Věra Alentová - fotografie před a po plastické chirurgii, jak nyní herečka vypadá, biografie

Fotografie univerzální oblíbené Very Alentovy po plastické chirurgii jednoduše šokovaly četné fanoušky.A když se známá osobnost objevila při premiéře filmu „Posádka“, bylo všem přítomným jasné - hvězda padla za oběť plastické chirurgie.Její krásná tvář od přírody se změnila k nepoznání a nyní se podobá voskové masce.

Obsah
 1. Jak vypadala Věra Alentová, než se její vzhled změnil
 2. První plastická chirurgie(facelift v roce 1998)
 3. Blepharoplastika (korekce očních víček)
 4. Kruhová facelift
 5. Korekce brady
 6. Rhinoplastika
 7. Korekce vrásek obličeje pomocí Botoxu
 8. Zvětšení rtů
 9. Komplikace a neúspěšná plastická chirurgie
 10. Jak herečka ještě vylepšila svůj vzhled
 11. Věra Alentová před a po plastické chirurgii
 12. Kolik stojí operyHerečka
 13. Osobní život Věry Valentinovny
 14. Co říká Věra Alentová o změnách, ke kterým došlo
 15. VěraAlentova po plastické fotografii: video
Jak vypadala Věra Alentová, než se její vzhled změnil

V okamžiku, kdy Alentova měla štěstí, že se stala hlavní postavoufilm "Moskva nevěří v slzy", a zároveň a oblíbená oblíbená Vera Valentinovna ve věku 37 let.Publikum na chvíli nepochybovalo o tom, že mladý student s těžkým osudem už hraje docela zralýžena.

Stejná situace se opakovala pokaždé, když se Alentova objevila na obrazovce.Její věk se nedalo uhodnout.V dramatu Envy of the Gods se herečka bez váhání svlékla a tehdy jí bylo už 57 let.Poté, co herečka získala světovou slávu a univerzální uznání, se nechtěla vyrovnat s procesem přirozeného stárnutí.

Postavení manželky úspěšného režiséra i popularita její dcery ji nutily hledat sto procent.

Aby se uchovala její image a vyhrála nemilosrdný zápas s časem, herečka se rozhodla obrátit se na služby plastických chirurgů.

První plastická chirurgie (facelift v roce 1998)

První zkušenosti s touto metodou omlazení byly velmi úspěšné.Fanoušci filmové hvězdy byli nadšení a nepřestali obdivovat, jak úžasná Alentova vypadá.Ve věku 73 let jí mohla být udělena nejvýše 45 let.

Úspěšná operace a obrovská popularita přiměly herečku, aby zopakovala zážitek a provedla řadu následujících operací za účelem zlepšení obličeje.

V Rusku není přijatelné inzerovat výzvy k plastickým chirurgům o pomoc, takže Vera Valentinovna vysvětlila svým reportérům její transformaci pomocí speciálních krémů a pečlivé péče.Odborníci, kteří analyzují změny ve vzhledu herečky, si však mohou s jistotou všimnout, že bylo provedeno několik chirurgických zákroků.

​​

Blepharoplastika (korekce očních víček)

Věra Alentová poplasty na fotografii jsou zcela nerozpoznatelné.A pokud porovnáte obrázky herečky v 90. a 2000. letech, můžete si snadno všimnout, že v prvních případech jsou na tváři hluboké vrásky a ve druhém jsou vyhlazeny.

Specialisté v oblasti chirurgie tvrdí, že tohoto efektu lze dosáhnout díky blefaroplastice.

Podobný termín v lékařských kruzích se nazývá korekce víček.V tomto okamžiku je pokožka zvláště zranitelná.Důvodem je to, že ženy používají make-up a kosmetiku denně, což vede k předčasné tvorbě vrásek obličeje.Konzultanti jsou si jisti, že tajemství mládí herečky v blefaroplastice.

Kruhový facelift

První operace zaměřená na kruhový facelift, filmová hvězda provádějící tváře v 90. letech, přinesla pozitivní výsledek.Svislé líce zmizely, brada se napjala a ovál tváře byl jasný.

Na základě úspěchu se oblíbená obecenstvo i přes varování lékařů rozhodla pokračovat v udržování svého vzhledu plastickou chirurgií.Obavy chirurgů však nebyly náhodné: v roce 2009 se výrazy obličeje herečky začaly úplně měnit, jak očekávala.

Na tváři se objevily jizvy a otoky, symetrie byla porušena.Se vší pravděpodobností bylo odstraněno více tkáně kůže, což vedlo k nadměrnému protažení a deformaci obličeje.

Oprava brady

Pozorující fanoušci si po prvních zásazích chirurgů všimli, že se obrys brady Alentovy změnil.Jeho forma je nyníkaždá mladá herečka mohla závidět.A k dosažení těchto výsledků můžete použít liposukci.

Díky této operaci se kontury brady Alentovy staly ostřejšími a výraznějšími.

Postupem času se však účinek začal snižovat a bylo zapotřebí dalších zásahů.

Operace nosu

Otázkou zůstává, zda filmová hvězda změnila tvar nosu.Neexistují žádná fakta, která by dokázala, že Alentova provedla rinoplastiku.

Jediné, co mohou mít fanoušci a zvědavé publikum, jsou spekulace novinářů , kteří tvrdí, že se nos herečky změnil.A ačkoli herečka vlastně neprováděla rinoplastiku, v důsledku kruhového faceliftu se její nos rozšířil.

Korekce vrásek obličeje pomocí Botoxu

Botox je přípravek založený na čištěném botulotoxinu typu A. Používá se k vyhlazení hlubokých vrásek obličeje.Zavádí se pod kůži a po chvíli blokuje náchylnost svalů k impulzům.Díky tomu jsou nežádoucí vrásky na pokožce vyhlazeny.

Nejúčinnější „kosmetické injekce“ jsou až 50 leta vady lze později opravit pouze pomocí chirurgického zákroku.A mladší tvář Alentovy, nepřítomnost vrásek na obočí a hladkost čela, říkají odborníci jedním hlasem, nejsou povinni zázrakový krém, ale podobné postupy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - jaké to jepoužívá se v kosmetologii a medicíně.

Zvětšení rtů

Při pohledu na fotografii Věry Alentové po plastické chirurgii lze konstatovat, že i rty byly podrobeny korekci.V průběhu let jejich objem zůstal konstantní.Tvar se však trochu změnil, přičemž horní okraj se zvětšil než dolní.Takové přirozené změny neexistují, takže rty herečky jsou prací chirurgů.

Ukázalo se, že poslední transformace exteriéru byla smutná.Buď nebyl gel vstříknut přesně, nebo se ukázalo, že je příliš mnoho, ale účinek byl takový, že se rty jednoduše rozprostřely po obličeji.Dolní část byla příliš velká a horní část měla zlomený obrys.Během úsměvu jsou rohy roztaženy a uspořádány asymetricky.

Komplikace a neúspěšná plastická chirurgie

Praktičtí lékaři vědí, že mnoho klientů, inspirovaných výsledky prvních operací, se začíná zapojovat do plastické chirurgie a nevěnuje pozornost zvláštním upozorněním.

Lidské tělo reaguje v každém případě individuálně, takže byste se neměli spoléhat pouze na profesionalitu lékaře.Vždy existuje riziko, že operace bude mít negativní důsledky.Přesně to se stalo v případě Alentovy.Poslední zásah chirurgů v roce 2016, na rozdíl od očekávání, vedl ke skutečnosti, že herečka prošla vážnými změnami výrazy obličeje.

Jak jinak herečka zlepšila její vzhled

Herečka nebyla nikdy velmi harmonická, ale měla skvělou postavu bezdalší libry.Alentova neznatelně nezměnila svou hmotnostní kategorii a její tvar si uchovala až do dospělosti.

Důvodem, proč se tato výživa hodí do správné stravy, cvičení nebo dobrých genů, zůstává tajemství.

Navzdory různým životním obdobím a obtížím, které se vyskytují v životě každého člověka, včetně hvězdy, se Vera Valentinovna nikdy nedovolila, aby se objevila před veřejností upraveným způsobem.Vždy s nenápadným make-upem, v dokonale sladěné skříni a módním stylingem vlasů.

Nedávné plastické operace způsobily vzhledu herečky výrazné poškození a bez ohledu na to, jak se to tvrdé maskérky a kadeřníci snaží, nemohou si dovolit takovou radikální změnu skrýt.

Vera Alentova fotografie před a po plastech

Foto Vera Alentova po stlačení plastů.Pokud se na to podíváte před zákrokem chirurgů a po něm, je třeba poznamenat, že herečka je živým příkladem skutečnosti, že plastická chirurgie nemůže být žádným způsobem zneužita.

Jak vypadá Věra Alentová po plastické chirurgii, fotografie herečky vždy ukazují všechny změny.

Předtím, než se filmová hvězda rozhodla zpochybnit časy a překonat procesy uschnutí, měla okouzlující pohled na dobře udržovanou ženu.

Ale po sérii operací se její vzhled změnil nad rozpoznávání:

 1. Tvář je zakřivená kvůli obráceným jizvám poblíž nasolabiálních záhybů.
 2. Hlízy se tvořily na tvářích, protože gel zavedený pod kůži byl distribuovánnerovnoměrně.
 3. A jedno oko bylo menší než druhé.

Tato operace byla neúspěšná a prakticky zmrzačila miláček veřejnosti.

Kolik stojí provozní náklady herečky

Kolik stála herečka takovou reinkarnaci?Nejlepší kliniky v Moskvě nabízejí seznam služeb, kterými může každá žena prodloužit svou mládí.Korekce rtů tedy bude stát od 12 do 20 tisíc rublů.Injekce Botoxu v jednom bodě je 200-400 rublů.Blepharoplastika bude propuštěna asi 80 tisíc rublů.Kruhový facelift - 100 000 tisíc.

Osobní život Very Valentinovny

Samotný osud Very byl předurčen stát se hvězdou.Dívka se narodila v rodině talentovaného herce a budoucnost se zdála předurčená.Otec ale zemřel, když jeho dcera byla 4 roky.Matka byla nucena přestěhovat se na Ukrajinu, kde Vera strávila své dětství.Na drahé oblečení a hračky nebylo dost peněz a na záchranu přišla bouřlivá fantazie.

Malá Vera vynalezla svůj vlastní svět a vyrůstala a rozhodla se vstoupit do divadla.Přes skandály a přesvědčování své matky se přidala k místní skupině a poté se přestěhovala do hlavního města.

Byl zaznamenán její talent a mladý talent byl zapsán do moskevského uměleckého divadla.Alentové se začalo důvěřovat předním rolím, inscenacemi, kterých se účastnila, byly shromážděné plné divácké sály, které mohly nejen vyvolat určitou závist v kruzích kolegů.

Ale i přes divadelní úspěch se herečka nemohla dostat na velkou obrazovku.A jen 70. léta jí přinesly dlouho očekávanou slávu.Nyní Věra Alentová mohlaosobně rozpoznat každého obyvatele Sovětského svazu.

Jako studentka potkala Vladimíra Menšova, budoucího manžela .Pak si nikdo nemohl představit, že by byl tento režisér tak úspěšný.Faith si ho vybrala jako spolehlivého, laskavého člověka, s nímž můžete žít celý svůj život a nemýlil se.Jejich spojení je jedním z nejznámějších a nesmírně šťastných.

V roce 1968 měli manželé dceru - Julii Menšovou.Nyní je slavná televizní moderátorka a talentovaná herečka.75letá Vera Alentova vychovává vnuka a snaží se strávit vnučku a veškerý volný čas se svou rodinou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Co říká Věra Alentová o změnách

Po neúspěšné plastické operaci nebyla milovaná herečka vidět téměř rok.Alentova hovoří o změnách, ke kterým došlo u její tváře neochotně a zřídka se objevuje na veřejnosti.Lituje, že podle své vlastní zkušenosti musela ověřit pravdivost varování o nezneužívání chirurgických zákroků.

Nejprve byla Alentova jednoduše šokována a chtěla kliniku žalovat, ale její příbuzní ji přesvědčili, aby se nerozhodla pod vlivem emocí.Kromě toho byl Vladimír Menshov původně oponentem plastu.Byl si jistý, že jeho manželka je nejkrásnější a bez zásahu lékařů.

Po neúspěšné plastické chirurgii se Vera Alentova na fotografii jako ona sama.

A aby nedošlo k opakování jejích chybodborníci varují, že při souhlasu s plastickými postupy musíte být připraveni na různé možnosti konečného výsledku.

Doktoři, i ti nejkvalifikovanější, nejsou bohové a lidské tělo se může chovat zcela nepředvídatelně, protože vše je individuální.Nyní se tvář hlavní postavy filmu „Moskva nevěří v slzy“ postupně vrací k normálu a stopy neúspěšné operace jsou poněkud vyhlazeny.Dá se jen doufat, že ze zkušených potíží brzy nedojde.

Věra Alentová po plastické chirurgii foto: video

Věra Alentová před a po plastické chirurgii, viz výběr fotografií:

Neúspěšný plast Very Alentové, viz videoklip: