Žloutnutí vlasů - jak odstranit doma po barvení, bělení, zesvětlení

Žloutnutí na vlasech nastává kvůli zbytku žlutého pigmentu barviva po postupu barvení kadeří.Je možné odstranit žlutost doma pomocí profesionálních nástrojů a domácích receptů.

Kosmetika pro nažloutnutí

Tonic

Tonic pomůže odstranit nažloutnutí vlasů, je to cenově dostupný a snadno použitelný nástroj pro odstranění nežádoucího stínu.Nejlevnější možností je Tonic, který stojí 127 rublů.(objem - 150 ml).

Pro tónování by měly být odstíny perlového popela vybrány z řady tohoto produktu.Navzdory přijatelné cenětonikum dobře zvládne svůj úkol: žlutá barva po 2 aplikacích zmizí, pokud budete postupovat podle pokynů.

Jak používat produkt:

 1. Tonikum by se mělo nanášet na mokré, čisté vlasy, rovnoměrně rozložené.Stylisté doporučují smíchat tonikum s pravidelným balzámem na vlasy v poměru 1: 3, po tomto postupu je zajištěna jemnost a hladkost vlasů.
 2. Doba expozice se liší v závislosti na požadovaném účinku: 3-5 minut bude stačit k udržení barvy, aby se získal světlý stín - 10 minut, až 30 minut, aby se dosáhlo nasycené barvy.
 3. Na konci doby vlasy důkladně opláchněte, dokud z ní nebude vytékat voda.
 4. Výsledek je vyřešen barveným balzámem na vlasy.

Výhody tohoto produktu:

 • Dostupná cena;
 • Při používání je tonikum velmi jednoduché, nevyvolává žádné potíže.
 • Rychlý výsledek.

Nevýhody:

 • Bez použití balzámu je možné sušení: vlasy ztuhnou.

Color Activator

Syoss Mousse Tonic „Color Activator“ se také stal oblíbeným mezi blondýnkami.Nástroj obnovuje obarvené vlasy, dává jim jas a lesk, odstraňuje žloutnutí.Významným plusem tohoto nástroje je, že nejen odstraňuje posedlý žlutý odstín, ale také se stará o vlasy.

Postup použití je jednoduchý:

 1. Mousse se nanáší na čisté vlasy okamžitěpo šamponování.
 2. Pro jemné tónování uchovávejte produkt po dobu až 10 minut, poté opláchněte teplou vodou.
 3. Postup dokončete pomocí balzámu na vlasy.

Tento produkt si zaslouží dobré hodnocení, protože:

 • Snadné použití: textura pěny vám umožňuje rovnoměrně distribuovat produkt bez míchání.
 • Obsahuje kosmetický základ, který vylučuje negativní dopad na stav vlasů.
 • Používání pěny má trvalý účinek.

Nevýhody:

 • Objem pěny (75 ml) není optimální pro dlouhé vlasy, v důsledku toho nemusí být náklady na produkt hospodárné.
 • Specifický zápach deodorantu u mužů zůstává na vlasech.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Profesionální barvy

Pro zabarvení vlasů byste se měli uchýlit také k barvám.

„Anti-žlutý efekt“ od společnosti ESTEL

Neutralizuje nažloutlost krémové barvy Efekt žluté barvy.Po použití této barvy se nemusíte starat o stav vlasů: produkt nejen dodává vlasům krásný odstín perleti, ale také se o ně stará.

Plusy:

 • Díky avokádovému oleji a zdravému olivovému výtažku vyživuje a zvlhčuje vlasy.
 • Smetanová barva je jemná a vláčná textura s příjemnou vůní.
 • Lehký a pohodlnýdistribuce.

Nevýhody:

 • Výrobek funguje velmi rychle, takže existuje šance na nadměrné vystavení barvy více, než je nutné, a vlasy mohou ztmavnout.Z tohoto důvodu je použití této barvy doporučeno pro dívky, které mají zkušenosti s domácím barvením.

Vlastnosti použití:

 • Na rozdíl od tonik by tento produkt měl být nanášen na suché vlasy, předem omyté šamponem;
 • Doba expozice produktu na vlasy by neměla přesáhnout 15 minut.Pokud je však struktura vlasů porézní, stačí 10 minut;
 • Po omytí je třeba vlasy umýt šamponem určeným pro barevné vlasy a poté použít balzám - stabilizátor barev.

Color Naturals 10 Bílé slunce od Garniera

Stejně populární Garnier také poskytuje barvy,schopen tlumit nažloutnutí na vlasech.Barva z řady Color Naturals 10 White Sun dokonale splní svou práci.

Aplikuje se na vlasy podobným způsobem, na suché vlasy a musí se také uchovávat po dobu nejvýše 15 minut, aby vlasy nevyschly.Balzám je doplněn barvou a má fixovat barvu a dodává vlasům lesk a hebkost.

Pros:

 • Žádné problémy s aplikací: krémová textura nezpůsobuje žádné nepříjemnosti.
 • Balzamová péče s barvou dokonale vyživuje vlasy.
 • Po nanesení barviva mají vlasy jemný stříbrný odstín, s výjimkou žloutnutí.

Minusy:

 • Při použití je možný zápach amoniaku.

Balzámy

Žloutnutí lze odstranit také pomocí balzámů určených pro tento účel.

ESTEL LOVE nuance a balzámy s tonou sólo

Estel LOVE tónovaný balzám má dobrou recenzi.Výrobce doporučuje používat balzám na mírně vlhké nebo suché vlasy a po půl hodině opláchnout.

Dobrou alternativou k LOVE nuanci by také byla sólová tuna ze stejné linie.

Balzám je dobrý:

 • Výrobek nemá nepříjemný zápach, odstraňuje nažloutlost a je šetrný k rozpočtu.
 • Navzdory kapalné konzistenci není nanášení výrobku na vlasy problém.
 • Není nutné produkt umývat z rukou a dlouho po koupeli: nezanechává žádné zbytky.
 • Dává vlasům mimořádnou jemnost.

Nevýhody:

 • Úzký okruh obchodů, kde najdete tento produkt k prodeji.
 • nehospodárné náklady.

Koncept „Účinek arktické blond“

Odstranit nežádoucí odstín žlutosti - „vyvolání“ jiné balzámy na vlasy „Účinek arktické blond“.Produkt obsahuje pigmenty, které dodávají vlasům chladný stín a pečující složky v kompozici.

Kromě toho vlasy získávají přirozenou a drahou barvu.Je třeba poznamenat, že balzám nejen neutralizuje nažloutnutí, ale také dává lesk, hebkost a hebkost.

Garnier „Persistent Color“

Boj proti žloutnutí vlasů - domovníkBalzám Garnier s dlouhou životností, který odstraňuje nežádoucí odstín v jedné aplikaci.Zjemňuje barvu a pozitivně ovlivňuje strukturu vlasů, díky čemuž jsou hladké a poslušné.

Kromě toho po barvení vlasy nezbarví ani neváží, při pravidelném používání osvěžuje barvu.

L'Oreal Paris Preference Color Balm Enhancer

Toto je nález pro ty, kteří chtějí měkké a poslušné vlasy bez žloutnutí.Tento nástroj uloží i ty nejkřehčí vlasy a oživí je, dává jim nevídaný lesk.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Tónované šampony

Tónované šampony dokonale odstraňují žlutý odstín na vlasech.Trh je plný mnoha zdrojů různých odstínů a složení.

Účel tónování šamponů je zřejmý z názvu, dávají po použití požadovaný odstín:​​

 • WELLA PROFESSIONALS Cool Blonde. Chcete-li se zbavit nažloutnutí vlasů, stylisté doporučují WELLA PROFESSIONALS od Cool Blonde - šampon a kondicionér, vynikající pár pro dívky se světlými a zvýrazněnými vlasy se žlutým nádechem.Pigmenty, z nichž je produkt vyroben, vrátí barvu vlasů do chladného rozmezí.Šampon má dobrý účinek na vlasy bez poškození jeho struktury.A co je důležitější, rovnoměrně omýt vlasy.Balzám s šampónem osvěžuje a udržuje barvu, pečuje a zjemňuje vlasy;

  Odstraňte žloutnutíz vlasů po barvení můžete použít takové prostředky, jako jsou tónovací šampony, balzámy nebo tonika

 • Černá Malva Aveda. Žlutost vlasů je problém, který šampon značky Aveda Black Malva řeší, jemně a efektivně odstraňuje nežádoucí odstín.Nástroj namaluje teplý tón, čímž zvyšuje chlad.Extrakty z slézu, aloe a černého čaje dodávají vlasům nezbytnou hydrataci;
 • LakmeCosmeticspředstavuje šampon, který je navržen tak, aby se zbavil žlutého odstínu a dlouhodobě opravuje výsledek.Dokonale opláchne vlasy, aniž by jim poškodil;
 • Bonacure Color Freeze Silver od SCHWARZKOPF. Bonacure Color Freeze Silver Shampoo shampoo od notoricky známé společnosti SCHWARZKOPF se koná v této řadě.Nástroj dává stříbrný odstín a odstraňuje žlutý pigment, jemně zesvětluje vlasy.Mezi další výhody tohoto šamponu patří skutečnost, že dobře pěňuje a má příjemnou neutrální vůni;
 • Stříbrný blond šampón z řady produktů SP SYSTEM PROFESSIONALSjemně pečuje o vlasy a dává mu lesk, lesk, nezanechává žádnou možnost žloutnutí;
 • LEONOR GREYL- speciální šampon na vlasy, který byl vybělen nebo zvýrazněn.Vrací vlasům ušlechtilý odstín a lesk.Hlavní věcí není přeexponování šamponu na vlasy a důkladné opláchnutí;
 • Indola Innova Color Silver. Odstraňuje žloutnutí a jemně ovlivňuje vlasový šampon Indola Innova Color Silver.Stylisté o něm mluví jako o dobrém pečovateli,který nevysušuje vlasy, dává mu lesk a chladný stín.Produkt musí být aplikován po omytí vlasů masážními pohyby a po 3 minutách omýt.Stačí se přihlásit jednou týdně.

Čisticí prostředky

Čistící šampony posilují, čistí vlasy a zároveň je zbavují nažloutlosti.

 • Stříbrný šampon společnosti L'Oreal Proffesionnelse etabloval jako vynikající nástroj v boji proti žloutnutí a matným vlasy.Po aplikaci tohoto šamponu získají vlasy pružnost a luxusní lesk díky systému Gloss Protect, na jehož základě je šampon vytvořen.Aminokyseliny, přírodní složky, pečující pigmenty - to vše dělá produkt nejen výborným „bojovníkem“ proti nenáviděnému stínu, ale také vynikajícím pečlivým nástrojem.Kromě toho šampon neutralizuje škodlivé účinky prostředí na vlasy;
 • Šampon Radiant Shine od společnosti PRAVANAdodá vlasům jemné čištění a příjemnou barvu.Po použití tohoto produktu se obnoví struktura vlasů a žlutý tón zmizí.Produkt také chrání vlasy před ničivým slunečním zářením a nadměrnou vlhkostí;
 • Čisticí šampón Estel Prima Blonde. Mezi širokou škálou produktů, které pomohou v boji proti kuřatům, odborníci zdůrazňují čisticí šampon Estel Prima Blonde.Výrobce tvrdí, že produkt nepoškozuje strukturu vlasů, ale dává jasu a záři barvy.Šampon byl navíc vytvořen inovativním vzorcem systému NATURAL PEARL,který se stará o hladkost vlasů.Stylisté doporučují tento nástroj: nevysychá, jemně čistí délku vlasů.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Alternativní recepty

Alternativní recepty také nezanechaly problém se žlutavostí vlasů.

Masky na vlasy

Přestože jsou masky na vlasy individuálním nástrojem a konkrétní maska ​​není vhodná pro každého člověka, existují recepty, které jsou univerzální pro všechny vlasy.

Je důležité si uvědomit, žepo nanesení masek obsahujících sušicí složky je nutné vlasy zvlhčit.

Med

Maska s medem je nekomplikovaný produkt, který vašim vlasům dá luxusní, drahý stín bez žloutnutí a vaše vlasy budou lesklé a zdravé.

Jedinou složkou je med, trichologové doporučují používat nejčerstvější a nejpřirozenější.

Léčivé vlastnosti medu posilují vlasy, urychlují růst a utěsňují rozdělené konce.

Kromě všech výše uvedených výhod stojí za zmínku, že se maska ​​šíleně snadno připravuje.

Med musí mít kapalnou konzistenci, takže musí být před aplikací roztaven ve vodní lázni.Teplý tekutý med se rovnoměrně nanáší po celé délce vlasů.Jeho trvání by mělo být alespoň 1 hodinu, ale nemělo by přesáhnout 3 hodiny.

Kefir

Přirozené a bezpečné osvětlení lze provést pomocí kefíru.Pro vlasy střední délky stačí 200 ml kefíru, avšak množství produktu závisí na hustotě a délce vlasů.Aby kefír nevysychal vlasy, musíte si vybrat obsah tuku v produktu, v závislosti na stavu vlasů.

Kefírová maska ​​je dobrý a bezpečný způsob, jak odstranit zbarvení vlasů po barvení.

Pro masku musíte kefír smíchat s vodou (5 lžiček).Konzistence se nanáší na suché vlasy, po jedné hodině se omyje.Kefir, který stéká z vlasů, neznečišťuje oblečení, musíte použít plastovou sprchovou čepičku.

Po několika aplikacích je výsledek zřejmý: žlutý odstín zmizí, navíc se vlasy uzdraví a zjemní.

Z rebarbory ​​

Bylinkovým prostředkem, jak se zbavit nažloutlosti, je rebarbora.

Masky využívající tuto rostlinu nejen rozjasňují vlasy a přispívají k vzhledu ušlechtilého stínu, ale také ošetřují pokožku hlavy a vlasy obecně.

S rebarborou a glycerinem

Vynikající tandem v boji proti žlutým vlasům je rebarbora a glycerin.

Maska by vyžadovala 30 gramů.nasekaný kořen rebarbory ​​a 60 gr.glycerin.Kořeny rebarbory ​​by měly být nality octem a zapáleny.Po uvaření octa musí být oheň snížen, vařit rebarbora po dobu dalších 5 minut, nechat vyluhovat po dobu 2 hodin.

Na konci této doby se infuze smísí s glycerinem a výsledná hmota je připravena k aplikaci.Doba expozice je 1 hodina.

S rebarborou a vínem

Kromě toho rebarbora ve spojení s vínem ochrání vlasy před žloutnutím.

U této masky se doplní sušený kořen rebarbory ​​(optimální množství je 200 gramů).Druhou ingrediencí je suché bílé víno, které bude potřebovat 0,5 litru.Nalijte rebarbory ​​a nalijte víno do smaltované pánve a zahřívejte ve vodní lázni, dokud množství tekutiny nezmizí na polovinu.

Po přípravě směsi musíte počkat, až vychladne, a teprve poté naneste na vlasy.Nechte masku na vlasech potřebnou déle než 2 hodiny, poté opláchněte teplou vodou.

Příprava masky na první pohled vypadá poměrně dlouho, ale úsilí a čas strávený se vyplácí.

S citronem a vodkou

Stejně účinným způsobem, jak odstranit žloutnutí, je maska ​​skládající se z vodky a citronu, která má příznivý účinek na vlasy.

Je velmi snadné vyrobit: vodku s citronovou šťávou musíte smíchat v poměru 1: 1.Naneste směs na vlasy jemně, aniž by to mělo vliv na pokožku hlavy.

Aby taková maska ​​nevysychala konce vlasů, je nutné ji po půl hodině omýt.Kromě toho se po použití doporučuje používat hydratační balzám.

Odvar cibule slupky

K zajištění toho, aby prameny měly krásnou a rovnoměrnou barvu, se doporučuje použít odvar cibule slupky.K tomu potřebujete slupku 2-3 cibule, kterou musíte naplnit vodou (0,5 l.).

Budoucí vývar by měl být zapálen malým ohněm a po varu nechte vařit po dobu 5 hodin.

Hotová infuze je filtrována a je třeba vlasy navlhčit pravidelnou houbou.

Produkt uchovávejte pod celofánem pod kloboukem nebo šátkem a nechte jej přes noc.Potom ráno musíte opláchnout vodou a vlasy opláchnout citronovou šťávou.

Krásná a rovnoměrná barva je výsledkem opatrného odchodu, což vyžaduje integrovaný přístup k problému.

Je důležité si uvědomit, že vyčištěné vlasy vyžadují hojnou hydrataci po postupech barvení, bez kterých budou vybledlé a nezdravé, což nebude prospěšné pro vlasy jakékoli barvy, ať už jsou to žluté nebo ashy-perlové.

Užitečné video materiály o tom, jak odstranit zbarvení vlasů po barvení

Jak odstranit zbarvení vlasů po barvení:

)Správné zesvětlení vlasů: jak odstranit zbarvení vlasů po zbarvení vlasů: