Tetování rtů s opeřením: přírodní barva, 3D, miass, karamel, foto

Po dlouhou dobu pomůže tetování rtů s opeřením zapomenout na rtěnku.Srovnávací fotografie vám umožní vyhodnotit přirozenou barvu pleti po zákroku, jakož i korigované obrysy rtů.

Výhody a nevýhody stínování tetování

Trvalý make-up na rty má řadu pozitivních aspektů a řadu určitých nevýhod.Účinek provedené procedury závisí na zkušenostech mistra, stavu kůže a faktoru věku.

Motivací pro tetování mohou být následující výhody:

 • Není třeba používat rtěnku, lesk, podvodní tužku autrácet proto peníze za tuto kosmetiku.
 • Dlouhodobé zachování daného obrysu a tónu rtů (za příznivých podmínek v průměru 3–4 roky).
 • Úprava menších kožních defektů, korekce tvaru rtů.
 • Nepřítomnost účinků rozmazání rtů, rtěnky „jíst“.A na moři, ve vaně a po banketu vypadá tvář elegantně.
 • Přirozený vzhled se správnou barvou.

Tetování rtů s opeřením - fotografie, přírodní barva pleti - celkový dojem z procedury lze získat nahlédnutím do katalogů kosmetických salonů.

Z celé své přitažlivosti má tetování několik nedostatků:

 • Existuje řada kontraindikací, které je třeba vzít v úvahu, aby nedošlo k poškození zdraví.
 • Korekce rtů může trvat 1 až 3 hodiny a mohou být doprovázeny nepříjemnými pocity.
 • V závislosti na struktuře a stavu kůže se výsledek může lišit od fotografií v katalogu.
 • Péče o rty v prvních 6-7 dnech bude vyžadovat přísné provedení všech doporučení mistra a použití zvláštních mastí.
 • Pokud tuto techniku ​​používá nezkušený řemeslník nebo doma, existuje riziko infekce a zánětu kůže.Je také možné použít neúspěšně aplikovaný obrys, který bude obtížné opravit.

Kdo by měl tetování rtů provádět.Indikace a kontraindikace

Vzhled, stejně jako fotografie tetování se stínováním, přitahuje pozornost díky přirozené barvě rtů a jejichpéče.O takový trvalý make-up obvykle žádají ženy, které by chtěly upravit tvar rtů, vizuálně jim dát opuchy nebo naopak odstranit nadbytečný objem, oživit jejich barvu, skrýt malé jizvy a jizvy, aby byly asymetrie neviditelné.

Se vším zaneprázdněním moderních žen je také důležitá touha vždy vypadat hodná, aniž by trávila příliš mnoho času hledáním krásy - zde je také vhodné tetování.Po rozhodnutí o postupu je nutné konzultovat kontraindikace s mistrem kosmetického salonu.

Trvalé nebo dočasné tetování se zpravidla nedoporučuje v těchto případech:

 • přítomnost dermatitidy nebo zánětu kůže rtů (nelze provést mikropigmentaci)dříve než měsíc po zmizení posledních příznaků dermatitidy);
 • hepatitida;
 • HIV infekce nebo AIDS;
 • 76) špatná nebo zvýšená srážlivost krve (což má minimální vliv na rychlost a kvalitu hojení);
 • oslabená imunita (možné komplikace infekční povahy);
 • epileptické projevy;
 • diabetes mellitus;
 • identifikováno onkologie;
 • přítomnost oparu (zákrok lze provést pouze měsíc po jeho posledním projevu);
 • těhotenství a kojení;
 • nástup menstruačního cyklu (zvýšená citlivost a změny hormonálních hladin jsou během tetování nepříznivé);
 • molů nebo vrozených věkových skvrnv oblastech řízení;
 • nezletilý věk.

Jak si vybrat barvu pro tetování rtů

Aby bylo možné, aby barva rtů vypadala přirozeně v životě i na fotografii, při tetování se stínovánímje velmi důležité vzít v úvahu barevný typ vzhledu., tón pleti, reakce na ultrafialové záření a nasycení nanesené barvy .Odborník nebo sám klient může pomoci určit správnou volbu, pokud zná základy výběru barvy.

Za tímto účelem existují palety s různými tóny a Fitzpatrickova stupnice, která pomáhá klasifikovat kůži podle fototypu , tj. Podle intenzity reakce na sluneční paprsky epidermálních pigmentů (tmavá kůže vnímá opálení lépe), jasný - horší).

Každý mistr tetování rtů nabídne klientovi možnost zvolit si diskrétní pastelové odstíny.To umožní, pokud je to nutné, změnit váš obrázek rtěnkou, vypadat přirozeně a postupem času bude moci tetování tetovat v jiné barvě.

Při výběru barev pro tetování je třeba vzít v úvahu zvláštnosti typů pleti, jakož i přírodní odstíny šedých nebo fialových odstínů, které je třeba neutralizovat pigmentací.

U keltského typu pleti

Nejsvětlejší tón, vzhled kůže vypadá průhledně, velmi jemně s mléčným nádechem.Často má dobře viditelné pihy.Lidé s keltským typem kůže mají obvykle světle modré nebo zelené oči.Vytvářet přirozenost a přirozenostpro lidi s tímto typemDoporučujeme měkké růžové pigmenty se šarlatovou barvou.

U skandinávského typu

se skandinávský a také skandinávský typ árie vyznačuje bledou pokožkou, ale poněkud tmavší než keltský.Pehy na něm jsou méně běžné a nejsou tak znatelné. Oči jsou obvykle zelené, šedé, modré, blond vlasy, světle hnědé.Vtakového vzhledu se nejčastěji používají pigmenty korálových, karamelových a třešňových odstínů.

Tmavý evropský

Tmavý evropský typ, smíšený jiným způsobem, je jedním z nejčastějších.Kůže je tmavší než skandinávský typ, většinou bez pihy, doplněná hnědými, šedými oči, hnědými nebo tmavými blond vlasy. Rty z bronzu, okru a béžové budou obraz úspěšně doplňovat.

Jihoevropský typ

Jihoevropský typ (také nazývaný středomořský) se liší od předchozích typů v odstínu olivové pleti, úplná absence pih, bohatá hnědá barva očítmavé vlasy. Vizážista vám určitě poradí, jak si vyrobit tetování v teplých béžových tónech.

Indonéský typ pleti

Tmavou pleť, někdy dosahuje tmavě hnědého odstínu, brunetky s pálením černých očí - jedná se o zástupce indonéského typu, který se také nazýváBlízký východ.

Lidé ss tímto typem pokožky může odborník navrhnout , aby ozdobil hnědo-šedý odstín rtů zlatavě červenou, tmavě červenou nebo terakotovou.

Africký typ pleti

Nejmenší skupinou na našem kontinentu jsou lidé s africkým typem pleti.Jedná se o velmi tmavé (až černé odstíny) brunety s černýma očima a se specifickými rysy obličeje.Rty lidí tohoto typu často vydávají světle hnědý-šedý nebo hnědo-fialový odstín, proto je klasickou možností červenohnědý nebo oranžový pigment s přídavkem béžové.

Technologie nanášení pigmentu se zastíněním

Před postupem je nutné rozhodnout, co je cílem: oprava obrysu, revitalizace barev, vizuální efekty, módní trendy.

Tetování se stínováním vám umožní zachovat přirozený vzhled a barvu rtů, jak je jasně vidět na fotografii před a po zákroku

Má všechny techniky pro aplikaci pigmentuobecný začátek:předběžné ošetření proti oparu a bezprostředně před zákrokem odmaštění kůže, ošetření antiseptickým, anestetizačním, výběrem potřebných jehel a barvicích prvků.

Tetování na konturách rtů

Tónování kontur je jedním z nejobtížnějších druhů práce, proto je třeba důvěřovat pouze zkušenému řemeslníkovi.

Obrys rtů je nakreslen tmavou barvou, čím blíže k vnitřnímu okraji, tím silnější je nutné smíchat pigment.Obvykle šířkastínování se rovná 7-8 mm.

Používají se dva typy:

 • tetování s částečným stínováním (k opravě tvaru rtů);
 • permanentní stínování (korekce a výměna rtěnky).

Podobná metoda se nedoporučuje pro tenké linie rtů.

Přirozený světelný kajal

Metoda světelného kajalu je zaměřena na nakreslení světelné linie obrysu tak, aby rty vypadaly výraznější, nafouklé. Tato metoda zahrnuje zvětšení obrysu a malování na kůži pod spodní ret.V tomto případě se použije minimální počet odstínů.

Technika akvarelu

Metoda akvarelu tetování může nejen zdůraznit krásu rtů, ale také korigovat jejich tvar.Potřebný obrys je vytvořen v tmavém tónu, zbytek povrchu je zastíněn světlejším.Technika aplikace permanentního make-upu je v tomto případě zaměřena na běžnou změnu barvy rtů, jejich korekci při zachování účinku přirozenosti a přirozenosti.

Pokud je mikropigmentace provedena správně, vypadají rty po aplikaci lesku nebo balzámu.Procedura se provádí vodovou jehlou pomocí stínování barviva, doba trvání sezení je asi hodinu.Ve sterilních podmínkách a se zkušenostmi lze tetování provádět doma.

Ombre tetování na rty

Ombre je považováno za nejmladší, nejdokonalejší a vysoce kvalitní tetování na rty. Tento druh šperkařské práce by mělpředvádět zkušeného mistra, takže tato služba je obvykle poskytována v elitních salonech krásy.

Při způsobu nanášení ombre se používá 5 barevných pigmentů různých tónů, které se používají během 3 fází práce:

 • nakreslující obrys;
 • plnění labiálních záhybů liniemi různých délek;
 • vytvoření 3D efektu v důsledku barev - blíže ke středu tónu je světlejší, čáry jsou kratší.

Složitost procesu spočívá nejen v „plné“, tvrdé ruce odborníka, ale také v tom, že se pigmenty objevují po určité době a zkušenosti a pocit tónu je nezbytný pro správné uspořádání všech odstínů na rtech..

3D efekt

K dosažení 3D efektu se používají 2–3 odstíny barvy stejného tónu.Tato metoda se používá k dosažení větší expresivity rtů zvýrazněním jejich obrysu tmavším pigmentem a celého povrchu pigmentovým zapalovačem.

Od okraje ke středu s velmi malými intervaly se používají téměř filigránové, tenké linie různých odstínů, což vytváří efekt hry stínů a světla. Tuto techniku ​​vyžadují majitelé rtů. K dosažení tohoto cíle se používají různé průměry jehly, tato metoda umožňuje vizuální zvětšení rtů.

Podobný postup se může natáhnout na 3 návštěvy kosmetického salonu vzhledem k tomu, že 3D efekt zahrnuje zavedení většího množství pigmentu.Konečný výsledek se objeví třetí den po zákroku.

Léčení a korekce tetování

Doba hojení trvá 3 až 7 dní.Otok může trvat 2-3 dny.

V počátečních dnech je možné poraněnou oblast navlhčit krví, kterou je třeba pečlivě namočit hadříkem namočeným v 0,01% miramistinu nebo jeho náhradami - vytvářejí se krusty.

Po zhojení povrchu rtů asi po 2-3 týdnech odborníci doporučují korekci. Zahojená kůže odhalí všechny slabiny tetování: nedostatečné zbarvení, bělavé skvrny od pigmentu, který sestoupil s krusty, individuální místní reakce, při které se pigment nekořenil.Průvodce provede „navrácení“ barvy a obrysu.

Cena tohoto postupu je stanovena předem v nákladech na hlavní tetování nebo nepřesahuje 10% jeho nákladů a je hrazena zvlášť.Korekce vám umožní vychutnat si delší aktualizované houby, výrazně prodloužit dobu permanentního make-upu.

Jak se starat o rty po zákroku

Hlavní věcí v péči o kůži rtů po tetování je správné hojení ran a prevence dermatitidy, herpesu a jiných zánětů.

Kůrky vzniklé po zákroku zmizí po přibližně 10 dnech, do této doby by se neměly dotýkat a násilně odtrhávat - to může poškodit uniformitu povlaku s barvícím pigmentem a vyvolat bělavé skvrny a také se stát další příčinou oparu.Bojovatedém doporučené terapeutické masti: Bepanten nebo Panthenol.

Po dobu 4-5 dnů se nedoporučuje navštívit sauny, bazény, pláže, solária a hojně navlhčit rty vodou.

Kromě toho je nutné:

 • , kdykoli je to možné, zabránit vystavení chladu a teplu;
 • nepoužívejte kosmetiku;
 • se snaží omezit péči o kůži po jídle na dezinfekční prostředky na kůži doporučené odborníkem.

Nejprve je velmi důležité chránit vaše rty před ultrafialovým zářením, chránit pokožku pomocí speciálních krémů a zvlhčovačů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Jak dlouho tetování vydrží, přibližné ceny

V katalozích kosmetických salonů si můžete prohlédnout chronologicky pořízené fotografie tetování rtů se stínováním, kde můžete vidět, jak přirozená barva s časemse mění směrem ke klesající saturaci.

V průměru pigment trvá nejméně 7-8 měsíců, maximálně 3-4 roky a závisí na několika faktorech:

 • Věk klienta .Čím je žena starší, tím intenzivnější je její regenerace, proto barva přetrvává v těle déle než mladá dívka.
 • Zkušenost mistra. Správně vybraná technika, barva, její nasycení a hloubka propíchnutí jsou komponenty, které v tomto případě zaručují delší trvanlivost.
 • Stav a typ pleti. Suchá kůže udržuje barvy lépe, porézní, sypké, mastné - pomáhá vyřadit pigment z epitelu.
 • Vliv ultrafialového záření(sluneční světlo) poškozuje získanou barvu, začíná „blednutí“.
 • Loupání v oblasti rtů- může ovlivnit integritu obrysu a samotné barvy.

Kolik zaplatí průměrný spotřebitel za postup ke zlepšení krásy rtů?Cena se skládá z několika složek: potvrzené vzdělání a kvalifikace mistra, zvolená technika tetování, kompenzace za použití drahého vybavení, cena dodávek, náklady na dezinfekci, sterilizaci a samozřejmě stav salonu.

V důsledku toho se sčítají přibližně tyto ceny:

 • Obrys se stínováním (do 1,5 mm) - 3800 rublů.- 8000 rub.
 • Obrys se stínováním (2-3 mm) - 3500 rublů.- 6000 rublů.
 • Obrys rtů - 4300 rub. - 8000 rub.
 • Výplň rtů - 4300 rub. - 8000 rub.

Úspora času, přirozená barva rtů, vždy úspěšné fotografie - jedná se o bonusy tetování se stínováním, kdy cenový faktor někdy mizí do pozadí.

Podle statistik hodnotí silná polovina lidstva především expresivitu rtů nového známého.S vědomím toho jsou ženy připraveny obětovat kvůli kráse.Aby však tyto oběti nepřekročily rozumné limity,při rozhodování o trvalém make-upu je třeba se ptát a poslouchat recenze o vybraném kosmetickém salonu.

Měli byste také získat potvrzení o kvalifikaci řemeslníků, kteří tam pracují, zeptat se, jaké barvy pracují (barvy vyrobené v USA a Německu jsou považovány za lepší, odolnější a hypoalergenní) a jak moderní jsou vybavení a výkonové techniky.

Video, fotografie tetování rtů s opeřením, permanentní líčení v přirozené barvě

Tetování rtů s opeřením: fotografie před a po zákroku:

Trvalé barvy na rty:

Přírodní rty na rty: