Zrcadlový lak na nehty.Jak udělat zrcadlenou manikúru třením.Fotografické nápady a návrhy

Zrcadlový lak na nehty pevně vstoupil do arzenálu módy.Manikúra vytvořená pomocí této pomoci skvěle vypadá na nehty jakékoli délky a tvaru a je vhodná jak pro kancelář, tak pro jakoukoli oslavu.Zvláštností takové manikúry je to, že se opravdu podobá zrcadlu nebo hladkému, lesklému kovu.

"Zrcadlo" manikúra stření a navrhování na krátkých a dlouhých nehtech

K vytvoření „zrcadlové“ manikúry se kromě speciálního laku používá také tření - nejmenší částice pigmentu připomínající prach, který se vtírá do nehtu (díky své beztížnosti se dokonale lepí)na jakýkoli povrch).

Tento prášek se nejlépe umísťuje na gelový lak, akrylovou nebo gelovou barvu.

Výhody tření v tom, že se nebojí slunečního světla, vody a dokonce i rozpouštědel, navíc je velmi snadné je použít a lze je použít doma.Množství různých barev a ekonomika v použití přidat popularitu k takovému povlaku.

Manikúra „se zrcadlem“ zdůrazní přesnost krátkých nehtů a učiní je jasnějšími. Dlouhé nehty dodají lesk obzvláště svátečnímu vzhledu, je důležité ho přehánět barvou, jinak může manikúra vypadat vulgárně.

​​

Manikúra s rubem je sama o sobě úplná, ale milovníci rozmanitosti mohou kombinovat různé barvy a efekty, doplnit design nehtů vzory, kamínky - tato technika nemá prakticky žádné hranice, umožňuje vám ztělesňovat jakékoli nápady.Pro práci v kanceláři je lepší udělat manikúru v omezených barvách - pastelové, prosté.

Jakékoli odvážné a živé nápady jsou vhodné pro dovolenou, večírek nebo jakoukoli jinou neformální událost.Chcete-li, aby hřebíky vypadaly sytější, doporučujeme použít jako podklad tmavý gelový lak a pro romantický vzhled je vhodný světlý substrát.

Gel polský szrcadlový efekt "Mirror Chrome" pro nehty.Kde koupit.Cena

Zrcadlový lak na nehty na gel na nehty je vhodný pro obchodní ženy i pro okouzlující krásy.Navíc je tak soběstačný, že to zvládne bez jakýchkoli dalších ozdob.

Další výhodou je snadnost aplikace, díky které je tento povlak velmi populární.Udržuje nehty po dobu nejméně 3 týdnů .Je třeba mít na paměti, že mluvíme o kvalitních gelových lacích od důvěryhodných výrobců, nátěry od neznámých společností nezaručují požadovaný výsledek.

Před nákupem gelového laku je kromě informací o výrobci důležité věnovat pozornost i těmto korespondenci:

 • Tekutá konzistence (produkt musí vytékat z kartáče,nepřetrvávat na něm);
 • Měkký kartáč se zaoblenými okraji;
 • Žádný sediment nebo delaminace.

Při objednávce produktu na webu nelze zkontrolovat kvalitu, takže je třeba pečlivě vybrat prodejce a důvěřovat pouze důvěryhodným prostředkům.

Lak Mirror Chrome můžete zakoupit na webových stránkách výrobců (TNL, Kodi, Bluesky atd.), V internetových obchodech ODIVA, OZON a také naWeb AliExpress.Cena bude od 100 do 400 rublů za láhev.

Třením (prášek) na nehty - návod: jak používat, jak postupovat.Video lekce

K vytvoření dokonalé manikúry pomocí rubu potřebujete následující:

 • Základní pokrytí;
 • Tření;
 • Gel Polish;
 • Kartáč;
 • UV (nebo LED) lampa;
 • Vrchní plášť.

Postup:

 1. Nejprve se provede obvyklé hygienické ošetření nehtu: pila a broušení, vyjmutí kůžičky.Pro bezchybnou „zrcadlovou“ manikúru je důležité, aby se lak a rub nanášely na dokonale hladké nehty, proto by se leštění měla věnovat zvláštní pozornost;
 2. Povrch nehtů je odmaštěn;
 3. Hřebové desky jsou pokryty tenkou vrstvou základního nátěru a sušeny pomocí UV (2 minuty) nebo LED lampy (30 sekund);
 4. Gel na nehty se nanáší na nehty a také se suší;
 5. Další - vrchní povlak (bez lepivé základny) a opětovné sušení;
 6. Nyní se na připravený nehet pečlivě nalije zrcadlový prášek a třel se prstem nebo pomocí aplikátoru po celé desce od kutikuly po okraj nehtu.Zbytky jsou kartáčovány.V případě potřeby lze rub aplikovat dvakrát;
 7. Vše je stanoveno dvojím použitím horní části.

Důležité body:

 • Barva manikúry by měla být zvolena na základě délky nehtů.Krátké nehty vypadají lépe ve světlých barvách, dlouhé jako tmavé barvy (ale ne jasně červená a podobně - pak bude obraz vulgární).Na elegantních nehtech střední délky bude každé barevné schéma vypadat skvěle.
 • Čím jemnější jsou částice prášku, tím hustší je a tím lepší je účinek na nehty.
 • K dosažení výsledku s nutně lesklým povrchem neumožňuje matný efekt, aby se objevil zrcadlový efekt, a jednoduše zkazí manikúru.

Zrcadlový lesk

Třecí nehty„Zrcadlový lesk“ předčí ostatní výrobky - lak, fólii a podobně, protože dokonale pokrývá povrch, ať už je to celý talíř nebo jen jeho část. Nejoblíbenější barevná schémata: zlato, bronz a stříbro, stejně jako modrá, růžová, vínová. Barvy drahokamů, jako je smaragd, rubín a akvamarín, jsou nyní v módě.

Ideální zrcadlový povrch vyžaduje velmi pečlivý přístup, protože jakékoli poškrábání na něm okamžitě upoutá vaše oko.

Perlové tření

Manikúra vyrobená pomocí perlového tření činí jakýkoli obraz romantickým a neobvykle jemným.To je důvod, proč nevěsty začali stále více preferovat tento design hřebíků.Měkké přetékání a ušlechtilá záře zdůrazňují krásu rukou a skvěle vypadají na nehtech jakékoli délky a různých vzorů.

Perlová manikúra vypadá nejlépe s jemnými letními šaty a oblečením světlých pastelových barev.

Aby se dosáhlo účinku přírodních perel, doporučuje se jako substrát pro perly použít lesk na bílé gely nebo světle nahé odstíny.Pokud však chcete experimentovat, můžete použít perlový prášek na černý nebo barevný podklad.

Kovové tření

Kovové tření se liší od zrcadla v tom, že povrch nehtu je matnější, „chromovaný“ .Nejčastěji se tato možnost nepoužívá v celé manikuře, nýbrž na jednom nebo dvou nehtech s přízvukem.

S tímto třenímMůžete vytvořit denní manikúru s mírným blikáním nebo dosáhnout čistého kovového efektu.V závislosti na barvě laku na nehty mohou nehty také vypadat jinak.

Lehký gelový lak pod kovovým rubem způsobí, že manikúra je měkká a nenápadná, tmavá základna ji změní na znatelné a bohaté a barevné pozadí bude jako kovová duha.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Jak si vyrobit manikúru „Mirror“ s gelovým lakem doma

Zrcadlový lak na nehty lze snadno aplikovat a účinek je skvělý.Kromě jednoduché manikúry s gelovým polštářem lze vynalézat různé varianty doplněné drahokamy, kamifubuki, korálky atd.

Standardní technika pro vytváření manikúry pomocí zrcadlového gelového lesku je:

  )
 1. Provádí se obvyklá hygienická příprava hřebíku pro postup (odstranění starého nátěru, tvarování a broušení, zbavení se kůžičky);
 2. Nehty jsou odmasteny;
 3. První vrstva se nanáší na základní vrstvu, která je nezbytná k zajištění přilnavosti nehtu gelovým lakem;
 4. Poté, co zaschne, je povrch nehtů potažen gelovým lakem, prsty jsou umístěny pod UV lampu (nebo LED);
 5. Pro dosažení co nejlepšího účinku se doporučuje lak nanášet ve dvou vrstvách, avšak existují poměrně silné kompozice, pro které stačí jedna (obvykle)výrobce píše doporučení pro aplikaci);
 6. Výsledek je fixován vrchním povlakem a je také sušen lampou.

Doporučení:

 • Je vysoce žádoucí, aby základní a vrchní vrstva byla od stejného výrobce;
 • Gelová polská láhev musí být protřepána těsně před použitím, aby byly všechny částice rovnoměrně rozloženy;
 • Naneste činidlo v tenké vrstvě, protože povlak může bobtnat kvůli nadměrné tloušťce;
 • Manikúra se zrcadlovým gelovým lakem vyžaduje opatrný přístup, protože se bojí silného mechanického namáhání a agresivních chemikálií, takže různé domácí práce by se měly provádět pomocí rukavic.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Krásná manikúra je myšlenka navrhnout nehty zlatým a stříbrným „zrcadlovým“ rubem.Foto

Používání laku a tření odstíny zlata a stříbra, aby nehty byly „zrcadlovým“ leskem, se stalo klasikou, tato manikúra je všestranná a luxusní.Vzácné kovy jsou skvělé pro realizaci jakéhokoli nápadu na design, ať už jde o zrcadlo, holografii, jiskru.

Manikúra vyrobená se zlatým třením dodá každému obrazu zvláštní eleganci a učiní jej slavnostním a vznešeným.Ještě jemnější vzhled se získá v kombinaci s krásnými prsteny na prstech.

Tření stříbrným pigmentem je dobré, protožekterý má obrovské příležitosti k transformaci.Na tmavém základě poskytuje stříbro účinek mokrého asfaltu nebo grafitu, což je skvělé pro přísný vzhled.

Když se jako substrát použije poleva s lehkým gelem, získá se jemné zrcátko, které je vhodné jak v každodenním životě, tak na dovolené.

Holografie se třením stříbra je nejvhodnější pro atmosféru novoroční dovolené.

Černá manikúra s třením

Černá barva laku je nejoblíbenější při vytváření „zrcadlových“ nehtů.Jakýkoli druh tření vypadá na něj působivě - jeho zář je zvýrazněna na tmavém základě.

Černá barva je klasická, je univerzální a dobrá na jakoukoli délku a tvar nehtů. A můžete ho nosit, jak se říká, „jak na svátek, tak na světě“, s výjimkou toho, že pro svatební šaty to není úplně vhodné.

Bílá, béžová manikúra s rubem

Bílá nebo béžová manikúra vypadá velmi elegantně a jemně a je použitelná kdekoli.

Je neobvykle krásný a zároveň nenápadný. Lehké hřebíky jakékoli délky a tvaru jsou vhodné pro pracovní prostředí, pro první rande a pro publikaci.

Červená, vínová, růžová manikúra s rubem

Barvy červené palety jsou vynikající pro vytvoření jasného ženského obrazu.V kteroukoli roční dobu vytvoří sváteční atmosféru.Je jen třeba si uvědomit, že na velmi dlouhých nehtech je třeba zvolit více tlumených odstínů, s jasnými barvami bude manikúra vypadat příliš vzdorovitě.

Pokud nanesete květní brouk na burgundský gel, pak tato manikúra zaujme svou jasností a odvahou.

Stříbrný pyl na červeném pozadí činí obraz sofistikovaným, zatímco zlatý pyl je zcela luxusní.Manikúra s přechodem z přechodu z Bordeaux na červenou zdůrazní vášeň jejího majitele.

Modrá, azurová, fialová manikúra s rubem

Manikúra s rubem v modré barvě a všechny její odstíny rychle získávají na popularitě.Taková paleta transformuje nehty jakéhokoli tvaru a délky, vizuálně činí prsty tenčí a krajší.

Chladné tóny zdůrazňují nezávislost a soběstačnost vlastníka manikúry. Nail design v modrém lesku bude vyhovovat ženám odhodlaným a milujícím vést.

Francouzská manikúra („francouzština“) s odíráním

„francouzština“ poskytuje obrovský výběr kombinací s odíráním.Můžete si necht udělat zrcadlo a úsměv - klasický bílý.Úsměv z bílého nebo barevného tření vypadá ještě zajímavěji.Francouzská manikúra přechodu vypadá velmi originální.

Jemná „francouzština“ se stříbrem nebo zlatem je vhodná i na svatbu.

​​

Manikúra s rubem a kamínky

Pro večerní šaty je nejvhodnější manikúra s rubem a kamínky.Jeho majitel bude zářit a stát se královnou míče.

Můžete ozdobit samotné zrcadlové nehty a střídavě třpytit rub a kamínky na různých prstech.

Manikúra s rubem atřpytky

Tato možnost vypadá oboustranně výhodně při každé dovolené, zejména pokud jsou všechny nehty pokryty práškem, a přízvuk - třpytkami.Není o nic zajímavější posypat hranami hřebu velkými částicemi, když je zrcadlově podobné.Je lepší zvolit tmavý lak na nehty.

Zrcadlový lesk se třpytkami na nehty

Barva třpytů by měla být ze stejné palety barev s třením, jinak by výsledek mohl být příliš honosný (výjimky: zlato a stříbro).

Svatební manikúra s třením

Pro svatební manikúru je vynikající perla.Jemný a sofistikovaný vzhled nehtů zdůrazní něhu a nevinnost nevěsty.

Tření francouzskou manikúrou není o nic méně důležité pro tak slavnostní příležitost, jako je svatba. Můžete buď vyplnit samotný hřeb, nebo naopak zvýraznit pouze úsměv.Rovněž bude vhodné zaměřit se třpytkami na jeden hřeb.

Manikúra s obrázkem (design) a třením - „Northern Lights“, „May Beetle“, „Mermaid“, „Broken Glass“, „Metalical“

Manikúras třením „Northern Lights“ a „May bug“ lze zaměnit.První se vyznačuje blikáním a May Bug poskytuje krásné přetečení. V polární záře převládá studená škála barev - modrá, indigo, smaragd, fialová. Taková manikúra je nejlepší pro chladné období.

Odstíny květnové chyby jsou prakticky stejné, protože v ideálním případě by nehty v tomto designu mělyopravdu se podobá skořápce tohoto hmyzu.Mnoho z nich však vtírá pigment do červené základny a dosahuje vynikajícího výsledku.

Samotné tření vypadá bledě, béžovo-šedé, proto rozhoduje o všem lakovací základna: v závislosti na jeho barvě můžete zbohatnout a ztmavnout nebo naopak ztlumit manikúru.

Tření „mořská panna“, kromě hlavní zelené barvy, obsahuje třpytky různých odstínů, díky čemuž je zajištěna imitace šupin na ocasu mořské panny.Tyto nehty s perlovými odstíny vypadají velmi krásně.Zajímavějšího výkonu se dosáhne, pokud tření nepoužíváte na všech prstech, ale na akcentovaných nehtech.

Konstrukce manikúry z rozbitého skla je mimořádně atraktivní. Účinek vícebarevných fragmentů způsobuje, že nehty jsou světlé a nápadné. Jednou z hlavních výhod takové manikúry je jedinečnost, protože je nemožné položit fragmenty rovnoměrně.

Chcete-li získat metalický efekt, musíte vzít kovový rubový i základní lak.Potom zář bude co nejjasnější, dostanete téměř skutečný hladký kovový povrch.

Zrcadlový lak na nehty a tření poskytují opravdu úžasný efekt.Manikúra je elegantní, zajímavá a vždy originální.

Protože však přitahuje velkou pozornost, neměli bychom zapomenout, že by ruce měly být vždy v perfektním stavu - dobře upravené, s hladkou kůží, bez otřepů.

Videoklipy: vše o zrcadlové manikuře

Manikúra spomocí zrcadlový lak na nehty.Nápady na design:

Nápady na design se zrcátkem na nehty: