Trvalé složení intermuskulárního prostoru.Fotografie, kolik se drží, cena, jak se dělá

Trvalý make-up je jedním z nejlepších postupů pro vytváření make-upu v 21. století.Populární postup pro zavedení barvicího pigmentu do mezikciliárního prostoru umožní zástupcům žen vizuálně zvětšit oči a upravit jejich asymetrii.Tetování je jedním ze způsobů, jak učinit svůj vzhled jasnějším a výraznějším.

Podstata tetování intermuskulárního prostoru

Stálámake-up interciliárního prostoru je zavedení barviva do epidermis podél oka.Díky tetování je vzhled bohatší a pronikavější, také s ním můžeteopravte tvar očí.

Přítomnost permanentního make-upu na obličeji umožňuje ženám výrazně zkrátit dobu strávenou každodenním make-upem a dosáhnout účinku silných a objemných řas.

Získaný výsledek trvá dlouhou dobu (od 2 do 5 let) - záleží na typu kůže, věku a hloubce pronikání barviva.

Výhody permanentního make-upu

Trvalé složení intermuskulárního prostoru má na rozdíl od každodenního makeupu následující výhody:

 • Nevyžaduje se praní. Po vodních procedurách (koupele, koupele, bazény) zůstávají šipky na svém místě: ploché a zřetelné.
 • Snadná korekce .V případě potřeby může klient sám změnit tvar šipek pomocí kosmetiky (oční linky nebo tužky), kterou lze snadno vymazat, a samotná základna zůstane nízká.
 • Šetří čas. Pokud existuje permanentní make-up, stačí doplnit římsy (při stavbě) nebo rozčesat a makeup je připraven.
 • Jas a výraznost. Po uzdravení permanentního tetování se řasy vizuálně ztluštějí a mají zdravý vzhled, díky čemuž vzhled vypadá hlouběji a výrazněji.
 • Změna vad .Pomocí permanentního tetování můžete napravit asymetrii a incizi očí.

Kontraindikace, bezpečnost postupu

Trvalé vytvoření prostoru mezi řasami provádí velitel pomocí speciálního nástroje,je vybaven tenkou jehlou, která propíchne horní vrstvu epitelu a okamžitě ji naplní barvivem (pigmentem).Oběhový systém těla není ovlivněn, takže trauma tohoto postupu je minimální.

Trvalé složení intermusulárního prostoru je kontraindikováno při záchvatech epilepsie, astmatu a renální nebo jaterní nedostatečnosti.

Je přísně zakázáno pro:

 • těhotenství (laktace);
 • citlivost kůže náchylné k zjizvení;
 • alergie na barviva.

Možnosti pro tetování mezi řasami

Trvalé složení prostoru mezi řasami lze provádět třemi různými technikami, díky tomu si každý pacient vybere verzi postupu, která mu nejlépe vyhovuje, a zakrývá jinebo zdůraznit jeho přednosti.

Oční linky

Nejpřirozenější technikou tetování je oční linky.Obrys, který se aplikuje na meziprostorový prostor, podél linie růstu řas. Otevřel a pronikl pohledem.Oční linky jsou vynikajícím základem pro kultovní make-up s názvem Nude.

Šipka

Šipky (tvar, délka a barva) závisí na části očí klienta a jejich preferencích: některé jako tenké, sotva znatelné, zatímco jiné dávají přednost široké, husté styly"Grazh".Zvláštností této techniky je, že se barvicí pigment aplikuje na intermusulární prostor s grafickými čarami, které mají jasný expresivní obrys.

Peří

Pomocí šipek sstínováním vytvoří mistr efekt „kouřových očí“, který nahradí použití očních stínů a oční linky.Šipka samotná je zastíněna celým okem.Výhodou této techniky je, že mistr může kombinovat 2 nebo více barev pro přírodní odstín.Poté se na šipku nanese barevný pigment, který nahradí stíny.

Pravidla pro výběr barvy a pigmentu

Po dohodě o metodě nanášení permanentního make-upu s klientem zbývá zvolit barvu barviva (pigmentu) - za to mistr odpuzuje z primárních odstínů, kterénevyžadují míchání: červená, modrá a žlutá.

Díky nim je výsledkem přirozené barevné schéma.Poté průvodce přidá sekundární barvy - zelenou, fialovou nebo oranžovou, aby získal přirozenější odstíny.

Trvalé zbarvení trvalého zbarvení intermuskulárního prostoru se provádí podle typů barev

Při nanášení smíšených pigmentů na kůži se barva může mírně lišit od zdroje v závislosti na vlastnostech epidermis.Po chvíli barvicí pigment pod vlivem světla vybledne a primární odstín zůstává.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Jaké jehly se používají?

Jehly, které se používají při nanášení permanentního make-upu, jsou rozděleny do 3 typů:

 • Modulární jehly.

Takové jehly mají ochrannou membránu, takže inkoustpigment se nedostal do části použitého stroje, který není sterilizován.

 • Oddělené trysky.

Takové jehly se speciálními drážkami činí postup méně bolestivým, protože při propíchnutí nástroje se do nástroje zavádí velké množství barviva.

 • Výrobky v plastové základně (1-3 jehly s hroty).

Takové jehly se používají k mikropigmentaci.Při jejich použití Master aplikuje malé srážky a vrstevnice na malou hloubku (0,3-03,8 mm).

Příprava na tetování

Před použitím permanentu na mezikciliární prostor musí klient znát následující:

 • záleží na typu pokožky (na mastnou pleť se rychleji odlupuje).
 • Pro kosmetický postup je lepší zvolit chladnou sezónu (podzim, zima).Díky sluneční aktivitě se trvalé tetování léčí pomaleji a zbarvovací pigment přežívá horší.
 • Na očích, jmenovitě na víčkach, tenká pokožka, která „udeří po nanesení permanentního make-upu.Neměli byste plánovat důležitá setkání 2-4 dny po kosmetickém zákroku.
 • Při menstruaci se rány hojí horší a krvácejí tvrději.V těchto dnech se nedoporučuje trvalé tetování.
 • Jeden den před kosmetickým zákrokem by neměl člověk pít alkoholické nápoje, kávu a vazodilatátory, protože rány budou také silně krvácet.
 • Před kosmetickým zákrokem nesmí být řasy stočeny.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článekRubriky:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Jak píchnout

Po konzultaci s velitelem se nejprve dohodne technika nanášení barviva a barvy pigmentu.Budoucí tvar šipek je aplikován na klienta se speciální značkou.

Pořadí operací při použití permanentního tetování intermuskulárního prostoru:

 1. Mistr aplikuje na klienta anestetickou mast, pomocí které na chvíli „zmrazí“ (15–20 minut).»Nervové zakončení.
 2. Master poté u klienta vyjme a rozbalí jednorázovou jehlu a vloží ji do stroje zabaleného ve speciálním polyethylenu.Je velmi důležité dodržovat hygienické normy.
 3. Při injekčním podání pigmentu může klient cítit mírnou bolest v závislosti na prahu bolesti na kůži.Průvodce začíná vyplněním mezikciliárního prostoru, poté se nakreslí šipky a provede se stínování.
 4. Používá se krém, který „utěsňuje“ poškozené oblasti kůže, což dále chrání před škodlivými bakteriemi.
 5. Klientovi se připomene řádná péče o tetování prostoru mezi řasami.

Jak vypadají oči po trvalém makyazhu?

Ihned po zákroku permanentního makeupu se objevují otoky víček, zarudnutí a otoky.Samoléčení za to nestojí, otok sám zmizí po 2-3 dnech a samotné tetování se uzdraví do 2 týdnů.Po celou tu dobu je zapotřebí intermuskulární prostornamažte léčivou mastí, kterou doporučí pán, obvykle toto: Bepanten nebo Panthenol.

Doporučuje se provádět permanentní tetování před víkendem, aby bylo méně vystaveno životnímu prostředí: slunci, větru a prachu na ulici.

Je bolestivé vytvořit trvalý mezikusový prostor?

Stupeň bolesti během stálého intermusulárního prostoru závisí na kůži a prahu bolesti klienta.Mnoho žen a dívek snadno snáší kosmetické procedury, některé dokonce lechtají.

Vlastníci nízkého prahu bolesti a kapiláry umístěné blízko povrchu epidermy nejsou tak optimističtí ohledně „píchnutí“.V takových případech musí master přerušit relaci a znovu použít léky proti bolesti.

Kolik víček se hojí?

Trvalým líčením je bodové poškození horní vrstvy epidermis.Čím více ran, tím déle bude léčit intermuskulární prostor.Rehabilitace probíhá ve 3 fázích.

 1. Po sezení (1–2 dny) víčka znatelně bobtnají a červenají se.Mohou se tvořit malé hematomy.Ze zranění (místo vpichu) vyniká křížová kost.
 2. 3. den se otok postupně ustupuje.Namísto toho se tvoří krusty, které, jak již bylo napsáno, je samo o sobě odlupováno.
 3. Po dobu 5–7 dnů se krusty zcela suší a samy se zhroutí.

Jak dlouho účinek trvá?

Zachování permanentního make-upu pro každou dívku a ženuindividuálně a záleží na faktorech: hormonální cyklus, věk a typ pleti.

Kvalitní trvalé tetování v průměru trvá od 1 do 5 let, ale existují výjimky, že nesmazatelné oční linky potěší majitele až do 10 let.

Péče o tetování

Péče o tetování intermuskulárního prostoru je velmi jednoduchá, takže po uzdravení jsou oči jasné a výrazné, je třeba dodržovat níže uvedená pravidla.

 • Po dobu 24 hodin je zakázáno navlhčit oči a 3-4 dny jít do sauny nebo vany.
 • Následující den po zasedání se v očích začnou tvořit krusty, které by měly zmizet během 5-7 dnů.V žádném případě nemohou být odtrženy samy o sobě, protože v budoucnu mohou být problémy s barvou a štěpením pigmentu.
 • Dokud není tetování uzdraveno, je zakázáno používat řasenku, oční linky nebo oční stíny.
 • Je zakázáno používat peeling a loupání po dobu 10 dnů.
 • Neotírejte pokožku obličeje tonikem ani alkoholem.Výslednou sacharózu opatrně očistěte vatovým tamponem navlhčeným chlorhexidinem.
 • Nepoužívejte čočky 24 hodin po sezení.
 • Cvičení a sport jsou zakázány po dobu 7 dnů.
 • 2krát denně zpracovávat mezikciliární prostor masti, které po skončení relace doporučil mistr.

Oprava

Při rehabilitaci epidermis dochází ke ztrátě saturace tetování ve stínu barviva, a proto se doporučuje provést opravu po měsíci.Master opět zavádí barvicí pigment do mezikciliárního prostoru - obočí získá požadovanou barvu a tvar.Druhé sezení je mnohem rychlejší a levnější a není tak drahé jako první ucpání barvy.

Cena

Trvalé složení prostoru mezi řasami odkazuje na elitní postupy prováděné v salonech profesionálním mistrem.Mnoho kosmetologů to srovnává s konturovým plastem, protože může být použit ke změně vzhledu po dlouhou dobu.

​​

Ceny za tetování interciálního prostoru jsou různé a závisí na zkušenostech, profesionalitě a kvalifikaci mistra.Níže je tabulka s přibližnými cenami za tetování pro pány s různou úrovní tréninku.

Mistr (pracovní zkušenosti) Cena permanentního makeupu prostoru mezi řasami Oprava
Začátečník mistr (pracovní zkušenosti méně než 5 let) z 2000 tisíc rublů.z 1 500 tisíc rublů.
Přední mistr salonu (pracovní zkušenosti více než 5 let) z 5 000 tisíc rublů.z 3 500 tisíc rublů.

Důsledky neúspěšného řízení

Při rozhodování o trvalém složení prostoru mezi řasami je velmi důležité vybrat profesionála s vysokou kvalifikací a bohatými zkušenostmi.práce, aby byl postup proveden správně a bez dalších komplikací, s výjimkou otoku a mírného zarudnutí.

Zřídka se vyskytují případy, kdy dívky a ženy potéPo nějaké době se relace setkají s následujícími důsledky, které jsou způsobenynezkušenostmi, nedbalostí velitele:

 • alergické reakce;
 • hnisavý zánět;
 • vzhledu herpesu;
 • jizvy vytvořené na kůži;
 • ztráta řas;
 • infekce nebezpečnou infekcí (HIV, hepatitida);
 • poškození kapilár a oční bulvy.

Když šetříte na materiálech, například na barvících pigmentech, nasycený odstín po nějaké době změní barvu: světlé pigmenty zčervená;tmavé pigmenty jsou modré.V takových případech pomůže pouze odstranění pomocí odstraňovače nebo laseru v několika relacích, zřídka, když v jedné relaci.

Jak odstranit znuděné tetování?

Pokud se klientovi nelíbí výsledek (barva, tvar) po trvalém líčení, existují způsoby, jak jej opravit: v salonu nebo doma.

 • Kamufláž. Tento postup spočívá v tom, že velitel používá speciální zařízení k vnášení pigmentu do meziprostorového prostoru zbarveného masem, který „zamaskuje nešťastný odstín.
 • Elektrokoagulace. Tato metoda není příliš populární.Pomocí vyhřívaného elektrokoagulátoru spálí kosmetolog pomocí elektrody pigmentovanou pokožku na požadovanou teplotu.
 • Dermabraze(chirurgické odstranění).Tento postup pro 1 sezení pomůže zbavit se neúspěšného trvalého tetování.Chirurg (kosmetolog) pomocí speciálního diamantového stříkání excituje pigmentyřezy epitelu až do úplného odstranění skvrny.
 • Kryoterapie. Během tohoto postupu hlavní jednotka používá obklad navlhčený roztokem tekutého dusíku.Potom se impregnovaná tkáň dočasně umístí na kůži pigmentované celky před vytvořením „ledových“ krusty na epitelu, které po 2 týdnech samy zmizí.Klient má malou jizvu - s náležitou péčí po chvíli se stává méně znatelným nebo zcela zmizí.
 • Laserové odstranění. Nejbezpečnější a nejoblíbenější metoda.Kosmetička používající laserový paprsek ničí pokožku, ve které je pigment umístěn.Odstranění se provádí v několika relacích.Délka procedury je 20 minut.
 • Odstraňovač. Kosmetolog, který používá speciální zařízení naplněné suspenzí, proniká do horní vrstvy epitelu, čímž vypuzuje barvicí látku."Kouzelná" kapalina se skládá z oxidů kovů, které nepoškozují oběhový systém a krevní cévy.Odstranění se provádí v několika relacích.
 • Lidové léky. Pokud po neúspěšném trvalém složení obočí klient již nemá důvěru v pána, může být tetování přivedeno domů.Tyto postupy spočívají v každodenním nanášení obkladů z:
 1. ricinového oleje (nejúčinnější metoda);
 2. 3% roztok peroxidu vodíku;
 3. „buničina“ ze směsi stolních mořských solí;
 4. octová esence;
 5. slabý roztok manganistanu draselného;
 6. tinktury lastovičníků.

Trvalé složení prostoru mezi řasami je dnes v salónech oblíbenou kosmetickou službou, díky níž může každá dívka nebo žena dlouho vypadat jasně a výrazně.Nelze jej omýt vodou, v horkém počasí neteče.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o permanentním složení prostoru mezi řasami

Lekce tetování - mezi řasy: