Zabalte med pro hubnutí z celulitidy doma.Recepty, recenze

Léčivé vlastnosti medu se široce používají v různých krémech, zubních pastách, sprchových gelech a jiných výrobcích pro osobní péči.Přírodní produkt se také aktivně používá v kosmetologii díky svému jedinečnému složení vitamínů, aminokyselin a antioxidantů.Doma se s cílem zhubnout a uchýlit se k způsobu balení medem, který je užitečný pro celé tělo.

Jaké jsou výhody medového balení

Podle kosmetologů stimulují medové aplikace metabolické procesy v kůži.Medový zábal lze provádět samostatně, aniž by se uchýlil k salónním procedurám.Kromě snadného použití má tato metoda mnoho výhod. Lékaři věnují pozornost:

 • zrychlení krevního oběhu;
 • bodové zrychlení metabolismu;
 • stimulace odebírání přebytečné tekutiny, toxinů a toxinů;
 • zásobující pokožku živinami.

V medicíně se med používá k masážím, které pomáhají tělu vyrovnat se s nemocí rychleji. Lékaři také trvají na každodenním ranním používání cenného produktu k očištění celého těla. Kosmetologové doporučují klientům různé postupy hubnutí:

 • mezoterapie (přijímání injekcí do kůže);
 • kryoterapie (řízený účinek nízkých teplot);
 • cedrový sud (expozice dvojici léčivých bylin);
 • kavitace (vystavení ultrazvuku);
 • masáže (akupresura, vakuum, anticelulitida);
 • zábaly (med, mořské řasy, léčivé bahno, čokoláda).

V domácnosti je snadné použít metodu balení v přítomnosti medu a přilnavého filmu.Takový postup v boji s nadváhou netrvá příliš dlouho.

Jak si vybrat med

Odborníci doporučují aplikace ze směsi přírodních ingrediencí. Pro tento postup lze použít med:

 • vápno,
 • vidličky,
 • pohanka,
 • akácie,
 • hloh,
 • jetel.

Výběr takové přírodní složky se musí brát vážně, aby se dosáhlo požadovaného účinku.

Kosmetičtí pracovníci zdůrazňují léčivé vlastnosti přírodního medu, který nebyl utopen ve vodní lázni a který nebyl cukrován.Kromě vzhledu a čichu lze přírodní produkt odlišit od falešného jódu.Pokud med zraje jodem modře, znamená to, že byl zředěn moukou nebo škrobem.

Kandovaný produkt, který je kontrolován pomocí lapisu, není pro aplikace vhodný.Jak odborníci doporučují, je nutné zvolit med, ve kterém se bílá sraženina v důsledku této reakce nesráží.

Podle odborníků je jedním z nejlepších druhů medu akátový a melilotový med.Vzhledem k vysokému obsahu železa kosmetologové doporučují odrůdu pohanky.Je to on, kdo zlepšuje propustnost stěn kapilár.

Jak správně zabalit fólii

Připravte horké a studené medové balení pro hubnutí.Doma, v přítomnosti celulitidy, je lepší použít horkou metodu, kdy se med musí zahřívat ve vodní lázni do tekutého stavu.Nemělo by se však stát tekutým (4-8 minut).

Kosmetologové doporučují použití medu za chladu.Aplikuje se na problémovou oblast a je zabalena do přilnavé fólie.Těsné ovíjení může mít nepříznivý vliv na zdraví, zejména v případě křečových žil a kapilármřížky.Chcete-li zabalit hýždě a boky, musíte začít u pasu.

K dosažení co nejlepšího účinku z přírodní složky je nutné kůži předem ošetřit.Očištění peelingem a loupáním pomáhá medu začít metabolické procesy pod kůží a odstraňovat toxiny otevřenými póry.

Po zabalení problémové oblasti lepicí fólií je nutné tuto oblast izolovat dalším oděvem nebo přikrývkou. Podle předpisu poskytuje postup 30–90 minut medových aplikací.

Během této doby aktivní složky medu zcela pronikají kůží.Poté by měl být film odstraněn a zbytky masky jemně omyty.Kosmetičky také doporučují používat jakýkoli anticelulitid nebo zvlhčovač.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jak vyrobit obal s medem pro hubnutí proti celulitidě doma

Pravidla pro aplikaci medu zahrnují kroky postupu:

 • předběžné čištění a příprava problémové oblasti;
 • příprava medu (pro horkou metodu - vodní lázeň, pro chlad za přítomnosti přísad - příprava směsi);
 • samotný postup podávání s filmem ulpívání;
 • zabalení do teplé přikrývky nebo věcí;
 • odstranění filmu a odstranění zbytků medu;
 • masáž a aplikace anticelulitid nebo zvlhčovače.

Pro boj proti celulitiděkosmetologové doporučují používat směs medu a čokolády, hořčičný prášek, třtinový cukr.U studených i horkých zábalů musí být med nanášen v tenké vrstvě.Pro dosažení maximálního účinku může být také aplikován masážním štětcem.

Při celulitidě trvají odborníci na metodě horké, která účinně ovlivňuje krevní oběh. V případě kardiovaskulárních chorob však lékaři doporučují studené medové zábaly kvůli riziku komplikací.

Medový zábal pro hubnutí břicha

Pravidla pro tuto problémovou oblast jsou stejná jako pro celé tělo, což zahrnuje 6 fází.Kvůli skleníkovému efektu vystupuje přebytečná kapalina pod přilnavý film, buňky jsou vyčištěny a aktualizovány. K hubnutí kosmetologové doporučují směs medu a:

 • hořčičný prášek;
 • soli;
 • kafrový olej;
 • čokoláda;
 • ovoce.

Zabalte med proti ochablé pokožce

Odborníci na výživu trvají na postupném úbytku hmotnosti v důsledku rizika ochablé kůže.Tento problém není maličký, ale má vážné důsledky pro estetický vzhled i zdraví. Prevence ochablé pokožky je snazší než její obnova.

Pokud plná žena v krátké době rychle zhubla, je možné prodloužením tréninku v tělocvičně napnout povislou pokožku.Kosmetičtí lékaři berou na vědomí slabou účinnost různých salonních procedur v řešenítéto otázky.Medové aplikace mají podle odborníků účinný účinek na pokožku, která ztratila svoji elasticitu.

Medový zábal se používá pro hubnutí doma a je také účinný při řešení problému ochablé pokožky.Můžete dělat horké aplikace s medem a éterickým olejem.

K dosažení maximálního účinku se používá citron, grapefruit a pomerančový olej, které mají dobrý účinek na proces spalování tuků.

Zabalte med v noci

Odborníci na výživu tvrdí, že tělo v noci aktivuje boj s nadváhou.Kromě toho, že se v noci nebudete zdržovat jídla, můžete pro hubnutí použít také medové aplikace. Takové zábaly, správně provedené, mají několik výhod:

 • metabolismus v kůži se v těle účinně urychluje;
 • prospěšné složky medu pomáhají dobře relaxovat a zdravě spát;
 • více času na odstranění toxických látek - toxinů;
 • účinek na produkci somatropinu (hormonu, který ovlivňuje procesy spalování tuků).

Další výhodou nočních aplikací je úspora času na péči o pleť, což je zvláště důležité pro zaneprázdněné ženy.Pravidla pro takové balení jsou standardní, ale mají své vlastní výjimky.Kosmetici zakazují použití nočních směsí medu s octem, hořčicí, éterickými oleji a alergickými látkami.

V důsledku nočních zábalů se postupně spálí.přebytečný tuk, zvyšuje kožní turgor, jeho ochranné funkce. Ráno se účinek účinku medu stává znatelným: pleť je tónovaná a zářivá.

Zabalte med po porodu

Lékaři zaznamenávají obrovskou zátěž na ženské tělo během a po porodu, což negativně ovlivňuje kůži problémových oblastí.Odborníci doporučují začít bojovat proti mastným usazeninám a ochablé pokožce hned po porodu.Přestože můžete aplikovat med jako kojící matka, ne kojící.

Během kojení je důležité nepřehánět komponenty pro balení.Je důležité si uvědomit, že látky ve směsích se rychle vstřebávají do krve a do mateřského mléka - a to může nepříznivě ovlivnit zdraví novorozence.Lékaři doporučují provádět masky na malých částech kůže, aby identifikovali alergie a předešli jim.

Podle lékařů je podle lékařů 70 dnů po přirozeném narození povoleno zahájit tělový zábal medem pro hubnutí doma.Bez předchozí konzultace s lékařem jsou takové aplikace zakázány.

Po císařském řezu lze zábaly spustit až po úplném zotavení. Jak uvádí lékaři, během aplikací dříve než v tomto období existuje riziko komplikací.

Jak dlouho uchovávat medový zábal

Po alergickém testu na složky medové směsi kosmetologové doporučují udržovat horkou aplikaci po dobu 40 minut a studenou po dobu 30 minut. Doba trvání řízení můželiší se v závislosti na preferencích žen od 20 do 90 minut.

Při výběru nočních aplikací dosahuje doba aktivních složek směsi 8 až 10 hodin.V každém případě odborníci doporučují spoléhat se na pohodu, a nejen na pravidla postupu pro hubnutí.

Kolik procedur je třeba k dosažení výsledku

Podle kosmetologů je nezbytné, aby byly co nejúčinnější účinky při medových aplikacích opakovány během celého roku. V kosmetických salónech odborníci obvykle předepisují kurz 10 zábalů 2krát týdně.Podle lékařů může v této záležitosti existovat i individuální přístup v souvislosti s charakteristikami každého organismu.

Recepty domácího medového zábalu

Alternativou k medovému salonu zábalu na hubnutí je zpestření domácích odrůd s použitím jiných přísad spolu s medem.

Kosmetičtí lékaři trvají na tom, že je třeba dodržovat správné proporce v receptech, aby bylo dosaženo požadovaného účinku a aby nedošlo k poškození zdraví.

Medová hořčice - med a hořčice.Předpis

Podle lékařů musíte být s hořčicí velmi opatrní.Při použití velkého množství hořčičného prášku ve směsi lze dosáhnout těžkého popálení kůže.

Je nutné použít nejvýše 2 lžíce.hořčice, která se smíchá s džusem ½ citronu a 0,5 lžičky.sůl, přidejte 2 lžičky.cukr - nalijte horkou vodu, promíchejte a dejte na den, ne dovnitřsvětlé místo.Před aplikací přidejte do směsi 2 lžíce.med a 1 polévková lžícekrém.

S medem a skořicí​​

Užitečné vlastnosti tohoto orientálního koření jsou podle odborníků nejlépe odhaleny v horkých aplikacích.

Zabalte med se skořicí pro zhubnutí doma

2 polévkové lžíce by měly být zahřívány ve vodní lázni.med a nalijte do ní 1 lžička.pozemské výkřiky.Pro aplikace medu je nutné směs používat v souladu s normami pravidel.

S kávou a medem

Můžete mletou kávu a med v poměru 1: 2.Kosmetici doporučují výběr přírodních kávových zrn pro med a kávové zábaly.Takové aplikace mohou být provedeny jak za horka, tak za studena.

Med a pepř

Podle odborníků je balení medu pro hubnutí efektivnější přidáním papriky a dalších složek do směsi.

Doma lze kvůli riziku chemického popálení na 100 g medu použít 1 lžičku.mletý červený pepř.K této směsi je vhodné přidat další 2 polévkové lžíce.vařená káva, několik kapek éterického oleje.

Honey and Salt

Podle kosmetologů je jednou z nejúčinnějších medových aplikací horká aplikace s mořskou solí.Ve stejném poměru je třeba míchat tekutý med s mořskou solí.Jemné vtírání směsi do pokožky masážními pohyby bude mít další peelingový efekt.

Hlína a med

Pro med a jílyodborníci doporučují výběr modré nebo černé hlíny.Taková aplikace může být provedena jak za horka, tak za studena.Teplá voda a 3 lžíce.jíly se smíchají do husté konzistence a přidají se do 1 lžíce.zlato.Esenciální olej má účinný účinek na pokožku, což je pro tento recept velmi vhodné.

Med a jablečný ocet

Lékaři doporučují používat jablečný ocet ke snížení tělesné teploty v důsledku rychlého odpařování tohoto produktu.V kosmetologii se používá v horkých aplikacích pro hubnutí v důsledku stimulace metabolismu ve vrstvách kůže.Je nutné připravit směs 2 lžíce.rozpuštěný med a 1 polévková lžícejablečný ocet.

Med, zázvor, skořice

Podle doporučení kosmetologů zabalit zázvorové a skořicové medové zábaly do problémových oblastí s cílem účinně bojovat s nadváhou a celulitidou.Pro hubnutí doma, kořen zázvoru by měl být jemně nastrouhaný (0,5 lžičky) přidat do 2 lžičky.med roztál ve vodní lázni.Do této směsi nalijte ½ lžičky.skořice.

Balení medem a éterickým olejem

Odborníci doporučují přidávat citrusové éterické oleje do téměř všech receptů na aplikaci medu.Spolu s tekutým medem v množství 50 ml musíte vzít 4 kapky pelargónie, jehličnaté stromy, jalovec a 8 kapek - grapefruit, pomeranč, citron.

Jak zvýšit účinnost medového balení

Abyste dosáhli požadovaného účinku z aplikací, musíte se držet kurzuprovádění postupů nejméně 2krát týdně.Účinnost také ovlivňují rady kosmetologů ohledně správného navíjení potravinového filmu a dočasného stárnutí směsi.Při balení musíte vybrat pouze přírodní složky a dodržovat proporce doporučené odborníky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Kontraindikace pro medové zábaly

Lékaři zakazují aplikace medu za přítomnosti kardiovaskulárních chorob a křečových žil.

Tyto postupy by neměly používat všechny těhotné ženy, ale během laktace, pokud není alergie na složky, odborníci povolují zábaly s medem.Je zakázáno podávat žádosti ženám s gynekologickými chorobami, nemocemi a zánětem močového ústrojí.

Ihned po narození lékaři takové postupy nedoporučují.V přítomnosti maligních nádorů a zánětlivých procesů je také třeba se vyvarovat medových aplikací. Individuální citlivost na složky a alergie - indikace pro zrušení postupů balení, podle lékařů.

Celkem

Domácí aplikace s medem mohou být skutečnou alternativou k salonovým obalům bez dalších nákladů.Výběr přírodních ingrediencí pro směsi pomůže dosáhnout požadovaného účinku bez ohrožení zdraví.Převzetípozor na radu kosmetologů, můžete ztratit další libry a zlepšit vzhled kůže v krátké době.

Videoklipy o způsobu hubnutí doma pomocí „medového zábalu“

Co je medový zábal pro hubnutí.Jak postupovat doma:

Medový zábal pro hubnutí doma.Recepty: