Základní nátěr na nehty - co to je, typy, doporučení pro výběr a použití.Nejlepší značky

Díky moderním objevům nehtového průmyslu se mohou i majitelé krátkých měsíčků hýčkat a ostatní překvapit úžasnými vzory.K tomu použijte rozšířené nehtové destičky a speciální nástroj - základní nátěr na nehty (co to je a jak je používat - dále v článku).Je navržen jako umělá půdní směs.

Obsah
 1. Co je to lak na nehty?
 2. Proč potřebujeme primer pro nehty
 3. Druhy primerů pro nehty
 4. Co je to primer progelový lak
 5. Proč potřebujeme základní nátěr pro šelak
 6. Základní nátěr pro běžný lak na nehty
 7. ) Jak zvolit základní nátěr na nehty
 8. Jak použít základní nátěr na nehty
 9. Jak aplikovat základní nátěr na gelový lak
 10. )Jak používat bezkyselinový primer s lepivou vrstvou
 11. Nejlepší primery kyseliny
 12. Nejlepší primery neobsahující kyseliny
 13. Nejlepší přípravkové primery
 14. Kde koupits Primer na nehty?
 15. Jak odlišit primer na nehty od základny?
 16. Výměna primeru
 17. Video o primeru pro nehty
Coje lak na nehty?

Základní nátěr na nehty je základem pro provádění činností v oblasti manikúry (prodloužení nehtů). Kapalina se často používá k posílení přirozeného povrchu při použití akrylových nebo gelových materiálů.Díky správnému použití této tekutiny umělá manikúrabude trvat mnohem déle, vaše nehty zůstanou méně zdeformované.

Lak na nehty (co to je a jak se používá, jak je popsáno níže) je kapalina bez aroma nebo zbarvení.V prodeji jsou základní nátěry ve skleněných lahvích se štětcem pro snadnou aplikaci.Pro zajištění větší bezpečnosti výrobku je láhev vyrobena neprůhlednou, aby byla chráněna před slunečním zářením. Návrháři nepřidávají látky určené k aromatizaci nebo barviva, aby bylo zajištěno bezpečné používání u lidí s přecitlivělostí nebo alergiemi.Kapalina na nehty velmi rychle schne, což je vidět, když se po zpracování objeví bílý povlak.To znamená, že můžete pokračovat v budování.

Proč potřebujeme základní nátěr na nehty

Základní nátěr je v profesionálních salónech a při samostatném provádění manikúry široce požadován.

V závislosti na druhu práce a materiálu se specializované tekutiny mírně liší, ale hlavní úkoly jsou stejné pro všechny typy:

 • zaručuje komplexní ochranu přírodní nehtové desky před vzhledem.žlutý plak, odlupování, tvorba plísňové mikroflóry;
 • při vyloučení použití primeru existuje riziko „skleníkového efektu“ mezi přírodní a umělou nehtovou deskou.To znamená tvorbu škodlivých mikroorganismů pod prodlouženými nehty;
 • účinné spojení rozšířeného povrchu.Kvalita a spolehlivost základního nátěru určuje trvanlivostmanikúra;
 • funkční odmaštění nehtu před prodloužením.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi.

Druhy primerů na nehty

Dnes lze v prodeji zakoupit dva hlavní typy primerů: bez kyselin a bez kyselin.

Rozdíl mezi nimi je charakterizován konečnou kvalitou manikúry a vzhledem:

 1. Základní nátěr na nehty (co to je a jaký je jeho účel, lze číst výše) je kyselýOdrůdy stimulují otevírání nehtových šupin, po kterých leptá povrch přírodního nehtu, takže umělý povrch má lepší závěs.Tento nástroj zasychá přírodní nehty, takže je lepší ho použít pro mastné nehty, zejména nehty ve formě odrazového můstku.Při použití kyselého primeru musíte být opatrní, abyste omezili jeho kontakt s očima, sliznicí.Jinak se objeví pálení a zarudnutí.
 2. Základní nátěr na nehty bez kyselin funguje na principu „dvojité lepicí pásky“, díky čemuž mají přírodní deska a gelový povlak nejsilnější přilnavost.Výhodou této tekutiny je, že speciální složka mění kyselost.Díky tomu je kyselost přírodního nehtu co nejblíže k umělému trávníku.Jedná se o šetrnější produkt, méně nebezpečný pro pokožku, ale z hlediska účinnosti se používá spolu s kyselinou.Lék je nejvhodnější progelová budova.Bezkyselinový primer účinně odstraňuje tuk z nehtové destičky, suší ji a zabraňuje vzniku plísňových infekcí.

Proč potřebujeme primer pro gelový lak

V závislosti na základně má každý typ primerů svůj účel v kombinaci s gelovým lakem:

 1. Při výběru primeru neobsahujícího kyseliny se zajistí stabilnější adheze gelu k povrchu přírodního nehtu.Z tohoto důvodu bude v budoucnu méně čipy, praskliny a delaminace.
 2. Pro ty, kteří mají tenkou a křehkou nehtovou desku, je lepší nepoužívat kyselé látky jako základní vrstvu.Tím se deska více usuší a zhorší se její stav.
 3. Je možné nanášet gelový lak bez primerů, jak bylo provedeno dříve, ale trvanlivost takového povlaku je mnohem žádoucí.

Gelový lesk po dlouhodobém používání negativně ovlivňuje nehty a speciální nástroj chrání a chrání přírodní desku.

Proč potřebujeme základní nátěr na šelak

Základní nátěr na nehty (co to je a proč je to nutné, jak je popsáno výše) usnadňuje aplikaci šelaku, zvyšuje hoodolnost a vytváří krásný vzhled nehtů.

Použití speciální kapaliny poskytuje následující:

 • odmaštění a dekontaminace přírodního nehtu;
 • snadné sušení;
 • ochrana struktury přírodní desky;
 • zvýšila pochopitelnost.

Pro šelaky, nekyselinové primery nebodluhopisy.

Základní nátěr pro běžný lak na nehty

Ani při použití jednoduchého laku na nehty nebude základní nátěr nadbytečný.Může být aplikován jako základní nátěr, který připravuje nátěr na lakování.Výběr základního nátěru zaručuje trvanlivější skladování laku na nehtové desce.

Speciální nástroj chrání přírodní nehty před nepříznivými chemickými prvky ve složení laku.Také díky základnímu nátěru je lak dokonale hladký, přirozené defekty nehtu jsou vyhlazeny.

Jak zvolit základní nátěr na nehty

Při výběru základního nátěru pro domácí použití musíte věnovat pozornost následujícím vlastnostem produktu:

1. Vysoká hladina kyselin v primeru. Je důležité sledovat přítomnost kyseliny methakrylové ve formulaci.Ve velkém množství způsobuje pálení, zarudnutí a může poškodit přírodní nehty.Kyselé primery se proto nejlépe používají pouze v salonu se zkušeným mistrem.

Nesprávné použití kyselých primerů poškodí nehtové destičky.

2. Je lepší zvolit primery neobsahující kyseliny. V tomto případě musí být obal výrobku označen jako „nekyselený“.Bezkyselinový základní nátěr pronikající do vrstev nehtové desky vytváří lepivý povlak, díky kterému je materiál lepší a silnější udrží přirozený hřebík.

Jak používat primer pro nehty

K dosažení očekávaného výsledku potřebuje primerplatí podle zvláštního schématu, v přesném pořadí:

 1. Proveďte standardní hygienickou manikúru.
 2. Dávat hřebíkové desce krásný požadovaný tvar.
 3. Pomocí speciální buffy, pomerančové tyčinky nebo pemzy opatrně vyjměte kutikulu.
 4. Opravte lesklý povrch přírodního nehtu jemným pilníkem na nehty.
 5. Povrch ošetřete dehydratátorem, aby se odstranila lepivost a mastnota.
 6. Poté můžete aplikovat základní nátěr natažením malé kuličky produktu štětcem a rovnoměrným rozložením na nehtovou desku.

  Primer na nehty odmašťuje a čistí talíře, dodává manikúru stabilitu a vyrovnanost

 7. Odstraňte přebytečné prostředky bavlněným tamponem namočeným v tekoucí vodě.
 8. Je lepší aplikovat produkt v tenké vrstvě, jinak se možnost otevření vah na nehtu zhoršuje.
 9. Počkejte minutu, dokud nebude produkt úplně suchý.Často produkt zasychá jednoduše na vzduchu, v některých případech je nutné sušení UV lampou.V takovém případě bude na obalu zvláštní značka.
 10. Naneste lak, gel nebo vrchní vrstvu, jak si přejete.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Jak aplikovat základní nátěr na gelový lak

Další základní přípravek pro nehty (to, co lze studovat v síti sami nebo se poraďte s mistrem)mezi umělými a přírodními nehty.Díky své vysoké přilnavosti udržuje primer spolehlivě a pevně gel podél okrajů nehtu a na koncích (v nejzranitelnějších místech).

Technologie nanášení základního nátěru na gelový lak se skládá z následujících položek:

 1. Provádíme hygienickou manikúru.
 2. Vytvořte hřebíky požadovaného tvaru.
 3. Dřevěnou tyčinkou odsuňte kutikulu.
 4. Odstraňte lesklou vrstvu z přírodního hřebu pomocí štěrku o tloušťce 220 mm.
 5. Ujistěte se, že nehet odmastíte pomocí dehydratátoru.Pomůže to odstranit prach, mastnotu, přebytečnou vlhkost z povrchu nehtu.
 6. Naneste primer na celou nehtovou desku.
 7. Po použití podkladu, laku, gelu.

Primer schne téměř okamžitě ve srovnání s analogovými gelovými produkty.Výrobce primerů eliminoval nutnost sušení povlaku pod UV lampou.V případě potřeby se na obale vytvoří zvláštní značka.Proto je před použitím nutné pečlivě prostudovat návod.

Jak používat bezkyselinový primer s lepivou vrstvou

Po nanesení na povrch nehtů mnoho produktů zanechává lepivou vrstvu, která vytváří zlepšenou vazbu.Spolehlivě a pevně drží lék na stavbu.

Zkušení řemeslníci však poznamenávají, že ve srovnání s analogovými drogami tyto látky vysychají o něco déle.Proto musí být aplikovány tenkou vrstvou, aby bylo zajištěno rychlejší schnutí.

Nemusíte se snažit urychlit proces sušení (rány na nehty), jinak se mohou tvořit vzduchové bubliny.Chcete-li to provést, musíte vzít malé množství finančních prostředků na štětec.Pokud je povrch ještě minutu po zaschnutí vlhký, osušte jej suchým hadříkem.

Primery neobsahující kyseliny se nemusí sušit pod speciální lampou, ale mnoho výrobců systematicky zavádí nové výrobky, takže je lepší pečlivě prostudovat pokyny a provést alergický test před použitím látky.Předpokládá se, že některé skupiny primerů neobsahujících kyseliny vyžadují sušení pod lampou.

Nejlepší kyselé primery

Nejlepší kyselinové primery:

 1. Nejoblíbenější a nejoblíbenější značkou je „Vogue Nails “, , která navzdory svému složení nemá štiplavou vůni .Základní nátěr se nanáší standardní metodou na čistou odmaštěnou desku.Nástroj účinně udržuje gel na povrchu nehtů po dlouhou dobu, po více než 30-40 dnech nemůžete korekci provést.Zároveň však stojí za to vědět, že nástroj Vogue Nails je docela agresivní, po delším používání může dojít k drobnému poškození nehtové destičky.
 2. Cenově dostupný produkt NeoNail je vysoce účinný a silný .Primer NeoNail lze zakoupit pouze za 250 - 300 rublů, zabraňuje loupání a nepoškozuje nehty.
 3. Levný primer LianaiLlze zakoupit pro nezávislé použití pouze za 300 rublů.Četné recenzepotvrdit vysokou účinnost, trvanlivost, pokud se nepoužívají třísky a trhliny materiálu se neobjeví.
 4. Vysoce účinná směs půdy na nehty od společnosti Gelishbude stát zákazníky pouze 400 rublů.Základní nátěr účinně odstraňuje přebytečnou vlhkost, odmašťuje a dezinfikuje nehty.Jedna z nejideálnějších možností.
 5. Základní nátěr PNB je levný, ale účinný a vysoce výkonný produkt. Cena je přibližně 250 - 300 rublů.Nevýhodou je nepříjemná láhev a kartáč, stejně jako velmi štiplavý zápach.

Nejlepší primery bez kyselin

Nejoblíbenější primery bez kyselin:

 1. Oblíbený základ bez kyselinBluesky .Primer účinně drží gel a akrylový materiál na nehtové desce.Při použití se sušení pod lampou nevyžaduje.Aplikujte produkt s minimální vrstvou, aby se léčivo lépe vysušilo.Pokud po minutě nevyschne, poklepejte nehtovou desku suchým hadříkem.Před zpracováním hřebíků dekorativním materiálem je vhodné počkat, až primer úplně uschne.Struktura Bluesky má olejovou základnu a žádné tvrdé aroma.Používá se hlavně před aplikací základny.
 2. Pro důkladnou přípravu na manikúru je vhodný nástroj Luxio .Primer se liší od svých analogů ve vysokém výkonu, ale stojí téměř 1300 rublů.
 3. Cuccio vyrobené Američanem je účinným základním nátěremhřebíky .Výhodou je cenově dostupná cenová politika, základní nátěr stojí 600–650 rublů.
 4. Kapalina od čínského výrobce „Canni“ je poměrně levná- pouze 200–220 rublů.I přes nízkou cenu je produkt vysoce účinný, může odmašťovat, dezinfikovat, účinně ulpívá na nehtových površích.Nevýhody - nepohodlný kartáč pro aplikaci, stejně jako ostré nepříjemné aroma.
 5. Kodi primer bez obsahu kyseliny je na vrcholu hodnocení nejlepších médií .Kupující dobře reagují na složení, spolehlivost, přiměřeně přijatelné náklady, pohodlný způsob aplikace.Produktová řada této značky má také kyselé primery.

Nejlepší přípravkové primery

Doporučuje se před přípravou klasického primeru použít přípravný primer.Výhodou léku je skutečnost, že na strukturu nehtové desky není žádný negativní vliv.Co je základ pro odrůdy nehtů "Bond", není mnoho známo.Tento nástroj se doporučuje používat pouze před nanesením stavebního materiálu.

Mezi nejoblíbenější přípravkové primery se rozlišují tyto typy:

​​
 1. Produkt od výrobců z Hongkongu ZO je univerzální primer , který se používájako základní nátěr a může být použit jako základní nátěr.Náklady na nástroj jsou docela přijatelné - 500 rublů.
 2. Levný nehtový nástroj „inGarden“ , který bude stát zákazníky jen 230 rublů, mádostatečně vysoké adhezivní vlastnosti, účinně odmašťuje povrch.Výhodou nástroje je jeho bezpečnost pro nehtovou desku a kůži kolem ní.
 3. Vysoce kvalitní základní nátěr „YOKO“ má dobré adhezní vlastnosti a prokazuje vysoce kvalitní adhezi .Cena nástroje je asi 300 rublů.
 4. Odmašťovací kapalina EzFlow neobsahuje barviva, látky určené k aromatizaci , a proto nezpůsobuje podráždění ani alergickou reakci.Základní nátěr zaschne téměř okamžitě, ale cena produktu je poměrně vysoká - 1000 rublů.
 5. Primer CND je považován za jeden z nejkvalitnějších , má však vysokou cenu - 1150 rublů.Je ideální pro použití na slabých, tenkých nehtech, poskytuje odolné a vysoce kvalitní prodloužení.Díky jedinečnému složení kompozice je základní nátěr hypoalergenní, nezpůsobuje pálení, popáleniny.

Kde koupit základní nátěr na nehty?

K dosažení požadovaného výsledku je lepší koupit finanční prostředky ve spolehlivých salonech krásy, známých internetových obchodech.Tím bude zaručen kvalitní produkt.

Jak rozlišit primer pro nehty od základny?

Problém s tím, jak rozlišit primer od základny pro nehty, se týká především nováčků v nehtovém průmyslu.Tato otázka může vyvstávat v důsledku skutečnosti, že funkce těchto dvou činidel jsou velmi podobné, poskytují adhezi na povrch přírodního nehtu a falešné látky.Mělo by být zřejmé, že primer není oddělený.vrstva.

Toto je pouze impregnační kapalina, která v lampě nevyschne.

Základem je třísložková potahová vrstva, lepivá horní vrstva, lesk a vrstva, která polymeruje pod paprsky UV lampy.

Základní nátěr musí být používán nezbytně a nehtová základna se doporučuje používat pouze tehdy, když se plánuje nanášení jednofázových gelových laků na potahování.V opačném případě nemusí být výsledek hromadění tak odolný.

Výměna primeru

Pokud není možné použít primer, jsou jeho odpovídající analogy zcela vhodné:

 1. Méně agresivní prepprimer nebo vazba.Jedná se o jemnější přípravek, který nepříznivě neovlivňuje přírodní desku.
 2. Pokud nemáte k dispozici speciální nástroje, můžete použít jednoduchý kolín nebo parfém, který také účinně odmašťuje nehty.
 3. Standardní kapalina nebo aceton pomůže odstranit prach, mastnotu z přírodní nehtové desky.
 4. Potravinový ocet se bude zabývat odmaštěním a dekontaminací před použitím stavebního materiálu.
 5. Kyselina boritá je vhodnou alternativou k primeru.

Je důležité to vědět!Nepoužívejte výrobky obsahující oleje jako náhradu za základní nátěr.

Aby rozšíření fungovalo tak, jak bylo zamýšleno, je nutné přísně dodržovat radu a předem se poradit se zkušeným mistrem o tom, co je základní nátěr na nehty a jak je správně používat.Zkušení profesionálovédoporučujeme zvolit pod lampu základní nátěr, který nevyžaduje speciální sušení.Pomůže to snížit náklady na práci a prostoje.

Návrh článku:Olga Pankevich

Video o primerech na nehty

Proč potřebuji primer na nehty:

Který primer si vybrat - kyselý nebo nekyselý: