Zařízení pro odstraňování věkových skvrn, jizev, tetování na kůži obličeje a těla.Laser, Fraxel, Elos, M22.Hodnocení a recenze

Pigmentace kůže je spojena se změnami souvisejícími s věkem a tělesnými vlastnostmi.Nadměrná produkce melaninu v buňkách mění barvu, což má za následek neestetické skvrny.

Pro odstranění věkových skvrn existuje zařízení pro jejich odstranění.Princip činnosti může být laserový nebo pomocí blesku.Každá z těchto metod má své výhody, má vlastnosti a kontraindikace pro použití.

Účinnost odstranění stárnutí, jizev atetování pomocí hardwarové metody

Moderní metody estetické hardwarové kosmetologie vám umožňují zbavit se věkových skvrn, jizev, jizev a tetování co nejefektivněji a bezbolestně.Nejběžnější způsoby řešení kosmetického problému jsou hardwarové metody -fototerapie a laserová metoda.

Kritéria účinnosti postupů jsou:

 1. Bezbolestnost. Během sezení může pacient cítit mírný pocit mravenčení, mírný pocit pálení, ale bolestivé pocity jsou obecně vyloučeny.
 2. Bezpečnost pro tělo. Pokud zvolíte metodiku a samotné zařízení, vezměte v úvahu indikace a kontraindikace, dodržujte bezpečnostní opatření, pak je postup zcela bezpečný.Tkáně nejsou poškozeny, riziko infekce je vyloučeno.
 3. Období obnovy. Po použití hardwarové techniky trvá rehabilitační doba krátkou dobu s minimálním rizikem negativních důsledků.
 4. Účinnost. Provádění několika postupů může významně snížit pigmentaci nebo ji zcela odstranit, po jejím průběhu je pozorován dlouhodobý výsledek.
 5. Univerzalita. Hardwarové techniky lze použít na jakoukoli oblast kůže.

Akce metod je zaměřena na hluboké podkožní vrstvy a výsledek je patrný po prvních postupech.

Odstranění pigmentace laserem

Odstraňovač skvrn laserového pigmentu pomáhá obnovit estetiku pokožky, vyrovnat reliéf a aktivovat syntézu základních látek na buněčné úrovni.Efekty, lentigo, chloasma, fotografování, sluneční a sekundární (po kosmetických procedurách) hyperpigmentace, depigmentace a změny v cicatrici jsou indikací pro použití laserů nové generace.

Zásadaprovoz přístroje spočívá v cíleném působení paprsku na buňky s vysokým obsahem melaninu, zdravé tkáně, buňky nejsou poškozeny.

 1. Na místo se přivede speciální špička s určitou velikostí světelného paprsku, standardní délka je 4 mm.Špička vyčnívá paprsek pouze na ošetřovanou oblast bez kontaktu s kůží.
 2. Při použití laserového pulsu se může objevit mírné brnění, pocit pálení, ale vše závisí na prahu bolesti pacienta a citlivosti oblasti.
 3. Po laserovém ošetření se oblast ochladí pomocí tryskové destičky na 4 stupně.
 4. Aby se zabránilo popálení kůže, je nutné následné laserové chlazení.

Pod vlivem laseru se tmavé skvrny zahřívají rychleji než běžná kůže.Zařízení umožňuje vrstvu po vrstvě zničit přebytek melaninu, po zákroku v nových buňkách se pigment vytvoří v normálním množství.

Hnědší část dermis koaguluje, vytváří se kůra, která po několika dnech odlupuje, aniž by na pokožce zanechala stopy.Procedura nevyžaduje přípravná opatření, prochází rychle a bezbolestně.

Fototerapie proti defektům na kůži

Fototerapie je moderní metoda odstraňování věkových skvrn.Přístroj se také používá ke zlepšení textury kůže, odstranění jizev a jizev.Tato technika má imunomodulační a protizánětlivý účinek, inhibuje zrychlené dělení buněk, proto se používá pro léčebné účely při léčbě psoriázy, růžovky anemoc akné.

Princip činnosti spočívá v zpracování pigmentované oblasti přímým zábleskem.

 1. Na kůži se aplikuje světelný puls o délce 500–1200 nm, ale bez UV záření.
 2. Síla pulsu ovlivňuje pigmentované oblasti, což přispívá k rozkladu přebytku melaninu v buňkách.
 3. Před sezením se na kůži nanese speciální gel, který chladí oblast a dobře vede světelné paprsky.
 4. Pokud se postup provádí na obličeji, jsou oči chráněny speciálními brýlemi s tónovanými okny.
 5. Do ošetřené oblasti se přivede zařízení s hrotem IPL, aplikují se záblesky světla, které ničí buňky s vysokým obsahem melaninu.

Spolu s odstraněním pigmentace má fototerapie jako celek pozitivní vliv na stav kůže.Tato technika umožňuje aktivovat vnitřní procesy v podkožní vrstvě, díky čemuž je reliéf vyhlazený, zesílení turgoru, zúžení pórů.

Počet sezení a doba jedné procedury se počítají po prozkoumání lézí, jakož i na základě stavu pigmentovaných oblastí, barevného typu vzhledu pacienta, citlivosti na světlo, typu aparátu.

Jak se připravit na postup

K dosažení nejlepšího výsledku je třeba provést řadu přípravných opatření:

 • Alespoňnež dva týdny před zákrokem, chráňte hyperpigmentované oblasti před vystavením slunečnímu světlu.
 • Přestaňte navštěvovat solárium 14 dní před zasedáním.
 • Nezahrnuje příjemtetracyklinová antibiotika, sulfonamidy a fluorochinolony.
 • Naneste na pokožku přípravky s vysokým ochranným faktorem nejméně SPF 35.
 • 3 dny před začátkem kurzu vylučujte výlety do lázeňského domu, do sauny.
 • Po dobu 14 dnů neprovádějte peeling, postupy využívající abrazivní produkty.
 • Bezprostředně před zákrokem odstraňte vlasy, pokud existují, na ošetřovaných místech.
 • Před sezením se na kůži nanese gel nebo krém, aby se připravila na vystavení laserům nebo fotografiím a postup se provádí rovnoměrně.

Péče o pleť po zákroku

Navzdory krátkému období rehabilitace je třeba dodržovat následující pravidla péče, aby se co nejdříve po zotavení zotavila :

 • V prvních dnech po zasedání by se v místech hardwarového zpracování nemělo dostat do kontaktu s vodou a make-upem.
 • 3 dny po zákroku jsou zakázány výlety do sauny, bazénu, lázeňského domu a horkých lázní.
 • Po dobu 2-3 týdnů je zakázáno vystavovat ošetřené oblasti přímému slunečnímu záření, vyloučit opalování a jít do solária.
 • K odstranění zarudnutí a otoku po sezení se na kůži aplikují přípravky obsahující panthenol, což přispívá k rychlému uzdravení oblastí ošetřených laserem nebo bleskem.
 • Před aplikací na čerstvý vzduch naneste na pokožku krém s ochranným faktorem SPF
 • po celou dobu ošetření, aby se vyloučilo použití výrobků obsahujících alkohol na kůži.

laserový stroj PicoSure

laserový odstraňovačage spots PicoSure - inovativní vývoj amerického koncernu "CynoSure".Hlavním rozlišovacím znakem zařízení je schopnost generovat pikosekundy, které jsou 100krát kratší než nanosekundy.To vám umožní určit oblast dopadu s extrémní přesností - až 1 pixel.Vytváří vlny při 755 nm s krátkými pulzy pod kůží.

Bodový účinek rozdělí pigmentovanou oblast na mnoho mikroskopických částic, které imunitní systém zobrazuje.Cílová expozice, zdravá tkáň zůstává nedotčena.Může se objevit pocit pálení.Aby se předešlo bolesti, je před sezením aplikován chladicí gel.

Zařízení je certifikováno FDA a může být použito v následujících oblastech:

 1. Odstranění tetování a tetování.
 2. Laserové omlazení, odstranění změn souvisejících s věkem.
 3. Oprava cikatrických změn, účinky akné.
 4. Odstranění pigmentace, odstranění strií.
 5. Aktivace vnitřních procesů regenerace, hojení ran.

Před rozhodnutím o postupu je důležité se seznámit s řadou kontraindikací:

 • maligní nádory;
 • benigní novotvary (podmíněně závislé);
 • onemocnění krve;
 • zhoršuje virová onemocnění;
 • těhotenství, laktace;
 • závažné patologie vnitřních orgánů.

Při jmenování lékař určí rozsah problému, počet sezení.Výhodou zařízení je nedostatekrehabilitace, minimální časové náklady, stejně jako možnost použití ve slunečném období, protože dopad neovlivňuje bariérové ​​vrstvy.

Laserové zařízení FRAXEL (Fraxel)

Zařízení Fraxel bylo vyvinuto v USA, metoda remodelace povrchu kůže.Pod vlivem laseru dochází k aktivaci poškozených mikrostránek, regeneraci a regeneraci přírodních látek. Výsledkem bude čistá, hladká pokožka bez hlubokých změn souvisejících s věkem a neestetické hyperpigmentace.

Expozici provádějí dva optické lasery - erbium a thulium, z nichž každý generuje vlny různých délek.Jejich synergie vám umožní ovlivnit hlubší vrstvy, ničit staré tkáně, ale bez poškození epidermis.

Paprsek směřující do řezu je rozdělen na několik ultra tenkých paprsků.V závislosti na indikacích vypočítá lékař ošetřovanou oblast, hloubku expozice.

Údaje jsou:

 1. Odstranění strií, jizev, jizev.
 2. Změny související s věkem, lifting kůže.
 3. Věkové skvrny, stopy po akné, melasma.
 4. Nezdravá pleť.
 5. Bradavice, ploché krtky, papilomy.

Existuje řada kontraindikací:

 • maligní, benigní novotvary;
 • dermatologická onemocnění;
 • herpetická infekce v aktivním stadiu;
 • epilepsie;
 • onemocnění endokrinního systému, hormonální nerovnováha;
 • těhotenství a kojení;
 • akutní infekce.

Po zákroku lze pozorovat zarudnutí, mírný otok a loupání.Komplikace projdou do 1-3 dnů po zasedání.Efekt získaný po absolvování kurzu trvá 10–15 let.

Laserové zařízení Palomar Q svich kt

Multifunkční stroj pro odstraňování věkových skvrn Palomar má dvě hlavní platformy - StarLux 500 a Palomar ICON.Samostatný typ zařízení Palomar Q-switch KTP je určen pro laserové odstranění tetování a tetování.

Hlavní výhodou zařízení Palomar je velké množství trysek, takže může vyřešit řadu problémů:

 1. Zlepšuje strukturu pokožky, eliminuje stárnutí a vrásky v obličeji.
 2. Odstraňte jizvy, strie.
 3. Odstraňte kůži růžovky, růžovky a stárnutí.
 4. Proveďte termoliferaci, eliminujte ptózu kůže obličeje.
 5. Odstraňte tetování.

Výhodami jsou bezpečnost a bezbolestnost postupů, vysoký výkon přístroje a rychlost relace.Zařízení má „paměť“.Před zahájením laserového ošetření Palomar prohledá pokožku, individuálně vybere optimální režim operace, přizpůsobí a uloží informace pro následující relace.

Je zakázáno používat postup pro:

 • patologii endokrinního systému;
 • onemocnění krve;
 • patologie kardiovaskulárního systému;
 • kožní choroby;
 • těhotenství a kojení.

Laserové zařízení DEKA ktp

Použití selektivního laserového zařízení DEKA KTP je nejúspěšnější v boji proti věkovým skvrnám a růžovce.Laserový paprsek proniká do hloubky 4 mm.Zařízení působí bodově, kromě následného zánětu a traumatu.Laser působí na hemoglobin a v důsledku toho zahřívá cévy a koaguluje je.

„Těsnění“ se provádí skleroterapie s následnou resorpcí.K vyřešení kosmetického problému se vypočítá kurz, ale výsledek je patrný po prvním sezení.

Indikace pro použití laseru DEKA KTP:

 1. Dilatační cévy na nohou, těle, obličeji.
 2. Těžká růžovka, akné.
 3. "Víno" skvrny.
 4. Skvrny na obličeji a těle.
 5. Vaskulární névus.

Metoda používající přístroj DEKA KTP je považována za nejpečlivější, je určena k použití pro zvláště citlivou pokožku.

Kontraindikace pro použití jsou:

 • laktace, těhotenství;
 • herpetické infekce v aktivním stadiu;
 • diabetes mellitus ve stadiu dekompenzace;
 • akutní kožní onemocnění;
 • poškození v ošetřované oblasti;
 • hyperémie.

Přístroj M22

Multimodulová platforma pro odstraňování věkových skvrn a dalších problémů je považována za jeden z nejúspěšnějších vývojů.

Zařízení má širokou škálu funkcí a umožňuje vám vyřešit následující problémy:

 • změny související s věkem, fotografování;
 • vaskulárníformace, nevi, rosacea, rosacea;
 • hyperpigmentace na těle a obličeji;
 • přítomnost strií, jizev;
 • akné, stopy po akné.

Platforma má mnoho funkcí, protože má modul IPL a laser Nd: Yag.Díky integrovanému chladicímu systému je vzhled popálenin vyloučen.Nasměrovaný paprsek, působící bodově na subkutánní cíle, zahřívá a ničí je bez poškození zdravé tkáně.

Laser Nd: Yag emituje vlnovou délku 1064 nm, kterou dilatační cévy selektivně absorbují.Výsledkem je jejich zničení.

Terapie je účinná, bezpečná, ale existuje řada varování:

 1. Přítomnost kožních onemocnění.
 2. Závažné patologie kardiovaskulárního systému.
 3. Těhotenství a kojení.
 4. Fotodermatóza, predispozice k tvorbě keloidních jizev.
 5. Příjem hormonálních, retinoidních a tetracyklinových léků.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Elos

Zásadou technologie je využití světelného záření a vysokofrekvenčního elektrického proudu.Syntéza energií vytváří teplotní rozdíl mezi oblastí kůže a tkáněmi, které ji obklopují.Světelná energie se přeměňuje na teplo, proud ničí mrtvé buňky bez ovlivnění zdravé tkáně.

Zařízení umožňuje cílit na každou kapiláru, pigment a eliminovat tak neestetickénevi, věkové skvrny, pihy.Kromě hlavního úkolu Elos podporuje omlazení, přirozenou syntézu kolagenu a elastinu, nemá po relaci žádné výrazné vedlejší účinky.

Indikace:

 1. Rosacea, zvětšené póry a cévní útvary.
 2. Věkové skvrny, keratóza.
 3. Nezdravá pleť, akné.
 4. Jizvy, jizvy, otoky.
 5. Mělké vrásky, ochablá kůže.
Kontraindikace:

 • kožní onemocnění, vyrážky v ošetřované oblasti;
 • diabetes mellitus, rakovina;
 • přítomnost implantátů;
 • čerstvé opálení;
 • exacerbace herpetického viru.

Kvantové zařízení pro odstraňování pigmentů

Princip činnosti spočívá v generování a vystavení kůže světelným pulzům s vlnou určité délky.Jejich působení na melaninové buňky inhibuje a ničí, v důsledku čehož je eliminována hyperpigmentace.

Odstraňovač pigmentových skvrn pomáhá najít čistou a rovnoměrnou pleť

Po ošetření se pigmentové skvrny ztmavnou, protože protein koaguluje rychleji.Po několika dnech tmavá vrstva zmizí, oblast pokožky získá zdravý přírodní stín.

Indikace pro provádění relací pro odstranění fotografií pomocí přístroje Quantum jsou:

 1. Hypermelanóza, melasma.
 2. Jemné vrásky.
 3. Cuperóza, vaskulární hmoty.
 4. Nezdravá pleť.
 5. Expandované póry.

Kontraindikace:

 • těhotenství, laktace;
 • duševní poruchy;
 • diabetes mellitus;
 • epilepsie;
 • zhoubné nádory kůže.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Použití domácích spotřebičů

Dnes si můžete koupit laserové zařízení uzpůsobené pro použití doma.

Odstranění věkových skvrn je účinným způsobem, ale bez odborného výcviku, při zohlednění kontraindikací a možných důsledků, posuzování stavu pokožky, není nebezpečné chování.

Před samoléčbou za účelem omlazení nebo odstranění kosmetických problémů je nutné provést test na neviditelné oblasti kůže s minimální expozicí.

Video o laserovém odstranění stárnutí a tetování

Laserové ošetření pigmentace:

Jak odstranit laserové tetování: