodnout, jaký typ preferujete: vzácné nebo časté, malovat tenké prameny nebo větší.

Konečný výsledek malby závisí na tom:

 1. Jsou-li zámky tenké, měly by být natřeny tak často, jak je to jen možné, takže výsledek bude jasně viditelný a přirozenější.
 2. Velké prameny ostře kontrastují s objemem.Takové barvení vám umožní dosáhnout požadovaného vizuálního objemu u tenkých vlasů.
 3. Nejodvážnější, experimentálně zaměřené dívky mohou vyzkoušet zajímavou kombinaci velkých a malých pramenů.

Jaký postup zvolit

Zvýraznění světlých vlasů tmavými prameny lze provést pomocí jedné ze stávajících technik.

Každá odrůda má své vlastní vlastnosti a charakteristické rysy:

 • „Francouzský“ blond má vlastní „vizuální“ přirozený výsledek.Okraje barevného přechodu jsou plynulé, protože stmívání se provádí na 1 nebo maximálně 3 tónech.

 • Když se ombre zbarví, je výrazná gradace odstínů a přechází od ztmavnutí u kořenů k přirozené barvě uprostřed účesu a odbarvených vlasů na koncích.
 • Při „klasickém“ zvýraznění dochází k postupnému střídání světlých a tmavých kudrlinek.
 • Zvýraznění tmavými kořeny se provádí zbarvením tenkých pramenů odsazených od kořenů o 1–3 cm. Tato technika se liší od ombre tím, že jsou jednotlivé prameny natřeny, a ombre jsou všechny vlasy barveny v několika odstínech jako celku.
 • Zvýraznění se sekvenčním použitím dvou blízkých odstínů stejné barvy, například studeného a teplého spektra.
 • Zvýrazňování závojů je zajímavé, protožeže pro barvení je vrstva vlasů přidělena ne shora, ale na vnitřní vrstvu účesu.Tato technika vypadá dobře na účesy, které mají jasný obrys.
 • Při výběru techniky „oslnění“ je účinek velmi zajímavý a je zvláště vhodný pro dívky s kudrnatými vlasy.Zkušený stylista drží ruce barvivem v neporušených vlnitých vlasech a stěží se jich dotýká.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Barvicí sekvence

 1. V první fázi jsou kořenová zóna a některé jednotlivé prameny barveny v nejtmavších z vybraných odstínů.
 2. Poté odstín tónových světlejších tónů rovnoměrně vybral některé prameny v hlavě.
 3. Nejsvětlejší ze zvolených odstínů se aplikuje na zbytek vlasů.

V závislosti na konečném výsledku, kterého je žádoucí dosáhnout, se zbarvení vybraných pramenů provádí v přísném pořadí nebo náhodně.

Jak to udělat doma

Existuje několik způsobů, jak zvýraznit tmavé prameny na blond vlasy.A mohou být použity doma.Poté, co jste se rozhodli pro zvýraznění, musíte zvolit metodu s ohledem na délku vlasů a požadovaný účinek procedury.

S fólií

Tato technika barvení je jednoduchá a pohodlná, vhodná pro zvýraznění dlouhých vlasů.Než začnete barvit,musíte připravit proužky fólie široké 10 cm a nejméně 4 cm delší než vlasy.Můžete si také zakoupit speciální fólii pro zvýraznění, již nařezanou na proužky o požadované šířce a délce 30 cm.

Technologie zvýraznění:

 • Vlasy jsou rozděleny na 6-8 částí a upevněny sponou tak, aby nezasahovaly.
 • Barvení by mělo být zahájeno od střední spodní části směrem nahoru.
 • Když je středová zóna obarvená, je třeba zpracovat boční zóny.
 • Prameny požadované šířky jsou rozlišeny a umístěny na horní stranu fólie.
 • Barvicí činidlo se pečlivě nanáší štětcem, 1 cm od kořenů.
 • Fólie se omotá kolem okrajů a zafixuje.
 • Barvivo zraje na vlasech po dobu nezbytnou pro určitý odstín a omývá se.
 • Na konci postupu by se na kadeře měla použít maska ​​nebo balzám.

Prostřednictvím klobouku

Tato možnost se doporučuje majitelům krátkých srážek a je vhodná pro provádění při zvýraznění doma.Barevné zámky dopadají hladce, je možné měnit frekvenci zámků.Na hlavu je položen speciální klobouk a pomocí háčku nebo hřebenu s tenkým ocasem jsou otvory vystrčeny vlasy.

Vzhledem k požadovanému výsledku jsou prameny provléknuty jedním, několika nebo všemi otvory.

Barva se nanáší štětcem, zadaný čas se udržuje a omývá.Opláchněte bez odstranění víčka.Krytka by měla být odstraněna až po sejmutízbytkové složení s vlasy.Aby byl přechod hladší, doporučujeme vám opláchnout si vlasy tonikem požadovaného stínu a aplikovat balzám.

Použití gumových pásků

Tato technika je vhodná pro kadeře střední délky.Vzhledem k tomu, že v kořenech je tón tmavší než v tipech, tato technika vám umožňuje vytvořit efekt „zarostlých kořenů“ a hrát si s barvami a koncentrací odstínů.

Rozdělení vlasů je rozděleno do jednotných zón a sbíráno v ohonech.Je nutné doplnit správné množství gumy.Špičky každého ohonu jsou zbarveny.Doba expozice barvy je stanovena v souladu s doporučením v návodu.

Použití hřebenu

Metoda je jednoduchá, ale vyžaduje určité dovednosti, jinak bude výsledek nerovnoměrný.

​​

Technologie je následující:

 1. Suché vlasy by se měly pečlivě česat, aby se hřeben mohl volně klouzat podél pramenů.
 2. Barvicí kompozice se nanáší přímo na plastový hřeben (výsledek závisí na tloušťce hřebenu).
 3. Proveďte je skrz vlasy, aniž byste vzhlédli, od kořenů až po konce.
 4. Po nějaké době jsou vlasy barveny z vlasů a vlasy ošetřeny balzamem.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jak zvýraznit krátké vlasy

Existují speciální techniky zvýraznění vhodné výhradně pro krátké vlasy.srážky.

Jsou následující:

 1. Pro kaskádové srážky je nejlepší provádět diagonální zvýraznění.Pro zbarvení, kontrast, ale harmonizaci mezi sebou, jsou vybrány odstíny.
 2. Krátké prameny můžete barvit pomocí klobouku, fólie nebo otevřené metody.Závisí to na technice zvýraznění a počtu odstínů.
 3. Tónování zad přidává lehkost krátkým vlasům a dodává vizuální objem.

Zvýraznění na světlých vlasech s tmavými zámky

Výhody tmavého zvýraznění světlých vlasů:

 • přidává do obrázkuhloubka a dává objem primární barvě;
 • nevyžaduje častou opravu;
 • ne všechny vlasy jsou vystaveny barvivu;
 • kvůli tmavým pramenům se účes stává strukturovanější a můžete se soustředit na samostatnou část sestřihu.

Neobvyklý způsob zvýraznění - s tmavými prameny - umožňuje dívkám s blond vlasy dát účesu živost, osobnost.Výhodou této techniky (která vypadá zvláště výhodně na světlých vlasech) je schopnost maskovat šedé prameny.

Video o zvýraznění světlých vlasů

Kalifornie zvýraznění:

Zvýraznění doma: