Vlákna Cog (Kogi) pro facelift.Cena, recenze, před a po fotografiích, rehabilitace

Kogi vlákna, vyvinutá korejskými kosmetology, vám umožňují napnout prohýbání svalových vláken a korigovat ovál, aniž byste se museli uchylovat k abdominální kosmetické operaci, která zvedne obličej.Inovativní metoda obnovy přirozené pevnosti a pružnosti pokožky pomocí mezotelinů Cog se stala skutečným průlomem v kosmetologii.

Je mnohem účinnější než obvyklé Botox, peeling a biorevitalizace, které pomáhají obnovit a zachovat přirozený rám obličeje, posílit ochablou strukturu kůže.Z hlediska účinnosti není metoda horší než chirurgický facelift, ale méně traumatická.Zotavení po zavedení vláken Kogi je rychlé a bezbolestné.

Co je to zvedání nitě

Mikroinvazivní intervence zavedením speciálních nití z různýchmateriály v dermis (subkutánní vrstva)tvář, tzv. zvedání nitě. Metoda významně vyhlazuje změny související s věkem, odstraňuje jizvy, které vytvářejí estetickou nerovnováhu.

Zvedání nití se provádí nejen na obličeji, ale také dokonale omlazuje a vyhlazuje krk a dekolt.Zvedání nití se stalo v posledních 20 letech obzvláště populární v domácí kosmetice.

Popis vláken Kogi

Kogi vlákna pro facelift jsou kosmetická vlákna vyrobená z přírodního biomateriálu, která je naprosto kompatibilní s tkáněmi lidského těla.Příze Kogi se od ostatních mezonitů odlišují vícenásobnými konvergujícími a rozbíhavými zářezy zvanými Cog (cog znamená zub v angličtině).

Spolehlivá fixace vláken Kogi uvnitř podkožní vrstvy dermis zajišťuje vyhlazení řezů.

Kogi mesothread se skládá z propíchnuté jehly, duté měkké trubičky s pevným kolíkem uvnitř ní (kanyly) a objemného mesothread s zářezy.Jehla je vyrobena z vysoce kvalitní vysoce odolné lékařské oceli.Laserové ostření jehly usnadňuje, méně traumatické a téměř bezbolestné zavádění mesothreads pod kůži.

​​

Kogi mesothreads jsou těchto typů:

 • PLLA- vlákna jsou zvláště trvanlivá.Složení vláken zahrnuje kyselinu polymléčnou, která zvyšuje produkci kolagenu, poskytuje zvedání podobné expozici plnidlům.Nitě různých délek (90 - 150 mm) umožňují, aby byly použity k vyztužení různých oblastí obličeje a napnutí kůže na krku.Účinek přetrvává po celý rok;
 • CHOP- mesothreads jsou vyrobeny z polydioxanonu (šicí materiál z monofilu).Absorbuje se od šesti měsíců do roku a zanechává přirozený kolagenový rámec, který trvá asi 2 roky;
 • DOUBLE COGje rybí kost ve tvaru oboustranné nitě.S letargií a drobivostí dermy ji dokonale vytáhne a dokonale si zachová svůj tvar;
 • jednostranné nitěmají vícesměrné zářezy pouze na jedné straně těla nitě.Doporučuje se pro použití s ​​mírnými deformacemi kůže souvisejícími s věkem;
 • vícesměrná vláknajsou opatřena vícesměrnými zářezy kolem vlákna.Vynikajícího výsledku je dosaženo v případě ochablé kůže (účinek „pečeného jablka“) s nedostatkem podkožního tuku.Doporučuje se k utažení a upevnění velkých ploch pokožky.

Dnes jsou pro kosmetology k dispozici 3D a 4D vlákna Kogi:

 • 3D ] - Závity Kogi mají zářezy ve třech směrech kolem závitu, používají se pro lepší utažení střední oblasti líc a lícních kostí.Zavádění nití je poměrně bolestivé, proto se provádí v lokální anestézii.Procedura je jednoduchá, může ji provést dobře vyškolený a zkušený kosmetolog;
 • 4D- nitě mají četné zářezy ve 4 směrech.Zavedení nitě je poměrně komplikovaný postup, může jej provést pouze plastický chirurg.Účinek je téměř okamžitý.

Nejprve při výběru typu nitě, věku pacienta, jeho funkcíkůže (stupeň ochabnutí kůže, tloušťka podkožní tukové vrstvy atd.).

Působení nití

Kogiho niti jsou implantovány do dermis obličeje a jsou bezpečně fixovány díky vícerozměrným zářezům, což poskytuje potřebné napětí pro utažení pokožky obličeje.Zavádějí se pomocí malých vpichů a zavedením jehly s nití pod kůží.Pak jehla odstraněna, přičemž natažená nit je ponechána v daném směru.

Celý postup trvá o něco déle než půl hodiny. Za prvé, kůže je dobře očištěna a dezinfikována antiseptikem.Poté se pomocí speciální značky na kůži nanese uspořádání vláken.Na kůži se aplikuje anestetický krém, který snižuje citlivost pokožky.A po 10-15 minutách, kdy je pokožka dostatečně zmrzlá, se zavedou vlákna.

Za tímto účelem se v kůži provádějí malé řezy nebo vpichy.Vlákno se zavádí pod kůži do hloubky 3 až 5 mm a poté se napíná kanylou podél vyznačených linií.Lékař sleduje přesnost zavádění nití pomocí kamery.Přesnost hraje obrovskou roli, protože nitě jehly mohou při tažení kůží způsobit mikrotraumas.

Po instalaci sítě lékař vytahuje nitě pomocí zářezů a uzlů, upevní je a vytvoří pevný rám.Poté se na řezy umístí stehy a na vrchol se aplikuje elastický aseptický obvaz. Lékař tento obvaz odstraní jeden týden po prohlídce pacienta.

Všechno je přísně sterilní, vlákna by měla být vytištěna u pacienta.

Pokud anestetie krému nestačí apacient stále cítí bolest, je mu podána injekce lidokainu nebo ultracainu.Celá operace netrvá dlouho, ambulantně.Pacient může okamžitě jít domů.Účinek proti stárnutí se maximálně projevuje přibližně za měsíc, i když bezprostředně po zákroku je pozorováno viditelné zlepšení stavu kůže.

Působení Kogiho filamentů probíhá ve třech fázích:

 1. poskytují díky zářezům dobrý zdvih v hlubokých vrstvách dermis;
 2. v buňkách pojivové tkáně kolem filamentů je zvýšena produkce elastinu a kolagenu, jeho metabolismus a obnova je urychlena.Struktura a kvalita kůže, její mikrocirkulace se znatelně zlepšuje;
 3. rozlišující, vytvořte poměrně silný kolagenový rám, poskytující vytvoření a fixaci požadovaného obrysu obličeje a těla.

V závislosti na stavu pokožky vypočítá lékař požadovaný počet nití:

Čelo a brada [[]]97]Zvedněte tváře, odstraňte briliony Vyhlaďte nasolabiální trojúhelník Pro kruhový zdvih
5-7 kusů 12-15 závitů 6-8 kusů 40-50 závitů

Kogi vlákna nejen pomáhají napnout pokožku, umožňují vám ji také pohybovat, „utahovat“.Správně provedená procedura vizuálně utáhne a narovná oválný obrys obličeje, odstraní vrásky středního a malého věku.

Lékaři doporučují lékaři pacientům ve věku 35 až 50 let, s mírnýmochablá kůže a nalévá oválný obličej.Se silně oslabeným tónem pleti a těžkou ptózou nebudou vlákna Kogi schopna dosáhnout požadovaného výsledku.V takových případech je pacientovi doporučeno chirurgické vyšetření dutiny nebo laserové ošetření obličeje.

Výhody a nevýhody

Zavedení nití Kogi, stejně jako jakýkoli kosmetický postup, který narušuje integritu kůže, je spojeno s určitým rizikem.Proto byste měli pečlivě promyslet, konzultovat s dobrým lékařem, zvážit klady a zápory, než se rozhodnete manipulovat.

Výhody používání vláken Kogi se projeví, když se seznámíte s jejich vlastnostmi:

 • krátká doba pro postup.Jedna návštěva trvá asi hodinu a ve stejný den může pacient jít domů.Operace se provádí ambulantně;
 • praktičnost (není vyžadováno více než 4 nitě na jednu oblast ošetřené kůže);
 • bezpečnost (absolutní přirozenost, s výjimkou rejekce a alergií).Kromě toho neexistuje žádné nebezpečí vzdáleného zánětu kůže a hnisavých procesů během rozpadu nití);
 • prodloužení účinku (akce až na 3 roky);
 • slučitelnost s použitím jiných mesothreads a jiných kosmetických procedur;
 • zachování přirozených výrazů obličeje;
 • Použitelnost na různé části těla.

Hlavní a pravděpodobně jedinou nevýhodou používání vláken Kogi je potřeba je znovu zavádět každý jeden a půl až dva roky.Vlákna během této doby zcela absorbují a mění se voxid uhličitý a voda se přirozeně vylučují z těla. Náklady na řízení mohou být navíc mínus.

Takové momenty, jako je určitá bolestivost, malé rány a otoky, jsou nevyhnutelnými průvodními jevy a do značné míry závisí na zkušenostech a dovednostech plastického chirurga.Nevýhodou používání vláken Kogi jsou věková omezení.Vlákna jsou indikována u pacientů ve věku 35 až 55 let.

Indikace pro použití

Kogi vlákna pro facelift se používají pro následující věkové nebo jinédůvody výskytu patologií kůže obličeje, krku a dekoltu:

 • jsou vrásky mělké a hluboké;
 • hluboké nasolabiální záhyby;
 • ochablost a letargie kůže;
 • visící víčka a obočí;
 • vynechání rohů rtů (truchlivé záhyby);
 • prověšené tváře (tzv. Bryl);
 • oteklý obrys obličeje, posunutí oválu obličeje, což vede k výrazné asymetrii;
 • prsten Venuše (na krku);
 • sáčky pod očima;
 • druhá brada;
 • pooperační jizvy;
 • ochablá a ochablá kůže po liposukci;
 • letargie a drobivost kůže na břiše a hýždě;
 • vrásek v krku.

Kromě toho mohou nitě Kogi poskytovat další objem na samostatných částech obličeje, jako jsou lícní kosti a líce.

Kontraindikace

Použití nití Kogi se nedoporučuje v následujících případech:

 • těhotenství
 • přítomnost infekčních a virových kožních onemocnění;
 • nízká srážlivost krve;
 • nadměrná tvorba kožního mazu, která způsobuje ucpání malých ran a jejich zánět;
 • Těžké ochabnutí kůže, kritický otok oválu v obličeji;
 • přítomnost rakoviny;
 • diabetes mellitus 1 a 2 stupně;
 • věku před 35 a po 55 letech.

V případě individuální nesnášenlivosti anestetik musí být postup proveden bez anestézie, což je kontraindikováno s nízkým prahem citlivosti na bolest.

Nejlepší výrobci nití Kogi: recenze a ceny

Kogi nitě pro facelift od korejských výrobců jsou prezentovány na domácím trhu kosmetických služeb.Liší se kvalitou, cenou a funkcemi aplikace.Náklady na službu závisí na výrobci, regionu, konkrétní klinice, kvalifikaci plastického chirurga. Ceny vláken Kogi se pohybují od 2 000 do 3 000 rublů.pro jedno vlákno.

Předtím, než se obrátíte na odborníky v souvislosti s postupem při stanovování mezotelských vláken Kogi, stojí za to se seznámit s různými typy nití Kogi různých výrobních společností.Musíte si být jisti zkušenostmi a kvalifikací lékaře, kterému jsou peníze dány a kterému důvěřujete nejdražší - zdraví a krása.

K tomu je třeba se seznámit s přehledem pacientů, kteří se dříve uchýlili ke službám tohoto lékaře o samotném lékaři a klinice jako celku.Dnes má každá seriózní a konkurenceschopná klinikavlastní web na internetu, neustále aktualizovaný a přístupný každému uživateli.

Korejská vlákna pod značkou Omega

Zvedací mesothready značky Omega od korejského výrobce OV World zůstávají dnes v Rusku nejoblíbenější.Tato společnost byla první v Koreji, která získala patent na výrobu filamentů se svitky z monofilamentového šicího materiálu polydioxanonu.

Mezoniti pod ochrannou známkou Omega jsou k dispozici v následujících variantách:

​​
OmegaVL Original (140 mm)Omega VL Spike Little Omega VL
) řezy jsou nasměrovány v jednom směru jsou řezy uspořádány ve spirále kolem těla nitě, nasměrované v různých směrech vlákna jsou krátká, zuby jsou vícesměrné
minimální invazivní utažení kůžečelí podél přirozených vektorů pro zvedání pro spolehlivější fixaci tkáně a dosažení prodlouženého výsledku delikátní zvedánína nasolabiální oblasti, visící víčka a obočí

Nejlepšího účinku se dosáhne kombinací těchto tří typů nití.

Beaute 'lift V Line

Beaute lift V-LINE jsou vyráběna v Koreji, jehly na vpich jsou naostřeny a broušeny laserovou technologií v Japonsku.Vlákna procházejí dalším leštěním, sestávajícím pouze z přírodního materiálu, polydioxanonu, zcela vstřebatelného do šesti měsíců.

Když se rozpadne, nahradí se pojivovou tkání, která navíc posiluje rám obličeje.Univerzálnost této značky nití spočívá v různých délkách a průměrech, což vám umožňuje jejich použití v různých kombinacích k dosažení co nejlepšího účinku.

EVE COG

Zvedací nitě EVE COG od Meditronic DongJun umožňují vysoce kvalitní zvedání, zesílení ovální kostry obličeje a zlepšení textury a struktury pokožky.Závity EVE COG se liší od podobných produktů od jiných výrobců, především u vysoce kvalitní oceli (SUS304), z níž jehla vyrobena.

Propíchnutá jehla je velmi pružná a pružná, umožňuje snadné proniknutí do hluboké, střední a horní vrstvy podkožní epidermis a manipulace nahoru a dolů a zleva doprava.

Vlákno je vyrobeno z vysoce kvalitního polydioxanonu, vlákno je docela silné, jehla je dlouhá, což vám umožní pohodlně ji držet. Jehla zaostřená laserem.Vlákno je navíc leštěno, což zabraňuje efektu „pily“, když vlákno prochází tkaninou.

VERSATILE Uni

Závity pro vysoké zatížení se zářezy uspořádanými ve spirále - nejnovější vývoj estetické medicíny.Délka závitu je 50-60 mm.Konstrukce nitě ve formě spirály umožňuje, aby se po napětí vrátilo do původní polohy, napjalo pokožku a udržovalo živý přirozený výraz obličeje.Používají se k opravě nasolabiálního trojúhelníku, k odstranění vrásek v oku a víčkach.

Porovnání nití Kogi s jinými typy mezotelů

K dnešnímu dni k dispoziciKromě vláken Kogi existují pro estetickou medicínu další dva typy mezotelinů:

 • lineární- pro omlazení krční linie, dekoltu a odstranění druhé brady.Liší se nízkými náklady a jednoduchostí instalace;
 • ve tvaru spirályjsou univerzální závity.Délka takové nitě v nataženém stavu je od 50 do 60 mm.Nejčastěji se používají v kombinaci s jinými typy mesothreads pro úpravu výstřihu, nasolabiální záhyby a vrásky malého věku.
 • Obrázek ukazuje odrůdy nití Kogi pro facelift.

  Kogi vlákna se od nich odlišují výraznějším rychlým výsledkem díky zářezům.Tyto zářezy, jako kotvy, háčkují a utahují tkaninu, čímž zmenšují a zajišťují ošetřovanou oblast.Vynikající zdvihací účinek od zavedení vláken Kogi může trvat 3 až 5 let.

  Výhodou kogi filamentů je navíc jejich biologická degradace - Kogi filamenty se v těle v průběhu času rozpustí, rozpadají se na oxid uhličitý a vodu a jsou z těla zcela vyloučeny.Tato vlákna jsou absolutně hypoalergenní a kompatibilní s jinými léky a metodami plastické medicíny.

  Charakteristiky průběhu rehabilitačního období při používání kogi nití

  Kogi nitě pro facelift po instalaci by měly dobře zakořenit.Správná rehabilitace je polovinou úspěchu prováděného postupu při implantaci Kogiho nití.

  Je třeba dodržovat následující pravidla:

  • V den vložení nitíodmítat horká a tvrdá jídla;
  • Po instalaci se nedotýkejte obličeje rukama, vyhněte se výrazům obličeje;
  • Použití studených obkladů na výsledné modřiny a modřiny;
  • V prvním týdnu praní měkkými gely, bez alkoholu, abraziv a kyselin;
  • V prvních třech dnech, dvakrát až třikrát denně, otřete místo vpichu antiseptikem doporučeným lékařem;
  • Spí po dobu dvou týdnů na zádech, nejlépe se zvednutou hlavou;
  • Na týden se vzdávej make-upu;
  • Dva týdny se vyhýbejte přímému slunečnímu záření, nenavštěvujte solárium;
  • Po dobu dvou týdnů nenavštěvujte bazén, lázeňský dům ani saunu, neumývejte se horkou vodou, nevařte obličej;
  • Vyvarujte se zvýšené fyzické námaze po dobu tří týdnů;
  • Na dva až tři týdny přestaňte pít alkohol.

  Podle těchto jednoduchých pravidel je rehabilitační proces snadný a bezbolestný a vlákna se lépe zakoření.

  Vedlejší účinky

  Navzdory absolutní přirozenosti a hypoalergenitě materiálu, ze kterého jsou vlákna vyrobena, a malé invazivnosti postupu,jsou při jejich použití možné některé vedlejší účinky a komplikace:

  • Akordeonový efekt.Jehla musí být zasunuta do podkožní tukové vrstvy přesně v určitém směru, podél dříve označených linií masáže.Při nejmenší odchylce od požadovaného směru, vrásek nitě, se vytvoří záhyb, který nezmizí ani po resorbování mesothreads.Opravitvýsledná vada se musí uchýlit k plastické nebo laserové plastické chirurgii;
  • Může dojít k zánětlivému procesu až do nekrózy, pokud bylo místo vpichu infikováno;
  • Tvorba hlíz na kůži, pokud není nit správně narovnána;
  • Při použití hlubokých vrásek na obličeji a věku, hluboké ptózy nemusí použití kogi nití poskytnout požadovaný výsledek.

  Kogiho vlákna nejsou navzdory jejich účinnosti a zdánlivě snadné instalaci nejedná se o všelék, druh kouzelného nástroje pro facelift.Nečekejte na zázraky, metoda může být bezmocná se silnými změnami souvisejícími s věkem, vážně ochablou pokožkou, velkými vráskami, hlubokými vráskami.

  V takových případech musíte použít plastickou operaci břicha nebo laser.Pouze zkušený kosmetolog dokáže správně určit, co pleť potřebuje, a předepsat správné ošetření.

  Video o Kogi vláknech pro facelift a jejich účinnosti

  Facelift se 4D vlákny:

  Aplikace vlákennotched: