Tmavě hnědé barvy vlasů.Fotografie, odstíny, koho to zajímá, barvy a jak se malovat

Tmavě hnědé barvy vlasů jsou velmi populární, protože to vypadá přirozeně i jasně jak na fotografii, tak v životě.Než se však rozhodnete barvit, měli byste si vybrat vhodný odstín, barvu a také určit, jak se po zákroku správně starat o vlasy.

Vlastnosti barvy

Hlavním rozdílem hnědých vlasů je teplo stínu.To dává obrazu půvab.Dívky s takovým vzhledem se snáze obejdou.Za slunečního světla nebo umělého osvětlení se taková skvrna vytvoří na kadeřekrásné zdůrazňuje.Lesklé vlasy vypadají zdravěji a dobře udržované.

Další výhodou odstínů kaštanu je bezpečné zabarvení. Jiné barvy s podobnými vlastnostmi naznačují zesvětlení.K dosažení tmavého kaštanového odstínu může být zapotřebí pouze pro spalování brunet.V ostatních případech postup minimálně poškodí strukturu vlasů.

Tato barva má však 2 významné nevýhody.První je, že pro ženy se studenou barvou je obtížné vybrat si odstín.Druhá mínus je způsobena tím, že přírodní blondýnky musí pravidelně udržovat výsledek barvení.Koneckonců, mírně rostoucí lehké kořeny vytvoří efekt plešatých míst.

Komu vyhovuje

Tmavě hnědé barvy vlasů, jejichž fotografii lze nalézt v tomto článku, vyhovují velmi mladým dívkám i dospělým ženám.Kromě toho bude stín vypadat dobře v jakékoli délce, s nebo bez rány.Je třeba poznamenat, že barvení může být jednoduché a složité.

Tato barva kombinuje mnoho odstínů, pomocí kterých můžete vytvářet ombre efekt na vlasy nebo provádět zvýraznění.

Je třeba poznamenat, že tato barva je skvělou volbou pro dívky s poškozenými vlasy, které je dlouho barvily blond.Tmavé odstíny kaštanu vizuálně zvlní zdravé kudrlinky, což jim dodá další lesk. Je tedy možné ponechat maximum tak dlouho, jak je to možné, postupně se obnovitzraněné prameny.

Populární odstíny

Pro výběr správného odstínu můžete použít informace v tabulce.

]
Počáteční externí údaje Doporučení
barva očí tón pleti
hnědá nezáleží teplátmavé kaštanové odstíny s červenými a červenými odstíny
modrá

šedá

bledá studené tóny kaštanu
nezáleží tmavá

olivová

nejsvětlejší tóny: karamel, měď, zlatá
) nezáleží bledá čistá tmavá kaštanová barva bez jakéhokoli odstínu
szelená světle pigmentovaná kůže s pihy teplé barvy se zlatým a měděným nádechem

Tmavý kaštan

Tmavě hnědé vlasy, fotografie se stíny, o které se může zajímat mnoho žen, jsou univerzálním hlubokým stínem a budou vyhovovat velmi mladým lidem.Navíc to také udělá prestižní obraz zralé ženy.Barvení pomocí kvalitních produktů pomůže zcela zakrýt šedé vlasy.

Kaštanový kaštan

Zcela studený stín. Vypadá to velmi neobvykle, dává obrázku vysokou cenu.Mnoho odborníků používá popel kaštan jako základ ve složitých typech barvení.Barva je ideální pro kliku, strečink a balayazhu.Hue lze použítvytváří kontrast se zlatými a červenými tóny.

Lehký kaštan

Ideální volba pro ženy, které mají olivovou pokožku.Avšak pro holčičky, které se rádi sluní na slunci, je tato možnost zbarvení také vhodná.Je důležité si uvědomit, že pro zralé dámy se šedivými vlasy je lepší hledat jiný odstín.

Koneckonců, i když s pomocí vysoce kvalitní barvy je možné překrýt šedé vlasy, bude světlý kaštan stále brzy vymyt kvůli porézní struktuře vlasů.

Kaštan zlatý

Tato barva vypadá nejlépe u dívek s pihy. Navíc téměř všechny mladé ženy se hodí zlatý kaštanový odstín.Na vlasy zralých žen může tato možnost barvení vypadat směšně, takže starší dámy by se měly tomuto stínu lépe vyhýbat.

S měděnou nebo červenou žárem

Krásný, bohatý tón, který dává vlasům zvláštní lesk.Skvělé řešení pro dívky s pokožkou náchylnou k pigmentaci.Barvení v tomto odstínu je vhodné jak pro mladé dívky, tak pro zralé ženy.Je třeba poznamenat, že barva kaštanu s měděným nebo červeným leskem dobře překrývá šedé vlasy.V tomto případě bude zbarvení trvalé a odstín nebude odstraněn z vlasů.

Mrazivý kaštan

Kadeřníci to barví v mrazivém kaštanu ztmavnutím svých blond nebo tmavě blond vlasů.Výsledkem je hluboký, chladný odstín, který vypadá přirozeně.Tvářvizuálně se stává světlejším a vzhled vypadá více aristokraticky. Snadno maluje šedé vlasy.

Dark Caramel

Tento stín je naopak teplý.Skvělé pro dívky s hnědou barvou očí.Zároveň však bude tmavý karamel vypadat působivě na vlasech jakékoli ženy, bez ohledu na věk a střih.Barvu lze použít pro komplexní typy barvení.

Čokoládovo-kaštanový

Tento odstín je nejvíce nasycený mezi ostatními. Odborníci ji proto rádi používají v technice shatush a sombre.Čokoládově-kaštanový tón barvy na šedivé vlasy a pevně drží na vlasy.Toto barvení je vhodné pro jakýkoli typ barvy.Je třeba poznamenat, že kadeřavé čokolády a kaštany by neměly být stočeny na kulmu s malým průměrem.

Je lepší dávat přednost světelným vlnám.

Ořech-kaštan

Kadeřníci používají tuto barvu pro 2 postupy - pro nezávislé monofonní zbarvení a jako přízvuk technikou sombra.Vhodné pro ženy, které dávají přednost krátkým srážkám.

Mnoho hnědovlasých dívek používá k získání své přirozené barvy tón ořech-kaštan.Toto řešení vám umožní vypadat elegantně, přestože tipy již rostly.

Kaštanová hnědá

Velmi přírodní a jemný odstín. Vhodné pro dívky s dlouhými rovnými vlasy. Kombinace kaštanu a světle hnědých odstínů umožňujedosáhnout přirozeného přetečení vlasů.Tento efekt bude vypadat stejně dobře na kadeře dívek se světlou i tmavou pokožkou.

Kaštan červený

Velmi bohatý stín, který dává obličeji další záři.Toto řešení není vhodné pro mladé dívky, ale na vlasy zralých žen to vypadá velmi důstojně a ušlechtilě.Červený kaštanový tón se dobře vyrovnává se šedými vlasy.Barvy s tímto pigmentem jsou považovány za trvalé.

Kaštanově červená

Odstín je skvělé řešení pro dívky s výraznou pigmentací na jejich tvářích.Kromě toho bude kaštanově červený tón vypadat dobře na vlasech zralé dámy.Při takovém zbarvení bude vypadat starší žena mladší, ale zároveň velmi důstojná.

Šedý-kaštan

Módní chladný stín. Vlasy barvené v šedohnědé barvě činí vzhled její paní stylovým a zároveň přirozeným. V tomto případě nezáleží na barevném typu dívky, protože tón je univerzální a je vhodný pro naprosto všechny.

Je důležité poznamenat, že u žen, které již mají šedé vlasy, je taková skvrna dobrým řešením.Pigment zůstává pevně na vlasech a barva samotná bude vypadat přirozeně.Před provedením postupu byste se však měli ujistit, že zbarvení nezpůsobí, že by žena byla vizuálně starší než její věk.

Výběr odstínu kaštanu podle typu barvy

Tmavě hnědé barvy vlasů, fotografie lze nalézt vTento materiál lze vybrat pomocí barevného typu:

 • Jaro. Pro tyto dívky budou jantarové a zlaté tóny skvělým řešením.Pokud je kůže velmi světlá, můžete použít třešňovou barvu.
 • Léto. Tmavé chladné odstíny budou vypadat dobře.Může to být šedý nebo popelavý kaštan.
 • Zima. V tomto případě jsou také vhodné studené tóny.Kromě toho můžete použít teplé odstíny s červenou notou.
 • podzim. Je lepší preferovat měděné a lískové odstíny.Navíc je první varianta vhodnější pro krásy s krásnou pokožkou a druhá - pro holčičky.

Jak si vybrat barvu​​

Po výběru odstínu byste měli pro daný postup určit značku barvy nebo balzámu.Trh s těmito výrobky je velmi rozmanitý.Existuje mnoho možností pro různé cenové kategorie, ale je lepší používat osvědčené produkty od populárních značek.Známí výrobci koneckonců velmi oceňují svou pověst, a proto sledují kvalitu vydávaných prostředků.

Garnier

Světově proslulá společnost, která vyrábí výrobky pro ženy i muže.V současné době výrobci věnují velkou pozornost produktové řadě s názvem Color Natural.Je to tato barva, která má komponenty, které byly vytvořeny s ohledem na nejnovější výzkum a vývoj této značky.

Proto je lepší zvolit si tuto linii Garnier. Agent navíc poskytuje pečovatelské funkce s olivovým olejem, kterýčást barvy.Cena jednoho balíčku se pohybuje od 130 do 300 rublů.

Paleta

Produkt populární značky Schwarzkopf.Tato barva je možnost rozpočtu.Současně pigmenty, které tvoří jeho složení, dokonale zvládnou svůj úkol a zůstávají pevně na svých vlasech.Jedinou nevýhodou je vůně.V současné době výrobci vyrábějí dvě řady této barvy.

Fotografie ukazuje barvení vlasů, která pomáhají dosáhnout tmavě hnědé barvy.

První má složení s přírodními složkami a druhé s umělými.Každá z nich má své výhody a nevýhody.Obě nápravná opatření však přetrvávají. Průměrná cena je 120 rublů.

Estel

Tento produkt je profesionální.Barva je odolná, proto je schopna barvit všechny vlasy bez ohledu na jejich strukturu ve správném odstínu.Je důležité si uvědomit, že výrobci značek vyrábějí šampony, balzámy a tonika.Při jejich používání byste měli udržovat jas barvy.Kromě toho můžete pomocí těchto produktů barvit vlasy 1-2 tóny.

L'Oreal

Známá značka vyrábí barvy s velkou paletou kaštanových odstínů. Mnoho z nich má doplňkovou pečovatelskou funkci. Jedná se například o řadu produktů s mikroolejemi.Kromě toho se vyrábí celá řada produktů bez amoniaku.Cena jednoho balení barvy se pohybuje od 300 do 450 rublů.

WELLA

Existuje několik řádků barevtéto značky.Mezi nimi je řada profesionálních nástrojů.Výrobce se také staral o vývoj speciálních balzámů pro udržení stínu.Průměrná cena jednoho balení je 750 rublů.

Londa

Barva obsahuje hodně amoniaku, ale právě toto složení umožňuje zralým ženám zbavit se šedivých vlasů.Nafarbuje to nejen přes něj, ale také pevně spočívá na jeho vlasech. Barva je navíc rozpočtovou položkou. Jeho cena je přibližně 120 rublů.

Jak barvit

Tmavě hnědé barvy vlasů lze získat doma bez návštěvy kosmetického salonu.Pokud však postup nezahrnuje jednobarevné skvrny, ale použití různých komplexních technik, je lepší použít pomoc profesionála.

Je důležité poznamenat, že barvení by mělo začít postupně.Nakonec, pokud je rozdíl mezi požadovanou a skutečnou barvou vlasů více než 3 tóny, může být výsledek nepředvídatelný.Tento úkol zvládne pouze odborník.Takový postup, i když se provádí ve zdech kosmetického salonu, však bude mít stále vliv na zdraví kadeří.

Doma by se barvení mělo provádět podle následujícího algoritmu:

 1. opatrně rozčesávají vlasy ze všech stran;
 2. nanášejí barvy na kořeny kadeří a poté na celou délku;
 3. směs po uplynutí určité doby, která je uvedena v pokynech, omývá;
 4. nanese na vlasy zvlhčující masku.

Po provedení následujícího postupuudělat styling.Během barvení mnozí dělají typické chyby, které je třeba vyloučit.

Tyto nedostatky zahrnují:

 • opomenutí instrukce a test na alergickou reakci;
 • úmyslné nadměrné vystavení kompozice vlasům;
 • barvící kadeře, které již byly ošetřeny henou.

Všechny tyto akce nepovedou k lepšímu účinku, ale pouze způsobí poškození struktury vlasů.

Péče o barvu

Kromě použití tónovacích šamponů a balzámů můžete použít další postupy, které pomohou nejen udržovat barvu, ale také obnovují vlasy po barvení.

Patří sem následující služby poskytované v salonech krásy:

 • Kauterizace- aplikace speciálního složení na kadeře.Procedura může být horká nebo studená.V prvním případě, kauterizace pomůže zbavit se rozštěpených konců a poškozených vlasů.Druhá možnost je ideální pro udržování zdravé kadeře.
 • Eluce. Speciální nástroj pro ošetření vlasů.Má nejen pečující vlastnosti, ale také plní funkci tónování.Všechny složky kompozice jsou přírodní.
 • Laminování. Nástroj, který se během postupu aplikuje na prameny, aby vyživoval kadeře.Po umytí zůstává na každém vlasu tenký film.Chrání před negativními vlivy na životní prostředí a poskytuje dalšísvítit.

Všechny tyto postupy přispívají k trvalému zadržování pigmentů na pramenech.Tmavě hnědé barvy vlasů by měly vypadat dobře nejen na fotografii, ale také v reálném životě.

Chcete-li to provést, musíte dodržovat následující doporučení:

 • Vyvarujte se vystavení ultrafialovým paprskům.Za jasného počasí byste měli jít ven pouze v čelenku.V opačném případě budou konce kadeří slabé a rychle ztratí barvu a kořeny nedostanou dostatek výživy.V horkých dnech můžete prameny navíc ošetřovat speciálními krémy, které chrání před sluncem.
 • Neumývejte si vlasy chlorovanou vodou.Pokud běžná tekoucí voda z vodovodu nenabízí důvěru, měli byste se předem připravit na mytí vlasů.K tomu je nutné tekutinu převařit nebo jen dát jí čas, aby se usadila v nějaké nádobě.V druhém případě by měla být voda odebrána do 6 hodin před zákrokem.
 • Použití vlasových masek.Obzvláště populární jsou ropné varianty.K tomu můžete použít hotovou kosmetiku nebo si sami promíchat oleje.Tyto masky by však neměly být prováděny příliš často, protože jejich pravidelné používání může napomáhat mytí pigmentu z kadeře.

Make-up a šatník

S touto barvou vlasů je lepší dávat přednost klasickému makeupu. Nadace by měla být v souladu s tónem pleti a červenat se a bronzer by měl vypadat přirozeně.PoužítZvýrazňovač je vyžadován v minimálním množství.Odstíny by měly být vybrány z hnědé a broskvové barvy.Barva rtěnky nebo lesku na rty v tomto případě nezáleží.

Je velmi důležité věnovat zvláštní pozornost obočím.Jejich tón by měl být o něco světlejší než vlasy.K tomu můžete použít jakýkoli nástroj, například tužku nebo stín.Po zabarvení upravte výsledek speciálním gelem na obočí.

Tmavý kaštan nevyžaduje od své paní kardinální změnu šatníku.Některé odstíny na obrázku však budou vypadat nejvíce harmonicky.To by mělo zahrnovat modré, růžové a červené tóny.Definujte takovou vlastnost, jako je chlad nebo teplo barvy, by mělo být založeno na barevném typu dívky.

Klasické černé a bílé oblečení není v tomto případě nejlepší volbou. Pokud však existuje určitý kód oblékání, můžete najít cestu ven z této situace.Například nechte černé na dně a oblékněte si halenku nebo košili do béžového nebo krémového stínu na horní části těla.

Tmavě hnědé barvy vlasů, které lze vidět na fotografii v tomto článku, mají mnoho variací.Proto bude každá žena schopna najít vhodnou možnost pro barvení.Tento postup pomůže obnovit obraz nejen mladé dívky, ale také zralejší dámy, pro kterou je důležité zbavit se šedivých vlasů.

Video o tmavě hnědé barvě vlasů, pravidlech pro výběr odstínů a metod barvení

Jak získat tmavě hnědou barvu:

Vlastnosti zbarvení vlasů doma: