Vitamíny v ampulích pro obličej A, C, E, F. Glycerin pro pokožku, vrásky, akné.Použití tobolek Aevit, Libriderm

Vitaminy v ampulích mohou vyřešit problémy s pokožkou obličeje , které jsou nad rámec běžných krémů nebo domácích masek.V kosmetologii se používá k nápravě estetických defektů pokožky ak udržení její krásy a mládí.

Mezoterapie a masky na bázi vitamínů, kosmetika obličeje a vitamínové komplexy - jedná se o soubor opatření, pomocí kterých je dosaženo působivého výsledku omlazení vzhledu.

Vitaminy a glycerin pro problémovou pleť- pro suchou pokožku, z akné, z vrásek

Vitaminy jsou rozpustné v tucích a rozpustné ve vodě.Ampule uchovávají ve vodě rozpustné vitamíny. Patří sem:

 • vitaminy B (B1, B6, B12);
 • vitamín C;
 • kyselina nikotinová.

Vitaminy rozpustné v tucích se ukládají v tobolkách nebo v lahvičkách.Patří k nim vitaminy D, A, E. Z nich si můžete vytvořit masky.Nejlepší je použít jeden vitamin pro jednu masku.Obsah ampulky nebo tobolky by měl být aplikován krátce po otevření.

Takévitaminy v obličejových ampulkách mohou být smíchány s jinými složkami .Glycerin je vhodným přípravkem pro takové přípravky.Glycerin je jedním z nejjednodušších trihydrických alkoholů.Je to viskózní tekutina.Glycerin je hygroskopický - absorbuje vlhkost z okolního prostoru.

Používá se proto v kosmetickém průmyslu.Tato látka je součástí přípravků na péči o obličej a ruce.Optimální obsah glycerinu v kosmetice je 6%.

Aby měl přípravek pozitivní účinek na kůži, měla by být úroveň vlhkosti v místnosti 65% a vyšší.V místnosti s předsušeným vzduchem odebírá glycerin z pokožky vlhkost, což vede k jeho vyčerpání a vysychání.

Glycerin v čisté formě se nejlépe nepoužívá.

Před použitím by měl být naředěn vodou nebo jakýmkoli rostlinným olejem.Lék může být přidán do složení hotových krémů.Je to také oblíbená složka pleťové vody,tonické a domácí masky.

Glycerin má pozitivní účinek na pokožku:

 • Jemné vrásky jsou nasycené vlhkostí a vyhlazeny.
 • Kůže získává ochrannou bariéru proti bakteriálním a plísňovým infekcím.
 • Léčí se lupénka a různé ekzémy.
 • Léčení akné a ran.

Glycerin není toxický, a proto nezpůsobuje alergie ani podráždění .Jeho použití snižuje negativní účinky ultrafialových paprsků na pokožku.Tento lék je zvláště vhodný pro léčbu a prevenci akné.Suchá kůže slupuje a svědí a její mrtvé částice ucpávají póry.Díky glycerinu je pokožka hydratovaná, póry dýchají.

Masky na bázi glycerinu mají vlastnost antiseptika.Pro normální typ je vhodná maska ​​s glycerinem a žloutkem.Pro suchou pokožku se glycerin ředí olivovým olejem a medem ve stejných poměrech.Pro mastnou pleť jsou jako doplňková složka glycerinu vhodné kosmetické jíly nebo měsíčky.

Kromě vitamínů v obličejových ampulkách a glycerinu bude med nepostradatelnou složkou masky

Pro osvěžení a zjemnění stárnutí pleti proveďte masku glycerinu.a vitamín E. K tomu 1 lžíce.lglycerin je smíchán se stejným množstvím vitamínu.Maska se udržuje na obličeji po dobu 1 hodiny a poté se odstraní ubrouskem.Frekvence zákroku je 2-3krát týdně.

Pro omlazení obličeje je vhodný produkt na bázi glycerinu a vitamínů A a E.lahvička glycerinu o objemu 25 g musí být vylita z obsahu 10 tobolek léčiva "Aevit".Maska by měla být aplikována po dobu 40 minut večer.Po masce se nemusíte umývat.Stačí vám ubrousek ubrousit.

Face mezoterapie s vitamíny.Recenze kosmetika

Mezoterapie obličeje vitamínem je kosmetický postup, při kterém se do pokožky zavádějí mikroinjekce s jedinečnými vitamínovými formulacemi.Vstřikování se provádí pomocí nejtenčí jehly s průnikem do střední vrstvy epidermis.

Složení mikroinjekcí se vybírá jednotlivě. Sestávají z následujících látek:

 • vitamín v ampulích na obličeji (obohacené komplexy, často označované jako vitamínové koktejly);
 • minerály;
 • organické kyseliny;
 • biotechnologické produkty (např. Kyselina hyaluronová);
 • Bylinné výtažky.

Cílem tohoto kosmetického postupu je omlazení pokožky bez plastické chirurgie.Díky mezoterapii dochází ke korekci estetických kožních nedokonalostí.Odborníci tvrdí, že se jedná o vynikající nástroj v boji proti ochablé pokožce a jejímu předčasnému stárnutí.

Pod vlivem přípravku probíhají na kůži následující procesy:

 • Epidermální buňky se regenerují.
 • V místě vpichu je zvýšena krevní oběh.
 • Metabolické procesy v tkáních se zrychlují.
 • Oprava poškozených buněk.

Tento kosmetický postup může být zahájen25 let.Pomůže pokožce neblednout.Jeden cyklus mezoterapie se skládá z 5–6 procedur.Může se opakovat každých šest měsíců nebo jednou za rok.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Jaké vitaminy a jaké jsou prospěšné pro krásu a mládí pokožky obličeje - použití v tekuté formě

Vitaminy v tekuté formě jsou nezbytnými složkami přípravků pro ošetření pokožky obličeje.a starat se o ni.Tato léčiva v ampulkách a kapslích ve své účinnosti konkurují drahé značkové kosmetice.

Používání vitamínů v obličejových ampulích by mělo být gramotné, protože ne všechny prvky se kombinují v koktejlech i vitaminech A a E.

Vitamin E

Vitamin E (tokoferol) je přírodní antioxidant.Pro kosmetické účely se lék používá v lahvičkách nebo kapslích.Vitamin omlazuje pokožku, stimuluje její regeneraci buněk.

Jako součást vitamínových koktejlů pro injekci aktivuje vitamin E syntézu kyseliny hyaluronové a kolagenu.Díky působení vitaminu je pokožka vyhlazená a zlepšuje pleť.

Vitamin C

Vitamin C je také antioxidant.Tento vitamín v ampulích na obličej by měl být použit okamžitě po otevření, jinak dojde ke ztrátě užitečných vlastností léku.

Vitamin C posiluje kapiláry a zabraňuje tvorbě pavoučích žil.Díky němu jsou buňky nasycené kyslíkem.

Vitamin A

Vitamin A (retinol) pomáhá udržovat vlhkost v hlubších vrstvách epidermis.Díky němu se metabolismus v buňkách zrychluje.Vitamin zvyšuje elasticitu pokožky stimulací produkce kolagenu.Zmírňuje zánět kůže a také řídí mazové žlázy.

Retinol ve směsi s tokoferolem zpřísňuje póry buněk, léčí akné a zbavuje pokožku jejich stop.

Vitamin D

Vitamin D (calciferol) funguje jako antioxidant, antiseptikum a imunostimulant.Díky němu dochází v těle k normální absorpci vápníku a fosforu.Jako součást lékařské kosmetiky se používá k výživě pokožky.

Tento vitamin se široce používá při léčbě psoriázy.Pomáhá regeneraci buněk.Nedoporučuje se používat vitamin pro rosacea a rosacea.

Vitamin PP

Vitamin PP (kyselina nikotinová, vitamin B3) urychluje krevní oběh v buňkách a má omlazující účinek na kůži.

Má účinek sušení.Nepoužívejte jeho použití v růžovce.

Vitamin F

Vitamin F se v kosmetologii velmi často používá jako vitamín v obličejových ampulkách.Jeho účinek je umocněn společným použitím s antioxidanty (C, tokoferol, beta-karoten) a zinek.

Vitamin F obsahuje pět polynenasycených mastných kyselin.Tento biokomplex zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitní systém.

Vitamin K

Vitamin K se používá k léčběrůžovka.Pomáhá zbavit se kožních defektů, jako jsou pihy a tašky pod očima.

Vitaminy skupiny B - B1, B3, B5, B6, B12

Vitamin B1 pomáhá zralé pleti bojovat se stárnutím.Je součástí komplexní léčby ekzému, psoriázy, dermatitidy.

Vitamin B1 se nemísí dobře s jinými vitaminy v obličejových ampulkách, zejména se zástupci skupiny B.

Vitamin B5 (kyselina pantothenová) normalizuje zvýšenou sekreci mazových žláz.Široce se používá v kosmetologii: díky tomu se vrásky stávají méně znatelnými, pleť obličeje vypadá tónovaná.Tento vitamin je kontraindikován u hemofilie.

Vitamin B6 (pyridoxin) opravuje poškozenou pokožku působením jako antiseptikum.V kosmetologii se často kombinuje s vitamíny jiných skupin.

Vitamin B12 stimuluje regeneraci kožních buněk.Díky němu se zlepšuje prokrvení buněk.

Nejlepší vitamíny v ampulích (injekce) a obličejové tobolky - jak používat.Návod k použití vitamínů.Recenze

Lahvičky s vitaminy B (B1, B6, B12), kyselinou askorbovou a nikotinovou jsou k dispozici v ampulích.Tyto ve vodě rozpustné vitaminy se používají pro injekce při ošetření, úpravě a omlazení pokožky.Olejové koncentráty vitaminů rozpustných v tucích (A, E, D) se často vyrábějí v kapslích.Pro kosmetické účely se aplikují externě.

Kosmetologové upozorňují na význam používání vitamínů: při jejich působení jsou syntetizovány zdravé.kožní látky, jako je kolagen a kyselina hyaluronová.

Aevit

Aevit je kombinací vitamínu A a vitamínu E na bázi oleje ve formě tobolek.Odborníci tento nástroj schvalují, protože obsahuje dva silné antioxidanty.

Vitamin A (retinol palmitát) ovlivňuje pokožku následovně:

 • zvyšuje jeho imunitní vlastnosti;
 • stimuluje regeneraci epidermálních buněk;
 • reguluje metabolismus tkání;
 • vyživuje suchou pokožku;
 • snižuje pigmentaci.

Tento vitamin zvyšuje vlastnosti vitamínu E jako antioxidantu.

Vitamin E (alfa-tokoferolacetát) podporuje hydrataci a obnovu pokožky.Rozjasňuje pleť a stárnutí na něm.Díky působení tohoto vitamínu se regenerují mechanicky poškozené kožní buňky.

V těle pomáhá vitamin E zajistit, aby se vitamin A nerozkládal.

Použití přípravku Aevit je z vnějšího hlediska pro kůži prakticky bezpečné.Výskyt alergické reakce je minimalizován. Následující kosmetické problémy jsou indikací pro použití léčiva:

 • suchá kůže;
 • vrásky;
 • přítomnost akné na kůži obličeje a jejich stopy;
 • lupénka a dermatózy.

Přípravek Aevit se snadno používá: kapsle je propíchnuta jehlou a její obsah je aplikován na kůži lehkými kruhovými pohyby.Tento postup se s výhodou provádí před spaním.Před použitím Aevita můžetenaneste na pokožku výživný krém.

​​

Ženy, které se touto drogou starají o obličej, ji často přidávají do svých přípravných masek.Stlačuje s úzkými póry Aevitu a snižuje akné.Jako součást drhnutí zvyšuje produkt pružnost pokožky a omlazuje ji.

Beauty Vitamins

Ampule Beauty Vitamins jsou vhodné pro systémovou péči o pleť na obličeji.Zahrnují multivitaminový komplex s aloe šťávou.

Vitaminy A, F a E v ampulkách na obličej jsou dokonale kombinovány a aloe působí jako přírodní zvlhčovač.Minerály, aminokyseliny, enzymy, které tvoří kosmetický přípravek, vyživují a hydratují suchou a citlivou pokožku.

Produkt by se měl používat ráno a večer.Ampule se otevře a její obsah se nalije do dlaně a rovnoměrně rozloží po obličeji.Objem ampule je 2 ml.

Tento multivitaminový komplex se vyrábí v Rusku.Ampule „Beauty Vitamins“ lze zakoupit na internetu.

Novosvit (Novosvit)

Novosvit je řada ruské kosmetiky.To zahrnuje sbírku různých gelových plniv a posilovačů vyvinutých za použití nejnovějších biotechnologií.

Novosvit má také řadu kosmetických přípravků pro zralou pleť, díky níž se v dermis aktivují omlazovací procesy.K dispozici je komplex pro korekci vrásek, který má liftingový účinek na kůži a pečuje o pokožku obličeje a krku.Laboratorní vědciNOVOSVIT-LAB také vyvinul kosmetiku pro muže.

„Libriderm“ („Librederm“)

Kosmetika „Libriderm“ představuje výrobky ruské výroby.Zahrnuje balzámy na rty, krémy na pokožku obličeje, nohou a rukou, tonikum, masky.V Libridermu existuje několik linií kosmetiky.V závislosti na potřebách pokožky si kupující sám vybere požadovanou řadu.

Pro prodloužení mladistvosti pokožky a pro vyhlazení stávajících vrásek jsou vhodné linie „Hyaluronická kolekce“, „Kmenové buňky hroznů“ a „Kolagenová kolekce“.Linky Aevit, Vitamin F a Panthenol jsou účinné pro výživu a obnovu pleti.

Užitečné přípravky na obličej s vitamíny - krémy, masky, spreje, séra, oleje.Kde koupit

Kosmetika na bázi vitamínu uspokojuje základní potřeby pokožky a také s ní řeší problémy.Výhodou těchto produktů je jejich přirozené složení.Současně speciální receptury, kterými se kosmetika vyvíjí, umožňují přírodním složkám, aby neztratily své prospěšné vlastnosti.

Tyto prostředky lze zakoupit v lékárně, objednat online.Nakupují se také v kosmetických obchodech.

Krém "Libriderm"

Hydratační krém hyaluronový "Libriderm" je plastová láhev s rozprašovačem o objemu 50 ml.Tento nástroj pro každodenní použití po dlouhou dobu saturuje pokožku obličeje, krku a dekoltu.Má lehkou strukturu a je vhodný pro ženy s jakýmkolityp pleti.

Krém Libriderm má mnoho pozitivních vlastností: pomáhá pokožce dlouhodobě zadržovat vlhkost, vyživuje její hluboké vrstvy a zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních.

Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, díky níž se v kůži rychleji vytváří kolagen a elastin.

Kamelínový olej obohacený polynenasycenými kyselinami omlazuje dermis.Podráždění kůže je sníženo.

Krém neobsahuje petrochemikálie ani syntetické vonné látky, takže nezpůsobuje alergické reakce.

Ženy používající hydratační krém Libriderm zaznamenávají na pokožce nepropustný film, který vytváří účinek hydratované pokožky.Omyje se z obličeje velkým množstvím vody.

Sprej "Novosvit"

Aqua-sprej "Novosvit.Vitamíny na obličej "se vyrábějí v objemu 190 ml.Zahrnuje vodu a různé minerály.Produkt je vhodný pro každodenní použití v péči o pleť obličeje a krku jakéhokoli typu.

Použití spreje vylučuje možnost dehydratace kůže.Doporučuje se stříkat při dlouhém vystavení slunci a také v místnostech s nízkou vlhkostí.

Výrobek lze použít jak na čistou pokožku, tak na pokožku s líčení.Sprej se rozprašuje ve vzdálenosti 20 cm od obličeje.Přebytečná vlhkost se odstraní hadříkem.

Ženy, které používají sprej Novosvit, jsou s výsledkem spokojeny: pokožka je hydratovaná a obnovená.Výrobek má uklidňující účinek.

Nenechte si ujít nejvícepopulární článek rubriky:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli
Sérum Levrana

Sérum pro obličej Vitamin S. Levrana je lahvička o objemu 30 ml.Podle konzistence se jedná o lehkou emulzi.

V kosmetologii je kyselina askorbová vitaminem v ampulích na obličeji, který nelze uchovávat otevřený, protože se rozkládá ve světle a ztrácí antioxidační vlastnosti.Sérum obsahuje kyselinu L-askorbovou, která je stabilní a odolná vůči světlu.Vzhledem k tomu, že vitamin C je součástí produktu, je velmi účinný.

Složení séra také tvoří následující přírodní složky:

 • rostlinný glycerin;
 • vitamín E;
 • éterické oleje z pelargónie, neroli a levandule;
 • výtažky z šípků.
 • Tento kosmetický produkt má mnoho výhod:

  • podporuje syntézu kolagenu v kůži;
  • vyhlazuje vrásky;
  • rozjasňuje pokožku a snižuje pigmentaci.

  Používá se na čistou a suchou pokožku ráno a večer. Při použití séra pro různé typy pleti existují některé rysy:

  • Pokud je kůže normální nebo suchá, pak se sérum nejprve aplikuje na obličej.Po absorpci činidla se aplikuje krém.
  • Pokud je kůže mastná nebo kombinovaná, aplikuje se na ni v ranním séru a poté krém.Ve večerních hodinách nemusíte krém používat.

  Vitaminy se používají opakovaněsamostatně a také přidán do krémů a obličejových masek.

  Kosmetické procedury a používání vysoce kvalitních produktů péče o pokožku mohou prodloužit mladistvost pokožky na dlouhou dobu.

  Vitaminy v obličejových ampulkách: video

  Vlastnosti vitamínů ve farmacii v obličejových ampulkách:

  Vitamin Přehledv ampulích pro okamžité omlazení obličeje BrilliUp:

  Vitamíny v obličejových ampulkách jsou cenově dostupné a snadno použitelné přípravky. Řeší mnoho kosmetických problémů stárnutí a stárnutí kůže.Jejich účinnost se mnohokrát zvyšuje díky použití vitamínů v přípravcích - zdrojích energie, výživy a dlouhověkosti.