Tónované šampony na vlasy Estelle, Matrix, Tonic, Loreal, Concept.Barevná paleta, fotografie před a po

Tónované šampony na vlasy prokazují díky fotografiím dívek před a po zákroku, že jsou schopny bezpečně změnit odstín.Takové šampony neovlivňují vlasové folikuly a nepoškozují jejich zdraví.

Výhody a nevýhody tónovaných šamponů

Ženy ocenily výhody tónovaných šamponů.

Díky svým přezkumům a doporučením odborníků sestavili seznam výhod:

 • Složení neobsahuje amoniak, což znamená, že nezkazí kvalitu vlasů;
 • Bezpečné i při pravidelném používání;
 • Povoleno používat pro jakýkoli typ vlasů;
 • Snadné použití;
 • Barvy na šedé vlasy;
 • Má širokou škálu odstínů;
 • Některé šampony obsahují látky užitečné ve vlasech, olejích a vitaminech.

Pokud hovoříme o nedostatcích kosmetických prostředků, můžeme několik odlišit.Za prvé, použití tónovaného šamponu vyžaduje dovednost, zejména při použití na světlých vlasech.Při nesprávném použití barva klesá nerovnoměrně.

Druhá minus je barevná nestabilita.Tón přetrvává až do 1–2 šamponů, a proto bude při používání výrobku nutné časté mytí.

Jak používat a opláchnout - pokyny

Trubka s tónovaným šamponem má návod, který je třeba dodržovat.To vám umožní získat krásnou barvu a nezkazit vlasy.Nemůžete malovat po perm, protože existuje riziko získání úplně jiného tónu.

Před nanesením přípravku na hlavu je nutný alergický test: na loket se aplikuje malé množství šamponu.Pokud se po 15 minutách neobjeví žádná reakce, lze produkt bezpečně použít.

Obecné pokyny pro použití tónovaného šamponu:

 1. Na ruce jsou kladeny gumové rukavice, protože šampon může barvit pokožku rukou;
 2. Mokré vlasy tekte tekoucí vodou a jemně ho poplášte ručníkem;
 3. Odstín se vlije do dlaně a jemně, aplikuje se masážními pohyby po celé délce vlasů, aby se vytvořila bohatá a svěží pěna;
 4. Zbývá časléčení na kadeře závisí na požadovaném výsledku, ale nemělo by přesáhnout 40 minut.Optimální doba je vždy uvedena výrobcem na obalu;
 5. Poté jsou vlasy důkladně omyté, aby je změkčily maskou nebo balzámem.

Tónovací šampon na vlasy před použitím nutně vyžaduje prostudování pokynů, které mohou zahrnovat fotografie před a po zákroku. Někteří výrobci doporučují produkt používat na suchých kadeřích, což je nutné před použitím zvážit.

Jak zvolit správnou barvu

Správná volba tonika vám umožní dosáhnout požadovaného účinku.

Tónovací šampon je vybrán v závislosti na počáteční barvě vlasů.

U tmavých vlasů

Dívky s tmavými kadeřemi nebudou moci radikálně změnit svůj vzhled.Hue shampoo může vlasům dodávat pouze světlý stín a lesk.Chcete-li vidět změny, musíte produkt na vlasy udržet po maximální dobu.

Před a po fotografiích můžete vidět účinek použití tónovaného šamponu ke změně barvy vlasů na červené krásy, což jim umožňuje myslet před experimentováním s odstíny. Měděné a načervenalé tóny jim vyhovují.

V případě světlých vlasů

Blondýnky používající tonikum mohou prstýnky vylepšit a zefektivnit.Nejoblíbenějším odstínem je platina.Odstraňuje žloutnutí, dodává vlasům lesk a hedvábí.

Dívky, které odbarvují vlasy, neDoporučujeme tónované šampony.

Pokud však existuje přání získat jasnou barvu, je lepší zvolit nástroj, který se po prvních dvou postupech mytí vlasů vymývá.

U šedých vlasů

Majitelé šedých vlasů si musí zvolit odstíny, které mohou rovnoměrně zabarvovat.

Sedina má schopnost získat po zabarvení velmi jasnou barvu, takže při použití tónovaných šamponů nebude jednotný odstín fungovat.

V případě šedých kadeřů se doporučuje zvolit typ toneru, který je speciálně vyroben pro šedé vlasy.Tento nástroj ovlivňuje vlasy zevnitř a umožňuje dosáhnout krásného stínu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Recenze nejlepších značek

Hue vlasové šampony, fotografie před a po nich předložené výrobci, se liší nejen cenou, ale také cenoukvalita.

Před zakoupením produktu se doporučuje přečíst si recenze a pokyny.Díky tomu nebude možné vlasy zkazit a dosáhnout požadované barvy.

„Joanna Multi Effect Color“

Tónovaná „Joanna Multi Effect Color“ se vyrábí v Polsku.Používá se doma pro zvýraznění stínu přírodních nebo barevných vlasů.

Jeden sáček o hmotnosti 35 g stačí pro jednu aplikaci pro dlouhé kadeře nebo dvě pro krátké. Méně baleníje to, že po otevření není vhodné skladovat.

Paleta odstínů:

 • Písek, perla a přírodní blond;
 • červené maliny a červený rybíz;
 • Cherry Red;
 • Hluboký vínový;
 • Šťavnatý lilek;
 • Lískové ořechy;
 • Kaštan.

Tónovací šampon pro vlasy vám umožňuje vidět změny na fotografii před a poté, než se kadeře staly pružnějšími a lesklejšími. Po zabarvení není nutné čekat na nasycení barvy, tónovací vlastnosti jsou spíše slabé.

Parli Cosmetics

Parli Cosmetics Tónový balzám je vhodný pro blondýnky.Odstraňuje nažloutlost a dodává vlasům ušlechtilý chladný odstín, uvolňuje se tonikum 500 ml, což znamená, že to bude stačit pro velké množství aplikací. Stojí za zmínku nízká cena produktu - 205 rublů za láhev.

Šampon má tmavě fialový odstín, ale po opláchnutí nezanechává na vlasech takovou barvu.Konzistence produktu je tekutá, na kadeře vytváří svěží pěnu.

Výhody používání Parli Cosmetics:

 • Poskytuje lesk a hedvábnost vlasů;
 • Usnadňuje česání;
 • Odstraňuje žlutost.

K získání krásného chladného stínu jsou vyžadovány 2–3 šampony.Nevysušuje vlasy a je vhodný pro časté použití.

„Koncept Blond Explosion: anti-yellow effect“

Žloutnutí na vlasy po barvení je problém většiny blondýnek.Zbavit se jíodborníci doporučují použití "Concept Blond Explosion: anti-yellow effect", který je navržen speciálně pro světlé vlasy.

K dispozici je 1 litrový produkt. Cena je poměrně nízká - 500 rublů za litr láhve. Konzistence tonika je poměrně silná, barva je fialová.Vůně balzamu nezpůsobuje nepohodlí.

Použijte šampon ihned po šamponování běžným šamponem. V tomto případě musí být balzám smíchán s kondicionérem nebo maskou na vlasy v poměru 1: 1. Naneste po celé délce vlasů a po 2-3 minutách opláchněte.Je důležité si udržet čas, protože pokud se přeexponujete, vlasy získají šeřík.

Ženy, které použily koncept Blond Explosion: anti-žlutý účinek na jejich vlasy zaznamenávají kumulativní účinek.Pro udržení stínu se produkt používá 1krát týdně.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střih na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.
Indola Color Silver Shampoo

Tónovaný šampon, který dává kadeřům stříbřitý odstín.Výrobce slibuje blondýnkám a majitelům šedivých vlasů stříbrný odstín po použití produktu.

V rámci šamponu se současně používají fialové a modré pigmenty, aby se odstranilo nažloutnutí.Živiny saturují vlasy esenciálními aminokyselinami a dodávají jim zdravou záři.

Výrobek je k dispozici ve dvou formách: 300 ml a 1,5 litru.Láhev je pohodlná, má stylovou achytlavý design.Průměrná cena za 300 ml je 360 ​​rublů.

Podle dívek je šampon Indola vhodný k použití a hospodárný. Vlasy se po aplikaci stanou velmi měkkými a nezačnou se zamotávat.

Na tónování stačí tři minuty.Po omytí je nutné používat masky a balzámy na vlasy.

Jedinou nevýhodou tonika Indola Color Silver Shampoo je, že odstín trvá až do prvního šamponu.

K udržení stříbrné barvy bude často vyžadováno použití produktu.

L'oreal Professionel: Expert Silver (Loreal)

Fotografie před a po použití odstínušampony ukazují, že pro světlé vlasy je tento nástroj nezbytný.

Po aplikaci nažloutnutí zmizí, kadeře jsou poslušnější a brilantnější.

Šampon se uvolňuje ve 250ml lahvičkách. Průměrné náklady na zařízení jsou 850 rublů. Podle výrobce je vhodný pro šedivé a bělené vlasy i pro přírodní blond.

Konzistence šamponu je trochu silná, tmavá šeřík.Na vlasech vytváří svěží pěnu, dobře opláchnutou vodou.

Výrobek používejte jako běžný šampon k mytí kadeřů, ale zároveň jej držte na hlavě po dobu nejméně 5 minut.

Po aplikaci se získá chladnější odstín.Aminokyseliny, které tvoří vlasy, vyživují a dodávají mu zdravý lesk.

Irida-M Classic (Irida)​​

Tonizační činidla mají širokou paletu odstínů.Šampon"Irida" neobsahuje škodlivé složky, snadno se používá a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Díky jemnému složení působí tónovací šampon povrchově na povrch, aniž by se narušila jeho struktura.Výhodou „Irida-M Classic“ je doba uchování barev až 10 procedur pro mytí vlasů.

Při pravidelném používání alespoň jednou týdně dochází ke kumulativnímu účinku a stín se na vlasech udržuje po dlouhou dobu.

Nedoporučuje se používat tónovaný šampon po uklidnění nebo zesvětlení.Musíte si dát pauzu 2 týdny.To je nezbytné, aby se po celé délce vlasů získal jednotný stín.

Paleta obsahuje odstíny pro všechny typy vlasů:

 • Luxusní blondýnka;
 • Golden;
 • Amber Collection;
 • Natural Shine;
 • The Chocolate Collection;
 • Fascinující červené.

Každá dívka si bude moci vybrat ten nejlepší odstín pro sebe.Tonika pomáhají měnit vzhled bez poškození vlasů.

„Matrix Total Results Color Obsessed So Silver“

Fotografie před a po nanesení tónovaného šamponu Matrix na barevné vlasy ukazují, že odstraňuje žloutnutí,dává prstencům lesk a jas barev. Výrobek si můžete koupit v obchodě profesionální vlasové kosmetiky.Průměrná cena za láhev je 600 rublů.

Po aplikaci se rozjasní nažloutnutí vlasů.Po aplikaci se doporučuje uchovávat produkt po dobu 3 až 10 minut.Pokud jsou přeexponované, mohou se získat lehké pramenyfialový odstín.

Matrix Total Results Color Obsessed So Silver je v konzistenci podobný běžnému šamponu.Je silný, snadno se nanáší na kadeře a pěny.Dává vašim vlasům světlý, chladný odstín s perleťovým leskem.

Nevýhodou produktu je to, že vysychá vlasy.Po mytí tónovaným šamponem výrobce doporučuje používat zvlhčující masku.

Lisap Milano

Charakteristickým rysem balzámu je, že neobsahuje amoniak.Pigmenty produktu obalují vlasy a dodávají mu bohatý stín a zdravý lesk.Kompozice také obsahuje pečující složky, jako je jojobový olej, výtažek z broskvového jádra a citrusové éterické oleje.

Použití produktu je poměrně jednoduché:

 • Hlava je navlhčena vodou;
 • Naneste šampon po celé délce vlasů a nechte jej působit až 20 minut;
 • Důkladně opláchněte vodou a užijte si výsledek.

Balzamy Lisap Milano mají ve své paletě 10 odstínů, jako například:

 • Zlatá měď;
 • Červená měď;
 • Červený oheň;
 • Violet Red;
 • kaštan intenzivní;
 • Šedý antracit;
 • Černá;
 • Brown Satin;
 • lískových oříšků;
 • Stříbro.

Chcete-li získat požadovanou barvu, můžete kombinovat různé tóny tónu dohromady.Dívky berou na vědomí, že balzám voní dobře.Po použití si vlasy udrží bohatou barvu a lesknou až 5 procedur mytí hlavy.

Constant Delight

Složení šamponu Constant Delight zahrnuje dva typy pigmentů: stříbro a fialová.Díky tomu eliminuje žlutavost zbarvených a přírodních vlasů.

Po aplikaci se kadeře lesknou jemným stříbrným nádechem.Péče o komponenty, jmenovitě extrakt z kamélie, je činí silnějšími a pružnějšími.

Výrobek používejte na čistou a vlhkou hlavu.Naneste malé množství šamponu po celé délce a inkubujte po dobu nejméně 5 minut.Opláchněte tekoucí vodou a kadeře vysušte obvyklým způsobem.

Výrobci uvádějí na obalu, že je povoleno časté používání šamponů. Vhodné pro blondýnky. Vzhledem k ovocným kyselinám ve složení nebudou po aplikaci šamponu vlasy předsušeny.

„Estel“ („Estelle“)

Široká paleta šamponů Estelle umožňuje každé ženě zvolit barvu, kterou má ráda pro obarvení.Složení produktu nepoškodí strukturu vlasů, zatímco kvalitativně mění odstín kadeře.Ultrafialové částice šamponu chrání vaše vlasy v létě.

Náklady na šampon jsou nízké, průměrná cena za láhev je 100 rublů.Díky tomu je cenově dostupný pro každou dívku, ale produkt je vysoce kvalitní.Tonic "Estel" má přírodní složení, které příznivě ovlivňuje zdraví vlasů.

Doba zachování barvy závisí na frekvenci šamponování a kvalitě struktury vlasů. Jas stínu je v průměru udržován až 6 promývacích postupů.Prošampon pro udržení barvy používaný jednou za 2 týdny.

Nevýhodou produktu je to, že změna barvy vlasů bude mírná a krátkodobá.Dívky také poznamenávají, že dlouhé vlasy potřebují velké množství tónovaného šamponu.

Paleta barev Estelle zahrnuje odstíny šedivých vlasů, blond, brunet a zrzavých krás.Při správném použití může dívka snadno změnit svůj obraz na krátkou dobu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

„Rocolor: The Shine of Color“

Charakteristickým rysem šamponů Rocolor je jejich složení, které dodává vlasům lehkost, hebkost.V tomto případě dává nástroj kadeřům jasný odstín.

Tónovací šampony „Rocolor“ mají širokou paletu odstínů. Složení neobsahuje amoniak a škodlivé látky, které ovlivňují strukturu vlasů. Barvení pigmentů jemně obaluje povrch vlasů.

Použití přípravku Rocolor: Radiance of Color nevyžaduje použití masek a balzámů.Šampon nevysušuje vlasy, nýbrž ho činí více učenlivým a hladkým.

Dívky, které používaly tónované výrobky Rocolor, zaznamenaly dostupnou cenu, snadné použití a perzistentní a zářivou barvu.Při správném použití dává vlasům lehký efekt laminace.

„Kapous Professional: Life Color“

Hue"Capus" se vyvinul ve Španělsku.Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, protože obsahují ovocné kyseliny.Hue shampoo zvýrazní přirozený odstín a mírně jej změní.

Nástroj poskytuje světlý tónovací účinek, protože je primárně zaměřen na čištění a hojení vlasů.Výrobce doporučuje používat balzám stejné značky pro světlejší odstín.

Kapous Professional: Life Color je považován za měkký a vhodný pro suché vlasy.Po aplikaci získají kadeře zdravý lesk. Výrobek se používá jako běžný šampon, nejprve se nanáší po celé délce a po 5 minutách omývá.

Paleta Capus je poměrně široká, takže si každá dívka může vybrat odstín odpovídající barvě jejích vlasů.

Schwarzkopf Proffesional: Bonacure Color Save Silver (Schwarzkopf)

Barevný šampon značky Schwarzkopf vyživuje vlasy díkyrostlinné komponenty.Používání výrobku nepoškozuje kadeře, zatímco kvalitativně mění svůj odstín.

Hlavní výhody Schwarzkopf Proffesional: Bonacure Color Save Silver:

 • Lze použít během těhotenství a laktace;
 • Povoleno k použití jednou týdně;
 • Lze použít na všechny odstíny vlasů.
 • Nesmíme zapomenout, že odstíny toneru nejsou tak perzistentní jako barva.Chcete-li zachovat stín vlasů, musíte produkt pravidelně používat.

Paleta odstínů vám umožňuje použít nástroj odstínů na tmavé, světlé, červené a čokoládové vlasy.Aplikace je poměrně jednoduchá, proto nevyžaduje zvláštní dovednosti od žen.

Užitečné tipy

Kadeřníci radí dívkám, aby nepoškozovaly vlasy, aby místo malování používaly šampony.

Užitečné tipy od odborníků pomohou udržet zdraví kadeřů a získat vysoce kvalitní a trvalý odstín:

 • Musíte si vybrat barvu rozumně.Není třeba okamžitě radikálně měnit tón vlasů.Nejprve si vyberte tonikum, které se liší o 1-2 tóny;
 • Nepřehánějte odstín na vlasech.Díky tomu budou kadeře vypadat jako sláma;
 • Doporučuje se aplikovat produkt po celé jeho délce, od horní části hlavy po konce vlasů;
 • Chcete-li barvu zbarvit, při oplachování přidejte trochu octa nebo citronové šťávy;
 • Po postupu barvení šamponem musí být vlasy zjemňující.

Na základě těchto jednoduchých tipů mohou dívky snadno změnit barvu vlasů pomocí tónovaných šamponů a získat živé fotografie před a po zákroku.

Fotografie před a po nanesení tónovaných šamponů na vlasy

Tónované šampony jsou jedinečným vývojem pro ženy, které nechtějí používat barvy a poškozují své zdraví.vlasy. Pomáhají změnit odstín kadeří na krátký.

Videoklipy: tónované šampony na vlasy.Co potřebujete vědět

Tónované šampony na vlasy.Co to je:

Specialista vám řekne vše o tónovaných vlasových šamponech.Video s fotografiemi před a po: