Zvětšení prsou.Fotografie před a po mamoplastice, zejména její implementace.Krémy, cvičení, masáže, lidové léky

V současné době je téma augmentace prsu velmi důležité, aby neustále vypadalo velkolepě a neodolatelně.Pokud vezmete v úvahu fotografii před a po rozšíření, ta druhá určitě uspokojí touhu opačného pohlaví.

Co je mamoplastika

Mamoplastika -jedná se o plastickou chirurgii, která se provádí na mléčných žlázách ženy, která spočívá ve změně jejich velikosti nebo tvaru. Lékaři rozšiřují prsa svého pacienta zavedením implantátů. Také takový postup zahrnuje změnu kontury hrudníku.

Existují různé druhy mamoplastiky. Prvním z nich je augmentace. Tento typ operaceje nejpopulárnější mezi ženami různého věku.S pomocí takové operace dávají zkušení odborníci prsu atraktivní formu a také ji činí ještě více velkolepou, přičemž si zachovávají všechny přirozené funkce, které plní před operací.

Pro tento typ mamoplastiky se používá speciální implantát s utěsněnou silikonovou tobolkou a uvnitř tobolky je fyziologický roztok.

Druhý je mastopexie. Implantát se při takové operaci nepoužívá vždy.Během této procedury, lékař dává krásný pohled na poprsí, a také eliminuje účinky rakoviny.

Výhody a nevýhody

Mammoplastika má své klady a zápory.Stojí za to je podrobněji zvážit.

Hlavní výhody tohoto postupu:

 1. účinek této operace je velmi dlouhý;
 2. pravděpodobnost dosažení vynikajícího výsledku je velmi vysoká;
 3. taková operace je poměrně jednoduchá.

Na nedostatky však nelze zapomenout, protože někdy jsou příčinou mnoha zdravotních problémů žen.

Nevýhody:

 1. Pokud má žena zavedené implantáty, měla by být neustále pod dohledem lékařů, aby sledovala celou situaci;
 2. prsní implantáty nejsou věčné, takže přijde čas, kdy budou muset být nahrazeny novými (výběr kvalitního materiálu pro operaci prodlouží pouze jejich životnost, ale nezpůsobí je věčné);
 3. v takové operaci ženastále riskuje své zdraví.

Je augmentace prsu bezpečná?

Vědci testovali a studovali všechny silikonové heliové implantáty po mnoho let života.Mnoho amerických úřadů, které obvykle kontrolují léčiva a jiné přípravky, shromažďovalo podrobné informace a poté, co byly tyto informace nalezeny a prokázány, byly takové implantáty schváleny pro použití v plastických operacích pro zvětšení prsou.

Lékaři již dlouho odpovídali na otázku, žesilikonové implantáty nijak neovlivňují vývoj rakoviny , výskyt problémů s pojivovými tkáněmi a reprodukčními funkcemi.

V současné době vyvíjejí tři americké společnosti nové implantáty, které budou v budoucnu moci zůstat v ženském těle ještě déle a také zabránit vzniku i těch nejmenších zdravotních problémů.

Fotografie před a po prokázání, že účinek těchto implantátů bude okamžitě pociťován při zvětšení prsou.

Druhy implantátů

Zvětšení prsou (fotografie před a po fotografiích potvrzují tuto skutečnost) se provádí různými implantáty.Všechny implantáty pro ženské prsa jsou prezentovány ve formě skořápky, která je naplněna specifickým složením.A přesně na jakém složení bude tento implantát záviset.

Odrůdy výplní a jejich vlastnosti:

Název Vlastnosti
SalineTakové prsní implantáty se velmi vzácně používají v estetické chirurgii, protože nemohou poskytnout všem dívkám dlouhodobý kosmetický účinek.Po určité době používání se u pacientů vyvinou různé záhyby a hlízy.
Gel Takové implantáty, na rozdíl od předchozích, jsou velmi žádané, protože gel, který je v nich, volně neprotéká celým obsahem a ničí vytvořenétvar prsou.Jsou to také takové implantáty, které mají velmi odolnou silikonovou skořepinu, takže je bezpečné je používat i při prasknutí implantátu.Gel stále zůstává uvnitř a nerozšíří se po hrudi.
Směs roztoků Tyto implantáty jsou lepší v tom smyslu, že zkušený odborník se snaží vybrat směs pro výplň na základě přirozeného tvaru prsu.K tomu se používají různá řešení, která prsu dodávají vynikající tvar.Jsou však dražší než předchozí typy implantátů.

Při výběru implantátů byste se měli rozhodně poradit s mnoha lékaři.Také to rozhodně stojí za to začít od tvaru vašeho přirozeného prsu.Například, pokud má pacient plochý hrudník, pak jsou pro ni vhodné implantáty ve tvaru kapky, ale pokud je ochablá, pak kulatá.

V plastické chirurgii se používají také dva typy prsních implantátů: fyziologický roztok a silikon.Silikon pomáhá dosáhnout většího účinku pružnosti než sůl.Alesolný roztok - mnohem měkčí, když se cítí, ale onivyvolávají účinek „burácení“a v případě jejich prasknutí zcela vnikají do mléčné žlázy, což pro dívku vytváří nepříjemný pocit bolesti.

Tvar implantátů

Zvětšení prsou (fotografie před a po tom jasně ukazují) se provádějí pomocí implantátů různých tvarů.

Jsou to:

 1. kulatá
 2. anatomická (ve tvaru slzy).

K nápravě asymetrických prsou se velmi často používají kulaté implantáty.Obvykle jsou vhodné pro ženy, které sní o křivolakých a nadšených.

Tato odrůda je: nízkoprofilová a vysoce profilovaná.Nemůže poskytnout přirozenost a lze ji snadno převrátit.Ovšem takové protézy se snáze ovládají, takže s nimi pracuje mnoho lékařů.

Anatomické, nebo jak se také říká, implantáty ve tvaru slzy se široce používají ke zvětšení velmi malých prsou.Také tato forma dává přirozenost a hladkost.

Takové implantáty jsou dražší než předchozí implantáty, ale při použití jsou účinnější.Mají však také negativní stránky: mohou se snadno pohybovat, takže hrudník může získat deformované rysy.

Analýza a vyšetření

Před takovým postupem je nutné kompletně prozkoumat celé tělo. Takové akce vám umožní přesně určit všechny kontraindikace, které jsou přítomny v tomto postupu.U mamoplastiky by měly být zkontrolovány obecné testy krve a moči, výsledkykterý bude platit 2 týdny.

Rovněž se doporučuje předložit biochemický krevní test, který zahrnuje přítomnost vzorků jater, celkového proteinu, kreatinu a elektrolytů.Nezapomeňte provést analýzu k detekci hladiny glukózy.Zkušený lékař také předepíše koagulogram, test na faktor Rh a přítomnost krevní skupiny pacienta, jakož i všechny testy na přítomnost protilátek proti HIV a markery hepatitidy C a B.

Měl by být rovněž proveden instrumentální vyšetření těla, které zahrnuje: Ultrazvuk ženské mléčné žlázy, rentgen hrudníku a EKG.

Příprava na operaci

Zvětšení prsou (fotografie před a po fotografiích lze analyzovat na klinických pracovištích) nutně vyžaduje pečlivou přípravu na operaci.

Sestává z následujících položek:

 1. pacient se setká se svým lékařem, který provede mamoplastiku;
 2. zkušený odborník vyšetřuje ženu a vyhodnocuje hlavní indikace takové operace;
 3. pacient a lékař společně diskutují o otázkách výběru implantátu;
 4. žena se podrobuje povinnému vyšetření celého svého těla a předkládá lékaři všechny nezbytné testy potvrzující povolení k provedení tohoto postupu.

Provádění operace

Každá žena by měla mít zájem nejen o výsledek takové operace, ale také o hlavní fáze, z nichž se skládá. Zaprvé, lékař nejprve udělá na hrudi určité značky. Dalšíanesteziolog podá anestezii a po jejím účinku chirurg začne provádět řezy podle známek, které nechal před operací.

Tyto řezy mohou být provedeny na různých místech: podél horního obrysu dvorce, podpaží nebo podél záhybu hrudníku.Lékař volí taková místa ve svých profesionálních rukou.Pokud plavidla během operace začnou krvácet, okamžitě je vykašlává.

Druhou fází je vytvoření samotného implantátu. Lékař úmyslně dělá „kapsy“ a pak v nich nastavuje endoprotézy.Ale zpočátku vkládá bavlněné tampony do takových děr, které zastavují krev a ničí bakterie.

Před instalací implantátů je dezinfikuje také specialista.Takové implantáty mohou být často umístěny nad velkým svalem hrudníku, pod fascí svalů hrudníku nebo mezi velkými a malými svaly hrudníku.

Po zavedení jsou všechny měkké tkáně a poté povrchy kůže sešity.A poslední akce - lékař klade na stehy sterilní lepidla.Trvání samotné operace závisí na její složitosti a úrovni školení všech odborníků.Obvykle je to asi 3 hodiny.

Rehabilitace

Poté, co je provedena mamoplastika, je žena poslána na svá oddělení, odkud odchází z anestézie.Následující den, pokud má bolest, lékař předepíše anestetika.

Po dvou dnech odchází pacient domů.Ale rehabilitační proces tam nekončí, onamusí nosit kompresi po dlouhou dobuspodní prádlo, které podporuje tkáně mléčných žláza zabraňuje narušení činnosti lékařských stehů.

Také žena bude muset být pokaždé ošetřena antibakteriálními látkami, aby se mikroby nedostaly dovnitř.Po 6 dnech se tyto švy odstraní.Několik týdnů po operaci zvětšení prsou byste měli zapomenout na složitou fyzickou námahu a doporučuje se také jako preventivní masáž.Období rehabilitace obvykle trvá asi 4 týdny.

Rizika a komplikace

Po operaci mohou nastat mnohé komplikace, mezi nimiž jsou:

 1. hematomy na těleženy a séromy (takové novotvary mohou vést ke vzniku otoků a bolestivosti);
 2. pronikání patogenních patogenů do těla pacienta, které způsobují infekci;
 3. kapsulární kontraktura (dochází k kontrakci vnitřní skořepiny kolem implantátu, což vede k bolestivým pocitům u žen i při palpaci);
 4. výskyt autoimunitních chorob;
 5. citlivost bradavek přestane.

Jak dlouho jsou výsledky uloženy

Někteří odborníci se domnívají, že tyto výsledky jsou zachovány po celý život, zejména pokud lékař během operace použil silikonové implantáty.Stává se také, když se implantáty rozpadají a opakované plastické operace musely být provedeny až po výměně.Pokud byl použit jiný typ implantátu, pak to bude musetvýměna za novou 15 let po provedení takového postupu.

Kde provést operaci

Pro úspěšnou mamoplastiku je nezbytné dbát na výběr kliniky a zkušeného specialisty.Před výběrem se doporučuje navštívit místa známých klinik, které takové operace provádějí, a přečíst si recenze o odborných kvalitách každého lékaře.

Je vhodné obrátit pozornost na negativní recenze a mentálně je aplikovat na sebe.A teprve poté vyvodit závěry.

Ve skutečnosti se mamoplastika provádí profesionálně nejen ve městech Moskva a Petrohrad, ale také v jiných regionech Ruska.Obvykle v regionech tyto operace provádějí mnohem levněji než ve velkých městech.Například za celý postup, kdyby to žena udělala v Kaliningradu nebo v jiných malých městech, zaplatila by asi 95–100 tisíc rublů.

A v Moskvě a Petrohradě - ze 160–210 tisíc rublů. Takový rozdíl v ceně znamená pouze to, že ve velkých městech pracují více slavní specialisté z celého světa, to však neznamená, že jejich profesionální kvality budou lepší než lékaři, kteří pracují v regionech.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Breast lifting bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Alternativní metody

Lipofilling prsou je také velmi populární. Je to takpacientovy procedury se mohou opatřit nádhernými a velkolepými ňadry.K dosažení tohoto účinku lékaři transplantací tukové buňky z jiné ženy do částí těla pacienta.

Nejprve je tkáň odebrána k transplantaci, poté je odebraný materiál zcela očištěn od patologických mikroorganismů a nakonec je provedena samotná transplantace.

Operace trvá v průměru asi 2 hodiny.Charakteristiky tohoto postupu: vysoká bezpečnost, absence potřeby dlouhodobé rehabilitace, absence různých alergických reakcí na transplantaci.

Můžete také zvětšit prsa pomocí výplní. ​​Obvykle gel používaný k provedení takového postupu sestává z kyseliny hyaluronové.Zvláštností postupu je, že je schopen zvětšit prsa pacienta pouze o 1 velikost, a také opravit všechny asymetrie a deformity prsu.

Zvětšení prsou cvičením

Často je slyšet, že prsa lze zvětšit cvičením, ale není tomu tak.Není možné tímto způsobem zvýšit objem, je možné pouze vylepšit tvar.Naopak, když žena provádí řadu náročných cvičení, ztrácí tuk nejen na břiše nebo na jiných místech, ale také na hrudi.

Pro zpřísnění hrudníku se doporučuje provést některá fyzická cvičení:

 1. byste měli dělat kliky z kolen (to bude zahrnovat všechny prsní svaly a takérameno a hřbetní).Doporučuje se ohýbat nohy v pravém úhlu a pak trup snižovat ohýbáním paží na loktech.Musíte dělat kliky asi 13krát denně;
 2. také nezapomeňte na klasické kliky (provádějte 13krát pro 4 sady každý den);
 3. nebrání výkonu mačkání a roztahování dlaní (je třeba ohýbat ruce na loktech, umístit je na úroveň hrudníku a pak stlačit).Tyto pohyby opakujte asi 7krát po dobu 11 sekund denně;
 4. doporučuje se cvičení „zastavit proti zdi“ (měli byste zaujmout výchozí polohu po stranách dveří a poté rukama začít tlačit dopředu).Trvání procedury by nemělo přesáhnout 5 minut pro 3 přiblížení;
 5. stolní lis s činkami v ležné poloze bude užitečný pro tvar hrudníku (musíte ležet v úhlu 25-28 stupňů, položte nohy na zem a směřujte předloktí na pravý úhel).Doporučuje se provádět 3 sady 11 stolních lisů.

Masáž pro zvětšení prsou

Zvětšení prsou (před a po fotografiích to dokázat) lze provést pomocí masáže.To vám umožní upravit krevní oběh v mléčných žlázách, zlepšují výživu, takže se velikost prsou zvětšuje.Existují 4 typy masážních technik: voda, korekční, vakuová a japonská.

 • Vodní masáž by měla být prováděna kruhovými pohyby se silnými paprsky vody.Každému prsu by měla být věnována pozornost asi 4 minuty.
 • Korekční masáž může být prováděna pomocí jakýchkoli mastných krémů nebo gelů.Doporučeno prvníprovádět kruhové pohyby po celé hrudi, s výjimkou bradavek.Dále věnujte pozornost bradavkám a provádějte posuvná cvičení po dobu 3 minut.Pak by jeden měl vzít hrudník jednou rukou a udělat poklepání druhou asi 4 minuty.Po poklepání, musíte udělat brnění.
 • Vakuová masáž se provádí také za použití krémů, které pouze zvlhčují, jakož i vakuových trysek.Tato tryska se musí nosit na hrudi.A pak zkuste odsát veškerý vzduch z tohoto zařízení.Taková tryska by měla být připevněna na každou hruď po dobu 20 minut.
 • Druhá osoba by měla pomoci japonské masáži.Vlastnosti postupu: tlak na 8 bodů poblíž štítné žlázy, 6 bodů poblíž lopatek a 2 na ramena.Tlak by měl být prováděn po dobu 6 sekund.

Jód

Jód může sice zvýšit ženská ňadra, ale tento účinek je krátkodobý.Tato akce nastává v důsledku zvýšení průtoku krve v hrudi.Tím se zvyšuje hlasitost a hrudník se stává vizuálně větším a krásnějším.

Pro vyzkoušení této teorie v praxi se vyplatí navlhčit vatový tampón ve sklenici jodem a poté aplikovat na pokožku hrudníku a natáhnout síť.Doporučuje se však provádět tyto akce velmi pečlivě, protože kůže v těchto místech je velmi zranitelná a jemná, takže můžete mít bolestivé popáleniny.

Vývary na pití

Chcete-li zvětšit prsa, můžete zkusit připravit 2 nejúčinnější vývary.

 • První vývar je z červeného jetele.Taková rostlina pomáhá omladit tělo a normalizovat syntézu všech vnitřních hormonů v těle ženy.Musíte vzít jednu malou lžičku takové květiny, dát do šálku a nalít do ní vroucí vodu.Pak to nechte chvíli stát, vychladněte a napijte jen jeden den.
 • Druhý bujón je kořen lopuchu. Je třeba vzít čerstvou rostlinu a vzít její kořen.Potom do ní nalijte vroucí vodu a nechte ji vařit.Potom se ochladí, protáhne hustou chlopní tkáně a pak se po každém jídle napije.

Pomáhá kale?

Ve ​​skutečnosti na tuto otázku neexistuje přiměřená odpověď, protože medicína takové skutečnosti nemá.

Obvykle na to mamologové reagují negativně a tvrdí, že velikost a tvar prsu závisí na genech, a nikoli na fenotypových transformacích, takže je nelze měnit pomocí zelí.

Olejové masky

Aby se prsa stala krásnou a dobře udržovanou, je možné na ni nanášet olejové masky.Existují dva recepty na přípravu takových masek, které přivedou ženský prsa na tón.

 • První recept:musíte vzít jedno kuřecí vejce a vzít z něj protein.Porazte protein, dokud se neobjeví malé bubliny.Pak byste měli přidat mandlový olej do této hmoty a pro úplné obohacení této masky můžete také přidat 4 kapky éterického oleje.Pokud éterický olej není k dispozici, lze použít růžový olej nebo rozmarýn.
 • Druhý recept:stojí za to vzít čerstvé rajče,oloupejte a poté nasekejte.Dále do výsledného pyré musíte přidat lískový olej, buď mandlový, nebo lněný.Doporučujeme ponechat si takovou masku na obličeji asi 25 minut.

Krémy a gely

Můžete vyzkoušet zvětšení prsou pomocí různých vysoce kvalitních krémů a gelů.

Trh se všemi farmaceutickými výrobky v současné době nabízí tyto produkty:

 1. Pupa Cream-Obsahuje velké množství užitečných vitamínů, které pomáhají zvyšovat objemy prsou v důsledku růstu tukové tkáně u žen.Výrobci tohoto krému doporučují jeho používání neustále k udržení dosaženého účinku.Cena tohoto nástroje kolísá kolem 2000 rublů;
 2. Breasthill krém- obsahuje fytoestrogeny, rostlinné bílkoviny a růžový olej.Náklady na tento krém jsou 2100 rublů;
 3. Eveline krém- tento produkt obsahuje extrakty placenty, které prsu dodávají další objem a elasticitu.Stojí to asi 980 rublů.

Jak vizuálně zvětšit prsa?

Aby se prsa objevila vizuálně větší, měla by si žena zvolit správnou podprsenku. K dosažení co nejlepšího účinku si můžete koupit push-up podprsenku , která má speciální půlměsíční polštářky, které dodávají prsou svěží a krásný tvar.

Také stojí za to nosit ty věci, které budou neustále zdůrazňovat jejich vlastní podoby.Je doporučeno pracovat na vaší pozici, protožeRovný hřbet zvětšuje i malá prsa.Některé ženy také zakrývají svá prsa červenajícími a obrysovými kartáčky.

Prsa lze zvětšit různými způsoby, a to i bez chirurgického zákroku.Fotografie před a po potvrzení.

Autor:Timokhina Angelina

Návrh článku:Vladimír Veliký

Video na téma: Zvětšení prsou ]

Které implantáty si vybírají pro zvětšení prsou:

Doporučení lékaře: jak se chovat po operaci prsu