Tkaní copánky pro dlouhé vlasy - krásné, světlé a neobvyklé možnosti pro tkaní kadeří pro dívky a dívky

Krásné dlouhé vlasy jsou chloubou každé dívky.Sada standardních stylů pro dlouhé vlasy je velmi omezená a velmi dlouhé vlasy se nepohodlně nosí.K záchraně přicházejí copánky.Tkaní různých copánků není těžké se naučit.

Klady a zápory účesů s copánky

Hlavní výhodou účesů s copánky je rozmanitost.V závislosti na tkaní a výzdobě bude pletená páska vhodná v obchodním stylu a pro elegantní sváteční styl.Správně vybrané copánky jsou vhodné pro všechny typy vlasů, dokonce i tenké.Účes s copánky dodá vzhledu rozmanitost a dobře upravený.

Trichologové však varují, že když jsou vlasy oslabené a náchylné k vypadávání vlasů, nedoporučuje se často nosit těsné copánky.

Některé copánky je poměrně obtížné provést, takže musíte předem spočítat, zda bude dostatek času na plánovaný účes.

Jak si vybrat účes s copánky do tvaru obličeje?

Tvar obličeje je rozdělen do následujících hlavních typů: kulatý, oválný, trojúhelníkový, čtvercový, obdélníkový.Správně vybraný účes s copánky vám umožní skrýt nedostatky a zdůraznit vítězné aspekty vzhledu.

Například baculatým dívkám se doporučuje nosit kýl s vlasem na koruně.Majitelé hranaté tváře půjdou do pleteného postranního copu.Téměř každá možnost je vhodná pro oválný obličej.

Tkaní provazů

Chcete-li, aby prýmek snadno splýval a vypadal krásně, musíte nejprve vlasy nejprve dobře rozčesat, v případě potřeby použít styling.U některých typů tkaní potřebujete hřeben s tenkým ostrým koncem k oddělení pramenů pro upevnění - neviditelné, silikonové gumové pásky, sponky do vlasů.

Ruská prýmka

Ruská prýmka je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější formou tkaní dlouhých vlasů.Tento cop byl vždy symbolem dívčí krásy a ženské síly.

K provedení copu musí být vlasy rozděleny na tři stejné části.Dalšíboční prameny jsou zase hozeny přes střed.Prýmek může být utkán pevně napínáním ze zadní části hlavy, krásný účes pro mládež se získá, pokud si vlasy rozčesáte na stranu a volně opletete.

Klásek nebo francouzský cop

Klásek se často nazývá francouzský cop.Prámek lze provést samostatně.Vlasy musí být vyčesány dozadu, na spodní straně čela, aby přidělily zámek střední velikosti. Vlákno je rozděleno na tři stejné části.

Vlákna jsou propletena jako normální cop, ale současně jsou do boční prameny přidávány prameny ze zbývajících nevyužitých postranních vlasů.Tkaní pokračuje, dokud nejsou všechny volné prameny v copu.Zbývající volné vlasy jsou splétány do pravidelného copu.

Řecký cop

Tento účes kombinuje techniku ​​klásky na dlouhých vlasech a běžného copu.

Nejprve musí být vlasy odděleny přímým nebo bočním oddělováním.Jedna část vlasů musí být nasekána, malý pramen by měl být oddělen od zbývajících vlasů a rozdělen na tři laloky.

Chcete-li zahájit tkaní, musíte tkát několik copánků obyčejného třípramenného copu, poté přidejte prameny volných vlasů a potom je opět pleten obyčejný cop.

Když šňůra obešla hlavu, měl by být ze zbývajících vlasů opleten běžný cop. Kruhový řecký cop se splétá ve tvaru koruny od chrámu k chrámu.

Hlavní rozdíl mezi řeckým copánkem a francouzským je ten, že při tkaní klásky se ke každému copu přidávají prameny a v řeckém copu několik copánkůNemusíte to dělat pokaždé.Aby vazba vypadala nádherně, neměla by být splétána pevná.

Reverzní francouzské tkaní

Reverzní francouzské tkaní vypadá velmi působivě.Tkaní začíná jako standardní klásek: musíte vlasy rozčesávat dozadu a rozdělit pramen vybraný na spodní části čela na tři části.

Tkaní se liší od obvyklého v tom, že při tkaní klásky jsou prameny pokaždé hozeny na sebe a při tkaní zadního copu jsou prameny drženy pod středem.Zbytek techniky je stejný: s každým novým copem se k postranním pramenům přidávají další zámky volných vlasů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Fishtail

Někdy se toto tkaní nazývá „klásek“.Kudrnaté vlasy nejsou vhodné pro copánky.

Vlasy musí být rozděleny na polovinu, poté z vnějšku jedné z polovin, například vlevo, tenký pramen se oddělí, hodí přes tuto polovinu do středu a kombinuje s pravou polovinou..

Tentýž tenký pramen je nyní oddělen od vnější strany pravé poloviny, vhozen do středu a kombinován s levou polovinou.Stejně tak tkaní pokračuje, dokud cop není připraven.Výsledek je fixován gumovými pásy. Aby cop vypadal čistý, musí být tenké prameny stejné tloušťky odděleny.

Vodopád

Vodopád Scythe, onakaskádový cop je kombinací tkaní a uvolněných dlouhých vlasů.Tkaní vždy začíná v chrámu z jakékoli vhodné strany. Oddělte tři malé prameny a začněte tkát standardní klásku.

Po prvním křížení pramenů musí být spodní pramen uvolněn a ponechán volně viset.Chcete-li pokračovat v tkaní na třech pramenech, musíte oddělit horní část pramene, udělat další cop a nechat spodní pramen znovu.

Vodopád kosy může být tkán v přímé linii kolem hlavy, spuštěn k zadní části hlavy a tkaní může také začít na obou stranách a spojovat obě části vzadu.Není nutné splétat všechny vlasy do vodopádu.

Vodopád lze kdykoli pokračovat jako obyčejná kosa.Po tkaní vodopádu musíte copu opravit neviditelností, aby se tkaní nerozpadlo.Pokud zvlníte zbývající vlasy, krásný účes se stane slavnostním.

Prýmek ze 4 pramenů na dlouhých vlasech

Prýmek ze 4 pramenů vypadá neobvykle a hodí se do jakéhokoli stylu.Vlasy by měly být rozděleny do 4 stejných částí. Prvek úplně vpravo se hodí na druhý pramen vpravo, jako by byl tkán obyčejný ruský cop.

Pak se však pracovní vlákno drží pod dalším vláknem a stává se druhým zleva.Poté se nalije nejvíce vlevo na druhý pramen vlevo a drží se pod dalším pramenem.Tkaní pokračuje stejným způsobem.

Scythe twist

Tento původní cop si nevyžaduje žádné tkaní.Ve skutečnosti se jedná o obrácený účes ocasuněkolikrát.Pro účesy budete potřebovat malé silikonové gumové pásky.Vlasy jsou vyčesány na stranu a vyzvednuty silikonovou pryží.Vlasy nad elastickou částí jsou rozděleny na polovinu.

Ocas se protáhne výsledným otvorem a prodlouží.Ukázalo se to první zvrat.Potom se vlasy opět zvednou elastickým páskem o něco níže, ocas se znovu provlečí otvorem, získá se druhé zkroucení.Tkaní pokračuje, zatímco popadáte vlasy.Kroucení výše musí být trochu zataženo, aby cop vypadal objemný.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Prýmek z bičíků

Prýmek z bičíků je dobrý účes. Vlasy se shromažďují ve vysokém ohonu a dělí se na dvě stejné části.Každá část musí být zkroucena do svazku, například proti směru hodinových ručiček.Výsledné postroje jsou vzájemně propleteny, výsledek je fixován elastickou nebo vlásenkou.

Rovněž prýmek z bičíků může být pleten pomocí techniky spikelet.V tomto případě musí být původní pramen rozdělen do dvou částí, z nichž každá je zkroucena do svazku.Při tkaní musí být přidané prameny zkombinovány se stávajícími svazky a zkrouceny do hlavních svazků.Volné vlasy jsou stylizované podle potřeby.

Had

Tento účes se také nazývá klikatý cop.Tkaní copánky musí začínat ze strany.V chrámu se oddělí pramen, který se dělí na tři laloky.Provede se standardní francouzské tkaní, avšak s některými vlastnostmi:

  1. Prýmek nejde dolů k zadní části hlavy, ale k jinému chrámu;
  2. Boční zámky se sbírají pouze shora;
  3. Dolní prameny zůstávají volné.Budou potřebovat další.

Přivezení copu do jiného chrámu by mělo být provedeno tkaní a pokračovat v opačném směru.Boční zámky se opět přidávají pouze shora.Tkaní by mělo pokračovat, dokud nedojdou volné prameny.Zbývající vlasy jsou splétány do copu.

Had vyrobený technikou francouzského tkaní na opačné straně vypadá velmi krásně.Květiny a krásné doplňky promění hada v slavnostní styl.

Ponytail s copem pro dlouhé vlasy

Kombinace ocasu a copu dává prostor pro fantazii.Můžete splétat jednu nebo několik klásky doprostřed zátylku a pak sbírat vlasy do vysokého ocasu.Naopak, můžete sbírat vlasy do copu a copu z některého z popsaných copánků nebo dokonce několika.

Malvinka

Jednoduchý účes poskytuje neuvěřitelné příležitosti pro představivost.Přední a boční prameny jsou rozčesané a upevněny silikonovou pryží nebo neviditelné.

Zároveň je lze stočit do bičíků nebo splétat jednoduchými copánky jejich vzájemným spojením.Kromě toho může být již spletený pramen spleten některým z výše uvedených způsobů.

Shell

Hotový účes se opravdu podobá mušli.Existují dvě hlavní možnosti pro tkaní copánků.V prvním případě je francouzský cop pleten diagonálně dolů z chrámu, zatímco boční prameny jsou sbírányprávě nahoře.Po dokončení úhlopříčky musíte pokračovat v tkaní obvyklého copu a upevnit jej elastickou páskou.

Potom těsně pod prvním copem musíte diagonálně dolů splétat další ve stejném směru z chrámu.Extra prameny jsou tkané pouze shora.Volné vlasy by proto neměly zůstat.

Spodní lem se stočí do svazku, horní se stočí kolem něj.Parta je fixována sponkami do vlasů.Druhou verzí skořápky je splétat jeden francouzský cop šikmo od chrámu dolů k zadní části hlavy a poté podél spodní části zadní části hlavy, aby se vytvořil měkký oblouk.

Boční zámky se sbírají pouze z jedné strany, volné vlasy by neměly zůstat.Dále je třeba si svléknout vlasy do copu a zabalit je do kruhu, abyste získali skořápku. Účes vypadá velmi krásně, je-li cop vyroben pomocí techniky obráceného tkaní nebo jako cop s copem.

Koruna

Aby koruna fungovala, musí se tkát dlouhé vlasy.Krásný styl se získá pouze v případě, že cop lze omotat kolem hlavy.Prýmek je vyroben technikou kaskády od základny krku v kruhu.Vlasy jsou rozděleny na dvě stejné části.

Jedna část je stanovena pracovníkem, tkaní začíná tím.Na spodku krku je pramen oddělen a rozdělen na tři části.Klásek je lemován podél vlasové linie směrem k čelu.Počínaje středem čela musíte pokračovat v tkaní až k zadní části hlavy, pomocí druhé části vlasů.

Pokud jsou vlasy dostatečně dlouhé, můžeme pokračovat v tkaní copu dále a takézabalte ji kolem hlavy na hlavní. Pokud prýmek skončil na zadní straně hlavy, musí být upevněn elastickým páskem a neviditelný.

Bubble Spit

Pro bublinu budou nutné dvě stuhy.Vlasy by měly být svázány do copu a rozděleny na dvě části.stuhy jsou svázány tak, že jeden je mezi polovinami ocasu a druhý vlevo od vlasů.Tato páska bude fungovat a oplete vybrané prameny a centrální pásku.

Tkaní bublinového copu na dlouhé a krásné vlasy

Tkaní se provádí takto: pracovní páska je držena pod dvěma prameny vlasů a nad centrální stuhou.Pak je páska držena nad prameny a pod středovou páskou.Další tkaní pokračuje podle stejného vzoru.

Střední stuha a zámky pozice se nemění.Každých 4-5 náplastí je třeba chmýří postranní prameny, což dává objem copu.Takové tkaní vyžaduje dovednost.

Prýmek z 5 provazů

Vlasy by měly být rozděleny do pěti stejných podílů.Tkaní začíná zleva doprava.Provazec nejvíce vlevo je hozen přes další, pak je na něj hozen prostřední provaz.

Ve skutečnosti byl vyroben jeden cop ze třípramenného copu.Poté se přesune ten pravý pramen na další, prostřední se na něj hodí.Tkaní pokračuje stejným způsobem.

Hranatý cop

Vlasy musí být rozděleny na tři stejné části.Levý pramen je dále rozdělen na polovinu. Prostřední pramen je držen mezi polovinami levého pramene, poté polovinamije třeba kombinovat, levý pramen se stává prostředním.Poté je pravý pramen rozdělen na polovinu, prostřední pramen je držen mezi polovinami pravého.Tkaní pokračuje stejným způsobem.

Kombinace trsů a copů ve účesu

Svazky a copánky jsou ve účesu dokonale kombinovány.Buchta je obzvláště dobře kombinována s francouzským pletením, když zbývající vlasy jsou pleteny do copu a jsou odříznuty nebo okamžitě zapečeny do housky.

Svazek předkadeřených kadeří zdobených krásnými vlásenky, květinami a stuhami je nádherný večerní účes.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.
Večerní účesy s tkáním

Rozeta

Rozeta může být vyrobena z celé hmoty vlasů nebo malý pramen lze oddělit,vytvořit samostatnou dekoraci.Chcete-li dokončit rozetu, musíte oddělit potřebný pramen a rozdělit ho na tři části, splétat obvyklý třívláknový cop.

Během tkaní musíte na jedné straně copu napnout smyčky, které by se měly ke konci copánky zmenšovat. Potom je cop složen do tvaru květu tak, že podlouhlé smyčky jsou na vnější straně a jsou upevněny ozdobnými sponkami do vlasů.

Srdce

Vlasy by měly být rozděleny na dvě části s rovnou částí.Jedna část je bodnuta, na druhé straně je cop vyroben s francouzským tkáním podél oblouku od horní části hlavy k chrámu a dále dolů k zadní části hlavy.

Lateralzámky jsou snímány pouze shora.Po zafixování prvního copu je totéž symetricky pleteno do druhé poloviny vlasů.Je důležité, aby copánky vypadaly zrcadlově.

Triple Waterfall

Scythe Waterfall je již popsán výše. Chcete-li vytvořit trojitý vodopád, splétejte z chrámu kolem hlavy vodopád. Poté ze stejného chrámu začíná druhý lem vodopádu, zatímco spodní prameny zůstávají volné.

Třetí lem vodopádu začíná znovu od původního chrámu a spodní prameny zůstávají opět volné.Každý z copů je tkaný až do konce.Volné copánky lze krásně pokládat a zdobit ozdobnými sponkami do vlasů.

Jednoduché tkaní dívek

Vícevrstvý koš

Existuje mnoho variací copu nazývaného koš.Chcete-li tkát standardní verzi, musíte vybrat část vlasů ve tvaru kruhu těsně pod korunou vlasů a zatáhnout je do těsného ocasu.

Dále je klásek pleten z volných vlasů, takže vnější prameny jsou zcela zachyceny a vnitřní prameny jsou zachyceny z ocasu.Je důležité si spočítat, že vlasy jsou dost pro klásek kolem hlavy.Zbývající vlasy jsou splétány do pravidelného copu.

Opletení luků

K dokončení tohoto účesu je nutný velký vlásenka.Nejprve musíte utkat obyčejnou klásku v jakémkoli směru.Současně musí být na straně copu ponechán malý pramen.Poté, co je oplet fixován, můžete začít tvořit luky.Chcete-li to provést, musíte v prvním copu projít cvočkem se zaobleným koncemdopředu na stranu, kde je pramen ponechán.

Malý pramen se oddělí, nastříká se lakem a přeloží na polovinu.Výsledná smyčka je navlečena do vlásenky a položena na prst.Potom se vlásenka stáhne zpět spolu se zámkem.Bereme-li v úvahu smyčku fixovanou prstem, získá se luk.Zbývající ocas je položen podél kosy, další pramen jej zakryje.Takže každý cop spikelet je ozdoben.

Criss-cross

Tento krásný účes se skládá ze dvou klásky splétaných k sobě. Vlasy jsou rozděleny na dvě stejné části přímým rozdělením.Každá z částí je dále vodorovně rozdělena.Tkaní začíná od jedné z horních částí obvyklým klátím od chrámu k zadní části hlavy podél dlouhé úhlopříčky.

Poté, co dosáhl středu hlavy, musí být cop upevněna a stejným způsobem spletena klásek na druhé polovině.Pak se vyrobí několik copánků obvyklého copu, který by měl projít první, a tkaní pokračuje směrem dolů již s kláskem pomocí spodní čtvrtiny vlasů.Druhý cop je pleten s kláskem zbývajících vlasů šikmo dolů.

Takto několik základních technik tkaní otevírá ohromné ​​příležitosti k diverzifikaci každodenních účesů a vytváří nezapomenutelný večerní vzhled.

Video: pletení na dlouhých vlasech

Jak splést tak krásný cop na dlouhé vlasy.Hlavní třída videa:

Technika tkaní pletenin.3 krásné a rychlé účesy: