Top 10 profesionálních ultrazvukových přístrojů pro čištění obličeje doma.Recenze, fotky a výsledky

Ultrazvuková zařízení pro čištění obličeje

Kůže obličeje je vysoce citlivá na počasí a znečištění.Chcete-li udržet svou tvář mladou a krásnou, musíte ji pravidelně čistit.K tomu není nutné chodit do kosmetických salonů, moderní ultrazvukové přístroje vám umožňují provádět proceduru doma.

​​

Mechanismus účinku

Vzhled obličeje kromě vnějších znečišťujících látek, které drhne a pleťové vody, zničí odumřelé kožní buňky a zabrání dýchání kůže.K důkladnému čištění pórů a odstranění nežádoucí vrstvy používají kosmetologové ultrazvukové přístroje.

Ultrazvukový čistič obličeje - zařízení je malé a snadno použitelnéproces nezpůsobí nepříjemnosti.Nejprve je pokožka pokryta gelem a poté působí ultrazvukové vlny.

Vlny vstupují kovovou částí na konci zařízení, podobně jako lopatka.Gel se zahřívá, napařuje póry a narušuje vazbu vrstev. Vysokofrekvenční ultrazvukové vibrace oddělují zbytečnou vrstvu buněk a nečistot od živé kůže.

Jaké výsledky lze očekávat

Čištění obličeje pomocí ultrazvukového přístroje pomáhá aktivovat metabolismus a zlepšit krevní oběh, což vede k viditelným výsledkům:

 • jsou buňky očištěny od nečistot;
 • kůže se zbaví stratum corneum;
 • zúžily kanály mazových žláz;
 • objevuje se zdravá záře;
 • zjevuje a rozjasňuje pleť;
 • kůže se stává pružnou a pružnou;
 • zlepšená výživa buněk;
 • stárnutí zpomaluje;
 • počet expresních linií klesá.

Procedura je bezbolestná, pokožka není vystavena mechanickému namáhání.

Důležité funkce a vlastnosti přístroje pro ultrazvukové čištění

Průměrný přístroj vykonává 3 funkce:

 1. Ultrazvukový piling - odstranění mrtvé vrstvy, špíny, nadměrné sekrece mazových žláz.Během ultrazvukového čištění zahřívají zvukové vlny gel a oddělují horní vrstvu pokožky.Procedura jemně čistí pokožku, aniž by způsobovala mikrodamáž, zvyšuje saturaci kyslíkem.
 2. Ultrazvuková masáž- zpřísňující masáž, která ovlivňujeúroveň buněčné kůže.Výsledkem je stimulace produkce kolagenu, posílení struktury kožních buněk a zlepšení metabolických procesů.
 3. Fonoforéza- zavedení léčiv a kosmetiky hluboko do kožních vrstev.Rezervy vytvořené postupem vyživují a zvlhčují pokožku po dlouhou dobu.

Na rozdíl od profesionálních jsou ultrazvuková zařízení pro čištění obličeje doma kompaktnější a pohodlnější.Zařízení je vhodné pro jakýkoli typ pokožky.Čištění nezpůsobí zarudnutí, takže se můžete okamžitě vrátit ke svému obvyklému životnímu stylu.

Avšak jediné ultrazvukové čištění má dočasný účinek. Aby byla kůže zdravá a dobře udržovaná, postup se provádí pravidelně.Množství a četnost čištění je předepsána kosmetologem po prostudování jednotlivých charakteristik pokožky.

Druhy ultrazvukových zařízení

Ultrazvukové přístroje pro čištění obličeje jsou rozděleny do dvou typů podle účelu:

 • Profesionální- drahé modely, které používám v salonech krásy.Náklady na taková zařízení jsou vysvětlena rozšířenou sadou funkcí: peeling s mikročásticemi krystalů, ultrazvukové zvedání, lymfatická drenážní masáž, neinjekční mezoterapie, zesílení epidermis pomocí mikroproudů.Profesionální zařízení jsou obvykle přenosnější.
 • Přenosné- zařízení pro domácí použití.Takové modely váží méně, vejdou do ruky.Cena ultrazvukových přístrojů pro domácnost je také nižší.Přestože je funkce omezená, jejídost pro dosažení výsledků a pravidelné péče o pleť.

Kromě standardního rozdělení na profesionální a přenosná se zařízení liší v následujících kritériích:

 • Výkon. Čím větší je výkon zařízení, tím hlubší je postup.Zvolená síla závisí také na typu pokožky.
 • Pohodlí. Čistič obličeje je během relace držen v úhlu.Během této doby se ruka unaví, takže by zařízení mělo pohodlně ležet v dlani.
 • Přítomnost režimů. Standardní režimy čištění jsou nepřetržité a pulzní.Průběžně plní funkci peelingu, pulzní masáže.
 • Počet funkcí. Volba závisí na očekávaném výsledku postupu.
 • Výrobce. Přítomnost osvědčení a záruka svědčí o kvalitě produktu.
 • Cena. Je lepší nesnižovat kvalitu a zvolit model průměrných nákladů.
 • Kvalita materiálu a konstrukce. Špatně kvalitní zařízení může mít vliv na zdraví.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Top 10 zařízení pro čištění obličeje ultrazvukem

LW 006

Pro ultrazvukové čištění obličeje pomocí takového zařízenívyžaduje zvláštní výcvik.Doma byste si měli pouze přečíst pokyny.Zařízení zahrnuje ultrazvukovou jednotku, kovovou desku a síťový adaptér. LW 006 má 4 režimy.Loupání, čištění,zvedání, tónování, fonoforéza a masáž obličeje.

Můžete také upravit intenzitu záření.Vliv proudu na svalová vlákna nastává střídmě a je blízký přirozeným procesům těla.Charakteristiky postupu jsou zobrazeny na displeji s podsvícením.Zařízení je vybaveno časovačem.

Na bocích pouzdra jsou dvě desky, které brání zařízení v činnosti v nepřítomnosti kontaktu s kůží. Výrobce - Čína.Náklady na zařízení jsou 3 000 r.

RIO Sonicleanse

Zařízení hloubkově čistí pokožku hypoalergenním štětcem pomocí intenzivních vibrací 10 000krát za minutu.Výsledkem je kombinace peelingu a mikromasáže.Přípravek připraví pokožku na účinky kosmetiky, zabrání vzniku vyrážek na pokožce, vyhladí pleť a strukturu pokožky.

Vhodné pro každodenní použití s ​​pracími gely.Sonicleanse RIO je odolný proti vlhkosti.V závislosti na typu pokožky si můžete vybrat možnost napájení.Zařízení je napájeno baterií.Sada obsahuje základnu pro nabíjení. Výrobce - Spojené království.Náklady - 4000 s.

AB Peel

Zařízení se používá k profesionálnímu čištění v salonech.Pro správné používání funkcí AB Peel potřebujete speciální školení.Pro domácí použití budete muset pečlivě prostudovat příbalovou informaci.

Prvkem přístroje je biomolekulární zrychlení.

Metabolismus v buňkách se zvyšuje v důsledku zahřívání vnitřních buněkvrstvy kůže.Stimulace produkce kolagenu vede k omlazení pokožky.Kůže se stává hladkou a pružnou.Přístroj také čistí hluboké vrstvy kůže, reguluje mazové žlázy.Výrobce - Argentina.Náklady - 7000 s.

FOREO LUNA go

Přenosný čisticí kartáček na obličej vám pomůže uklidit pokožku bez ohledu na čas a místo použití.Zařízení nepřesahuje velikost bavlněné podložky, je vhodné s sebou nosit.Technologie transdermální ultrazvukové pulzace T-Sonic a silikonové štětiny kartáče umožňují odstranění nečistot jakékoli hloubky.

FOREO LUNA go také snižuje vrásky a pokožka ztuhne.Na zařízení je tlačítko pro přepínání režimů: čištění, pohotovostní režim, Anti-Aging.Po dokončení čištění zóny se zvlnění zastaví.Procedura trvá 2 minuty.Vhodné pro každodenní použití.

Zařízení je k dispozici ve 4 verzích v závislosti na vlastnostech typu pleti.Nabíjí se ze sítě pomocí vodotěsného konektoru. Výrobce - Švédsko.Náklady - 7000 s.

Gess YOU GESS-689

Zařízení má stylový design a snadné použití.Přístroj má 2 funkce: ultrazvukové čištění a fonoforézu.V důsledku použití vyrážka zmizí, horní vrstva kůže se obnoví, obličej se vyhladí a tonizuje.Zařízení běží na baterii, nabíjení pomocí kabelu USB. Výrobce - Německo.Náklady - 4000 s.

Gezatone BIO SONIC 800

Výhodou zařízení je multitasking.

BIO SONIC 800 má 8 funkcí:

 • čištění pomocí jedné ze dvou silikonových trysek;
 • ultrazvukový peeling;
 • disinkrustace - odstranění komedonů pomocí speciálního řešení;
 • mikromasáž;
 • fonoforéza;
 • zvedání;
 • Čistící iontoforéza pro léčiva se záporným nábojem;
 • Nutriční iontoforéza pro léčiva s kladným nábojem.

Přístroj lze denně používat k čištění obličeje od nečistot a make-upu ak provádění komplexní péče o pokožku.Mezi účinky patří obnovení vodní rovnováhy kůže, zúžení pórů a korekce věkových skvrn.USB kabel součástí. Výrobce - Francie.Náklady - 6000 s.

Gezatone bio sonic U7

Levná verze modelu Gezatone BIO SONIC 800. Model U7 umožňuje stejné postupy.Rozdíl je v tom, že chybí zaměnitelné trysky.Ultrazvuk a galvanoterapie pomáhají obnovovat buňky, zlepšují krevní oběh, atraumaticky vyhlazují vrásky, odstraňují otoky a peelingy.

Napájeno baterií, nabíjeno pomocí AC adaptéru.Na krytu je indikátor napájení. Výrobce - Francie.Náklady - 3500 s.

Gezatone MezoLight M8800

Charakteristikou zařízení jsou funkce zaměřené na zvýšení účinku kosmetiky a omlazení pleti.Mezoporace a elektroporace přispívají k absorpci aktivních složek kosmetiky.Miostimulace a vysokofrekvenční biocurrenty posilují svaly obličeje, vyhlazují a napínají pokožku.

Přirozenou regeneraci zvyšuje světelná terapie - vystavení květům. K dispozici jsou také 4 typy intenzity.Zařízení je napájeno sítí.Výrobce - Francie. Náklady - 5 000 r.

Gezatone Beauty Iris

​​

Zařízení je určeno k odstranění vrásek.Efektu je dosaženo readolýzou - bezbolestným vyplněním vrásek zevnitř.Microcurrents Lotti stimuluje produkci kolagenu. Mikroproudá terapie a galvanické proudy zvyšují účinek readolýzy, obnovují pružnost kůže a mládí.Sada obsahuje 3 trysky a síťový adaptér.Výrobce - Francie. Náklady - 5 000 r.

Zařízení s ultrazvukovou pračkou Aliexpress ELERA

Jednoduché a kompaktní zařízení plní 2 funkce: loupání a ionoforézu.Přepínání mezi funkcemi se provádí jedním tlačítkem.Vysokofrekvenční vibrace pronikají kůží do 5 mm a účinně odstraňují nečistoty.

ELERA je doma levný ultrazvukový čistič obličeje.Můžete si ji objednat na aliexpressu

Iontoforetickou funkci lze použít každý den při nanášení masek.Výrobce - Čína. Náklady - 1500 s.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli

Příprava na postup

Před čištěním ultrazvukem si pozorně přečtěte pokyny a ujistěte se, že neexistují kontraindikace..Pak je třeba zařízení připravit akosmetické výrobky, odstranit kovové předměty, šperky z těla.Je lepší provádět úklid večer.

Kůže je předem očištěna krémem. V závislosti na vlastnostech zařízení se na obličej nanáší speciální gel pro ultrazvukové čištění, prostředek pro mytí nebo zvlhčení vodou.K dosažení výsledku je pokožka během procedury zvlhčena.

Postup čištění obličeje doma

Správně provedené čištění obličeje doma nezpůsobí vedlejší účinky a není pro kůži traumatické.

Princip použití ultrazvukového zařízení je podobný a sestává z následujících kroků:

 1. Očistěte pokožku od nečistot na povrchu.Je vhodné použít protizánětlivé látky.
 2. Použijte speciální nástroj pro čištění ultrazvukem - vodič ultrazvukových vln.Gel se aplikuje postupně na ošetřované oblasti, jinak vyschne.
 3. Ošetření obličeje zařízením.Zařízení s kovovou čepelí jsou držena v úhlu 45 °, což dává každé zóně 5 minut.Pokud neexistují žádná další doporučení, je zařízení vedeno podél masážních linií.
 4. Po ukončení kosmetických procedur naneste krém nebo masku s výživnými vlastnostmi.

Stanovení účinku

K udržení zdravé a mladé pokožky se pravidelně provádějí čisticí postupy.Počet relací k dosažení viditelného dlouhodobého výsledku je 10. Frekvence čištění je předepsána kosmetologem po prostudování rysů pokožky.pacient.Pro zlepšení účinku po vyčištění a vyživování pokožky zevnitř můžete použít funkci fonoforézy.

Kontraindikace

Protože se při čištění používají ultrazvukové vlny, poraďte se s lékařem.

Mezi běžné kontraindikace patří:

 • období těhotenství;
 • rakovina;
 • problémy kardiovaskulárního a nervového systému;
 • operace obličeje;
 • přítomnost kovových prvků;
 • zánětlivé procesy;
 • kožní léze: popáleniny, odřeniny, hnisavé procesy;
 • zubní výplně.

Ultrazvukové čističe obličeje jsou náhradou drahých salonních procedur.Díky nim má každá žena příležitost vytvořit podmínky pro profesionální domácí péči.Stačí vybrat zařízení s optimální sadou funkcí a určit frekvenci použití.

Video: čištění ultrazvukem

Jak se provádí čištění ultrazvukem na tváři:

Jak efektivní je čištění ultrazvukem na tváři: