Zrcadlová manikúra: fotografie, jak vyrobit gelový lak, třením.Módní návrhy, pokyny krok za krokem

Nádherný lesk zrcadlového povlaku přitahuje pozornost.Zrcadlová manikúra přináší originalitu a jas i pro ty nejpřísnější oblečení.Módní trend je vhodný pro každou příležitost, pro oslavy i pro každodenní použití.Můžete provést takovou manikúru jako na fotografii sami, stačí znát techniku ​​provádění a trochu si na ni zvyknout.

Co je lak na nehty

Originální názevÚvahy „zrcadlo“ zapnuto jak působení jeho použití, a to pigment vtírá do adhesivní vrstvu barviva báze.Design nabízí spoustu možností.Tajemství je, jaký stín se stane základem manikúry.Pokud je podklad růžový a pigment žlutý, výsledkem bude jemná béžová barva.

V poslední době byl k výrobě brilantní manikúry použit speciální kovový papír.Nyní je zrcadlový třením tak populární mezi kruhy mistrů obsluhy nehtů.Vypadá to jako malý speciální pigmentJe určen k vtírání do hřebíku, připomínající zrna písku nebo prášek drcený do prachu.

Má reflexní částice, které vytvářejí efekt lesklého kovového povlaku nehtů .Používejte jej na základní bázi laku, gelu, akrylu a podobných nástrojů pro manikúru.

Rub vytváří nej neočekávanější výsledky.Vše záleží na tom, jak byl materiál aplikován.Prodává se v malých skleněných nebo plastových obalech.Materiál se z nádoby odstraní speciální špachtlí, škrabkou nebo aplikátorem.

Tření je různých typů a významně se od sebe liší:

 1. Klasika. Týká se různých tónů, jako jsou stříbro, měď, zelenkavé nebo namodralé odstíny.Trend posledních let.V nádrži to vypadá jako kovová skvrna.Díky tomu se získá zářivý povrch.
 2. „Může chyba“ nebo „Aurora“ .Při správném použití má jedinečný vzhled.Tón je kombinován s několika odstíny, které se třpytí na nehtech: fialová a modrá, modrá a zelená, nazelenalá a fialová a tak dále.

  Fotografie manikúry zrcadla Maye Brouka

 3. Melange jevelký sypký pigment, částice vypadají většínež jiné typy tření.Nazývá se také cukr, sněhová koule, marmeláda.Při pohledu na to se zdá, že měkká vrstva zůstává na povrchu.Taková zrna melanžového lesku nemají, i když existuje celá řada možností, které se liší barvou.Díky tomu vytvořte matnýsametové nehty, jemné vzory.Tento prášek se používá pouze na gelový lak.
 4. Hranol. Když na nehty dopadne světlo, vytvoří se duhové efekty.Je obtížné s ní pracovat, protože její částice jsou velmi lehké a beztíže.
 5. Třpytkynebo hologram jsou malé jiskry.Vypadejte skvěle na dlouhých gelových nehtových deskách nebo na povrchu gelového laku.Glitter nelze použít na běžný lak.S acetonem se třpytí bledě a normálně, bez viditelného efektu.

Většina různých typů oken umožňuje převést jedinečný design bez větších obtíží.Můžete se obejít bez profesionality, stačí mít základní znalosti a dovednosti.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Jak nakreslit monogramy na hřebíky pro začátečníky krok za krokem.Pokyny s fotografiemi.

Jaké jsou výhody manikúry s tlouští

Pokud použijete zrcadlový design, získáte tak obraz krásou a jasem.Znalost správného použití prášku vám pomůže snadno jej aplikovat na nehtovou desku.

Výhoda zrcadlové manikúry je následující:

 • je vhodné použít;
 • lze snadno odstranit běžným odstraňovačem laku na nehty;
 • je možné vytvořit kovový nebo třpytivý efekt;
 • je přípustné dosáhnout efektivního a trvalého výsledku;
 • je možné vytvořit trojrozměrný design se zrcadlovým efektem, se vzory;
 • lze snadno použít s francouzskou manikúrou, ale v omezeném množství v roce 2007místa „úsměvu“;
 • se účinně připevňuje k povrchu;
 • , když se aplikuje na nehtovou desku, nepoškozuje ji;
 • lze kombinovat s jakýmkoli oděvem;
 • nízká cena, nízké náklady na manikúru.

Módní barvy pro krátké nehty

U manikúry se zrcadly jsou zlaté a stříbrné barvy považovány za módní barvy, ale jiné barvy budou také vypadat efektně.Velmi krásné, jako na fotografii, vypadají růžové, bílé, modré a fialové barvy.

Tření v zrcadlové a holografické verzi je ideální pro oříznuté nehty.Je důležité nevybírat jasné honosné barvy, protože pastelové barvy budou vypadat nejlépe.

Na dlouhých nehtech

Duhové barvy jsou nejlepší pro dlouhé nehty, protože protáhlá část nehtové deskyvám umožňuje demonstrovat hru světla v celé své kráse:

 1. Tření květnové chyby nebo chameleonu bude vypadat elegantněji.
 2. Holografická verze bude také vypadat dobře kvůli přetečení několika barev.
 3. Kombinujte s dekorem, jako jsou kamínky, kamínky, obrázky, ražba, konfety.

Na přízvukovém prstu

Tření je neobvykle krásná manikúra, ale tento typ nehtů může být v určitém prostředí nevýhodou.Pokud například zaměstnavatel vyžaduje, aby žena vypadala skromně, bez chytlavých dekorací, není tento styl manikúry vůbec přijatelný.

Ale vždy existuje východisko ze situace a není třeba nic zvláštníhopočkejte na zvláštní příležitost, abyste ozdobili ruce zrcadlovým povrchem.To vše proto, že rub lze aplikovat pouze na 1 nebo 2 akcentové prsty a zbytek je nalakován neutrálními barvami.

Lesklé a matné manikúry budou kombinovány na zvýrazněných prstech.V tomto případě by měly být odstíny buď blízko sebe, nebo naopak kontrastní.

Co potřebujete k tření

Pomocí tření se nehty lesknou a mají zrcadlový lesk.V této technice neexistují žádná omezení odstínů, a proto můžete bezpečně představit fantazii.

K nanášení rubu jsou potřebné tyto materiály:

 • sada na manikúru;
 • primer;
 • odmašťovací činidlo;
 • odstraňovač kutikuly;
 • základna, barva, vrchní povlak;
 • clinser;
 • kartáče;
 • ultrafialová lampa;
 • speciální olej;
 • třpytky, prášek.

Na gelové polštáři

Gelová báze se nejčastěji používá, protože je to základ, na kterém vychází zrcadlo a šumivá manikúra, a také se ukazuje, že je dokonalá.svítit.Díky gelovému potahu je třpyt dokonale fixován, protože má adhezivní vrstvu.

Pro leštění se používají následující pokyny:

 1. Kutikuly se odstraňují jakýmkoli způsobem, nehty se předem napařují v teplé vodě.Kutikula se pohybuje a používá se speciální změkčovač.Po určité době jsou odstraněny.
 2. Připravte si nehty, vytvořte požadovaný tvar, vyleštěte povrch,okraje jemně zpracovejte buffem.Pokud tvrdě stisknete, hřebík ztenčí.
 3. Nezapomeňte provést odmaštění.
 4. Použijte primer na celou nehtovou desku za sušení po dobu 1 minuty.bez použití lampy.Primer dělá manikúru odolnou.
 5. Naneste základní vrstvu s tenkou vrstvou a vysušte v lampě po dobu 2 minut.
 6. Ve 2,3 vrstvách natřete tenkou vrstvou barevného laku a sušte 2 minuty.
 7. Na lepivou vrstvu barevného laku se pomocí štětce nanáší třpytky.Hřebík je kompletně pokryt flitry.V případě potřeby naneste druhou vrstvu.Distribuují se štětcem a přebytek okamžitě odstraní.
 8. Suší se ultrafialovým světlem.
 9. Použijte vrchní vrstvu ve 2 tenkých vrstvách.
 10. Každý povlak byl sušen po dobu 3 minut.
 11. Pomocí klinku se okamžitě zbaví lepivé vrstvy, dokud se prach nezachytí.Nepoužívejte odstraňovač laků na nehty, jinak dojde ke skvrnám a tón se změní.
 12. Na základě výsledků se na kutikulu aplikuje éterický olej (meruňkový nebo hroznový, ricinový, lopuch, jojobový).
 13. Pokud nehtová deska není dostatečně plynulá, proces bude přerušen.

Důležitým faktorem pro broušení třpytků by měl být absolutně rovný a hladký povrch nehtové desky bez vad a vad, jinak by chromové pokovování podtrhlo jakékoli nerovnosti.Proto je tak důležité vyrovnat povrch nehtu.

Není možné použít třpytky na všechny prsty, ale pouze na několik.A také vzít v úvahu skutečnost, že před flitry jsou malovány tmavě zbarveným lakem pro jasnějšísvítit.Ostatní nehty lze malovat jinou barvou, která se vám líbí.Aby se barva neobjevila, je třeba jako vrchní vrstvu použít lesklý top.

Pigmentovaná manikúra

Pigment je barvivo, které vypadá velmi podobně jako zrna a má různé tóny.Pro design "zrcadla" použít chrom pigment různých barev.

Postupná instrukce ukáže pravidla pro provádění módní manikúry:

 • zpracovávají nehty tak, aby jim poskytovaly čistý vzhled;
 • odstranit mastný povrch;
 • nanesou základnu pro barvicí gel;
 • se suší;
 • potřete pigmentem lehce lepkavou vrstvu gelu štětcem nebo rukou;
 • odstraňte přebytečný pigment;
 • lakuje povrch.
 • Zrcadlový lesk s práškem

  Díky zrcadlovému prášku lze dosáhnout ušlechtilého lesku.Tento prvek pro manikúru se skvěle používá na gelovém, akrylovém, běžném základě.

  Pro nezávislé provádění manikúry potřebujete znát následující pravidla:

  1. Nejprve proveďte hygienický postup.
  2. Vrchní plášť je celkem dobře vyleštěný.
  3. Pomocí vhodného produktu povrch odmastěte.
  4. Aplikujte základnu jednou.
  5. Vystaveno ultrafialovému světlu po dobu 30 sekund.
  6. Naneste gelový lak na ten, který byl vybrán.
  7. Opět sušené ultrafialovým světlem.
  8. Zakryjte horní část.
  9. Odejítvyschnout včas.
  10. Vezměte si aplikátor nebo měkký kartáč na tření, který je dodáván se soupravou, trochu sypkého pigmentu a rozprostřete se po celé nehtové desce.
  11. Prach jemně masírujte pohyby rukou nebo aplikátoru.
  12. Pigment by měl být distribuován tak, aby neexistovaly žádné mezery.
  13. V případě potřeby přidejte další porci a znovu brouste.
  14. Zbývající materiál se otírá štětcem.
  15. Po zákroku lakujte nehty 2 vrstvami fixační látky.Mezi vrstvami stojí několik minut, aby zaschly.

  Na běžném laku

  Zrcadlová manikúra (fotografie jasně ukazuje) také vypadá skvěle běžný lak.Tření se však aktivně používá při navrhování nehtů, které jsou potaženy gelovým lakem.Hlavním pravidlem je včasné použití.

  Při nanášení pigmentu na všechny prsty se postupuje postupně:

  • k přípravě nehtů na potahování;
  • aplikují základnu ve 2 vrstvách;
  • sušení po dobu 5 minut;
  • aplikujte vrchní vrstvu pro maximální hladkost;
  • Místo vrchní vrstvy lze použít běžný lak na vodní bázi;
  • naneste pigment na ještě ne zcela suchý povrch a jemně ho rozmazejte světelnými pohyby;
  • ​​
  • odstraní přebytečný pyl pomocí kartuki Kabuki;
  • zajištěné nahoře.

  Pro trvanlivost manikúry používejte fixační prostředek na lak, který je po otření natřen a poté důkladně vysušen.Doporučeno na 2 nebo 3 hodiny.nemočte si prsty a nepoužívejte mastný krém.Je lepší používat éterický olej - díky látkám, které jej tvoří, budou vaše ruce vypadat elegantně.

  Zrcadlový lak na nehty

  Zrcadlová manikúra (fotografie potvrzuje popularitu tohoto typu šperků) pro ty, kteří tuto techniku ​​nezvládli, výrobci šelaků vytvořili speciální lak.Díky němu se módní trend dělá doma sám bez práce.Pokyny s takovým lakem se neliší od obvyklých.

  Pomocí zrcadlového lesku můžete velmi rychle provést manikúru a je to levné, ale je tu jedna nevýhoda - toto je malé období trvanlivosti.Aby se prodloužila doba vynikající manikúry a poskytla jí lesk na dlouhou dobu, jsou nehty po nanesení laku udržovány v ultrafialové lampě.

  Při nákupu takového laku se musíte ujistit, že na sklenici je nápis potvrzující, že se nejedná o obyčejný lesklý lak, jmenovitě zrcadlo.A ještě jeden důležitý bod při nákupu laku - štětec by měl být široký, který zachytí celý hřebík, jinak nebude žádný účinek.

  Je také nemožné přidat k takovému laku aceton nebo lak na nehty, protože struktura se zvlní, efekt a lesk navždy zmizí.

  Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

  Možnosti designu

  Zrcadlová manikúra (fotografie, kterou lze vidět na tematických stránkách) na středních a dlouhých nehtechvypadá lépe než ty krátké.Tvar nehtových desek může být jakýkoli, ačkoli oválný a mandlový tvar jsou relevantní.Čtvercový tvar platí také pro trend, pouze se zkosenými rohy.

  Seznam stylových nápadů pro zrcadlový design zahrnuje:

  1. Klasický styl. Tato možnost je kombinována s jakýmkoli vybavením, stejně jako se šperky a doplňky.Barvy zahrnují: zlatá, stříbrná, modrá, modrá, růžová, červená, fialová.
  2. Mirror French. Neobvyklým, ale jemnějším způsobem je francouzský styl se zrcadlovými prvky.Zajímavá je také zrcadlová manikúra.
  3. Všechny druhy odstínů. Můžete si vybrat jak výrazné jasné barvy, tak i ztlumené barvy, které okamžitě nezasáhnou oko.
  4. Dekor .Díky tomuto prvku bude manikúra rozmanitá.
  5. Mramorový styl.
  6. Perlová matka .Tento design vyžaduje jemné třpytky, podobné pylu a nahé základně.
  7. Holografické. Je-li použit, musí být použit šedý pyl tak, aby jiskřil jako diamantový prach.Tradiční stříbrný lesk se ukáže na černé a bílé podložce.
  8. Hranol. Je tak malý, že jeho částice je obtížné vidět.Vypadá to na nehty i na rozvod benzínu na vodě.
  9. Polární záře. Jiným způsobem byl takový návrh přezdíván jako květnová chyba, kvůli přetečení, které se podobá skořápce hmyzu.
  10. Zdůraznění. Pokud si jen třete 1prst a zbytek je malovaný v jakékoli neutrální barvě, pak se s takovou manikúrou můžete objevit kdekoli a kdykoli, aniž byste změnili svůj styl.Také lze zvýraznit akcenty na 1 prst nebo posuvníky, zatímco ostatní nehty jsou natřeny lesklými laky.
  11. Kamifubuki. Japonské umění na nehty je podobné konfetám, často se kombinuje s třením.Nejlepší možností by bylo, kdybyste namalovali 1 nehet konfet, zatímco ostatní jen zářili.
  12. francouzsky. Francouzská manikúra + rub.Nehty jsou obarveny gelovým lakem, potom je odstraněna lepkavá vrstva a je nakreslen základní úsměv nebo díra.Vysušte a otřete prášek, dokončete horní vrstvu.
  13. Dvojité blikání. Metoda používající štras.
  14. Klesne na zrcadlo. Návrh je získán kombinací 2 trendů tření a kapiček.
  15. Perlová manikúra.

  Mladé dívky se vždy snaží věnovat pozornost, zejména s tak velkolepým designem nehtů, jako je zrcadlová manikúra.Kovová záře, jak je vidět na fotografii, nezanechá svého majitele bez povšimnutí.Módní design vypadá velmi atraktivní a zaujme.

  Doporučuje se nosit na svátky, večírek nebo na jiné zvláštní dny.Pro ty, kteří chtějí každý den vidět na svých nehtech takovou manikúru, můžete použít ozdobu sypký pigment se zaměřením na 1 nebo 2 prsty.Zrcátko je velmi vzrušující a kreativní proces, stojí za to experimentovat.

  Návrh článku:Vladimír Veliký

  Video na téma: Manikúra zrcadla

  Kovová manikúra pomocí zrcadlového prášku:

  Manikúra zrcátek "Perfect Mirror":