Vysoušeč vlasů: profesionální, hřeben na vlasy, styling, s rotujícím kartáčem, ionizace, difuzor.Hodnocení 2019, recenze.Top 5 nejlepších modelů

Když je nezbytné zakoupit fén, vždy vyvstává otázka, který fén je výhodnější a jak se tato zařízení od sebe liší.

Pokud si stanovíte cíl a na internetu najdete popis různých značek profesionálních vysoušečů vlasů, je zřejmé, že tato zařízení mají odlišné spotřebitelské vlastnosti.Každý druh je určen pro svůj účel, který je v této volbě rozhodující.

Kdo by měl používat profesionální vysoušeč vlasů?

Každý chce každý den dobře upravený a stylový účes.Ale využívat služby kadeřnictví každý den je téměř nemožné a velmi drahé.Proto volba profesionálaFén se stává tím nejlepším řešením.

Každý kadeřník potřebuje profesionální vysoušeč vlasů

Profesionální vysoušeč vlasů je prostě nezbytný pro odborníky v této oblasti - pro kadeřníky, módní návrháře a stylisty.. Moderní značky fénů poskytují příležitost pro neomezený let kreativního myšlení a mají mnoho funkcí, které jsou v této profesi nepostradatelné.

 • Pro celou rodinu a domov. Takové vysoušeče vlasů budou dobrými pomocníky pro domácí použití.Na rozdíl od běžných domácích spotřebičů mají rozšířenou řadu možností a mohou být použity pro celou rodinu, pro lidi s různými typy vlasů a individuálních potřeb.
 • Pro cestující a turisty. Profen by se mohl stát nepostradatelným pomocníkem pro lidi, kteří často a často cestují.Snadno uschne, upraví vaše vlasy v účesu a umožní vypadat kreativní na dovolené.Tato volba však není vhodná pro ty, kteří rádi cestují světlem, protože takový přístroj není pro malý kufr.
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Vlastnosti profesionálních vysoušečů vlasů

Profesionální vysoušeče vlasů mají své vlastní vlastnosti a několik výhod.Při výběru takové techniky musíte zvážit všechny její možnosti a připravit se na drahý nákup.

Rozlišovací vlastnosti profesionálních zařízeníje to:

 • Velká síla. Většina moderních vysoušečů vlasů deklarovala výkon v amplitudě 2200 až 2600 wattů.S takovými indikátory je možné vlasy vysušit nebo udělat účes mnohem rychleji.
 • Kvalitní materiály. K výrobě vysoušečů vlasů se zpravidla používá vysoce kvalitní lehký plast - profesionálové, případ má vlastnosti odolné vůči nárazům, což ovlivňuje dobu používání tohoto zařízení.
 • Nízká hmotnost, dlouhý kabel. Díky použití lehkých materiálů může být hmotnost zařízení 600 g.Délka napájecího kabelu je také důležitá - v této technice je to nejméně 1,5 m.
 • Všestrannost. Profesionální vysoušeče vlasů jsou vhodné pro všechny typy vlasů a lze je použít k vyřešení mnoha problémů (například k vytvoření těsného zvlnění nebo narovnání kudrnatých vlasů), což z nich činí univerzální a multifunkční.
 • Nastavte teplotu. U všech modelů těchto vysoušečů vlasů je nastavena teplota proudění vzduchu - od studené k teplé a horké.
 • Několik rychlostí přívodu vzduchu. Další užitečná funkce, která se používá buď k jednoduchému sušení vlasů nebo k vytvoření chmýří a krásných kadeřů.
 • Velké množství dalších trysek. Moderní vysoušeče vlasů jsou vybaveny celým arzenálem všech typů trysek - difuzér, rotační kartáč, narovnávače, kartáče na vlasy, náboj.
 • Přítomnost ionizátoru .U některých modelů profesionálních vysoušečů vlasůionizátor je přítomen „ve výchozím nastavení“, v jiných - tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.
 • Trvanlivost, záruka výrobce. Proffen je navržen pro vysoký výkon a nepřetržitý provoz, který je podporován zárukou výrobce.
 • Snadné použití. Práce profesionálního vysoušeče vlasů je pochopitelná a nezpůsobuje žádné problémy, ale přesto si musíte zvyknout a „naplnit“ ruku novým modelem takového specializovaného vybavení.

Výhody a nevýhody profesionálních vysoušečů vlasů

Pokud porovnáme profesionální a domácí vysoušeče vlasů, jakož i jednotlivé značky a výrobce, můžeme identifikovat žádoucí inežádoucí vlastnosti těchto zařízení ve srovnání.Analýzou na základě recenzí od skutečných kupujících fénů jsou identifikovány následující ukazatele kvality.

Výhody:

 1. Výkon až 2 600 W. Taková zařízení jsou schopna pracovat nepřetržitě bez přehřátí as vysokou účinností.Podmínky použití - až 10 let.
 2. Funkčnost. Moderní spotřebiče jsou vybaveny velkým počtem trysek pro řešení mnoha problémů - sušení, dávkování, vyrovnávání vlasů nebo vytváření zvlnění.Kromě toho mají profesionální vysoušeče vlasů tepelný systém ochrany vlasů, ionizaci (před statickou elektřinou a magnetizací),
 3. Dlouhý napájecí kabel. Spolupráce s mnoha klienty v salonu je nepopiratelné plus.Moderní modelyProffen má šňůru o délce 2 ma závěsnou smyčku.
 4. Snadné použití. Vysoušeče vlasů mají ergonomickou pohodlnou pogumovanou rukojeť (u některých modelů se skládají), dobře promyšlené uspořádání tlačítek režimů a v moderních zařízeních a s malou hmotností až 560 gramů.

Nevýhody:

 1. Cena. Kvalitní vysoušeč vlasů je samozřejmě drahý.Jeho cena se může pohybovat od 3 000 rublů.až 20 000 rublů a ještě více „sofistikovanějších“ modelů stojí za to.
 2. Hmotnost a rozměry. Zesílený motor a vysoký výkon zvyšují hmotnost přístroje a jeho rozměry.Pro kadeřníky je to nepohodlné a obtížné, protože musí celý den pracovat s takovou „váhou“ na svých rukou, ale pokrok nestojí v klidu.

Jaký je rozdíl mezi profesionálním vysoušečem vlasů a běžnou domácnost?

Rozdíl je zásadní, od vzhledu po funkčnost a životnost.To lze porovnat s přírodním nebo umělým medem.Včely odvedly dobrou práci a mají spoustu užitečnosti a umělé - je to jen cukrová melasa podobná tomuto produktu.

Zde je několik rozlišovacích znaků:

 • První rozdíl je účel. Nízkoenergetické vysoušeče vlasů pro domácnost lze používat pouze doma, zatímco profesionální vysoušeč vlasů je určen pro salony a kadeřníky.Je třeba poznamenat, že v poslední době má spravedlivý sex přednost domácího profesionálního vysoušeče vlasů.
 • Náklady.Proffen občas dražší než jejich "bratři" v domácnosti, ale jejich životnost je mnohem kratší.
 • Profesionální vysoušeč vlasů je mnohem silnější než jednoduchý vysoušeč vlasů v domácnosti. Pokud posledně jmenovaný nedosáhne výkonu až 1 500 wattů, může profesionální zařízení dosáhnout výkonu 2 600 wattů.
 • Funkčnost fénů pro domácnost je velmi omezená. Nejčastěji jejich práce zahrnuje pouze sušení vlasů a profesionální vysoušeče vlasů umožňují mistrovi vytvářet na jeho hlavě skutečná mistrovská díla.
 • Rozměry a hmotnost proffenu jsou výrazně větší než rozměry domácích spotřebičů .Nejnovější inovace známých značek však ukazují, že díky moderní technologii byla tato mezera úspěšně napravena.

Typy profesionálních vysoušečů vlasů

Moderní trh je naplněn širokou škálou dobrých a inteligentních technik vlasů.

Kterákoli módy může najít to pravé zařízení pro sebe, s ohledem na její potřeby a kreativní nápady:

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Doporučení pro výběr profesionálního vysoušeče vlasů

Nejprve se musíte rozhodnout, za jakým účelem je vysoušeč vlasů koupen, pro jaký úkol má vykonávat a kdo jej použije.Pokud je toto zařízení zakoupeno výhradně pro domácnost nebo pro práci v salonu, můžete si bezpečně vybrat profesionální model s velkým arzenálem trysek.

Pokud je vysoušeč vlasů plánován na výlety - jeho model by měl být co nejlehčí, lépe skládací nebo miniaturní domácnost.

Výběr vysoušeče vlasů podle jeho výkonových charakteristik:

 1. Návrh,materiály pro výrobu, pohodlí.Toto je první věc, které byste měli věnovat pozornost.Je lepší držet fén v ruce a procházet se všemi tlačítky.
 2. Výkon. Tento ukazatel by měl být v souladu s zamýšleným účelem vysoušeče vlasů.Vysoušeč vlasů s výkonem 1 000 W je vhodný pro jednoduché styling, 1 700 W pro vytváření zvlnění a sušení, 2 400 W pro velmi rychlé sušení a vytváření kreativních účesů.
 3. Dostupnost potřebných trysek. Souvisí to s úkolem vyžadovaným od vysoušeče vlasů.Ale pro kreativitu - všechny trysky jsou dobré a nezbytné.
 4. Mezi další funkce patří tepelná ochrana , ionizátor a funkce „studeného vzduchu“.Tyto ukazatele jsou méně významné, ale přesto jsou nezbytné k udržení zdravých vlasů.
 5. Výrobce Zpravidla je nejlepším výrobcem fénů vůbec „podle ucha“.Zda preferovat známou nebo méně známou značku, je osobní záležitostí každého zákazníka.

5 nejlepších modelů profesionálních vysoušečů vlasů v roce 2019

Na základě hodnocení zákazníků existuje 5 nejlepších modelů profesionálních vysoušečů vlasů, které letos získaly zvláštní popularitu.

Nejlepší profesionální vysoušeč vlasů pro styling

BABYLISS BELISS BRUSHING 2736E

Zajímavá novinka ve formě vysoušečů vlasů.Má velmi atraktivní design, pohodlný a ergonomický.Sada obsahuje 4 originální trysky vyrobené z přírodního štětinového materiálu.

Díky malé síle 1 000 W je tento vysoušeč vlasů schopen rychle vysychat, narovnat a vyleštit vlasy od kořenů až po konce a také zkroucení pramene do krásné elastické kadeře.Vysoušeč vlasů má systém řízení napětí vlasů, keramický povlak zubů kartáčových trysek a funkci „studeného proudění“.

Výhody:

 1. mnoho vhodných a užitečných trysek;
 2. keramický povlak;
 3. ionizátor;
 4. rotace kartáčů v obou směrech;
 5. dlouhý rotující napájecí kabel.
 6. pohodlné pouzdro na přenášení.

Nevýhody:

 1. cena (od 5 500 rublů);
 2. hmotnost (přes 400 g).
​​

Nejlepší profesionální vysoušeč vlasů s rotujícím kartáčem

PHILIPS HP 8665

Rotující vysoušeč vlasů prorychlé a šetrné sušení vlasů a jemný styling. Pro kartáčová vlákna se používají přírodní štětiny- štětina, která pramen dobře vyhlazuje a zabraňuje zamotání.

Vysoušeč vlasů má několik stupňů zahřívání a keramický povlak pracovních částí pro zahřívání zabraňuje přehřátí a popálení pokožky hlavy.Rotace kartáče má opačný směr - je to velmi výhodné na dlouhých podlouhlých vlasech a usnadňuje proces vytváření účesu.

Tento model má ionizační funkci s ochranou proti statické elektřině.Sada obsahuje kulaté trysky různých velikostí, s průměrem 3 a 5 cm, které vám umožní vytvářet velké kadeře a těsné elastické kadeře.

Výhody:

 1. keramický povlak;
 2. ionizátor;
 3. 3 režimy topení a rychlosti otáčení kartáče;
 4. rotující šňůra, očko k zavěšení;
 5. Plastové víčka pro ukládání kartáčů.

Nevýhody:

 1. krátká šňůra (1,8 m);
 2. několik trysek;
 3. neexistuje funkce „studeného vzduchu“;
 4. nevhodné uspořádání tlačítek na rukojeti;
 5. Štětiny jsou příliš měkké.

Nejlepší profesionální vysoušeč vlasů s ionizací

BOSCH PHD 5980

Výkonný proffen, má 2 na sobě nezávisléregulátor topení a rychlosti.Vysoušeč vlasů je vybaven pouze dvěma tryskami, které dokonale plní své funkce.Koncentrátor poskytuje dobře směrovaný proud, difuzor dává nádheru i velmi tenkým vlasům.

Vysoušeč vlasů má ionizační funkci, která zabraňuje magnetizaci vlasů a chrání je před vysoušením během vystavení teplu.Pro nejlepší fixaci stylingu má tento model funkci „turbo“, která zvyšuje proudění teplého vzduchu vysokou rychlostí.

Výhody:

 1. vysoký výkon (2 200 W);
 2. ionizátor;
 3. funkce „turbo“, „studený vzduch“;
 4. přívod vzduchu s odnímatelnou mřížkou;
 5. ohebný napájecí kabel, zavěšené očko.

Nevýhody:

 1. hodně hmotnosti (více než 700 gramů);
 2. velmi velké rozměry, zejména s rozptylovací tryskou;
 3. velmi těsná tlačítka pro přepínání režimů rychlosti a teploty;
 4. krátký napájecí kabel (1,8 m).

Nejlepší profesionální vysoušeč vlasů s difuzorem

BOSCH PHD 5962

Výkonný (2 200 W) a velmi stylovýmodel s rozprašovací tryskou.Má 6 režimů teploty a rychlosti.Zahrnuty jsou dvě trysky - difuzér a koncentrát vzduchu a je zde také odnímatelná mřížka pro přívod vzduchu.Model se velmi snadno používá, ale své úkoly plní dokonale.

Vysoušeč vlasů je vybaven ionizační funkcí a je vhodný i pro velmi kudrnaté, tenké a problematické vlasy.

Výhody:

 1. výkon;
 2. velké množství režimů rychlosti a teploty;
 3. ionizátor;
 4. funkce studeného vzduchu;
 5. odnímatelný filtr pro přívod vzduchu;
 6. očko k zavěšení.

Nevýhody:

 1. velmi velké rozměry a hmotnost (více než 900 g);
 2. krátký napájecí kabel (1,8 m);
 3. špatně nastavená tlačítkapřepínací režimy;
 4. Je obtížné vyměnit trysky.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Nejlepší profesionální vysoušeč vlasů s rozbočovačem

SCARLETT SC-HD 70l04

Vysoušeč vlasů, profesionální SCARLETT SC-HD 70l04 - velmi stylový a krásný vysoušeč vlasů, ale s malou silou.Navrženo pro jemné sušení a styling i velmi tenkých, neživých a oslabených vlasů.Vysoušeč vlasů je vybaven jediným hrdlem trysky, ale vše je promyšleno do nejmenších detailů.S jeho pomocí můžete položit vlasy do krásných kadeřů a zvýšit objem u kořenů.

Tento vysoušeč vlasů se pohodlně drží v ruce, nevyklouzne, protože rukojeť a některé části jsou pogumované a mají ergonomický tvar.Vysoušeč vlasů je vybaven ionizátorem a systémem ochrany proti přehřátí, takže tato jednotka je konfigurována pro dlouhodobý a vysoce kvalitní provoz.

Výhody:

 1. malý výkon (1 000 W), ale dobrá pečlivá práce;
 2. ergonomické tělo, pogumované části;
 3. pohodlná skládací rukojeť;
 4. dlouhý napájecí kabel (2,0 m);
 5. ionizátor.
 6. Nevýhody:

  1. bez rozptylovací trysky;
  2. začíná pracovat při maximální teplotě.

  Recenze profesionálních vysoušečů vlasů

  Recenze odborníků a běžných zákazníků týkající se tohoto typu zařízení jsou v rozporu a někdy jsou radikálně protikladné.Samozřejmě požadavky profesionálních kadeřníků, stylistů a obyčejnýchuživatelé těchto vysoušečů vlasů jsou zcela odlišní a každý má svou pravdu.

  Je však třeba vzít v úvahu skutečnost, že stále více módy chce mít doma profesionální vysoušeč vlasů - výkonný, pohodlný a levný.Proto před výběrem a nákupem takové techniky bude užitečné znát názor běžných zákazníků.

  Všechny recenze lze rozdělit podle typu nabídky a technických charakteristik každého z nich.

  Pokud shrneme všechny dostupné uživatelské recenze této techniky, získáme následující:

  • Většina kupujících dává přednost profesionálním vysoušečům vlasů, ale nevylučuje možnost jednoduchýchVysoušeče vlasů v domácnosti jako alternativa ke kompaktnějším a mobilnějším zařízením (například možnost cestování nebo kempování).
  • Převážná většina pozitivních recenzí byla věnována výkonným zařízením, která mají velké množství různých funkcí a příloh.
  • Profesionálním vysoušečům vlasů, kteří mají nejvyšší stupeň ochrany vlasů, se věnuje velké množství „lajků“.Proto se ocení zařízení s keramickými povlaky, ionizátory.
  • Konstrukce vysoušečů vlasů, jejich ergonomie a snadnost použití hrají důležitou roli.Podle recenzí zákazníků se ukázalo, že většina profesionálních vysoušečů vlasů je velmi objemná a těžká.Pouze některé modely této techniky mají velkou sílu v kombinaci s nízkou hmotností.
  • O fungování zařízení a jeho funkcích bylo napsáno velké množství pozitivních a negativních recenzí.Názory jsou rozděleny, alepozitivní recenze jsou mnohem více než negativní.
  • A samozřejmě cena.Dobré trvanlivé vybavení bylo vždy drahé.Ale ne každý zákazník může zaplatit 20 000 nebo dokonce 30 000 rublů za vysoce kvalitní a multifunkční vysoušeč vlasů.A vždy chcete být krásní.Mnoho negativních recenzí se proto týká vysokých nákladů na toto zařízení.

  Profesionální vysoušeče vlasů se staly nezbytnými a požadovanými zařízeními v elitních salonech, kadeřnictví a v každodenním životě.To vybízí výrobce, aby vytvářeli nové, vylepšené modely, přizpůsobené jakýmkoli požadavkům a úkolům, s vysoce kvalitními vlastnostmi.

  Autor:SEVERYANOCHKA

  Návrh článku:Vladimír Veliký

  Video: Profesionální vysoušeče vlasů

  Výběr profesionálního vysoušeče vlasů:

Styler Vysoušeč vlasů, profesionální styler, připomíná kulmu a vzhled.Jeho funkce jsou četné - vytváření kadeří, narovnání a leštění kudrnatých vlasů, sušení.Styler má mnoho různých trysek pro vytváření objemu, pro rozmotávání vlasů, pro vytváření svislého nebo vodorovného zvlnění a zvlnění, jakož i pro vytvoření zvlnění „zvlnění“ nebo „kužele“.
Vysoušeč vlasů Toto zařízení je kombinací kulatého kartáče a vysoušeče vlasů s různými stupni ohřevu proudu vzduchu.Vzatímco je přiváděn ohřátý proud vzduchu, kartáč se otáčí, táhne a kroucuje zvlnění ve směru otáčení.Veškeré ovládání fénu je na rukojeti, několik tlačítek může změnit teplotu stylingu a rychlost otáčení.

Fashionistas mají rádi tento fén na vlasy, protože velmi rychle pomáhá vysušovat vlasy a zároveň vytvářet styling.Některé modely takového vysoušeče vlasů mají 2 nebo 3 rychlosti otáčení kartáčem, keramický povlak a víčko, které chrání štětiny během skladování.

Hub Vysoušeč vlasů s hubem je první bojovou „zbraní“ profesionálního stylistu.Pokud fén nemá tuto důležitou trysku, nelze ji klasifikovat jako profi.Náboj je kulatá dutá trubka, zploštělá po obou stranách.Jeho účelem je soustředit proud vzduchu a nasměrovat jej do vlasového zámku pro sušení nebo fixaci teplotou.U některých modelů má náboj rotaci, což usnadňuje úlohu stylistky.Standardní rozměry koncentrátoru jsou délka trysky 5-7 cm se šířkou 6-9 cm, šířka výstupní trysky je 1 cm.
Difuzor Téměř všechny profesionální vysoušeče vlasů mají difuzor trysky.Jedná se o soustřednou trysku s „prsty“, které jím proudí vzduch.Výrobci tvrdí, že jsou navrženy ke zvýšení objemu vlasů.To však není pravda.Ve skutečnosti tato tryska pomáhá rychle vyschnout vlasy, zejména dlouhé, bez přehřátí a bez vysušení pokožky hlavy a vytvoření dalšíchobjem s jeho pomocí je velmi pochybný.