Zlaté nitě pro facelift.Co je tento postup, fotografie, video, cena, recenze

Stárnutí je nevyhnutelné, i když tento proces lze zpomalit.Správná výživa, pravidelné cvičení a dostatečný počet hodin spánku.Všechna tato opatření pomohou zachovat energický a kvetoucí vzhled.Ale nikdo není v bezpečí před výskytem prvních vrásek.

Lékařská kosmetologie přichází na pomoc těm, kteří si přejí prodloužit mládí pokožky obličeje a těla.

Implantace zlatých nití pod kůží pomáhá udržet ji po dlouhou dobu mladou a zpomaluje vadnutí.

Zlaté nitě pro osobu, co to je, jak se to dělá a kolik je tato metoda nákladů na omlazení podrobněji popsána dále v článku.

Zlaté nitěpro obličej - co to je?

Zesílení pokožky obličeje zlatými nitěmi je nová nechirurgická metoda pro korekci kontury obličeje a odstranění dalších změn souvisejících s věkem. Co je to a proč se zlato používá k omlazení?

Zlaté nitě na obličeji, co to je na rentgen.Přední část, čelní část a brada v malém oku jsou zlaté nitě

Kosmetické procedury využívající zlato pocházejí ze starověku.A výběr drahých kovů také není náhodný.Zlato jako kosmetický produkt se začalo používat ve starověkém Egyptě, Římě a starověkém Řecku.To bylo široce používáno v lidovém orientálním lékařství k léčbě kožních onemocnění.

Tento kov je již v lidském těle přítomen.Je zajímavé, že jeho obsah v ženském těle je pětkrát větší než u muže.Ušlechtilý kov není agresivní, má léčivé vlastnosti.

Postup pro implantaci zlatých nití je odpovědí na mnoho otázek souvisejících se stárnutím kůže. Zlatý rám nejen zpřísňuje provislé oblasti kůže.Částice implantovaných vláken fungují saturací kožních vrstev kyslíkem, kolagenem a elastinem.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Zlaté nitě na obličeji v kosmetologii: výhody a nevýhody postupu

Výhody zvedání nitě:

 1. Největší výhodou implantace zlatých nití do kůže obličeje je, že takový postup je alternativou k chirurgickému utažení.V tomto případě dochází k minimálnímu traumatu povrchových vrstev kůže.Doba zotavení bude trvat od 2 týdnů do měsíce, vše záleží na individuálních parametrech kůže.
 2. Implantační postup je zcela bezbolestný.
 3. Použití hypoalergenního materiálu.
 4. Nedostatek důkazů o rušení, jako po operaci.
 5. Celkové omlazení pleti, odstranění malých a částečně hlubokých vrásek na obličeji.
 6. Účinek dlouhodobého působení, které trvá až 5-7 let.

Nevýhody zvedání nitě:

 1. Zlaté nitě implantované do pokožky obličeje tam zůstávají navždy.Co je to a jaké to bude mít důsledky?Z tohoto důvodu budete muset opustit některé kosmetické procedury, například pomocí stejnosměrného proudu.V budoucnu bude také obtížné provést facelift operace.
 2. Navzdory bezpečnosti a bezbolestnosti metody jsou po zákroku možné některé komplikace.
 3. V případě neúspěšné implantace nití jsou možné změny v obrysu obličeje, vzhled nití pod kůží, dutiny a tuberkulózy na kůži, propíchnutí kůže koncem nitě, které způsobuje zánět v místě vpichu.
 4. Zlato je křehký materiál, nitě jsou tenké a mohou se zlomit podél linií přírodních vrásek, ale navenek to neníse projeví.
 5. Tento postup je určen pro ženy ve věku 30 až 45 let, u žen starších není tato metoda vhodná, protože nepovede k požadovanému výsledku.
 6. Náklady na tuto metodu omlazování lze připsat také jejím nedostatkům.

Věková omezení pro postup zesílení zlaté nitě

První známky stárnutí na tváři se začnou objevovat po 35 letech.Pokles produkce kolagenu a elastinu kůží vede k „klouzání“ kontury obličeje, vzhledu sáčků pod očima a prohloubení nasolabiálních záhybů.Právě v tomto věku kosmetologové doporučují provádět postup zesílení zlatými nitěmi.

U žen ve věku 45 let a starších nepřinese tato metoda požadované výsledky, ale v této fázi pomůže pouze opravit stav kůže .V tomto věku bude plastická chirurgie účinnější.

Ve věku 45+ je možné použít zesílení zlata v kombinaci s jinými způsoby omlazení.Například po plastické chirurgii pomůže implantace nití prodloužit účinek operace.

Jako takový neexistují žádná přísná věková omezení pro provedení takového postupu.Přesto byste se měli řídit doporučeními kosmetologů.Nedoporučuje se implantovat zlato pod kůži v mladém věku, do 25 let.V důsledku této intervence může být narušen přirozený proces produkce kolagenu kůží.

Jaké problémy zlatá vlákna řeší: indikace postupu

Posílenízlaté nitě lze provádět nejen na obličeji. Pomocí zlata můžete omladit další části těla:

 • krk, dekolt;
 • kůže rukou;
 • prsa;
 • žaludek a boky.

Zlaté nitě na obličeji, co to je a při jakých změnách souvisejících se stárnutím je ukázáno zesílení zlata, říkají přední kosmetologové.

Indikace pro použití zlatých nití:

 • obličejové vrásky různých hloubek na jakékoli části obličeje;
 • opomenutí tkání, visící tváře, sáčky pod očima, hluboké nasolabiální záhyby;
 • ztráta pevnosti a pružnosti kůže, ochablá pokožka;
 • věkové skvrny;
 • akné.

Je třeba poznamenat, že posílení je k dispozici nejen ženám, ale i mužům.Nejen ženy chtějí vypadat mladě, atraktivně a o něco mladší než jejich roky, takové touhy jsou také charakteristické pro muže. Protože stárnutí kůže u mužů je rychlejší než u žen, měl by se postup zesílení zlata provádět před 40. rokem věku.

Kontraindikace pro zesílení zlatými nitěmi

Navzdory skutečnosti, že zlato je hypoalergenní kov, jsou na něj někteří lidé alergičtí.To lze zjistit nezávisle: při nošení zlatých předmětů zůstanou na kůži tmavé stopy.V takovém případě může být takový postup kontraindikován, na povrchu kůže se mohou objevit tmavé pruhy.

Existují další kontraindikace zlaté niti na obličeji, co to může být:

 • špatná krevní srážlivost;
 • endokrinní choroby, jako je diabetes, dysfunkce štítné žlázy;
 • onkologická onemocnění;
 • těhotenství a kojení;
 • přecitlivělá kůže;
 • těsně rozmístěné kapiláry k horní vrstvě epidermis;
 • jakékoli onemocnění v akutní nebo chronické formě;
 • infekční a hnisavá kožní onemocnění.

S křehkými cévami je možné provést výztužný postup, pouze pokud pacient souhlasí s tím, že po zavedení nití se objeví rozsáhlé modřiny.

V každém případě je nejprve nezbytné konzultovat odborníka.Proveďte obecné testy krve a moči.Jsou-li nějaké choroby, lékař předepíše další testy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Jaký je postup implantace zlatých nití

Pro implantaci pod kůži se používá zlato nejvyšší kvality: 24 karátů nebo 999 vzorků, tj. Čisté zlato.Závity mají tloušťku 0,1 mm.Proceduru provádí kosmetolog.

Dříve provedl lékař označení, kam se vloží nitě.Neexistuje žádné zvláštní schéma, lékař nastíní zlatou rámovou mřížku individuálně, s ohledem na potřeby pacienta.

Postup

Postup je bezbolestný a provádí se v místní anestézii.Podle přání klienta může být anestézie obecná.Zlaté nitě jsou uvedeny podpleť obličeje (používá se také pro krk, hrudník, dekolt) do hloubky 3-5 mm s chirurgickou jehlou, stejné tloušťky jako nit.

Místa vpichu jsou utěsněna pomocnou látkou. V závislosti na obdělávané ploše lze použít 1 až 3 metry materiálu, postup může trvat 30 minut až 1,5 hodiny. Někdy je vyžadován postup pro napínání zlatých nití pomocí zvláštního zařízení.

Co je, za jakým účelem se provádí?Pokud je pacient, který se rozhodne vyztužit, starší než 45 let, je nutné vytvořit napětí zlatého rámu, protože kůže ztratila schopnost vytáhnout se nahoru.

Je možné plně posoudit výsledek vyztužení zlatem za 1–2 měsíce, poté, co dojde k uzdravení, otoky zmizí, rám se vytvoří a začne fungovat.

Komplikace a možné důsledky po zákroku

Facelift s implantací zlatých nití je oblíbený především kvůli krátké rehabilitační periodě a minimálním vedlejším účinkům.

Ačkoli k tomu nedochází vždy, je někdy nemožné předvídat, jak bude kůže reagovat na vkládání nití.

Dočasné jevy po zesílení

Modřiny a modřiny- při vkládání nití dochází k poškození kapilár pod kůží, což je přirozené.Za pár dní půjdou sami.Gely a masti, které zlepšují krevní oběh, urychlují proces hojení.

Otok obličeje- přirozená reakce těla nazásah.Různé části obličeje mají otoky různých stupňů.Těžký otok postihuje pacienty s plnými tvářemi.Self-otok zmizí po 2 týdnech.Po kratší dobu lze otoky odstranit pomocí léků a hardwarových postupů.

Nárazy a prohlubně na kůži- vyskytují se v místě vpichu nití.Stejný efekt nastává i při tažení zlatého rámu.Nerovnoměrné napětí vytváří na pokožce nerovnosti.Vyjde do týdne.Pokud pokožka není vyhlazená, měli byste se poradit s lékařem, který provedl postup.

Použití lokální anestézie během manipulace může vést ke zhoršení výrazů obličeje.Jedná se o dočasný jev, ke kterému dochází po ukončení působení anestetika.Jinak po 3-4 dnech, po snížení otoku, byste měli vyhledat lékaře.

Hypercorrection- nepřirozeně vypouklé lícní kosti, příliš obočí.Lékaři hledají právě tento efekt.Po 2 týdnech, kdy otok ustane, se obličej vrátí do normálu.

Možné komplikace při implantaci zlatých nití

Komplikace lze rozdělit na dva typy - obecné a specifické,charakteristické pro postup vyztužení.Většina komplikací vzniká v důsledku porušení postupu.Nesprávná volba anestetika, nesprávné uspořádání nití, které neodpovídají pohybu svalů obličeje, použití materiálu nízké kvality.

Alergieje možná reakce v jakémkolikosmetický postup.Při zesílení pokožky obličeje zlatými nitěmi je možná alergie na antiseptikum nebo anestetikum.Antihistaminika se používají k zastavení této reakce.V případě anafylaktického šoku bude nutná okamžitá pomoc.

Drogy, jako je adrenalin, suprastin, prednisolon, musí být v kanceláři, ve které se postup provádí.Pak byste měli zavolat záchranný tým.

Alergie na injikovaný materiál jsou poměrně vzácné a ne okamžitě, ale několik dní po zákroku.Tato reakce vyžaduje odstranění nití.

Infekce a zánětyjsou poměrně častou komplikací, protože odborníci neberou postup pro implantaci nití vážně.Výztuž se zlatými nitěmi lze porovnat s malou operací.Chcete-li to provést, měli byste pokoj pečlivě připravit.

Pečlivě a vážně provádějte analýzy pacientů, nezanedbávejte pravidla přípravy na chirurgický zákrok.Antibiotika mohou pomoci s menší infekcí.V závažných případech, pokud existuje rozsáhlý absces, by se vlákna měla neodkladně odstranit.

Trvalé porušování výrazů obličeje- k takovým komplikacím nejčastěji dochází vinou specialistů provádějících implantaci.Správné uspořádání nití, odpovídající pohybovým vektorům obličejových svalů, nedává takový účinek.Zanedbání biomechaniky obličeje během zákroku ohrožuje trvalé porušování výrazů obličeje, což vyžaduje odstranění nití.

porušení obrysu plochy- dochází k nadměrnému napětí závitů.V některých případech pomůže masáž obnovit přirozený obrys obličeje, ve složitějších případech je nutné odstranit vlákna.

Průchod vláken na povrchu kůže je soutěží. Je to důsledek zavedení závitu do nesprávné hloubky, příliš blízko povrchu a nerovného povrchu.Tento problém můžete vyřešit částečným nebo úplným odstraněním vlákna.

Charakteristiky rehabilitačního období, doporučení pro péči o pokožku

Postup zesílení zlatými nitěmi se považuje za mírně invazivní, rehabilitační období však bude nějakou dobu trvat a vyžaduje zvláštní ošetření pomocí „nového“tvář. “

Co by se nemělo po implantačním postupu udělat:

 • zdržet se návštěvy sauny, lázeňského domu, solária, tj. Nevystavovat pokožku teplu;
 • v případě implantace nití do kůže obličeje, v prvním měsíci po zákroku, zdržte se ostrých pohybů obličeje;
 • neprovádějí žádné další kosmetické postupy.

Jaká pravidla by měla být dodržována:

 • během prvních 5 dnů po zákroku se pacientům doporučuje spát pouze na zádech;
 • dodržují dietu s nízkým obsahem solí, aby se snížil otok;
 • ​​
 • při vstupu do ulice používejte speciální ochranné prostředky;
 • v případě potřeby, podle pokynů lékaře, užívejte antibiotika, používejte léčivé gely, krémy nebo masti.

Kterýčekat na výsledek po postupu vyztužení zlatem

Po skončení rehabilitačního období je čas si výsledek užít.

Fotografie před a po

Účinek omlazení nebude okamžitě patrný.Po 1,5 - 2 měsících si ji můžete plně užít:

 • pokožka se stává mladší, svěží a pružnější;
 • tvář je „živá“, zachovávají se přirozené výrazy obličeje;
 • neexistují žádné hluboké a jemné vrásky;
 • je obrys obličeje utažen;
 • zúžené póry.

Jak dlouho je výsledek uložen

Po šesti měsících bude možné vyhodnotit účinek omlazení v plném rozsahu.V průběhu příštích 2 let se zlepšují.Účinek po zesílení nití trvá 5 až 10 let, vše záleží na počátečním stavu kůže a věku pacienta, jakož i na obecných zdravotních ukazatelích.

Výsledek můžete prodloužit, pokud budete jíst správně, vzdejte se špatných návyků ve prospěch pravidelné fyzické aktivity.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co se používá v kosmetologii a medicíně.

S jakými postupy můžete kombinovat zlaté nitě

Když jste se rozhodli posílit zlatými nitěmi, měli byste pamatovat - v budoucnu je třeba při kontaktu s lékaři varovat, že existují subkutánníimplantáty.

Po modelování obrysu obličeje se zlatými nitěmi lze provést další kosmetické procedury,ale po chvíli:

 • masáž obličeje - po 3 týdnech;
 • používání Botoxu, biogelů, používání kůry, mezoterapie a fotorejuvenace - po 10 týdnech.

Cena postupu pro vyztužení zlatými nitěmi

Zlato je vzácný kov a bohužel není levný.Metoda omlazení pomocí zlatých nití je jednou z nejdražších. Zároveň je tato metoda téměř bezbolestná a nejvíce „dlouhá hra“.Zlatá nit na obličej, co to je a kolik to stojí:

]
Rozsah Náklady, tření.
Nasolabiální oblast 25 000
Čelní a časová oblast 40 000 [
Líce 50 000
Krk 50 000
Ruce 90 000
Břicho 120 000
Boky 120 000

V tabulce jsou uvedeny průměrné náklady na postup.V závislosti na regionu, klinice, množství a kvalitě použitých nití, rozsahu, ceně postupu se může lišit.

Vyztužení zlatými nitěmi je moderní a vysoce kvalitní metoda omlazování .Aby byl výsledek účinný, je třeba dodržovat všechna doporučení a pokyny kosmetologa.

Videoklip o vyztužení zlatými nitěmi

Zesílení zlatými nitěmi pro tvář, co je podrobně ve videoklipu:

Jaké jsou komplikace zlatých nití v obličeji: