Závitová čelenka, víčka, krk, obočí, mléčné žlázy, břicho, čelo, hýždě.Výhody a nevýhody dělání, recenze rehabilitace pacientů

Zvedání nití je účinná technika omlazení obličeje, jakož i korekce jednotlivých částí těla.Tato technologie se používá v případech, kdy pacient není spokojen s výsledkem šetrných postupů, ale není připraven k operaci.

Facelift provádí kvalifikovaný kosmetolog zavedením biokompatibilních materiálů.Tato technologie je účinná, ale má řadu kontraindikací a funkcí.

Zvedání nitě: co to je

Zvedání nitě čela je moderní způsob omlazení., jehož podstatou je napnutí tkáně implantací speciálních nití biologicky kompatibilních s kožní vrstvou.

Účelem manipulace je nechirurgické zvednutí oslabených míst tkáně.

Biomateriál se invazivně podává pomocí zařízení, jako jsou kanyly nebo jehly.Vlákno provádí vektorovou funkci, když je zavedeno do tkáně a přesune je.K fixaci v požadované poloze dochází v důsledku háčků nebo přidržovacích smyček.Po nějaké době je biomateriál zarostlý tkání, tvoří se přirozené šňůry.

Zvedání filamentů vám umožní zachránit mladiství obličeje a eliminovat stárnutí vrásek bez plastické chirurgie

Nainstalovaný rám z filamentu spolehlivě drží tkáně v nové poloze a poskytuje stabilní účinek nav průběhu času.Procedura, na rozdíl od chirurgických technik, je minimálně invazivní metodou omlazení, nezanechává jizvy, jizvy, je charakterizována krátkou rehabilitační dobou a minimálním seznamem vedlejších komplikací.

Zvedání nitě: Oblasti použití

Zvedání nitě se provádí zonálně, což znamená, že lze nastavit jednu anatomickou zónu najednou.

Tato technika se osvědčila jako účinná a široce se používá pro zpřísnění těchto oblastí:

 • lícní kosti a nasolabiální oblast;
 • čelní oblast;
 • oblast kolem očí;
 • ovální korekce;
 • úhlové zvedání brady;
 • boční části obličeje;
 • oblast v oblasti ocasu obočí.

Kromě zvedání obličeje se k modelování jednotlivých částí těla používá také technologie vyztužení - hýždě, hrudník, břicho a stehna.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová vprášky.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Druhy nití pro zvedání

Na základě jejich strukturálních rysů čela, jakož i struktury a stavu vnitřních tkání pro zvedání, se používá několik typů nití.Materiál je vybrán lékařem po posouzení stavu kůže, závažnosti příznaků stárnutí, vybraných zón pro korekci, požadovaného výsledku.Hlavní klasifikace vláken je dělí do 3 skupin: vstřebatelné, nevstřebatelné a kombinované.

Podle složení výchozího materiálu pro tváření a modelování těla se však používají tyto typy nití:

 • zlato. Postup zesílení se provádí nejtenčími nitěmi, které se skládají ze 2 složek - nejtenčího platinového nebo zlatého drátu, jakož i vodivého vlákna vodičů kyseliny glykolové ovinutého kolem základny.Velikost celkového průměru vstupního materiálu není větší než 0,1 mm.Nějakou dobu po invazi se vodivé dráty rozpustí a zlatá složka vytvoří silnou tkáňovou strukturu;
 • vlákna Aptos. Moderní biomateriál patří do skupiny neabsorbovatelných vláken.Na povrchu jsou speciální zářezy, které zabraňují uklouznutí, dochází k fixaci na kostní tkáni, což prodlužuje estetický efekt.Tato technologie umožňuje kombinovat nitě instalací pružinových nití v mimořádně aktivních zónách a houpacích nití v oblasti brady.Díky vlastnostem instalace, formě, typu materiálu umožňuje technologie používající AptosZaměření na estetické problémy
 • Tissulift. Patří do skupiny neabsorbovatelných materiálů s hladkou strukturou a komplexním tkáním (polyamid, silikon, polyurethan).Díky různým tloušťkám mohou být použity nejen pro korekci obličeje, ale také pro velké plochy těla.Zaveden zhluboka, snadno natáhnout požadovaný tvar, když je natažený, udržet pružnost po dobu 4-5 let;
 • 3D mesothreads. Nejtenčí, rozpuštěný po 4-6 měsících, se zavede pomocí tupých špičatých kanyl, aniž by došlo k propíchnutí, ale jemně tlačí tkáň dermis.Metoda je považována za nejméně traumatickou, v případě nedostatečné odborné kvalifikace však existuje riziko deformace a tahu.O šest měsíců později, když vlákno ustoupí, se vytvoří silný kolagenový rám.Tato technologie se používá, když se objevují první známky stárnutí;
 • kombinované (Silhouette Soft) .Struktura je komplexní, nodulární, vlákno je opatřeno kužely pro lepší fixaci v tkáních.Základna je vyrobena z biologicky rozložitelného polypropylenu.Pro kužely a uzly se používají kopolymery glykolidu kyseliny mléčné.Po vstřebání vytvoří novou kapsli pojivové tkáně.Díky Silhouette Soft je zajištěn utahovací účinek, ale v místě připojení se mohou tvořit hlízy.Tato technika se používá u žen mladších 50 let se závažnými známkami stárnutí.

Příprava postupu

Zvedání niti obličeje je minimálně invazivní metoda, ale je třeba před ní dodržovat doporučení.příprava na postup:

 1. Plánování zdvihacího sezení je uprostřed menstruačního cyklu.
 2. Aby se předešlo vzniku modřin a modřin, doporučuje se užívat Dicinon po dobu 3 dnů.
 3. Týden před zasedáním přestaňte užívat antibiotika, ředidla krve, doplňky stravy a vitamíny.
 4. Pokud existuje predispozice k tvorbě věkových skvrn, je vhodné podstoupit předběžný průběh bělení mezoterapie.
 5. S tendencí k tvorbě otoků se doporučuje podstoupit průběh lymfatických drenážních procedur a užívat lék Lymphomyozot k normalizaci odtoku lymfy.

Možné komplikace

Navzdory obecné bezpečnosti se mohou po zdvihu nitě objevit negativní vedlejší účinky:

 • edém, hematomy;
 • bolest v místě vpichu;
 • zhoršený průtok krve, bělení ošetřovaných oblastí;
 • asymetrie v případě nerovnoměrného podání;
 • alergická reakce na složky nebo anestetika;
 • poškození epidermis uzly, kužely, okrajem nitě;
 • vizuální přenos materiálu kůží;
 • zúžení, skládání kůže.

Riziko komplikací, výskyt neestetického kosmetického účinku se zvyšuje s použitím materiálů nízké kvality a nedostatkem odpovídající kvalifikace pro kosmetologa.

Oprava obličeje

Face lifting pomocí metody invazivního zavádění niti rámu se používá v kosmetologii v případě:

 • gravitační ptóza měkkých tkání;
 • ablatovaný obrys obličeje, ztráta jasnosti čar;
 • vytvoření druhé brady;
 • známky fotografování;
 • vrásky na obličej a věk;
 • hluboké nasolabiální záhyby;
 • visící lícní kosti, prohýbané líce;
 • narušení symetrie obličejových oblastí (oči, moč, uši, nosní dírky);
 • ochablá kůže, slabý turgor;
 • vynechání rohů rtů a očí;
 • jako preventivní opatření proti stárnutí.

Manipulaci se zaváděním biomateriálu provádí kosmetolog, před zákrokem se k omezení bolesti používají anestetika.Na začátku lékař určí technologii, vybere vhodné složení niti, které se zavede vpichem podle dříve aplikovaných značek.

Náklady na opravu oblastí obličeje závisí na několika faktorech: vybraný materiál, počet míst ošetření, úroveň kliniky a kvalifikace kosmetologa.Takže náklady na opravu 1 anatomické zóny materiálem Aptos nebo zlatými nitěmi jsou od 20 000 rublů., Zpracování mesothreads - z 5 000 rublů.

Zvedání vláken víček

Kůže víček je citlivou oblastí, korekce pomocí nití se provádí podle následujícího algoritmu:

 1. ) Před zákrokem odborník důkladně vyčistí a vydezinfikuje pokožku, ošetřuje ji anestetikem pro úlevu od bolesti.
 2. Místa navrhovaného zpřísnění jsou označena markerem, je určen směr vektoru a je vybrán biomateriál vhodný pro dermální strukturu.
 3. Průchodoznačená místa se propíchnou dutými niti uvnitř kanyly.Zařízení protahují vlákna podél vybrané trasy a jsou vytažena z opačné strany.
 4. Když jsou nitě přerozděleny, je vytvořena kostra, která udržuje tkáň v poloze.Vlákna na několika místech jsou fixována uzly.
 5. Po sezení se na víčka nanese uklidňující a proti otoková kompozice.

Zvedací relace je indikována v případech, kdy neexistuje touha nebo důvod k operaci, pokud potřebujete nejrychlejší, ale viditelný efekt.Ke zvedání víček pod 45 let se po 50 letech používají absorpční nebo neabsorbovatelné stehy - pouze neabsorbovatelné stehy, které jsou fixovány pomocí řezů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější záhlaví sloupce:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Zvedání nosu

Zvedání nitě se používá ve všech oblastech obličeje, včetně korekce nosu.Tato technika pomáhá zvednout sníženou špičku nosu, zúžit základnu, upravit tvar křídel a zvýšit nízký nasolabiální úhel.

Nechirurgická metoda modelování a korekce je alternativní operace nosu. Výhodou metody je krátká doba rehabilitace, schopnost dosáhnout viditelných změn a trvalý účinek bez chirurgického zákroku.Nejoptimálnějším způsobem je zvedání nosu pomocí nití Aptos.

Vlastnosti prováděnípostupy:

 1. Kosmetička volí strategii zavádění nití a formování kostry.Jsou zaznamenány hlavní body a místa invaze vláken.
 2. Kůže je ošetřena antiseptickým a anestetickým přípravkem.
 3. Dutá kanyla se vloží subkutánně do dutiny, do které je vložena nit.
 4. Kanyla je odstraněna a nit zůstává na svém místě pod kůží.
 5. Závit je tažen zvláštním způsobem, mění tvar nosu nebo křídel, a poté je upevněn uzly.

Korekce nastává v důsledku pružné a flexibilní struktury chrupavky.Metoda se používá v případech, kdy je modelování nosu výhradně estetické.

Zvedání nitě brady, krku, rtů

Kosmetická korekční metoda používající biontové nitě brady, krku a rtů má své vlastní vlastnosti:

 • brada je zóna se schopností hromadit nadbytek tukové tkáně.Pokud existuje, provede se před zvedáním liposukce zóny.Jinak bude mít výtah krátkodobý výsledek;
 • technologie korekce krku se závity má své vlastní vlastnosti.Zavádění vláken se provádí do hloubky ne více než 3 až 5 mm, takže nehrozí žádné poškození nervových zakončení a krevních cév.K úlevě od bolesti se používá lokální anestézie.Aby nedošlo k narušení estetiky krční zóny, provádějí se vpichy v místech růstu vlasů;
 • zvedání rtů se závity má mnoho výhod: přirozený objem není narušen, postup poskytuje stabilní výsledek, korekce je maximálněpřirozené.Tato technika umožňuje vytvořit silný rám, eliminovat snížené rohy a malé vrásky, upravit tvar a zvednout horní ret, vizuálně zvýšit objem rtů.

Možnosti provedení čela a zvedání obočí

Zvedání čela vlákna umožňuje korekci zóny.Zesílení čela i obočí má několik rysů, protože tyto zóny jsou charakterizovány pohyblivostí.Výsledkem je, že výrazy obličeje mohou přispět k přemístění vláken před jejich instalací.

Ke zdvihání čela a obočí se používají následující metody:

 • frontlift (koronární zdvih) .Metoda je použitelná v přítomnosti hrubých záhybů, výrazné ptózy obočí a nad hlavou;
 • endoskopický. ​​Provádí se řezem v časové a přední oblasti, relace se provádí za použití celkové anestézie.Mezi výhody této technologie patří nízká invazivita a nízké riziko ztráty krve a negativních komplikací;
 • zvedání pomocí endotinů .Vyznačuje se aplikací v různých zónách.Podstatou technologie je implantace nejjemnějších bioplánů vybavených vodícími imobilizéry.Po resorpci destiček dochází k substituci autotkáním a novým kolagenovým rámem;
 • temporální. Technologie je založena na použití malých řezů v časové oblasti s následným excizemem přebytečné kůže.Tato technologie umožňuje zpřísnit nejen přední část, ale také upravit oblast lícních kostí, obočí a zvýšit vnějšírohy očí;
 • transpalpebral. Řezy se provádějí v tloušťce záhybů horních víček.V důsledku toho se kůže natáhne, svaly se resekují a poté se odstraní přebytečná kůže.Metoda se používá pro estetickou korekci nadočnicové oblasti s minimálním rizikem komplikací;
 • s řezy nad obočím. Tato technika má významnou minus - poté, co zůstane pooperační jizvou.Takový výtah je indikován v přítomnosti hlubokých vrásek a převisu kůže v přední oblasti.

Zvedání prsou nitě

Zvedání prsou pomocí nití je nechirurgická utahovací technika zaměřená na korekci a zlepšení tvaru.

Indikace pro minimálně invazivní postup jsou:

 • mírná ptóza se zachováním žlázové tkáně;
 • prevence ochablých prsou (ne více než 3 velikosti);
 • potřeba zlepšit stav vnitřních tkání;
 • mírná korekce asymetrie;
 • neschopnost provést mamoplastiku.

Pro konstrukci se používají absorpční nitě s mírnou korekcí a neabsorpční nitě, pokud je to nutné, globálnější změny tvaru.Výhodou modelování je použití lokálních anestetik, krátké rehabilitační období, absence potřeby umístění implantátu a minimální trauma do vnitřních tkání.

Náklady na zvedání prsou závisí na použitém biomateriálu a ošetřované oblasti.Pro srovnání, jeden mezanin stojí 1 500 - 2 000 rublů, vláknoAptos - od 6000 rublů.V průměru může být cena postupu při zohlednění nákladů na vlákna od 80 000 do 100 000 rublů.

Postup provádění zdvihu nitě na prsou

Algoritmus pro zvedání:

 1. Na hrudník se aplikuje označení, podle kteréhopředstavit vlákna.
 2. Oblast je ošetřena antiseptickou, používá se lokální anestézie.
 3. Lékař zavádí nitě do označovacích míst, vytváří kostru a upravuje tvar.Vnitřní tkáně zachycují delší rozsah, aby poskytovaly optimální podmínky pro svalovou kontrakci.
 4. Vlákna jsou uspořádána soustředně kolem prsu.Po zavedení všech nití jehla nebo kanyla odstraněna.
 5. Aby se předešlo hematomům a otokům, aplikuje se na ošetřené oblasti po dobu 30 až 40 minut chlad.

V závislosti na velikosti prsu a způsobu umístění podkožního lešení lze použít průměrně 4 až 8 vláken na prsu.

Zvedání hýždí vlákna

Zvedání hýždě zóny hýždě se používá v případě:

 • různých stupňů ochablé tkáně;
 • touha zlepšit formu;
 • označují nadbytečnou pokožku ve spodní části.

Výhodou postupu je absence jizev a jizev, malý seznam kontraindikací a vedlejších účinků, rychlý výsledek, který trvá několik let.Po zákroku se doporučuje nosit speciální korekční prádlo, odmítnout fyzickou aktivitu a tepelné procedury.

Náklady na zvedání vláknališí se v závislosti na vybraném biomateriálu a počtu vláken pro vytvoření rámu.Cena postupu je od 35 000 rublů.

Technika pro postup na hýždě

Procedura se provádí ambulantně, seance netrvá déle než 1-1,5 hodiny. Technika pro zvedání hýždí:

 • na kůži hýždí se provádí značení zavádění nití za účelem vytvoření kostry;
 • kůže je ošetřena antiseptickým a anestetickým přípravkem;
 • zavádění nití subkutánně se provádí označením jehly;
 • forma je vytvořena napnutím nití, stoupáním ochablých tkání;
 • vlákna jsou zafixována, kůže je dezinfikována, je aplikována zima, aby se zabránilo otoku.

Procedura může být kombinována s lipolifting relací a liposukcí.

Tummy Tuck

Tummy Tummy Tuck má několik indikací:

 • klesá, klesá po poroduv důsledku náhlého hubnutí;
 • snížení elasticity;
 • změny související s věkem;
 • změny obrysů břicha v důsledku hormonálních změn, podvýživy;
 • nespokojenost s tónem a formou.

Metoda je jednou z nejrychlejších, nejméně traumatických a nejbezpečnějších metod korekce.

Provádí se podle standardního algoritmu, ale rámec je vyvíjen individuálně:

 1. Vlákna mohou být vkládána přes pupek nebo přímo do problémových oblastí.
 2. Rámec je připojen k akupunkturním jehlicím, nitě se vkládají pomocíkanyla, po které jsou jehly odstraněny.
 3. Biokompatibilní materiál je absorbován, tvoří přírodní kostru a drží daný tvar břicha.

Náklady na opravu břicha na klinikách hlavního města jsou od 50 000 rublů.

Období rehabilitace

Zvedání niti obličeje a těla je charakterizováno bezpečností a rychlou rehabilitací, s výhradou určitých pravidel:

 • ) do 2 týdnů po sezení ke kontrole výrazů obličeje a svalového napětí v oblastech ošetřených vlákny;
 • minimalizují kontakt s vodou, vylučují masáže, peeling a povrchovou úpravu kůže;
 • poskytovat antiseptickou péči ošetřováním denních injekčních míst chlorhexidinem nebo Miramistinem;
 • spí výhradně na zádech, nedotýkejte se rukama vytvořené oblasti kostry;
 • k vyloučení termálních procedur, teplého jídla ze stravy, návštěv do sauny, solária, bazénu.

Účinek postupu

Po postupu zvedání niti lze pozorovat:

 • spolehlivou fixaci a rovnoměrnostdistribuce tkání, prodloužené zvedání tkání bez chirurgického zákroku;
 • aktivace syntézy kolagenu a prokolagenu, hluboká hydratace díky složení vláken;
 • vytvoření pojivové kostry, která poskytuje dlouhodobou podporu měkkým vnitřním tkáním dermis i po resorpci (odstranění) nití.

Doba trvání výsledku může záviset na individuálních charakteristikách, v průměru mohou vlákna poskytovatestetický efekt po dobu 3-5 let.

Zvedání nití je procedura omlazení obličeje a korekce těla. Fotografie před a po zákroku, stejně jako recenze pacientů a kosmetologů, potvrzují účinnost této techniky.

Konstrukce výrobku:Olga Pankevich

Video o zvedání nitě

Výhody a nevýhody zvedací plochy nitě:

Vlákno v prsou: