Uši jsme rychle odstranili ze stran na bocích domu a v tělocvičně

Objemové kalhoty, uši na vnější straně boků mění proporce těla, vizuálně zkracují nohy, takže postava dřepí.Chcete-li odstranit uši ze stran boků, potřebujete komplexní přístup, čas a trpělivost, protože hromadění tuku v těchto oblastech je způsobeno působením ženských pohlavních hormonů, tělo tyto „rezervy“ tráví jako poslední.

Cvičení zaměřená na hubnutí ženských hýždí doma:

Před začátkem cvičení byste se měli zahřát (10-15 minut), abyste zahřáli tělo., svaly a vazy se staly pružnějšími, zvýšená vytrvalost.Díky zahřátí bude efekt komplexu mnohem vyšší.

Převraty

Lehněte si na záda, narovnejte si nohy (složte), natáhněte ruce zahlava, svírající palce, svaly břicha, boky a hýždě jsou napjaté.Když vdechnete, převalte se na stranu, zatímco vydechujete, vraťte se do své původní polohy, pak, když vdechnete, převalte se na druhou stranu, zatímco vydechujete, vraťte se na záda.

Na každé straně proveďte 20 tahů.

Toto cvičení je velmi účinné k rychlému odstranění uší ze stran kyčlí, protože kromě obecného zatížení svalů dochází k silnému mechanickému účinku na kalhoty.

​​

Rotace s nohama

Je třeba ležet na jedné straně, jednou rukou opírat hlavu a druhou druhou opírat o podlahu.

Otáčení

U každé nohy proveďte 30 kruhových otáček ve směru hodinových ručiček a 30 otáček proti směru hodinových ručiček ve 3 sadách.

Houpací nohy

Lehněte si na stranu, jednu nohu na druhou.Zvedněte nohu by měla být vdechována, mírně pohybovat zpět a zároveň snížit, jak jste výdech.Rozsah pohybu je přibližně 75 stupňů.Počet opakování 30krát na každé noze, 3 sady.

dřepy

 1. Classic.Nohy: šířka ramen od sebe, nohy rovnoběžné k sobě, ruce podél těla.Musíte se posadit 20-30krát, udělat 3 sady.
 2. Plieux.Nohy by měly být umístěny asi 1 metr od sebe, ponožky by měly být mírně rozmístěny do stran, ruce podél těla.Proveďte 20-30krát, 3 sady.
 3. Nohy dohromady.Nohy spolu, ruce dolů.20-30 dřepů, 3 sady.
Plie

Obecná doporučení pro provádění dřepů: záda by měla být vždy rovná, dřepat při vdechování, vracet se při výdechupočáteční pozice.Během dřepu vytáhněte ruce dopředu.

Plíce (normální)

Chcete-li stát vzpřímeně, udělejte velký výpad vpřed s jednou nohou, zatímco špička druhé nohy spočívá na podlaze (pata klesá z podlahy).Squat, aniž by se dotkl podlahy kolenem, tělo je rovné.

Plíce

Na každé noze proveďte 3 sady 20 plíc.Ruce na opasku nebo pro zvýšení nákladu vezměte činky o hmotnosti 3-4 kg.

Zvedání nohou

Nasedněte na všechny čtyři, prodloužte nohu rovnoběžně s podlahou, s každou nohou proveďte 30 houpání, 3 sady.

Výtah nohou

K dosažení udržitelného výsledku musí být komplex proveden třikrát týdně. Účinek bude patrný za 2-3 týdny - kalhoty se sníží, svaly kyčlí a hýždí se zřetelně zpřísní. Posílení zad a břicha bude pěkným bonusem.

Zabalte recepty na hubnutí v kyčlích a jak je správně používat

Zábaly jsou účinným způsobem, jak snížit tělesný tuk v kyčlích.Chcete-li dosáhnout trvalého kosmetického účinku, měla by být relace prováděna v průběhu 7-14 procedur, kurz by měl být opakován každé 3-4 měsíce.

Kosmetické salony mají ve svém arzenálu širokou škálu typů zábalů: jíl, čokoláda, mořské řasy, značkové směsi.

Abychom ušetřili čas a peníze, lze zábal provádět doma.Složky směsi jsou v jakémkoli supermarketu a je zaručen nádherný účinek postupu.

Musíte vědět, jaké složky by měly býtpoužijte při balení, protože odstranění uší ze stran boků pomocí některých z nich lze provést co nejrychleji.

Suchý hořčičný prášek

K vytvoření složení, které budete potřebovat: suchý hořčičný prášek (1 šálek).Hořčice by měla být míchána s teplou vodou až do konzistence hustého krému aplikovaného na boky.

Hořčice

Chcete-li zvýšit účinek kompozice, musíte se vřele přilepit k filmu a vřele se obléknout , doba trvání relace je 15–20 minut, potésměs se promyje studenou vodou.Procedura se dokončí aplikací anticelulitidového krému.

Laminaria

Prodává se v sušené formě (sekané nebo mleté).

Laminaria (mořské řasy)

řasy obsahují minerály a vitamíny, které pomáhají zlepšovat látkovou výměnu, odbourávat tuk a odstraňovat toxiny z těla.

Existují dva způsoby, jak vyrobit řasy:

 1. Nalijte nasekané řasy vodou a nechte 20 minut vařit.
 2. Rozemleté ​​řasy se zředí vodou (1: 4), prášek se postupně vylije do vody a za stálého míchání se vyloučí hrudky.Výsledná kaše se naplní po dobu 20 minut, pak můžete udělat zábal.

Připravenou směs rozetřete na kůži v silné vrstvě, poté ji zabalte do filmu a nechte 40-60 minut.

Pokud jsou řasy po zasedání vylity vodou a uloženy na chladném místě, lze mřížku použít dvakrát.Skladovatelnost je 4–5 dní.

Skořice na balení

Balení doPoužití tohoto aromatického koření je velmi efektivní, protože skořice zlepšuje krevní oběh, zvyšuje odtok lymfy.

skořice

Ve 2 lžících.kosmetický olej (můžete použít jakýkoli), přidejte 2 kapky skořicového éterického oleje, mírně teplé a naneste na kalhoty, zabalte do filmu, nechte 30 minut.

Káva pro balení

Přírodní káva ničí tuky, odstraňuje toxiny, podporuje regeneraci kůže, snižuje otoky.

Mletou kávu nalijte (100 g) s malým množstvím vroucí vody, nechte ji mírně vychladnout (teplota by měla být příjemná), rozprostřete na boky a izolovejte folií.Doba expozice je 40-60 minut.

Existuje mnoho dalších receptů pro přípravu balicí směsi. Papriky a různé éterické oleje se používají jako doplňkové složky pro odbourávání tělesného tuku.

Základní pravidla pro provádění zábalu:

 • Před zákrokem se osprchujte nebo horkou sprchu, očistěte pokožku drhnutím.
 • Otestujte reakci na složky směsi (směs naneste po dobu 30 minut na malou plochu).
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Ranní cvičení pro osoby starší 40 let, 50. Cvičení gymnastiky na hubnutí, videonávody.

Jak masírovat boky pro hubnutí

Podle mnoha kosmetologů i pravidelná masáž velmi účinně odstraňuje uši ze stran kyčlí, protože jde o terapii, která podporujezlepšení krevního oběhu, eliminacez těla přebytečné vody, normalizace metabolismu, aktivace metabolických procesů.

Masáž by měla být prováděna v průběhu nejméně 10 sezení. Ideální, pokud je možné navštívit profesionálního masážního terapeuta.Pokud to není možné, mohou se masážní procedury stehen provádět sami doma.

Masáž sklenicemi na hubnutí

Zvláštní lékařské nádoby na masírování se začaly používat až donedávna, tato metoda se však osvědčila v boji proti objemným kyčlům.

Kosmetička vám řekne, jak odstranit uši ze stran kyčlí pomocí plechovek.

Lékařské plechovky se prodávají v mnoha lékárnách.Materiálem výroby může být pouze silikon nebo lékařská guma - sklo nebude fungovat.

Pokyny pro správnou instalaci plechovek:

 • se horkou lázní zahřívá, dokud není tělo zcela napařeno;
 • zlepšují krevní oběh lehkými pohyby po celé délce stehen.Za tímto účelem si můžete vzít žínku, masážní kartáček nebo speciální váleček;
 • používají krém proti celulitidě.Jako alternativa je vhodný jakýkoli gel obsahující přírodní oleje;
 • fixují plechovky tak, aby mohly zachytit co největší plochu;
 • po chvilce čekání přemístěte břeh od kolene k nejvyššímu bodu boků;
 • Doba trvání relace je 25 minut.

Tento typ masáže se provádí v elitních salonech krásy.Místo plechovek, speciální vakuový stroj snádoby na koncích přísavek.

Masáž v bankách doma však může pomoci ušetřit peníze a čas, protože odstranění uší ze stran boků lze provádět se stejným účinkem jako v salonu.

Medová masáž při hubnutí

Masáž s použitím medu je rozšířenou praxí, protože díky svému zvláštnímu složení má med blahodárně účinky na ženské tělo.Po několika sezeních se objem boků výrazně sníží.

Před nanesením medu byste se měli osprchovat, aby se dobře zahřál povrch těla, a poté aplikujte med lehkými pohyby.Samotná masáž je pat.Zpočátku jsou co nejjemnější, ale na konci se stávají ostrými a mají znatelný účinek bavlny.Časem to vše netrvá déle než 30 minut.

Po proniknutí hluboko do epidermy začne med působit přímo na tělesný tuk.

Dieta na hubnutí v bokech ženy

K dosažení požadovaného účinku byste měli upravit stravu, protože odstranění jídla ze stran boků pomáhá vyloučit určité potraviny ze stravy. Jedná se o:

 • sycené nápoje;
 • cukrovinky všeho druhu;
 • uzený;
 • marinády;
 • sušenky;
 • čipy;
 • mouka - chléb, rohlíky.
 • ​​

Je lepší vařit v páře nebo v troubě.

Měli byste jíst po částech (3-4krát denně), v malých porcích, a je velmi důležité nevynechat snídani.Večeře by měla být nejpozději 2-3 hodinypřed spaním.Strava by měla být rozmanitá, včetně masa, ryb, obilovin a mléčných výrobků.V dostatečném množství by měla jíst zeleninu a ovoce denně (s výjimkou banánů a hroznů - jsou velmi kalorické).

V žádném případě by se člověk neměl vyhladovět nebo přísně omezit v jídle, pro tělo je to nežádoucí stres.

V posledním desetiletí si obchodníci dovedně vytvořili představu o výhodách nízkotučných výrobků (jogurt, kefír, zakysaná smetana, smetana atd.).Moderní studie však ukazují, že pokud pravidelně jíte tento druh jídla, pak ho tělo, které nemá dostatek přírodního tuku, začne hromadit a metabolismus je narušen.

Správný příjem tekutin

Pro správné fungování všech tělních systémů je důležité pít dostatečné množství nesycené vody při pokojové teplotě (studená voda dráždí žaludeční sliznici).Lékaři stanovili optimální rychlost spotřeby vody denně: 1,5 - 2,0 litru.Při návštěvě lázeňského domu, při intenzivní fyzické aktivitě, v horkých dnech musí být zvýšen příjem tekutin.

Doporučené množství by se mělo vypít rovnoměrně po celý den, aby se zabránilo příznakům žízně. Je užitečné pít sklenici teplé vody ráno (na lačný žaludek) - to pomáhá snižovat hmotnost, urychlit metabolismus, aktivovat produkci enzymů a normalizovat proces trávení.

Pouze integrovaný přístup - správná výživa, pravidelná fyzická aktivita, masáže azábaly - pomůže v co nejkratší době odstranit uši ze stran na bocích, protože metabolismus normalizuje, metabolismus je zrychlený, svalový tonus se zvyšuje, zlepšuje krevní oběh.Výsledkem úsilí bude jemné zdraví, tónovaný, štíhlý organismus a elastická omlazená pleť.

Video o tom, jak odstranit „uši“ ze stran boků

Jednoduchý způsob, jak odstranit uši ze stran boků:

Jak odstranit strany: