Vrásky na masti v lékárně: Retinoic, Heparin, Radevit, Solcoseryl, Relief, Zinc, Hydrokortison.Recenze aplikací

Alternativou drahých kosmetických procedur a krémů na vrásky jsou terapeutické masti, které lze zakoupit v jakékoli lékárně.Masti jsou léčiva, jejichž hlavním účelem je léčba určitých nemocí.Ale kromě léčivých vlastností, některé masti přispívají ke zlepšení stavu pokožky a účinně bojují proti stárnutí vrásek.

Mnoho léčivých mastí má podobné složení jako drahé krémy.Jediný rozdíl je v tom, že výrobci krémů doplňují své výrobky chemickými složkami, díky nimž je konzistence, barva a vůně produktu příjemnější, a působení aktivních složek je měkčí, čímž se snižuje účinnost produktu.

Složky ve formulacích pro masti vrásek

masti proti vráskám(v lékárně lze zakoupit za dostupnou cenucena) je jedním z osvědčených látek proti stárnutí.Po několika týdnech pravidelného používání je výsledek již jasně viditelný.Podle účinnosti masti jsou téměř na stejné úrovni jako plazmaplastika, mezoterapie,laserové resurfacing a jiné kosmetické procedury.

Masti proti vráskám prodávané v lékárně zahrnují:

 • vitaminy A a E, aminokyseliny- přispívají kregenerace buněk, ochrana pokožky před předčasným stárnutím, zlepšení jejího stavu, stimulace produkce kolagenu, zvlhčení;
 • zinek- chrání před ultrafialovým zářením, ze kterého kůže mizí;
 • kyselina hyaluronová- zvyšuje pružnost pokožky, zvlhčuje na dlouhou dobu, snižuje pigmentaci, zhoršuje strukturu pokožky, obnovuje přirozenou barvu, vyhlazuje vrásky a vrásky;
 • sérum živočišného původu- vyhlazuje obrys obličeje, zvlhčuje pokožku na buněčné úrovni, vyhlazuje vrásky, odstraní sáčky pod očima;
 • rostlinné výtažky- čistí, zpevňuje, omlazuje pokožku;mají protizánětlivé vlastnosti, chrání před ultrafialovým paprskem, snižují pigmentaci;
 • další aktivní složky , které podporují regeneraci kůže.

Nejlepší lékárenské masti s hojivým účinkem na kůži

Vrásky (v lékárně existuje mnoho druhů léčivých mastí) pro účinné a bezpečné omlazení obličeje.

Mezi nejlepší lékárenské masti s terapeutickými účinky na kůži patří:

 • Solcoseryl .Hlavní složkou je deproteinizovaný dialyzát z krve mléčných telat, pomocnými složkami jsou bílá vazelína, cholesterol, cetylalkohol.Chcete-li užitečnéMezi vlastnosti pro omlazení pleti patří: posílení regenerace buněk, prevence suché pokožky, zvýšení produkce kolagenu, zlepšení buněčného metabolismu.Masť má také vynikající léčivé vlastnosti.Používá se při léčbě různých stupňů a typů popálenin, trofických lézí kožních tkání, s malými řezy a oděrkami, suchými ranami.Solcoseryl je také k dispozici ve formě gelu.Účinně se používá ve vztahu k přípravku Dimexide jako kosmetická maska.Cena: 320 rub.
 • ​​
 • Retinoická mast .Hlavní složkou je isotretinoin (vitamin A).Pomocné látky - glycerin, vazelína, vosk, dibunol.Retinová mast podporuje obnovu a obnovu tkání kůže, vyhlazuje vrásky, vyhlazuje pokožku a zlepšuje její pružnost.Léčivé vlastnosti: předchází a léčí akné, dermatitidu, má protizánětlivý účinek.Cena: 300 - 350 rublů.
 • Panthenol (krém) .Složení: mastná forma panthenolu a kyseliny glycyrhizové.Pro kosmetické účely se mast používá ke zvýšení pružnosti pokožky, k boji proti vráskám v obličeji.Podporuje regeneraci buněk, tvorbu kolagenu, zvlhčuje pokožku.Panthenol je léčivo, které přispívá k hojení poškozené kůže, zmírňuje podráždění.Má protizánětlivé a antialergické vlastnosti.Cena: 320 rub.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro tvarování obličeje, omlazení, svalový tonus.Hlavní třída od Elena Karkukli

Top-3masti s účinkem proti stárnutí

Seznam:

 • Radevit .Hlavní účinná látka: retinol palmitát (vitamín A), vitamíny E a D. Pomocné složky: glycerin, vosk, bílá vazelína, butylhydroxytoluen.Masť se používá pro kosmetické a léčebné účely.Bojuje proti vráskám, zpomaluje stárnutí, vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu.Cena: 375 rub.
 • Reliéf .Přestože se jedná o antihemoroidní přípravek, mast se úspěšně používá v boji proti vráskám a procesům stárnutí kůže.Hlavní složka: fenylefrin hydrochlorid.Pomocné látky: lanolin, vazelína, minerální olej, kukuřičný olej, parafin, glycerol.Je to účinný nástroj v boji proti známkám stárnutí a stárnutí kůže.Vyhlazuje vrásky, zmírňuje otoky, zlepšuje pružnost a dodává pokožce kyslík.Cena: 420 rub.
 • Curiosin .Hlavní složky: zinek a kyselina hyaluronová.Produkt chrání pokožku před negativními vnějšími faktory, udržuje intracelulární vlhkost, dodává pevnost, pružnost, omlazuje pokožku.Průměrná cena: 600 rub.

Top-3 nejlevnějších a nejúčinnějších léků

Seznam:

 • Heparinovamasti .Složení: heparin sodný, benzocain, benzyl nikicotinate.Tento nástroj se používá pro kosmetické účely, jako levný analog k drahým krémům proti stárnutí.Masť se rychle vstřebává do hlubokých vrstev kůže, což po několikanásobném použití dává pozitivní výsledek.Vyhladzuje malé a střední vrásky, odstraňuje otoky a otoky pod očima, pokožku pružně a vyhlazuje.Používá se také k prevenci akné.Cena: 90 rub.

  Vrásková mast v lékárně není o nic méně účinná než profesionální krémy proti stárnutí.

 • Masť zinku .Složení: zinek a vazelína.Masť má nejen léčivé vlastnosti, ale také bojuje se známkami stárnutí kůže.Chrání před ultrafialovými paprsky, které způsobují předčasné stárnutí.Obnovuje buňky, zlepšuje pružnost pokožky a odstraňuje akné.Cena: 50 rub.
 • Levomekol .Hlavní účinné látky: chloramfenikol, methyluracil.Masť se používá k omlazení mastné a zanícené pokožky.Podporuje produkci kolagenu a elastinu.Evituje barvu a úlevu pokožky.Obnovuje metabolismus epidermis.Cena: 135 rub.

Recept na domácí masti proti vráskám

Nemusíte kupovat masti proti vráskám v lékárně, můžete si ji sami připravit doma.Existuje mnoho receptů na masti a krémy na omlazení pleti a každý lék má své vlastní vlastnosti.Ale existují univerzální recepty, které jsou vhodné pro jakoukoli pleť.

Univerzální prostředek proti stárnutí obličeje

Složení:

 • žloutek - 1 ks;
 • citronová šťáva - 1 lžička;
 • ricinový olej - 1 lžička

Způsob přípravy:

 1. Smíchejte všechny složky do homogenní konzistence.
 2. Vezměte čistý sýrový koláč a namočte jej do připravené směsi.
 3. Překrytítenká na tváři a přikryjeme teplým ručníkem.
 4. Omyjte se po 10 minutách.
 5. Umyjte si obličej teplým mlékem.

Tento produkt je nejlepší neskladovat, ale použít ihned po přípravě.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Doporučení lékařů a kosmetologů ohledně použití

Vrásky na masti lze zakoupit v jakékoli lékárně, ale je lepší se poradit s odborníky ohledně způsobů použití a podmínek skladování před nákupem.

Seznam:

 • Solcoseryl .Kosmetička vám před použitím doporučuje provést test citlivosti.Naneste kapku masti na loketní ohyb a sledujte kožní reakci po hodině.Pokud nedochází ke svědění, zarudnutí, podráždění, může být mast bezpečně používána. Solcoseryl je kontraindikován pro příliš suchou a citlivou pokožku.Masť používejte maximálně jeden měsíc v jednom kurzu, 2krát týdně.Na rok nemůžete jít víc než 3 kurzy.Naneste na paru pokožku.Vyhněte se oblasti kolem úst a očí.Je lepší aplikovat produkt večer.Pravidelně stříkejte obličej teplou vodou, aby maska ​​nevyschla a mohla být snadno odstraněna.Masť skladujte na tmavém místě při teplotě nepřesahující 25 ° C.
 • retinová mast . Doporučuje se průběh podávání ne delší než 3 měsíce.Maximálně 2 kurzy ročně.Nejprve používejte produkt každý druhý den a postupně přecházejte na každodenní použití.Naneste mast načistá, napařená pleť obličeje se světelnými pohyby po dobu nejvýše 1 hodiny.Masť omyjte teplou vodou.Nejsou žádné zvláštní podmínky skladování, ale je nutné vyloučit zmrazení léku.
 • Panthenol (krém) .Krém se nanáší na čistou suchou pokožku masážními pohyby.Poté musí být ponecháno až do úplného vstřebání.Zbytek opláchněte teplou vodou.Délka kurzu nebyla stanovena, s dobrou tolerancí, můžete použít dlouhou dobu.Lék je uložen při pokojové teplotě.
 • Radevit .Masť se nanáší na čistou, napařenou pokožku dvakrát denně.Průběh použití je 1 měsíc.Oko aplikujte masti v tenké vrstvě a ne pokaždé, aby nedošlo k podráždění.Skladujte produkt při teplotě 4–10 ° C, nezamrzejte.
 • Reliéf .Masť naneste v tenké vrstvě na pokožku obličeje v noci.Délka kurzu je 1 týden.Pak si pauzu na týden.Skladujte lék na tmavém a suchém místě při pokojové teplotě.
 • kuriosin .Masť se používá 2krát denně.Omyjte a napařte obličej předem.Masť nechte až do úplného vstřebání a zbytek opláchněte teplou vodou.Produkt je skladován při pokojové teplotě, nejvýše 30 ° C.
 • Heparinová mast .Používejte kurz maximálně 10 dní.Produkt se nanáší na čistou pokožku tenkou, rovnoměrnou vrstvou.Po zákroku namažte obličej zvlhčovačem.Masť skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě nejvýše 20 ° C.
 • zinková mast .Je nutné aplikovat zinkovou mast v kombinaci s hydratacíkrém nebo olej na čistou pokožku.Nejlepší je to večer.Pokud je nanesen v tenké vrstvě, není nutné umýt zbytky masti.Nejsou žádné zvláštní podmínky skladování.Lék je uložen na suchém místě při pokojové teplotě.
 • Levomekol .Produkt se nanáší na čistou pokožku po dobu 15 minut 1krát denně.Zbytky omýt mýdlem nebo gelem.Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě.

Masti proti vráskám zakoupené v lékárně jsou oblíbené nejen díky přijatelné ceně, ale také proto, že prokazují svou účinnost.Nejprve však jde o léčivé přípravky, a proto je vždy nutné konzultovat s lékaři nebo kosmetology dříve, než začnete tento nebo jiný lék používat.

Video: maska ​​proti vráskám v lékárně

Levné masti pro vrásky v lékárně, viz videoklip:

Účinné masti na vrásky z lékárny, výběr ve videoklipu: