Třetí velikost poprsí.Jak to vypadá bez implantátů, živůtek před a po operaci.Kolik v objemu, jakou velikost, dopis

Třetí velikost poprsí je předmětem touhy nejen mužské poloviny lidstva.Vypadá atraktivně i v očích žen, proto mnoho z nich chce mít přesně třetí velikost prsou.

Jak vypadá velikost 3 prsou a jak ji určit?

Samice prsa takového objemu je těžko přehlédnutelná.Dává majiteli pyšný vzhled a svůdné formy.

Jsou-li tyto parametry uvedeny jako srovnání, okamžitě přichází na mysl grapefruit: kulatý a chutný.

Je možné rozlišovat třetí velikost poprsí pouze ve vztahu k ostatním

Je třeba poznamenat, že pro maximální účinek od vnímání takového daru přírody by dívka měla mítsprávné držení těla a elastická chůze.

Třetí velikost poprsí: všechny klady a zápory

Jakákoli krása s rozměry většími než ta druhá uvede tucet minusů tohoto vlastnictví:

 • nedostatek svobody při výběru oblečení;
 • hromadné přizpůsobení není vhodné;
 • ​​
 • vždy vyžaduje individuální přizpůsobení věci;
 • bunda a kalhoty musí být vyplněny z různých velikostních rozsahů;
 • občasná bolest v zádech a krku;
 • bez nepohodlí nebude možné běžet spontánně;
 • pro sportovní běh budete potřebovat tuhý sportovní nástavec s povinnými kostmi a hustou rámovou páskou;
 • podprsenky s krajkovými tenkými pásky by se neměly nosit, protože naráží do ramen;
 • po porodu a krmení zůstávají strie vždy;
 • se musí neustále obávat tónu prsních svalů a kůže mléčných žláz.

Argument je pouze jeden, ale převažuje nad nevýhodami: je tak krásný a svůdný, že dívky s malými prsy cítí potřebu navštívit plastického chirurga.

Jak měřit velikost prsou: algoritmus akcí

Busta třetí velikosti vypadá nejvýhodněji, je-li oblečena v živůtku odpovídající objemu.Perfektní podprsenka není cítit na těle: popruhy se nerozbijí ani nesklouznou, pás se netlačí a neklouzne za sebe, hrudník neklouzne do strany ani dolů.

Třífázový přístup k měření pomůže „prezentovat“ výhody nejlepším možným způsobem a chránit je předdůsledky nošení „špatného“ spodního prádla.

Krok 1. Změřte ňadra

Doporučuje se, aby dívky s plným poprsím prováděly měření ve své oblíbené pohodlné podprsence - každá žena má jednu.

Je třeba se vyzbrojit centimetrovou páskou.Postavte se rovně, natáhněte páteř, mírně zvedněte bradu a vložte pásku podél linie bradavek.Získaná délka jsou údaje o obvodu hrudníku

Krok 2. Změřte obvod

Chcete-li provádět měření od obvodu pod hrudníkem, připojte pásku přímo pod poprsí rovnoběžně s povrchem podlahy.Je nutné zajistit, aby „centimetr“ neklouzl ani dopředu ani ani zezadu.

Krok 3. Určete velikost šálku

Objem šálku na samotném prádle je obvykle označen písmeny, které se objevují vedle čísel označujících obvod hrudníku .Děje se to ze zřejmých důvodů: pro zákazníka by mělo být výhodné navigovat a rozlišit, která označení odpovídají jednomu nebo jinému parametru.Rozdíl mezi větším a menším objemem určí požadovanou velikost.

Obrázek je uveden v následující tabulce:

Obvod hrudníku v od 77 do84 85 až 90 91 až 97 98 až 104 106 až 111 113 až119 od 121 do 127
Obvod pod hrudníkem, viz od 67 do 72 od 73 do 77 od 78 do 82 od 83 do 87 od 88 do 92 od 93 do 97 od 98 do 102
Velikost řemene v cm. 70 75 80 8590 95 100
Rozdíl od 10 do 12 od 12 do 13 od 13 do 15 od 15 do 17 od 18 do 1920 až 22 23 až 25
Velikost pohárku 0 1 2 3 4 5 6
Označení písmen AA A B C D E F
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Breast lift bez implantátů - všechny metody, metody a postupy.Účinnost, fotografie před a po.

Jak vizuálně určit velikost prsu

Busta třetí velikosti vypadá v očích člověka srovnatelná s objemem tenisového míče.Poměrně často se zamilovaní muži rozhodnou dát svému milovanému spodní prádlo.

Není těžké uhodnout motivy takové touhy: i když jen prohlížení pěnové krajky a hedvábného vzorníku je velmi příjemné, je pro mě velkým potěšením cítit to a vidět to v úžasných podobách své milované.

Aby se usnadnil nákup, inteligentní dárci vytvořili také ovocnou vizuální řadu:

 • kiwi - nula;
 • jablko je první;
 • oranžová je druhá;
 • grapefruit - třetí;
 • kokos - čtvrtý;
 • Kulatý meloun je pátý.

Někdy je užitečné mít oblečený manekýn v plátěném salonu s podobnými proporcemi nebo plastovými poprsí, na kterém je upevněna budoucí nová věc.

Často se žena ve zmatku zastaví před výkladní skříní, což je obtížnévýběr správné instance.Zkušení prodavači rychle zjistí velikost zákazníka na první pohled.Ovlivňují zkušenosti a profesní zájem.

Jak určit velikost prsu rukama

Metody stanovení parametrů výše uvedenými metodami nejsou vyčerpávající.Existuje také taktilní způsob.V praxi se to provádí mužskými, středně velkými rukama.

S nulovou velikostí je to jednoduché - dlaň je rovná, prsty jsou zaťaté. První bude vyžadovat mírné ohnutí dlaně s kbelíkem se stisknutým palcem.Druhá se vejde do celku, ale palec se mírně pohne pryč od dlaně.

Poprsí třetí velikosti se úplně nevejde do ruky, v praxi to vypadá, jako by jste drželi velké citrusové plody v dlani s prsty prsty od sebe.K úplnému objetí takové hrudi budete potřebovat pomoc druhé ruky.

Tyto měřicí techniky, skvělé ve své vynalézavosti, mohou pomoci péči, posedlé hledáním darů, zamilovaného člověka.

Jak si vybrat podprsenku pro třetí velikost prsou?Tabulka velikostí v různých zemích

Busta třetí velikosti vypadá stejně dobře v jakékoli formě podprsenky.

Při výběru tohoto typu prádla však musíte dodržovat 8 základních pravidel:

 1. metodicky přistupují ke stanovení velikosti pásu a pohárků: nedbalost v tomtoproblém může vést ke změně držení těla, osteochondróze;
 2. Modely spodního prádla určené pro prsatou dívku by mělybýt vybaven „kostmi“ - speciální rám pro zlepšení fixace;
 3. není nutné kupovat vzorky vybavené pěnovým polstrováním v kapsách šálků živůtek - efekt puch ap - pouze oslabí podporu;
 4. je třeba se soustředit na téma šatníku pomocí širokých popruhů, a to i na úkor krásy: tento detail pomůže chránit křehká ramena a páteř před přetížením;
 5. doporučuje se mít různé podprsenky: „na cestě ven“, každý den a pro nošení doma.Domov - může si dovolit být konzervativní: vyrobený z bavlny, bez omezujících těsnění, se širokými pásky;
 6. pokud je to možné, textilie by měla být „prodyšná“ a neklouzavá: čím méně krajky, tím pohodlnější: riziko odření jemné kůže je sníženo;
 7. mezi rozpočtem a drahé je třeba si vybrat kopii od výrobce s názvem: zpravidla má autoritativní značka výraznou specializaci - výroba provokativního, příležitostného nebo sportovního oblečení;
 8. , aby se předešlo vážným zdravotním problémům během aktivního sportu, je vyžadováno nošení kompresního svícnu: nejen spolehlivě fixuje hrudník, ale také ho stahuje.

Nákup může být značně usnadněn využitím stolní služby pro výběr podprsenek přijatých v různých zemích:

] Itálie

Rusko

Německo

​​
USA

Anglie

Francie
standardy velikosti zemí 60

65

70

75

80

85

90

95

100

105

110

115

120

125

130

28

30

32

34

36

38

40

42

44

46

48

50

52

54

56

75

80

85

90

95

100

105

) 110

115

120

125

130

135

140

145

-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Jak zvětšit prsa na 3. velikost?

Změna objemu poprsí směrem ke zvýšení o jednu velikost je pro každou ženu proveditelný úkol.K tomu není nutné hledat pomoc při drahé a nebezpečné plastické chirurgii.Provedení řady jednoduchých technik pomůže přiblížit se naplnění hýčkané touhy a odměnit bonusem zvýšení tónu celého organismu.

Bude nutné přezkoumat stravu a stravu.Mělo by být vyloučeno smažené, kořeněné, konzervované, po předběžném technickém čištění a zpracování.

Denní příjem by měl zahrnovat:

 • syrové ořechy,4 polévkové lžíce, předem namočené v teplé vodě po dobu 5 hodin.Pokud je možné upřednostnit ořechy ve skořápce - nevyžadují namáčení;
 • sezamová semínka , lněný bílý a tmavý lák oplývá přírodními oleji a vápníkem.Pít až půl sklenice dennělžíce medu vyřeší problém se snídaní a poskytne vynikající trávení;
 • obilovinymusí být živé a musí mít schopnost klíčit.Zelená pohanka, zlatý oves, pšenice, amarant již dlouho získaly slávu jako přirozený dodavatel mládí a krásy;
 • za studena lisované rostlinné oleje- přírodní sklad vitamínů a antioxidantů.Použití dvou polévkových lžic denně jako zálivky zelených salátů uspokojí potřebu zdravých tuků;
 • greeny,zvláště divoké, ve svém účinku - skutečný správce školních kanálků a krevních cév.Lze použít všechny: pampeliška, kuřata, kopřiva, petržel, jetel a jitrocel.
 • ovoce a zelenina , aby se zabránilo fermentaci ve střevech, nedoporučuje se používat v jednom kroku.Můžete je jíst syrová bez omezení.
 • by měla být zvláštní pozornost věnována režimu pití. Je třeba se vyvarovat sycených, uměle mineralizovaných a oslazených nápojů.Je lepší pít pouze čistou teplou vodu.Chlad - způsobuje křeče krevních cév, zpomaluje přirozené procesy čištění krve játry;

Druhou účinnou metodou získání požadované velikosti bude lokalizace fyzických cvičení v oblasti prsních svalů.Použití kilogramových závaží poslouží jako další pobídka pro postupné zvyšování hmotnosti používané při tréninku.

Jakákoli variace push-upů z lavice, podlahy, paží, hrudních lisů zvyšuje tón poprsí a zvětšení svalového povrchu v této oblasti.Po připojení klasického popruhu bude možné posílit a uklidit svaly břicha, hýždí, nohou.

Je nutné provést nejméně 40 minut 3krát týdně se zvýšením počtu přístupů v jedné sadě z 10 na 20krát.Počet sad v budoucnu bude snížen na 3.

Účinek sportovního zatížení může být zvýšen pravidelnou masáží a olejovými maskami na oblast mléčných žláz.Zvýšený průtok krve a další výživa kůže prsu pomůže udržet dlouhodobý výsledek.

O nutnosti správného držení těla každou minutu se diskutuje nejen v souvislosti s vizuálním vnímáním velkého poprsí.Rovná záda bude chránit před vznikem patologií páteře, o nichž se už mnoho dívek seznámilo s osteochondrosou a skoliózou.

Neustálá praxe udržování polohy, ve které je brada zvednutá, hrudník se pohybuje vpřed, břicho je zataženo, vytvoří okolní účinek přítomnosti objemného poprsí pro majitele hrdého předmětu.

Těm, kteří si nepřejí čekat, budou pomáhat malé triky optického zvětšení.Patří sem použití podšívek ve spodním prádle, hluboké střihy, použití volánů, vrstvené oblečení.Technické kontury pomocí 2 barev, prášku, houby a štětce vyřeší tento problém během několika minut.

Mezi účinné prostředky zvětšující se velikosti se často zmiňují jodová a hormonální léčiva.Před použitím uvedenézpůsoby, musíte konzultovat se zástupcem lékařské komunity.

Přestože bylinné byliny vroucího jetele, chmelových hlávek, šalvěje, sóji stabilizuje hormonální pozadí, bude mít blahodárný vliv na pohodu díky obsahu fytohormonů.Průběh užívání těchto léků by měl být časově omezen - 1 měsíc.

Měl bych zvětšit třetí velikost prsou?

Busta třetí velikosti se zdá být žádoucím cílem pro krásy všech věkových kategorií ze zřejmých důvodů.Ale tady, paradox: majitelé třetího čísla často rozhodují o radikálním zvýšení na čtvrtou, pátou.

Je třeba připomenout povinná opatření a rizika, která doprovázejí chirurgický zákrok:

 • je nutné získat a vyhodnotit informace z různých zdrojů ve fázi výběru kliniky achirurg
 • zajistit „podpůrnou skupinu“ od příbuzných a blízkých přátel;
 • člověk musí být připraven „vypadnout ze života“ po dobu 31 dnů;
 • projde velkým počtem testů a úspěšných testů;
 • duševně se připravit na možné kontraindikace plánované operace;
 • utratit 250 až 400 tisíc rublů;
 • budete muset nosit kompresní prádlo, spát 3 týdny na zádech, odkládat sporty a túry ve vaně;
 • podstupují rehabilitaci nejen při hojení poraněných tkání kůže, ale také ve střevech a žaludku po užití předepsaného množství antibiotik;
 • dlouhodobý zásah do tělanutně má nepříznivé důsledky;
 • k přípravě na možné pooperační komplikace: pečlivě prostudujte jejich typy, možnosti eliminace, účinky na tělo v budoucnosti;
 • zásoby některých pohotovostních peněz.

Jak vypadá po plastické chirurgii prsa třetí velikosti?

S příznivým průběhem pooperačního období, s přihlédnutím k operaci bez komplikací a sbližování otoků, by prsa měla mít formu, která byla naplánována během přípravných opatření na klinice.

Vzhled mléčných žláz závisí na výběru implantátů: kulaté nebo kapkovité. Chirurg doporučuje jeden nebo druhý typ na základě anatomických rysů pacienta a stavu kůže.

Hrudník třetí velikosti před tím, než plast vypadá skvěle, může ochablý a snížený kožní turgor zkazit dojem, díky čemuž se zdá být plochý a postrádá přitažlivost.Mammoplastika úspěšně koriguje tvar a dodá bývalé elasticitě.Busta získá nádheru a požadovanou kulatost.

Jak si zachovat tvar třetí velikosti prsou?

Zachování velkolepého vzhledu velkého prsu závisí na odhodlání a neúnavnosti jeho majitele.Systematický přístup k řešení problému zachování toho, co příroda obdarovala, zaručuje požadovaný výsledek.

Nejlepší postup pro posílení pojivové tkáně je kontrastní sprcha.Ozve se střídání studené a horké vodya zvýšit pružnost pokožky, zajistit urychlené odstranění toxinů.

Vany a masky založené na přesličkách, bohaté na křemík, pomohou získat elasticitu a zbavit se drobných vrásek ve výstřihu.Kompozice může být obohacena o oleje a vitamín E. Lék aplikujte lehkými masážními pohyby ve směru hodinových ručiček, vyhýbejte se oblasti bradavky 2krát denně po dobu 5 minut.

Člověk by neměl zanedbávat fyzická cvičení, procházky na čerstvém vzduchu, vyváženou výživu.

Při pravidelném provádění výše uvedených doporučení bude tvar poprsí druhé, třetí a dokonce čtvrté velikosti vypadat po mnoho let esteticky a bude si zasloužit zdroj hrdosti svého majitele.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o metodách pro stanovení velikosti poprsí

Elena Malysheva řekne, jak určit velikostprsa: