Tetování oční stíny.Foto, jak si vyrobit spodní, horní víčko, s opeřením, kouřový efekt, klasická šipka

Moderní kosmetologie pokračuje ve vývoji a vývoji nových způsobů, jak zlepšit vzhled a zjednodušit život.Jedním z takových způsobů, jak dosáhnout trvalé krásy, je stínování stínů na očních víčkách - subkutánní podání speciálních barviv, aby se vytvořil účinek očního stínu aplikovaného na oční víčko.

Charakteristiky tetování očního stínu na víčka

Je vhodné použít oční stíny pomocí tetování ve specializovaném salonu s certifikovaným mistrem.Důvodem je skutečnost, že proces zavádění pigmentu se provádí pomocí sterilních jehel a musí se provádět ve speciálně připravených aseptických podmínkách, protože mluvíme o obličeji a jeho nejjemnějších částech - očích a očních víčkách.

Vysoce kvalifikovaný odborník s větší pravděpodobností zaručí požadovaný účinek a absencepotřeba četných a nákladných úprav.

Stínové tetování je považováno za nejobtížnější typ permanentního makeupu - je velmi důležité zvolit správný odstín barviva tak, aby nezachytil oko a současně zdůraznil přirozenou krásu očí.

Makeup očního stínu na víčkach má několik výhod:

 1. Jeho použitím můžete zdůraznit ctnosti očí a skrýt jejich nedokonalosti, mírně upravit tvar a dát očím výraznost.
 2. Přítomnost permanentního očního stínu na očních víčkách významně snižuje dobu používání pravidelného make-upu a jeho odstraňování.
 3. Tento make-up se nebojí tepla ani vlhkosti.Zůstane nezměněno za každého počasí, ať už je to déšť, sníh nebo teplo vlhkých tropů.Návštěvy bazénu se ho nebojí.
 4. ​​
 5. Úspory na odličovačích a odličovacích krémech.

Kromě pozitivních aspektů používání trvalých stínů existují i ​​negativní:

 1. Makeup má dlouhodobý účinek a nelze jej omýt.Tento faktor vytvoří problém při změně obrázku.Nebo například tento nebo ten stín může být nudný a žena ho bude chtít nahradit.
 2. Při výběru průvodce může dojít k chybám.K provedení tohoto postupu potřebujete kvalifikovaného specialistu a aseptické nástroje.Pokud k tomu nedojde, existuje riziko získání nežádoucího výsledku nebo nakažení infekce.
 3. Zachování čerstvosti tetování vyžaduje návštěvy nápravných postupů.V průběhu času se barva stínů může snižovat nebo měnit.formulář.
 4. Bolestivost procesu.Kůže víček obsahuje mnoho nervových zakončení.Při interakci s nimi, jehly pro zavedení barviva, může pacient cítit docela intenzivní bolest.Před zákrokem jsou oční víčka ošetřena anestetiky, ale každá osoba má jiný práh bolesti, což způsobuje nepříjemnou bolest některých žen.
 5. Pravděpodobnost alergie na anestezii nebo barvivo.

Co se děje na tetování

Tetování očních víček se provádí pomocí speciálních pigmentů určených speciálně pro tento účel.Vyrábějí se v Itálii, Německu a zemích jižní Asie.

Složení barviv je rozděleno do dvou typů:

 • Vodné sorbitol-alkohol - tekuté pigmenty. Při rovnoměrném rozložení pod kůži se mohou mírně rozmazat.Nevhodné pro všechny tetovací stroje.
 • Voda-glycerol-alkohol - barviva se silnou konzistencí. Různé odstíny takových pigmentů lze kombinovat a ředit rozpouštědlem.Lze je použít s jakýmkoli tetovacím strojem.S jejich pomocí je snazší dosáhnout požadovaného kosmetického účinku, ale za cenu, že jsou o něco dražší než první.

Dobrou alternativou k chemickým barvivům je přírodní henna, která je k dispozici ve formě speciálního prášku pro tetování.

Mezi jeho hlavní přednosti patří hypoalergenita a bezbolestnost, jakopři aplikaci henny není třeba používat tetovací stroj.Pouze mínusje křehkost účinku a potřeba neustálých úprav.

Klasická technika tetování s efektem stínů

Oční víčka aplikovaná pomocí tetování jsou nejvhodnější pro ženy ve vyšším věku, protože pomáhají skrývat věkové změny v kůži očních víček..

Postup se provádí v několika fázích:

 1. Stanovení barvou pigmentu.
 2. Vybere oblast tetování na horních nebo dolních (nebo obou) víčkách.
 3. Použití šablony a místní anestézie - krém nebo gel.Injekce pro anestezii se v tomto případě neprovádějí, protožeexistuje riziko opuchu.
 4. Když anestetický krém začne působit, můžete přímo přistoupit k procesu tetování, který se provádí zavedením barviva vybrané barvy do mělkých vrstev dermis.Zavádění se provádí speciální injekční jehlou do hloubky 0,5 mm.
 5. Ošetření víček regeneračním krémem.

Zpočátku je barva jasnější, než si představujete.Poté, po několika dnech, krusty vytvořené z mírného traumatu na kůži zmizí a víčka získají požadovaný stín.Několik týdnů po prvním postupu může být vyžadováno druhé zasedání k odstranění nedostatků.

Jak udělat oční stíny na očních víčkách

Po pádu z krusty a konečné korekci obdrží klient trvalý účinek aplikovaných stínů, čímž dává očím jas a výraznost.

Nenechte si ujít nejoblíbenějšínadpis:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Prolnutí tetování

Prolnutí tetování vypadá jako víčka na víčku, mírně zastíněné světlejšími stíny.Tohoto efektu je dosaženo natažením stínu.Make-up vypadá živější a rutinní než běžný šíp a vyžaduje vysokou odbornost specialisty provádějící takový postup.

Při použití pigmentu, který se blíží barvě pleti ženy, můžete získat přírodní make-up , který skryje změny kůže související s věkem, malé vrásky a odstraní účinek těžkého víčka.Tento make-up je vhodný pro klienty všech věkových skupin, ale zejména pro starší dámy.

Postup stínování se provádí podobně jako u klasické tetovací techniky.Nejprve se nakreslí šipka a poté se pod kůži zavedou barvy světlejších tónů, čímž se vytvoří měkký přechod z tmavé na světlo.Tento typ tetování lze provést jak na horním víčku, tak na dolním.

Kouřové tetování Kouřové oči

Kouřové oči zůstávají trendem po mnoho let.Vyjadřuje tajemství a kouzlo ženské tváře.Charakteristickým rysem tohoto make-upu je jemný a hladký přechod víček z tmavé na světlo.

Jen před několika lety byla tato metoda považována za vhodnější pro gala večery.V současné době existuje denní verze kouřových očí, která je navržena tak, aby zdůrazňovala obrysy.dívat se a skrývat některé nedokonalosti.

Trvalé tetování v této technice je ideální pro dívky a ženy s nevýraznými rysy obličeje. Provádí se malováním prostoru mezi řasami horních a dolních víček tmavým tónem, poté pomocí plynulého přechodu a stínování se barva zvýrazní a zakalí.

Odstín barviva je vybrán tak, aby odpovídal očím klienta, aby vytvořil přirozený efekt a vyhnul se nadměrnému jasu a jasu.Například u žen s modrýma a šedýma očima je vybrán modrý odstín, hnědé oči mají olivové pigmenty.Kouřové oči pomáhají korigovat tvar očí, korigují asymetrii, skrývají některé nedokonalosti kůže očních víček.

Stíny a klasická šipka

Tetování stínů a klasická šipka jsou navrženy tak, aby uchovaly krásu svého majitele po dlouhou dobu.Taková technika je schopna zdůraznit výraznost očí, učinit obličej jasnějším, upravit tvar očí a vizuálně zvětšit jejich velikost.Kromě toho přítomnost šipky na víčku způsobuje zesílení řas.Tato metoda je vhodná pro téměř každou ženu a pro jakýkoli věk.

Tvar a délka šipky se volí podle tvaru ženské tváře:

 • jsou pro zúžené oči vytvořeny tenké šipky;
 • vzdálené oči musí být vytaženy do vnitřního rohu oka;
 • jsou-li oči umístěny v malé vzdálenosti od sebe, je nutné zvýraznit vnější okraj oka;
 • pro očimalá šipka zapadá a ohýbá se nahoru;
 • široké šipky dokonale zdůrazňují amygdala tvar očí.

Nejoblíbenější volbou barvy šipky je černá a oční stín je pigment, který odpovídá barvě očí.Také blondýnky mohou věnovat pozornost šedým a hnědým odstínům, které vypadají přirozeněji v kombinaci s blond nebo popelovými vlasy.

Kombinace šípů a stínů dává svému majiteli příležitost, aby se uchýlil k dennímu líčení, což šetří čas a pomáhá vypadat úžasně po celý den a noc.

Účinek očních stínů s převislým víčkem

Jedním z kosmetických problémů některých žen je převislé víčko, což značně komplikuje postup při nanášení make-upu a unavuje výrazy obličeje.Stínový make-up pro majitele takového fyziologického prvku dodá tváři efekt čistého make-upu, korigování nedokonalostí a osvěžujícího vzhledu.

Ideální volbou pro ženy s převislými očními víčky je tetování se stínováním, ve kterém je obrys oka zvýrazněn tmavou barvou a mění se ve světlejší tóny.Tato technika vizuálně zvyšuje víčko a činí vzhled živějším a výraznějším.

Tento postup mohou používat ženy všech věkových skupin, jak mladých, tak starých.Navíc pro starší klienty bude takové tetování nejvýhodnější, protožeDokáže skrýt změny související s věkem na kůži víček.

V blížícím se století je vhodné vybrat paletu pigmentů v blízkosti přirozeného tónu pleti a barvy očí, aby se zabránilo záblesku a nadměrnému jasu, ale aby byl make-up přirozený a vhodný pro ženský barevný typ.

Například majitelé tmavé pleti a tmavých očí jsou vhodnými barvivy olivové a kávové odstíny.Severské blondýnky s chladnými barvami duhovky vyžadují šedé nebo namodralé tóny.

Jak dlouho tetování vydrží s barvou a henou

Stínový makeup na víčkách může trvat 7 až 10 let, s pravidelným nastavením. Životnost permanentního make-upu navíc závisí na kvalitě pigmentu, na dovednostech specialisty a na typu kůže ženy.Čím tlustší kůže, tím méně tetování vydrží kvůli zvýšené sekreci mazu.

Doba trvání retence pigmentu pod kůží závisí také na zdravotním stavu klienta.Při jakýchkoli poruchách v imunitním systému nebo s některými zdravotními problémy nebude make-up na víčkach trvat dlouho.

Na rozdíl od trvalého tetování má henna velmi krátkou životnost pouze 10–14 dní. Doba trvání jeho působení je založena na složení léčiva a na podmínkách, za kterých byl prováděn postup podávání žádosti.

Bolí to?

Pod kůží víček je velké množství nervových zakončení, takže jsoupovažována za nejbolestivější místa pro zavedení tetovacích pigmentů .Ale před procedurou, master používálokální anestézie pomocí speciálních gelů a krémů, které výrazně snižují bolest. Nejsou podávány žádné analgetické injekce.

Pokud se během podávání pigmentu sníží účinek anestetik, je povolena opakovaná aplikace.Je však třeba si uvědomit, že každá žena má jiný práh bolesti.Někdo to snížil, zatímco někdo naopak během procedury prakticky nepociťuje nepříjemné pocity.

Jak dlouho trvá postup?

Postup tetování očních víček je velmi pečlivý úkol, který vyžaduje velkou trpělivost a přesnost od mistra.Čas závisí na zkušenostech specialisty a oblasti permanentního make-upu.V průměru celý proces trvá 1,5-2 hodiny.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Před zákrokem

Hlavní podmínkou při přípravě postupu pro tetování očních víček je vzdání se alkoholu jeden den před sezením. Těm, kteří jsou náchylní k vysokému krevnímu tlaku, se nedoporučuje pít kávu, silný čaj nebo energetické nápoje.V prvních dnech po zákroku je to rovněž zakázáno.

Postup by měl být ukončen v případě zhoršení nemoci, výskytu jakýchkoli zánětlivých procesů, zejména ovlivňujících víčka a oči.Během těhotenství, kojení a kritických dnů nemůžete dělat tetování.Pokud existují prodloužení řas, jejichmusí být odstraněny.Totéž je třeba udělat s kontaktními čočkami.

Po zákroku může dojít k silnému otoku, který by měl ustoupit za několik dní.Také po staletí jsou možné svědění a mírná bolest.Proto byste neměli naplánovat důležité události na několik dní po aplikaci permanentního make-upu.

Oprava

Po prvním postupu tetování očních víček lze provést korekci za 2-4 týdny. Korekce spočívá v přidání pigmentu a opravě všech vad získaných během hlavního postupu.

Poté, co barvivo mizí, je třeba každoročně upravovat permanentní makeup, v některých případech je možná vzácnější návštěva mistra.

Péče o pokožku kolem očí po zákroku

Dobrý a trvalý účinek permanentního makeupu do značné míry závisí na další péči o pokožku kolem očí.Po zákroku se na očních víčkách vytvoří krusty, které po 2-3 dnech zmizí a jsou doprovázeny svěděním.

Je velmi důležité je neodstraňovat sami a nepoškrábat oči.Je vhodné používat protizánětlivé gely, které by měl předepisovat pán. Makeup se také nedoporučuje. Celkově se výsledek projeví přibližně za měsíc.

Kontraindikace

Stejně jako u každého kosmetického postupu má tetování očních víček své vlastní kontraindikace:

 • Diabetes mellitus.
 • Onemocnění ledvin a jater.
 • Exacerbace chronických onemocnění.
 • Vyrážka na tváři.
 • Tendence kůže vytvářet keloidní jizvy.
 • Problémy v systému srážení krve.
 • HIV, hepatitida C.
 • Onkologická onemocnění.
 • Epilepsie.
 • Duševní poruchy.
 • ​​

Možné důsledky

V prvních několika dnech je možné otok víček, který prochází beze stopy.Ale kvůli nesprávné následné péči, individuálním vlastnostem těla neboneprofesionálním činnostem mistra jsou možné nebezpečnější následky:

 • Otok víček, který po dlouhou dobu nezmizí.Příčinou může být reakce klienta na anestetika nebo nesprávná pigmentace specialistou.
 • Prodloužené hojení tetovacího místa.
 • Nástup zánětu nebo dokonce hnisání.
 • Pigmentové vyblednutí nebo změna barvy, které se mohou objevit po nějaké době.
 • Infekce, pokud velitel používal nesterilní nástroje.

Pokud chcete pomocí tetování vytvořit trvalá víčka, musíte nejprve zvážit klady a zápory, zhodnotit své zdraví a vybrat kvalifikovaného specialistu.Výsledek pak potěší a ušetří drahocenný čas po dlouhou dobu, což pomůže udržet svěží a výrazný vzhled po celý den.

Video o tetování očních stínů na očních víčkách

Tetování očních víček - účinek stínů:

Tetovací trénink.Nejčastější chyby: