Victoria Bonya před a po plastické chirurgii - fotografie, osobní život, výška, hmotnost.Nová plastická chirurgie

Jednou z nejúčinnějších moderních technik pro omlazení exteriéru je plastická chirurgie a kosmetické procedury, které mohou během krátké doby změnit vzhled člověka k lepšímu.

Victoria Bonya, známá účastník projektu Dom-2, stejně jako mnoho hvězd ruského show businessu, často využívala služby plastických chirurgů, takže její změny před plastickou chirurgií a po ní jsou opravdu působivé.

Kdo je Victoria Bonya?

Budoucí celebrita, herečka a televizní moderátorka se narodila daleko od hlavního města ve městě Krasnokamensk 27. listopadu 1979.Na začátku 90. let se Vika přestěhovala se svou rodinou do Moskvy, kde v roce 2003 absolvovala Moskevskou státní potravinářskou a ekonomickou fakultu, obor ekonomie a podnikání.A v roce 2004 - škola televize a filmu na Moskevském institutu televizního a rozhlasového vysílání "Ostankino".

Po chvilce na konci ústavu se atraktivní dívka dokázala dostat do projektu Dům-2, kde byla téměř rok (od května 2006 do dubna 2007) aktivní a rozpoznatelnou osobností.

Právě tam se Victoria stala populární, protože podle verze časopisu TimeOut patřila Moskva mezi 50 nejkrásnějších lidí v Moskvě.Dívka začala být pozvána na focení časopisů „Maxim“ a „Penthouse“.Aod září 2007 se stala hostitelem programu Cosmopolitan.Video verze “na TNT .

Od roku 2010 začala Victoria po setkání s Alexandrem Smerfitem navázat osobní život.A v březnu 2012 se narodila jejich dcera Angelina.Vztah párů skončil v roce 2017.Victoria však o této skutečnosti nevyjádřila lítost a uvedla, že oddělení od manžela podle zákona bylo stejně krásné jako setkání.

Jak Victoria vypadala v mládí

Od dětství byla Vika hubená a ve svých dospívajících raději schovávala nohy pod kalhoty a dlouhé sukně.Dívka se nelišila v zakřivených formách: vážila 42 kg.s výškou 170 cm.

Tvar úst byl plachý a její rty byly považovány za příliš plné.Široký nos, teplý tón pleti, kulatá tvář - na fotografiích svých dětí a mládeže jsou patrné rysy obličeje charakteristické pro představitele východních národů.

Účastí v programu Vesch.dok se již dospělá Bonya přiznala do svého rodokmenu za přítomnosti čínských kořenů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, jak je použito vkosmetologie a medicína.

Jak to vypadá teď.Výška, hmotnost, tělesné parametry

Vzhled Victoria Bonya před a po plastické chirurgii se radikálně liší.Z východních rysů v Bonnu dnes zůstal pouze pleťový tón.

Při porovnání moderních fotografií z Wiki s fotografiemi před 15 lety jsou patrné kardinální změny:

 • v části očí byl pohled zkosenější;
 • zploštělý nos;
 • jeho tvář již není kulatá, brada nabroušená;
 • se objevily výrazné lícní kosti,
 • se v dětství objevily ještě velkolepější než rty.

Odborníci tvrdí, že takové dramatické změny nejsou možné bez zásahu plastické chirurgie.Teď dívka vypadá jako Angelina Jolly.

Na posledním festivalu v Cannes pošpinila v černé sametové šaty na podlaze, téměř identické s Jollyho výbavou pro BAFTA-2018.

Ale bez ohledu na to, jak se Victoria mění, vždy pečlivě sleduje sama sebe, vede zdravý a aktivní životní styl.

Vika na svém účtu Instagram pravidelně sdílí dojmy s různými odběrateli o různých kosmetických prostředcích, odesílá recepty na zdravé stravování, fragmenty jejích tříd v tělocvičně s komentáři a tipy.Výsledky práce na sobě jsou působivé, její parametry jsou dnes:

růst, viz hmotnost, kg.objem, viz velikost bot, eu
poprsí pas hýždě
172 5086 62 89 38

Dívka se vyznačuje nadměrnou štíhlostí a Vika se chlubí fanoušky na síti s každým získaným kilogramem.

Jak to vypadá bez make-upu

Victoria se nikdy nebála předvést svou tvář široké veřejnosti bez make-upu.Vždy pečlivě přemýšlí o společenských událostech, ale její přirozený vzhled považuje za neméně hodný předvádění

I bez retušování fotografií a kosmetiky vypadá Bonya svěží a mladá, odvážně ji nahraje na různé sociální sítě k přezkoumánífanoušci a nejen obrovské množství fotografií, kde jsou zachyceny bez sebemenšího náznaku make-upu.

Značná výhoda v tomto směru patří kosmetologům a plastickým chirurgům, ale sama sekulární lvice se snaží udržet kůži v dobrém stavu.V rozhovoru na internetovém portálu Vokrug TV hovoří o potřebě udržet svou krásu tím, že neustále pracuje na sobě.

Podle Victoria se sama ovládá i během nočního odpočinku a nedovoluje, aby jí pohřbila tvář do polštáře, aby se jí nezkrčil a nezkazil kůži.

V plavkách

Postava Victorie Boni před plastickou chirurgií i po ní byla vždy velkolepá, téměř dokonalá.Její upřímné fotografie jsou nejen online, ale také v předních mužských časopisech, v roce 2007 její obrázek zdobil obálku prosincového čísla časopisu Maxim av lednu 2010 se stala tváří Playboy

V posledních letech se stále více podílí na různých činnostechfocení ve spodním prádle a v plavkách na pláži. Má co ukázat a na co může být hrdá - má přiměřeně trénované, tónované tělo, dlouhé hladké nohy bez známek celulitidy, elastická ňadra a dokonalou pleť.

První transformace

Ke změnám vzhledu jedné z nejvýznamnějších ruských celebrit nedošlo přes noc, ale nezůstaly bez povšimnutí módní edice nebo její věrní fanoušci.

První operací, která změnila Victoria, byla korekce víček.Dívka se na plastu rozhodla v roce 2003, nejen se zbavila tašek pod očima, ale díky změněné sekci očí získala otevřenější vzhled.

V roce 2007 se stal odlišný tvar špičky nosu, chirurgův nůž jej ztenčil.Byla provedena drobná rinoplastika, ale jako výsledek získala Vika aristokratičtější vzhled.

O několik let později se nafouklé rty hvězdy ještě více zaplňovaly a změnily nejen její tvář, ale také její slovník.Výsledkem bylo, že do konce roku 2011 se Victoria Bonya stala dalším klonem Angeliny Jolly.

Victoria Bonya před a po plastech.Foto

Najednou sama dívka mluvila o některých operacích, zatímco o ostatních stále tvrdohlavě mlčí.Odborníci se však shodují, že v dnešní době je krása Victoria výsledkem obratné práce skalpelu talentovaného chirurga.

Blepharoplastika (plast víčka)

Victoria Bonya byla před blefaroplastikou nucena maskovat vaky a modřiny pod očima blefaroplastikou.Poprotože dívka měla plastová víčka, dokázala se jednou provždy zbavit této vady vzhledu.Kromě toho se změnila část jejích očí, získaly mandlový tvar a vnější rohy víček se zvedly.

Nyní hvězda upřednostňuje nepřiznat, že provedla svou první plastickou operaci k nápravě víček již ve věku 24 let, ale na youtube jsou videa ve veřejné doméně, v nichž říká, proč tento krok podnikla.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Plastická chirurgie prsu

Od roku 2016 a 2017 bylo provedeno několik operací za účelem zvětšení a změny tvaru Victoriaova prsu.Během tohoto období každý věnoval pozornost svému chutnému poprsí, které bylo do té doby patrné pouze pod pevným oblečením.

Operace nosu (nosní plasty)

Při srovnání vzhledu Victoria před odchodem z projektu Dom-2 a nyní odborníci kategoricky tvrdí, žetvar jejího nosu se změnil. Zásah chirurga je zanedbatelný: byla opravena pouze špička nosu, která se v důsledku toho mírně ztenčila.Bonya provedla rinoplastiku ve věku 28 let.

Plastová hýždě

Na konci roku 2017 Victoria vyrobila plastová hýždě, přičemž jejich objem se zvýšil o třetinu oproti předchozímu.Současně tvrdohlavě popírá plastickou chirurgii a tvrdí, že sama dosáhla takové změny tvaru glutealních svalůpomocí speciálních cvičení.

Podle odborníků není možné lokálně zvýšit pouze hýždě pomocí fyzické námahy bez hypertrofie jiných svalových skupin.Victoriaovy paže, nohy, záda a ramena se nezvýšily, což nepřímo potvrzuje fakt gluteoplastiky.

Korekce rtů

Přirozeně se u nafouklých rtů Viky také zlepšilo: v roce 2011 si fanoušci Boni všimli zvýšení jejich plnosti.

Fotografie před a po plastické chirurgii rtů Victoria Boni

Podle odborníků v oblasti kosmetologie je nepravděpodobné, že by Vika použila silikonové implantáty ke korekci tvaru úst.Je zřejmé, že se alespoň 1-2krát ročně uchyluje k salonu procedury injekce gelu kyseliny hyaluronové ke zvýšení rtů.

Zuby

V polovině roku 2016 nastal čas znovu vylepšit skus (v mládí už Victoria tento postup podstoupila).Tentokrát dala na vnitřní zuby zuby rovnátka.Až dosud jí horní čelist mírně vyčnívala.Boniho fanoušci tento akt překvapili, mnozí z nich považovali tuto jemnou vadu za jeden z vrcholů jejího obrazu.

Face

Tvář Victoria Boni před a po plastické chirurgii vypadá úplně jinak.Ještě před těhotenstvím, asi od 25 let, Victoria použila injekce Botoxu a na konci období kojení se vrátila k těmto postupům.

Fotografie ukazují bloky blízko očí a na čele.Díky injekcím botulotoxinu, 38letá Victoria Bonyastále nemá výrazové linie a neztratil hladkost pokožky obličeje.

Victoria se navíc uchýlí k takovým pečovatelským technikám, jako je zvlhčení pomocí kyseliny hyaluronové v hlubších vrstvách kůže (biorevitalizace) a mezoterapie (injekce vitaminových koktejlů a jiných přípravků pod kůži).

A v roce 2017 pozorní fanoušci zaznamenali změny ve tvaru hvězdné tváře - obrys se mírně plaval v průběhu let stal se ideální a méně kulatý, s výraznými lícními kostmi.Podobného účinku je možné dosáhnout pomocí blokády botoxu, ale podle odborníků v tomto případě obrysová plastika nebyla bez.

Náklady na provoz a péči

Můžete přibližně vypočítat celkové náklady na všechny výkony se zaměřením na ceny specializovaných klinik, které jsou dnes relevantní.

Bude-li nyní plastická chirurgie v Boni placena, bude stát, že bude stát 480 000 rublů.

 • Plastická chirurgie horních a dolních víček - 80 tisíc rublů.
 • Zvětšení prsou - 120 000 rublů.
 • Nárůst hýždí - 150 tisíc rublů.
 • Plastická chirurgie kontury - 30 tisíc rublů.
 • Oprava tvaru nosu - 100 tisíc rublů.

Pokud jde o pravidelnou podpůrnou péči, ceny injekčních metod začínají na 3,5 tisících rublů.jedním postupem.

 • Mezoterapie obličeje - z 5,5 tisíc rublů.
 • Biorevitalizace - z 8,8 tisíc rublů.
 • 3D modelování pomocí výplní s kyselinou hyaluronovou (rty) - z 22 000 rublů.
 • Vstřikování Botoxu - z 0,5 tisíce rublů.projedna injekce.
 • ​​

Boni v průměru potřebuje nejméně 250 tisíc rublů na podporu čerstvosti a mladistvosti svého vzhledu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Značka VICTORIA BONYA

Na otázku o zdrojích příjmů si Vika s jistotou řekla, že se poskytuje tím, že pracuje v televizi, jedná ve filmech a uvolňuje značkové oblečení.VICTORIA BONYA.

Propaguje svou vlastní značku oblečení na trhu a působí nejen jako návrhářka, ale také jako model v online butiku Maison AngelAnn, kde je prezentována její osobní kolekce k prodeji s dodáním kdekoli na světě.Kromě této sítě se oblečení Boni prodává v buticích v několika zemích světa, včetně Spojených arabských emirátů (Dubaj), v Monaku se plánuje otevření obchodu.

Na oficiální stránce značky můžete zakoupit:

1. Vrchní oblečení:

 • krátké kožichy,
 • kašmírové pláště,
 • příležitostné parky a bundy.
 • 2. Šaty:

  • večer,
  • koktejl,
  • pláž,
  • každodenní
  • pleteniny.
  • Svetry.
  • Sportovní oblečení.

  Minimální cena za zboží značky VICTORIA BONYA se pohybuje od 210 USD za svetr pro „každý den“ po 1 225 USD za krátký kožich vyrobený z finské lišky.Fanoušci často obviňují hvězdu z vysokých nákladů na vyráběné oblečení.Aleznačka úspěšně existuje od roku 2015 do současnosti, věcinajít svého kupce

  Vika negativně reaguje na komentáře fanoušků na sociálních sítích a na dotazy tazatelů v různých programech s její účastí na plastické chirurgii.

  Tvrdí, že využívá pouze služby kosmetologů, ale v žádném případě plastických chirurgů se její vzhled změnil pouze přirozeným způsobem.K prokázání svého případu dívka zveřejnila na síti fotografie své matky v mládí.

  Jako výsledek ...

  Jak můžete vidět na fotografii před a po, Victoria Bonya má nepochybně působivě atraktivní vzhled.Takže všechny plastové a kosmetické změny v obličeji a těle šly dobře.

  Během posledních několika let se však dívka změnila docela často, takže mnoho fanoušků vyjadřuje znepokojení nad častými operacemi jejího idolu, protože není známo, jak to ovlivní zdraví a vzhled Victoria v budoucnu.

  Návrh článku:Vladimír Veliký

  Video o Victoria Boni

  Fotografie před a po plastech Victoria Boni:

  Plastická chirurgie Victoria Boni: