Victoria Berniková před a po plastech.Možnosti tvaru

Populární Victoria Bernikova před účastí v pořadu „Dom-2“ nepodporovala plastickou chirurgii.Ale po opuštění projektu začala proměňovat svůj vzhled pomocí plastu.Pro většinu diváků byla vzpomínána jako skandální osoba.V současné době je populární bez účasti na Dom-2.Její Instagram má 305 000 sledujících.

Životopis

Victoria Berniková se narodila 20. září 1991 ve městě Krasny Luch na Ukrajině. Poprvé přišla do televizního projektu Dom-2 ve věku 19 let (únor 2011).Pokusila se navázat vztahy s Tigranem Salibekovem, Eugenem Kuzinem a Alexejem Samsonovem, ale bez úspěchu.Byla vyloučena ze show kvůli skutečnosti, že se neustále střetávala s ostatními účastníky Dom-2.

V roce 2014 se na výstavu vrátila ve věku 23 let. Tentokrát měla krátkodobý vztah s Olegem Panovem.V roce 2015 Victoria opustila show kvůli aféře s Leonidem Plashchinským, který nebyl členem projektu Dom-2.Leonid Plashchinsky byl podnikatel, měl tetovací salon v Rostově na Donu.

Victoria Bernikova a Leonid Plashchinsky se setkaly v roce 2015. Jejich vztah byl pravidelně přerušován kvůli zneužívání Leonida s jeho vyvoleným.on prohlašoval, že on nikdy porazil dívku, a tak ona chtěla získat další slávu.Aby zastavili neustálé konflikty, rozhodli se žít v klášteře.

Victoria a Leonid plánovaly svatbu v roce 2015, poté ji však odložily.

24. října 2016 Victoria porodila syna.Chlapec se jmenoval Leo.Váha dítěte při narození byla 4 kg 100 ga výška 53 cm. Dodávka probíhala císařským řezem.Na setkání s Victoria z nemocnice přišel otec dítěte Leonid Plashchinsky. Vickiina matka byla přítomna během porodu.

Také pomáhala Victoria starat se o své dítě během prvních měsíců, protože dívka nevyužívala služby chůvy.Narozeniny dítěte se slaví každý měsíc.Na počest prvorozeného vydal bývalý účastník domu „House-2“ sbírku oblečení ve stylu rodinného vzhledu.V rozhovoru s internetovým portálem Victoria sdílela, že mateřství ji učinilo ženštější a něžnější.

Časopis pro budoucí rodiče „Nový svět“ ukázal svou novou kolekci oblečení pro těhotné a kojící ženy.Po porodu začala Victoria vážit 62 kg.S Leonidem se žena rozpadla po 5 měsících po narození dítěte.V roce 2017, na svatbě účastníků televizního projektu Dom-2, Alexandry Artemové a Evgeny Kuzin, zachytila ​​kytici nevěsty.

Poté se objevily zvěsti, že Victoria čeká na sanitku. V roce 2018 Leonid uvedl, že nikdy nebyl Victoriainým manželem. Začátkem roku 2018 se o dívku začala starat Ilya Pavlidis, atletka a podnikatel z Řecka.Neměli však úzký vztah.

Victoria Berniková před plastickou chirurgií

Victoria Berniková před a po plastické chirurgii jsou dva různí lidé.Před mamoplastikou měla Victoria 3 velikosti prsou.Ptóza (povislá prsa) začala.Její výška byla 165 cm, hmotnost 48 kg.Aby se zachovaly parametry postavy, děvče se zabývalo fitness a tancem.S postavou nebyly žádné problémy.

Velikost ruského oblečení je 40–42.Má dobře upravený vzhled.Pravidelně se uchýlila k umělým opalovacím službám.Na projektu „Dom-2“ měla Victoria účes s barvou kaštanové barvy.Mezi ňadry byla mikrodermální (piercing krystalem), která byla odstraněna v roce 2015

Dívčí vzhled odpovídá její tvrdé povaze. Má přímý a pevný vzhled.Zvednuté obočí naznačuje sebevědomí, sebevědomí a nedostatek touhy po kompromisu.Nos s hrbem vydává tvrdohlavého a odvážného člověka.Zároveň přítomnost takového nosu naznačuje obezřetnost a odpovědnost.

Plastická chirurgie Victoria Bernikova

Victoria Bernikova před a po plastické chirurgii je příkladem toho, jak se člověk může dramaticky změnit i po malých zásahech plastických chirurgů.

Rhinoplastika

Operace rinoplastiky byla nutností, protože během účasti na televizním projektu Dom-2 v roce 2015 ji milovala dívka, která ji zasáhla, zlomila jí nos.V důsledku toho se kromě esteticky nevzhledného vzhledu objevily i problémy s dýcháním (jedna nosní dírka nevdechovala).

​​

ProvozRhinoplastika zahrnovala nejen korekci účinků úderu, ale také odstranění hrbolu na nose. V důsledku toho Victoria místo hrubého nosu ve tvaru nosu dostala elegantní rovný nos.Namísto tvrdého vzhledu jí dal tvář ženštějšímu vzhledu.

Zvětšení prsou

Victoria spolu s operací nosu korigovala její ňadra.Namísto prohýbajícího se prsou 3. velikosti obdržela napnutá a elastická prsa 5. velikosti.V roce 2015 byly současně provedeny 2 operace. Následně jí ani přítomnost implantátů nezabránila v krmení jejího dítěte, které se narodilo v roce 2016.

Všichni příbuzní a přátelé Bernikov od chirurgického zákroku odrazovali.Táta dívky byl zvláště kategoricky vyladěn.Victoria se však rozhodla pro dvojitou operaci, aby upravila tvar nosu a upravila prsa.Victoria Bernikova se před operací a po ní cítila skvěle.Plastickí chirurgové uznávají, že každá operace je vážný proces.

Ne každý lékař může provádět dvě operace současně, protože plastickí chirurgové praktikují na jedné části těla.

Provedení dvou operací najednou je pro pacienta morálně jednodušší, protože pro člověka je obtížné rozhodnout se i pro 1 operaci.Victoria provedla dvě operace najednou, čímž vyloučila opakovaný chirurgický zákrok. Podle lékařů se tedy zatížení těla zvyšuje v důsledku dlouhodobé expozice anestezii a dvou operací.

Chirurg byl lékařArtplastic Clinic Tigran Albertovich Aleksanyan.Operace trvala 2 hodiny, 5 dní po operaci podstoupila s léčivem Troxevasin postup „Pulzní lymfatická drenáž“.Trvalo to 15 minut.Po 9 dnech se Victoria plně zotavila a pokračovala v natáčení.

Pacient byl s výsledkem operace spokojen.Tigran Albertovič, jako prvotřídní specialista, doporučila její přítelkyně Elena Victoria, která s ním také jednou podstoupila operaci.V roce 2017 provedla Victoriaova matka také operaci nosu s chirurgem Aleksanyanem.

Victoria Bernikova nyní

Victoria Bernikova se v důsledku změn souvisejících s věkem po plastické chirurgii v předoperačním období nepodobala sama sobě.3 roky po operaci nosu a plastické chirurgii prsu se výsledek operace nezměnil k horšímu.V současné době Victoria sleduje její vzhled a pravidelně navštěvuje kosmetology a zubaře.

Za účelem prodloužení mládí se uchýlí k postupům, jako je biorevitalizace pokožky obličeje, korekce rtů, plazmoliferace obličeje, Botoxové postupy a instalace dýh na zuby.Mnoho z těchto intervencí provádí výměnou za reklamu kosmetických a stomatologických center na Instagramu.

V dubnu 2019 se obrátila na plastickou chirurgku Aminu Kibishevovou, aby odstranila vrásky na obličeji a opravila rty. Intervence nastala injekcí.V současné době, s výškou 165 cm, váží Victoria 62 kg.Pravidelně nosí korzet, který zabraňuje tvorbě tukuvklady.

Victoria je nyní vyhledávaným modelem, vedoucím a návrhářem oblečení.V roce 2017 se poprvé představila jako návrhářka uvolněním kolekce oblečení.Předvede model sama.Oblečení, které Victoria nabízí, je ve střední cenové kategorii.Vyrábí také boty a tašky vyrobené z královského pythonu, krokodýla, kobry a ještěrky monitoru.

Má kosmetický salon, který se v současné době pronajímá.Má na Instagramu 3 stránky: osobní blog, obchod s oblečením a blog syna.Za vývoj blogů odpovídá správce.Victoria má krásnou postavu a světlý vzhled.V roce 2017 ji mezinárodní časopis ANTVAN MAGAZINE uvedl do nejlepších krásných a úspěšných.

Victoria získaná popularita po televizním projektu Dom-2 jí umožňuje, aby byla poptávka v televizi a reklamě i nyní.

V roce 2019 se Victoria obrátila na moskevskou kosmetologku Olgu Gerasimenko (pseudonym „Bagira“), aby jí odstranila vrásky na tváři.Všechny předchozí postupy pro Victoriaovu plastickou chirurgii byly vždy úspěšné, ale poté, co doktorka Gerasimenko zavedla Botox do brady dívky, okamžitě pocítila nepohodlí.

5 dní po injekci dívka ztratila citlivost v oblasti brady, během rozhovoru se jí zkroucená ústa objevila vada řeči.Victoria získala bioenergetický masér, ale nedošlo k žádným změnám.Lékaři během vyšetření zjistili, že během injekce se kosmetolog dostal do nervu.

Diagnóza neurologa: toxická neuropatieposlední větve obličeje a dolní větve trojklaného nervu. Victoria se rozhodla žalovat Olgu Gerasimenko za morální a materiální škody.V důsledku neúspěšného postupu ztratila dívka prestižní práci v televizi (tehdy byla nabídnuta k vysílání v Rostově na Donu).

Z pohledu zákona tato škoda nepředstavuje vážnou újmu na zdraví, proto je šance na úspěch v soudním řízení malá.Lékaři však ujišťují, že v průběhu času zmizí důsledky neúspěšné injekce Botoxu.V tabulce jsou uvedeny postupy pro změnu vzhledu, který Victoria utrpěla v období od roku 2015 do roku 2019.

Druh postupu Rok, kdy byl ukončen
Rhinoplastika, mamoplastika 2015
Pulzní lymfatická drenáž 2015
Biorevitalizace, korekce rtů2016, 2019
Plazmové zvedání, dýhy 2017
Botox2019

Model Victoria Bernikova před plasty měl krásný vzhled.Po změnách, které se odehrály v její tváři a postavě, od roku 2015 do současnosti se přírodní krása změnila na umělou.

Autor:Kryzhanovskaya Julia

Zajímavá videa o Victoria Bernikové a jejích operacích

Victoria Bernikova hovoří o neúspěchunávštěva kosmetičky:

Operace nosu: