Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.Fotografie před a po zákroku, recenze.Kolik jsou injekce

Dokonale baculaté rty zvyšují přitažlivost a sexy image ženy.Jedním ze způsobů, jak korigovat tvar a velikost rtů v moderní estetické kosmetologii, je injekční terapie kyselinou hyaluronovou.Kosmetičky potvrzují pozitivní výsledky pomocí fotografií pořízených před a po injekci.

Tento postup umožňuje transformovat rty téměř bez zranění a chirurgického zákroku.Obrysový plast je jednoduchý, cenově dostupný a nemá žádná věková omezení.

Injekce kyseliny hyaluronové do rtů - účinnost

Kyselina hyaluronová je chemická látka syntetizovaná lidským tělem přirozeným způsobem.Je součástí kožních buněk a udržuje nezbytnou úroveň hydratace.Hyaluron se podílí na metabolických procesech a na produkci elastinu a kolagenu.

Změny v těle související s věkemvede ke snížení množství produkované kyseliny hyaluronové, což negativně ovlivňuje stav kůže a rtů.Rty potřebují další hydrataci a vlhkost prostě nestačí.

Další podávání látky doplňuje rezervu vlhkosti, obnovuje přirozenou krásu a zář pokožky a rtů.Kromě zachování přirozeného stavu dávají injekce hyaluronu rtům větší objem a vytvářejí jasný obrys.

Výhoda kyseliny hyaluronové oproti jiným lékům v obsahu pouze přírodních složek podobných složkám produkovaným v těle.Kořeny dobře, aniž by způsobily odmítnutí a alergie.

Po podání se kyselina hyaluronová v těle nerozloží.Díky interakci s buněčnou tekutinou se transformuje na gel, který se může soustředit v jedné zóně.

K absorpci dochází samozřejmě, ale postupně, v průběhu několika měsíců.Úplné odstranění látky nastane nejdříve o šest měsíců později, v závislosti na metabolismu v těle.Proto je po téměř roce naplánována druhá oprava.

Důležitým bodem je, žerozklad hyaluronu stimuluje přírodní kolagen k produkci vlhkosti , čímž se prodlužuje účinek postupu.

Když se pacientovi nelíbí změny, obrys není žádoucí nebo zvýšení je větší, než je žádoucí, může být kyselina hyaluronová odstraněna z těla v krátké době zavedením neutralizačních léčiv.

Kyselina hyaluronová zavedená v roce 2006rty, pomůže s věkem souvisejícím výskytem vrásek kolem rtů, vysušení kůže na rtech, způsobení prasklin, u tenkých rtů s nedostatkem objemu.S vrozenou asymetrií rtů a rozmazaným obrysem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Výhody a nevýhody postupu

Korekce rtů pomocí kyseliny hyaluronové způsobuje, že jsou svůdnější, což potvrzují dívky, a zveřejňují fotografie před a po zákroku.Obrys je čirý a zřetelný, objem se znatelně zvětšuje a zlepšuje se tvar rtů.A obdivuhodné recenze dělají proceduru ještě atraktivnější.

​​

Po experimentu je snadné vrátit se k přirozenému obrazu bez pomoci lékařů.Všechno se stane ostatním postupně a nepostřehnutelně.

Zavedení injekcí pro kosmetické účely má několik výhod:

 • Schopnost získat to, co chcete.

Injekce mohou napravit přirozené vady a získat pocit sebevědomí.Získejte rty, jak chcete, tvarem a objemem.

 • Řízený proces.

Zvýšení velikosti rtů lze regulovat změnou množství podávané látky.Postupný postup umožňuje dosáhnout požadovaného účinku v několika fázích.

 • Rychlý výsledek.

Doba trvání postupu je pouze 20–30 minut.

 • Nedostatek bolestia minimální vedlejší účinky.

ProTento postup používá místní léky proti bolesti.Z kyseliny hyaluronové je ve srovnání s jinými plnivy jen velmi málo modřin a šmouh.Jizvy se netvoří vůbec.

 • Nízká pravděpodobnost alergických reakcí.

Složení hyaluronu je blízké přirozenému složení vytvářenému lidským tělem, takže výskyt alergie je nepravděpodobný.

 • Nedostatek přípravného a rehabilitačního období.

Před provedením opravy není nutný zvláštní výcvik a po zákroku můžete okamžitě jít domů bez rehabilitačního období.

 • Nejlepší a trvalý výsledekmezi plnivy rtů.
 • Bezpečné a zdraví neškodné.

Injekční látka je pro zdraví naprosto bezpečná a tělo ji považuje za přirozené.Po vypršení je zcela odstraněn z těla, aniž by narušoval metabolické procesy.

Nevýhodou postupu jsou vysoké náklady a krátké trvání pouze 6–9 měsíců.Pro udržení objemu je nutný druhý postup a časté podávání hyaluronu inhibuje jeho přirozenou produkci.

Časté injekce kyseliny hyaluronové na rty (viz obrázky před a po) mohou vyvolat autoimunitní onemocnění, která vyžadují dlouhodobou léčbu.

Při nadbytku látky mohou rty ztratit svou přirozenost, což je také nevýhoda.

Injekce hyaluronu snižují místní imunitu a zvyšuje se pravděpodobnost poškození virem.infekce, jako je herpes.

Kontraindikace při injekcích

V zájmu dokonalosti ženy často zapomínají na kontraindikace.A existují.

Kontraindikace:

 1. Procedura se neprovádí, pokud se na rtech vyskytuje zánětlivý proces.Například herpes, když jsou rty pokryty boláky a krustou.
 2. V průběhu těhotenství a kojení je vroubování vrstevnic zakázáno.
 3. Manipulace je zakázána u diabetes mellitus, u autoimunitních onemocnění a souvisejících s poruchami krvácení.
 4. Během období virových chorob.
 5. U hormonálních patologií.
 6. Pro alergie na hyaluron a jeho složky.
 7. Rakovina je zkumavka pro tento postup.
 8. V případě patologického strachu z jehel a injekcí.
 9. Duševní poruchy, včetně epilepsie.
 10. Když tělo reaguje negativně na předchozí podobný postup.
 11. Po loupání nebo laserovém /mechanickém resurfacingu kůže.

Je třeba poznamenat, že provedení plastické korekce v období menstruace významně prodlužuje rehabilitační období a ovlivňuje stupeň expozice kyselině hyaluronové.

Proto se pro tuto dobu neplánuje žádný postup.

Jaké léky se používají?

Bylo vyvinuto několik léčiv založených na kyselině hyaluronové a účinně se používají pro zvětšení rtů.Rozdíl mezi léčivy je v použitých pomocných látkách, trvání resorpce (biodegradace), značcevýrobce a náklady.

Při výběru nejlepšího léčivého přípravku musíte lékaři důvěřovat, protože jste dříve informovali o jednotlivých negativních reakcích na jednotlivé složky.

Nejoblíbenější jsou:

 • Juverder 3+

Droga Juvederm z AmerikyAllergan je dodáván ve formě jednorázových injekčních stříkaček s obsahem gelu.Je založen na kyselině hyaluronové neživočišného původu, což snižuje pravděpodobnost alergických reakcí.

Rovnoměrně rozložené pod kůží.Poskytuje trvalé výsledky až 12 měsíců.

 • Stylage

Stylage obsahuje lidokain a přírodní antioxidant mannitol, který snižuje vedlejší účinky.Úspěšně modeluje kontury a kompenzuje nedostatek vlhkosti.

Zavádí se do střední a horní vrstvy kůže rtů, aby se upravil obrys a poskytl objem.

 • Genyal Volumae (Volum)

Tento produkt je určen pro objemové modelování rtů a tvarování.Poskytuje zvýšení objemu bez poškození tkáně.

Vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové zajišťuje, že účinek trvá 10–18 měsíců.To je množství drogy vylučované z těla.

 • Perfecta France

Lék je vybaven biokompatibilitou s kožními buňkami a zvýšenou plasticitou.

Plnivo si po udržení udržuje svoji polohu, dokonale udržuje svůj tvar a poskytuje trvalý výsledek.

Zvláštní formule nezpůsobuje otok.Je ekonomicky spotřebován a poskytujedlouhodobý účinek.

 • Princezna VOLUME

Droga rakouské společnosti CROMA má buněčnou strukturu a vysoký stupeň homogenizace.Je dokonale distribuován, vytváří přirozený a dlouhodobý efekt aplikace.Podává se bezbolestně a je vhodný pro mladé dívky.

Kvalita přípravků je potvrzena osvědčeními.Byly klinicky testovány a jsou naprosto bezpečné.

Příprava na postup a techniku ​​

Příprava na postup pro korekci rtů kyselinou hyaluronovou začíná lékařskou konzultací.Zjistí kontraindikace, vybere pro tento případ nejlepší lék a určí dávkování.

Klient by měl lékaři jasně vysvětlit účinek očekávaný od sezení.Jedná se o zvětšení jednoho rtu nebo obojí, korekce obrysů, jen zvedněte rohy rtů.Podrobná diskuse zvyšuje šance na úspěch.

Následuje anestetický postup.Nejprve jsou rty ošetřeny speciálním krémem.Poté podají injekci anestetického prostředku.Rty ztrácejí citlivost 1,5 - 2 hodiny.Rty ztrácejí pohyblivost a je těžké mluvit.

Kyselina hyaluronová se vstřikuje do hloubky 1–2 mm pomocí tenké jehly, což minimalizuje poškození kůže a bolest.Povrch rtů je rozdělen do zón, do nichž je zavedena látka.K rovnoměrné distribuci léčiva bude trvat asi 10-20 injekcí v malých dávkách.

Injekce se cítí jako lehká špetka.Zavedení plniva způsobuje brnění.

Po podání všech injekcí lékař lehce masíruje rty, aby se kyselina hyaluronová hromadila a lépe interagovala s vnitřními tkáněmi.Poté doktor aplikuje na rty led a trochu si odpočine.

Během korekce je důležité odhadnout přesnou dávku tak, aby se velikost nezvětšovala a tkáně nebyly napnuty.V případě předávkování po odstranění hyaluronu a normalizaci objemu rtů vypadají ochable a ošklivě.

První sezení málokdy dává požadovaný výsledek.Po 2-3 týdnech, kdy se kyselina hyaluronová plně projeví, se provede druhá nápravná relace.Nedostatky a známky asymetrie jsou eliminovány.

Kyselina hyaluronová na rtech: před a po fotky

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou: fotografie předa po zákroku ženy různého věku

Doporučení pro odchod po sezení a v prvních týdnech

V prvních hodinách po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je pozorován mírný otok a zarudnutí, jako na fotografii po neúspěšném postupu.Na konci dne všechny vnější projevy obvykle zmizí.V extrémních případech ráno následujícího dne.

Po prvním konturování rtůby se měla dodržovat následující doporučení:

 • Masírovat rty je zakázáno.
 • První nebo dva dny je zakázáno pít horké nápoje, alkohol a kouř.
 • Nemůžete si dát horkou koupel, jít do sauny, solária a opalovat se, nebo jít do lázní proběhem prvních 2 týdnů.
 • Vyhněte se fyzické činnosti, která může způsobit hematomy a modřiny.
 • Použití make-upu se nedoporučuje 4-5 dnů po zákroku.
 • Masáže obličeje a polibky by měly být vyloučeny na 14 dní.

K odstranění modřin a modřin v ústech jsou namazány masti „Arnica“, „Traumeel C“.

Každý den je nutné pít množství vody předepsané lékařem v závislosti na množství podaného léčiva.

Ještě několik dní je třeba pečlivě ošetřit krém na změkčení rtů.Rty potřebují mír, dokud se stopy po injekcích nezhojí a lék není distribuován bez akumulace.

Příští návštěva lékaře po zasedání je naplánována na 10–12 dní.Účinek se zcela projeví po 2 týdnech, kdy je plnivo úplně distribuováno a hromadí se v něm správné množství vlhkosti.

Možné komplikace

Ve většině případů nejsou nežádoucí účinky pozorovány po injekci kyseliny hyaluronové.V některých případech jsou možné alergické projevy způsobené plnivem.

​​

Základní složkou výplně je pojivová tkáň zvířat, například kuřecí lastury, které vyvolávají alergie.

Je zvažováno nejlepší biosyntetické plnivo produkované mikroorganismy.Takové plnivo má nejvyšší stupeň čištění.

Možné vedlejší účinky po korekci rtů:

 • edém;
 • mírný otok;
 • hyperémie.

Nepříjemné projevy se po chvíli nezávisle projdou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jaký bude pozitivní účinek

Proces modelování každého rtu pomocí kyseliny hyaluronové (fotografie před a poté označují) dává pozitivní výsledek.V tlustých vrstvách kůže se tvoří kostra, která pomáhá vyhlazovat kožní záhyby a udržuje objem.Rty vypadají svěží, mírně vlhké a atraktivní.

Při správném provedení jsou rty tvarované, nafouklé a zřetelné.Oprava je plně zavedena zavedením léku, takže výsledek splňuje očekávání.

Působení kyseliny hyaluronové přetrvává 6-12 měsíců a postupně mizí.Biologicky rozložitelná látka je zcela absorbována v těle.Po zmenšení objemu rtů zvlhčovací účinek nadále působí, což inhibuje proces stárnutí kůže.

Na fotografii jsou ukázány velkolepé rty před a po injekci kyseliny hyaluronové.U pravidelných procedur po každé následující relaci bude účinek trvat déle.

Kolik stojí zvětšení rtů?

Kosmetická centra a kliniky plastické chirurgie nabízejí augmentaci a korekci rtů.Procedura je k dispozici také v salonech krásy.

Při hledání vhodné možnosti byste si měli přečíst recenzena webech nebo na ženských fórech na internetu.Poté zjistěte dostupnost certifikátu a zkušenosti.

Vážná zařízení mají sídlo v klinických zařízeních a lékařských ústavech.Mají dobrou pověst, stálý tok zákazníků a osvědčenou metodiku.Zvýšení spolehlivosti tedy vede ke zvýšení cen.

Náklady na postup se skládají z několika faktorů:

 • použitého léčiva;
 • množství potřebné pro injekci;
 • úroveň kliniky a regionu
 • kvalifikace lékaře;
 • individuální charakteristiky pacienta.

Průměrná cena injekce se pohybuje od 5 do 25 tisíc rublů.Celý rozsah služeb bude stát od 12 tisíc rublů.

Službu můžete získat za zvýhodněnou cenu během období slev v salonech nebo během propagace.Ve dnech snížení ceny akcií je možné až 50%.

Návštěva magisterského studenta pomůže snížit náklady na řízení.Zde však stojí za zvážení rizika spojená s nedostatkem zkušeností.

Studentští lékaři na lékařských fakultách provádějí augmentaci rtů kyselinou hyaluronovou zdarma.Stav rtů na fotografii před a po injekci je uveden níže.

Výsledek bude do značné míry záviset na vybraném léku a dávce, takže není třeba šetřit na hlavních prostředcích.

Obrysy rtů kyselinou hyaluronovou: kompilace fotografií před a po

Kompilace před a po fotografii s výsledkem aplikace kyseliny hyaluronové pro zvětšení rtů:

Video přehled hyaluronové augmentace rtůkyselina s demonstrací Před a Po:

Přirozenost a sexualita vždy zůstávají módními a vyhledávanými vlastnostmi obrazu ženy.Nové technologie v kosmetologii jsou schopny dávat krásu a dobrou náladu, odstraňují přírodní nedokonalosti a správným způsobem modelují vzhled.Je nutné je používat pouze dovedně.