Tetování očních víček se stínováním, šípy, meziční řasy, stín, horní a dolní víčka.Fotografie před a po, kolik se drží, důsledky

Po provedení tetování víček s opeřením, jak na fotografii, tak v životě, bude dívka vypadat mnohem působivěji.Hlavní věcí je vybrat si dobrého mistra, řádně se připravit na postup a dodržovat doporučení pro další péči o pokožku očních víček.

Výhody a nevýhody tetování očních víček

) Než se rozhodnete pro tetování, musíte se dozvědět více o jeho výhodách a nevýhodách a vše správně zvážit.

Výhody postupu:

 • správně vyplněné tetování umožňuje vizuální úpravu tvaru očí;
 • řasy vypadají silnější;
 • není třeba utrácet finanční zdroje na různé oční linky;
 • zkrácený čas strávený denním make-upem;
 • příležitostvždy vypadat skvěle.

Kromě toho tetování očních víček nenarušuje přirozený růst řas a nepřispívá k jejich ztrátě.

Existují však také nevýhody:

 • dlouhé období zotavení - nejméně 7-10 dní;
 • potřeba korekce k dosažení ideálního výsledku;
 • Existuje určité riziko nepředvídatelných výsledků.I když je pán zkušený a pracuje na vysoce kvalitních materiálech, pigment se může chovat nepředvídatelně, například se neobjevuje úplně nebo úplně jinak.Závisí to na individuálních vlastnostech pokožky klienta.Je nemožné předvídat takovou situaci předem.

Před přijetím konečného rozhodnutí by všechny argumenty pro a proti měly být dobře zváženy.

Bolí to?

Jelikož se pigment vstřikuje přímo pod kůži tenkou jehlou, mohou se během tetování cítit nepříjemné a dokonce bolestivé pocity.Chcete-li je minimalizovat, použijte lokální anestézii.Anestetizační gely a masti, které master používá, usnadňují přenos celé procedury.

Abychom se plně chránili, předem zjistíte, která konkrétní anestetika specialista používá.To je obzvláště důležité pro lidi náchylné k alergickým reakcím.Pokud během zákroku bolest zesiluje nebo se stane nesnesitelnou, měli byste to okamžitě oznámit pánovi.

Jak dlouho se tetování léčí a jak dlouho účinek trvá?

Úplné uzdravení tetování trvá4 týdny.Během této doby se kůže očních víček zotavuje a pigment se plně projevuje.Po dobu 2-3 dnů po zákroku se na víčka vytvoří kůra, která se sníží na 7-9 dní.K urychlení tohoto procesu může být správná péče o víčka.Během prvního týdne také úplně zmizí otoky a zarudnutí.

Tetování bude vypadat úplně zahojené, ale ve skutečnosti bude pigment pod kůží trvat další 2-3 týdny, než se plně projeví.

Je vhodné vyhodnotit výsledek mistrovy práce až po 4-5 týdnech, poté se rozhodne o potřebě opravy.Dobře vytvořené tetování trvá nejméně jeden a půl roku, po kterém pigment začne postupně slabnout.Hodně záleží na typu pokožky.Suchá pokožka udržuje barvivo lépe než mastnou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída Eleny Karkukli

Jaké materiály a nástroje se používají v postupu?

Mistr pracuje se speciálním zařízením, které vypadá jako normální kuličkové pero.Chcete-li se však naučit, jak s tím zacházet, musíte absolvovat speciální kurzy.Do přístroje se vloží jednorázová sterilní jehla, která se po zákroku zlikviduje.

Tetování očních víček zastíněním provádí pouze kvalifikovaný mistr pomocí speciálních nástrojů.

Mistr také používá profesionální pigmentové barvy, které mísí, aby dosáhl požadovaného stínu,anestetika a spousta improvizovaných nástrojů, které usnadňují práci: značky pro skicování, různé tácky a kontejnery.Celý postup by měl být prováděn ve sterilních jednorázových rukavicích.Použití jednorázových materiálů snižuje riziko infekce.

Charakteristiky přípravné fáze

Je nutné přistoupit k zákroku s čistou pokožkou, bez líčení na obličeji.Pokud máte rozšířené řasy, musí být také odstraněny.Musíte také odstranit kontaktní čočky.Týden před tetováním se doporučuje přestat brát hormonální léky, kortikosteroidy, antibiotika.Pokud to není možné, je lepší přenést tetování na jiné datum.

Den před zasedáním by neměl být konzumován žádný alkohol.Pokud se procedura provádí v létě a slunce svítí na ulici, vyplatí se vzít si s sebou sluneční brýle.Předtím, než mistr začne představovat pigment, je v průběhu staletí nakreslena skica budoucího tetování, které musí být dohodnuto s klientem.Musíte to pečlivě posoudit, protože zbavit se tetování není snadné.

Tetování víček mezi očními víčky

Tetování očních víček se stínováním, jehož fotka vypadá docela působivě, navzdory nedostatku klasického šípu, se dobře hodí pro ženy všech věkových skupin.Oči se zdají být trochu zbarvené tužkou.Nevypadá to vzdorovitě a zároveň jasně.Pigment vyplňuje prostor mezi řasami.Inter-eyeliner tetování je vhodné pro dívky, které nemají rádi příliš světlý make-up.

Doporučené blondýnkynepoužívejte černý pigment, ale hnědý.

Zde je postup:

 • velitel nakreslí náčrtek a v případě potřeby ho opraví s ohledem na přání klienta;
 • pokračuje tetováním pomocí sterilních jednorázových jehel;
 • zajišťuje, že se klient cítí dobře a je spokojen s primárním výsledkem práce.

Tetování mezi řasami značně usnadňuje denní líčení.Pro výrazný pohled zbývá pouze zabarvení řas.

Tetování se zastíněním dolních a horních víček

Tetování očních víček se stínováním, jehož fotografie lze nalézt v jakémkoli salonu, je velmi populární služba.Podle této techniky mistr nakreslí šipku na horní víčko a mírně zastíní její obrysy.Zdůrazňuje se také spodní víčko - v blízkosti vnějšího rohu oka se čára stává trochu silnější.

Takové tetování vytváří efekt docela jasného make-upu, je vhodný pro brunetky se světlým i tmavýma očima.

Vzhled je měkký a kouřový.Postup se provádí ve stejném pořadí jako vyplnění prostoru mezi řasami: nejprve se nakreslí skica a teprve poté se zavede pigment.Výsledkem je, že oči vypadají odborně zabarvené tužkou nebo tmavými stíny.

Technika stínování tetování

Při provádění této techniky se vytváří efekt víček malovaných stíny.Tetování se zpravidla aplikuje hlavně blízko vnějšího okraje oka.Tetování očních víček se stínováním na fotografii prakticky neníjiné než skutečné oční stíny.To naznačuje, že tetování vypadá docela přirozeně.

Stínová technika je vhodná pro dívky, které jsou zvyklé používat stíny ve svém každodenním líčení.Nedoporučuje se používat pro ty, jejichž horní víčka jsou mírně převislá.Je nutné určit barvu tetování.U světlovlasých dívek je nutné zvolit pastelový pigment, světle hnědý.Brunetky zapadají jasnější barvy.

Tetování šípů: široké, okouzlující

Krásné, jasně nakreslené šipky okamžitě dodávají výrazu vzhled.Průvodce může nakreslit šipky různých délek a tvarů.Široko přiléhající k mandlovitým očím, tenké vizuálně zvětší velikost očí. Okouzlující šipky vypadají mírně vzdorovitě: jdou za hranice očí a ocas takové šipky spěchá vzhůru.

Tento typ se doporučuje majitelům kulatých očí.

Šipky se liší také délkou.Mohou sahat od vnitřního k vnějšímu rohu oka nebo od středu k vnějšímu rohu.

Technika s hlubokýma očima

Úzké a jasné, nestínované šipky pomohou vizuálně upravit hluboko uložené oči.Čára by se měla mírně roztahovat do vnějšího rohu oka.Nejvýhodnější barva šipky je hnědá, protože černá bude vypadat těžší.Aby nedošlo k záměně se šířkou šipky, je třeba věnovat zvláštní pozornost vytvoření předběžné skici.

Které tetování zvolit

Aby bylo možné určit techniku ​​tetování, musíte pochopit, jaké cíle chcete dosáhnout.Pro ty, kteří upřednostňují přirozenost, ale nechtějí vypadat příliš bledě, je ideální oční víčka.Fotografie tetování očních víček se stínováním naznačují, že je to dobrá volba pro ty, kteří ve svém každodenním líčení používají měkké oční linky.

Řádky budou vypadat hladce a úhledně.Šipky a stínová technika jsou navrženy pro milence, aby vypadaly jasně a zdůrazňovaly oči na tváři.Záleží také na barevném typu vzhledu.Světlovlasé, světlovlasé dívky by si měly zvolit lehčí pigmenty, brunetky si mohou dovolit větší kontrast.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Co dělat s otoky?

Během tetování víček je narušena integrita jejich tkání, a proto nelze zabránit zarudnutí a otoku.Edém se objeví několik hodin po zákroku a trvá 2-3 dny.Jeho závažnost do určité míry závisí na individuálních charakteristikách oběhového a lymfatického systému klienta.

Na oči lze aplikovat studený obklad k úlevě od otoku. Zjednodušení: zabalte kousek ledu do hustého, čistého hadříku.Mistr může také doporučit hydrokortizonovou nebo tetracyklinovou mast.Hydratační oční kapky a antihistaminika někdy přinášejí úlevu.

Pokud je otok velmi závažný, víčka bolí a máte problémy se zrakem, měli byste se poradit s lékařem.Možná do těla vstoupila infekce.

Oprava a odstranění

Oční víčka se stínováním (fotografie ukazují konečný výsledek postupu) se vždy ne vždy jeví jako ideální.Někdy je nutné provést úpravu.To neznamená, že postup byl proveden špatně.K dosažení nejlepšího výsledku však může být nutné přidat jasový pigment nebo mírně změnit tvar tetování.Přesně to dělá master korekce.

Provádí se 4-5 týdnů po prvním postupu, pokud to klient považuje za nezbytné.Oprava zabere trochu méně času a je technicky provedena i první relace.Také se uchýlí k tomu, pokud rok po úspěšném tetování uplyne, pigment začne postupně mizet a klient chce účinek prodloužit.

Odstranění tetování se provádí, pokud byla práce provedena špatně a neexistuje způsob, jak ji opravit.

To lze provést pouze laserem.Je nemožné zbavit se tetování doma.Laserové paprsky ničí pigment pod kůží a odstraňují ho.Chcete-li se úplně zbavit barvy, může to trvat několik sezení.Laserové odstranění se provádí anestézií.

Péče o oči po zákroku

Konečný výsledek tetování je vysoce závislý na následné péči o oční víčka.Mírné zarudnutí a otoknení třeba se bát.

Aby se vše rychle vrátilo k normálu, je třeba dodržovat následující doporučení:

 • během prvních několika dnů by měla být na oční víčka nanesena zvláštní ochranná masti.Konkrétní název léku by měl říct pánovi.
 • Ve dnech 2-3 se začnou na víčka tvořit tenké krusty.V žádném případě je nelze odstranit, jinak můžete poškodit pokožku a získat plešatá místa.
 • Člověk by se měl mýt pouze studenou vodou s použitím antibakteriálního mýdla.
 • Je zakázáno otřít víčka alkoholem nebo peroxidem vodíku.
 • Do trvalého hojení tetování nemůžete používat dekorativní kosmetiku, navštívit saunu, solárium, bazén.

Doporučuje se také, aby se během období zotavení nepřijímaly hormonální léky a antibiotika.

Jaké je nebezpečí?Kontraindikace

Tetování je populární a oblíbený postup.Nicméně ne každý to dokáže.Existují určité kontraindikace.

Patří sem:

 • tendence ke tvorbě keloidních jizev;
 • diabetes mellitus;
 • chronická onemocnění jater a ledvin;
 • problémy srážení;
 • onkologická onemocnění;
 • ječmen, blefaritida, trichiáza a jakákoli jiná onemocnění očních víček;
 • epilepsie.

Odborníci rovněž doporučují, aby se těhotným ženám a kojícím ženám neúčastnilo tetování.Pokud má dívka na obličeji akné, musí být vyléčena.Pleť obličejeby měly být co nejčistší.Jinak existuje riziko infekce.

Aby nedošlo k lítosti neúspěšně vyrobeného tetování, musíte být při výběru mistra zodpovědní.

Neměli byste kontaktovat žádný nejbližší salon.Musíte se dozvědět více o kvalifikaci specialisty.Považuje se za naprosto normální požádat mistra, aby před zatažením a po něm předvedl fotografii tetování očních víček za účelem posouzení úrovně jeho práce.Pokud má klient pochybnosti, stojí za to pokračovat v hledání vhodného salonu.

Video: oční tetování s opeřením

Oční tetování s opeřujícími šipkami, viz video:

Jakléčí oční make-up, viz videoklip: