Střih prodlužující bob na středních vlasech.Fotografie, jak stříhat s hladkým přechodem, se rány a bez rány, na silné, tenké a zvlněné vlasy

Jednou z mnoha variant klasického střihu bobů je módní podlouhlá bob, která je relevantní pro středně dlouhé vlasy.Střih nevyžaduje speciální styl, tolik žen to dává přednost.

Kdo bude mít rozšířené fazole

Tajemství vysoké popularity srážky jeve své univerzálnosti.Proto bude pro každou dívku vyhovovat podlouhlá fazole, bez ohledu na věk a typ vzhledu.Pro zdůraznění výhod a skrytí nevýhod stačí vybrat jednu z možností pro účesy a styling.

Tato tabulka poskytuje tipy pro navrhování podlouhlého fazole pro různé typy ploch:

Typ plochy Doporučení
Kolo Podlouhlá fazole dělá tvář harmoničtější a harmoničtější.Ale stojí za to opustit přímé dělení a ostré vodorovné řezy.
Oválná Střih s okrajem, který jí trochu zakrývá obočí, se perfektně hodí.Doporučuje se absolvování studia.
Čtverec Podlouhlé fazole a dlouhé rovné rány dávají tváři jemnější obrys,se zaměřením na krásné lícní kosti.
Obdélníkový Boční řez umožňuje rozptylování od brady a odstupňování a asymetrii znatelně kolem obličeje.
Ve ​​tvaru srdce Ostré brady zjemňuje podlouhlá strukturovaná fazole s bočním dělením.Vyhněte se objemu na koruně a v chrámech.
Hruška ve tvaru Podlouhlé, šikmé rány a odstupňovaný styl střihu umožňují přiblížit se tvaru hrušky.

Dívky mají přístup k mnoha možnostem střihu.Abychom se mohli správně rozhodnout a nečinit chyby, je lepší poslouchat rady mistra v kabině.

Druhy podlouhlých fazolí

Jakákoli délka vlasů vám umožňuje připravit fazole s prodlužováním, proto byste měli věnovat zvláštní pozornost typům srážek.

Stylisté zdůrazňují následující možnosti pro řezání rozšířeného fazole:

 • Asymetrické fazoleje odvážná volba pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco novéhoa přitahovat pozornost skrýváním vnějších vad.Možnosti asymetrie vám umožňují experimentovat s délkou řetězců a vytvářet tak mimořádný obraz.
 • Fazole přímá- klasická verze, která se dobře hodí s jakýmkoli vzhledem, strukturou a barvou vlasů.

 • Bob s maturitou- stříhání vlasů pomocí vícevrstvé techniky.Díky této možnosti je univerzálnější a vhodnější pro různé tvary obličeje.Fazole umožňuje dokonale zobrazit všechny druhy skvrn.
 • Bob s ranou- střih není pro každý tvar obličeje, takže před výběrem tohoto typu musíte vzít v úvahu rysy vzhledu.Takže pro oválný obličej - rovný třesk a pro skrytí vad ve formě velkého nosu nebo velkého čela pomůže protáhlý fazole s kosou nebo trhací ranou.

Extra dlouhé fazole pro husté a nadýchané vlasy

Výběrem sestřihu pro husté a nadýchané vlasy byste se měli obrátit na možnosti, které vám poskytnou hustou světlost vlasů. Extra dlouhý bob na středních vlasech je stylovým řešením pro husté vlasy.

Kromě klasické verze si můžete zvolit stříhání vlasů s asymetrií.

Navzdory všestrannosti fazole jsou konce vlasů lépe tvarovány.Poté účes neztrácí potřebný objem a vlasy budou lehce a elegantně ležet.V opačném případě můžete namísto módních stylů narazit na zlobivý šok vlasů.

Dlouhé fazole pro tenké vlasy

Hlavním problémem tenkých vlasů je nedostatek objemu.Proto musíte věnovat pozornost srážkám, které vám pomohou zapomenout na nevýhodu.Fazolové boby to dělají.

Díky vícestupňové technice přidává tento typ účesu objem tenkým vlasům a umožňuje zapomenout na každodenní styling. Vlasy vypadají pružně a zdravě a majitel střihu se nebojí kvůli své zvláštní struktuře vlasů.

Dlouhé fazole pro vlnité vlasy

Skutečným trendem je dlouhé fazole se zvlněnými vlasy.Pokud jsou kadeře od přírodystočte se nemusíte starat o styling.Mírně sklopný vzhled, mírně rozcuchané vlny jsou nyní důležité, zejména pro vlasy střední délky.

Dívky s kudrnatými vlasy si dobře uvědomují, že rány pro ně nejsou tou nejlepší volbou.Proto je lepší jej odmítnout, pokud je jeho délka téměř srovnatelná s délkou zbytku vlasů. Nemělo by se vyrábět asymetrické fazole a špičky by se měly oříznout.Poté bude mít účes dobře upravený vzhled.

Zda si vyrobit třesk

Podlouhlá bob na středních vlasech se třeskem vypadá stejně atraktivní jako bez něj.Chcete-li se rozhodnout, musíte si představit, která verze of the bangs bude vypadat lépe, zda je vůbec vhodná.Pozornost by měla být věnována struktuře vlasů.Roztrhané a šikmé rány jsou dokonale kombinovány s kudrnatými kadeřemi.Dokonalým doplňkem rovných vlasů bude hladký třesk.

Aby nedošlo k omylu s výběrem, je třeba vzít v úvahu také vzhledové znaky. Jakékoli rány vypadají harmonicky na dívkách, jejichž tvář je přiměřená. Ale pro ty, kteří nejsou, odborníci doporučují věnovat pozornost roztrženým a asymetrickým pramenům.Hladký třesk na obočí je hledání, pokud potřebujete skrýt velké funkce.

Okrajovou plochu nejlépe obklopuje třásně s jasně definovanými hranami.Tato možnost je také vhodná pro úhlový typ obličeje, pokud jsou boční prameny umístěny pod bradou.Třásně v půlkruhu zjemňují rysy a obraz baculatých dívek jej činí elegantnějším.

Silnější, rovné rány vypadají nejlépes rovnými vlasy a v kombinaci s odstupňovaným fazolí vypadá zajímavě a stylově. Pouze ženy s harmonickými rysy mohou úspěšně vyzkoušet krátké rány, což jim umožňuje soustředit se na oči.

Vzorek střihu

Extra dlouhé fazole pro středně dlouhé vlasy - střih není příliš obtížný, ale vyžaduje zvláštní přesnost.

K přípravě podlouhlých fazolí stylisté doporučují následující kroky:

 1. Vlasy jsou rozděleny do čtyř částí: spodní týlní oblast, horní týlní část, parietální,spánkový lalok.
 2. Zkraťte spodní část pramenů na požadovanou délku.
 3. Zaostřeno na délku již ošetřených vlasů, posuňte se výše.Pro snadnější oddělení pramenů použijte hřeben s častými hřebíčky.
 4. Dolní pramen z časové zóny se přitahuje k týlní linii.
 5. Pokračujte zpracováním předních pramenů časově-laterální zóny.
 6. Při stříhání pramenů na horní zóně hlavy je vezměte dozadu a předem je rozdělte na diagonální rozdělení.
 7. Nejnovější oblastí je parietální oblast.Vytvořte oddělovací část a odřízněte ji od krátké k dlouhé a tahejte prameny v pravém úhlu k hlavě.
 8. Pročešte vlasy a vytvořte profil pramenů, aniž byste ztratili délku a tvar střihu.
 9. V případě potřeby vlasy osušte a ořízněte.

Střih by měl směřovat k obličeji a prameny musí být neustále porovnávány. Provádějte srážkynemůžete to udělat sami, proto je lepší důvěřovat profesionálu.

Styling

Díky univerzální délce fazole na středních vlasech můžete experimentovat s obrázky a měnit styling bez velkého úsilí.

Existuje mnoho jednoduchých možností stylingu vlasů, které změní váš styl:

 1. Snadné styling. Klasická a nejjednodušší verze pro ty, kteří nechtějí trávit spoustu času státím u zrcadla.Osušte si vlasy fénem a kulatým hřebenem a zkrouťte špičky dovnitř.Dříve se vyplatí použít speciální nástroj ke kořenům, aby se zachoval objem.
 2. narovnání vlasů. K dosažení účinku rovných a hladkých vlasů lze použít železo.Při stylingu nezkušené dívky ztratí objem vlasů a udělají chybu.K tomu nedojde, pokud ponecháte malou mezeru mezi kadeřem a žehlicími deskami a pomalu je projdete vlasy, takže se prameny zahřejí a narovná.Měli byste začít česat nejdříve dříve, než je dokončena veškerá práce se žehličkou.Tato možnost je univerzální a vhodná jak pro každodenní život, tak pro oslavy.Styling dodá každému vzhledu eleganci a sofistikovanost.

  Možnosti stylingu pro dlouhé fazole na středních vlasech.
 3. Měkké vlny. Chcete-li vytvořit styl, měli byste si vlasy natáčet na natáčky nebo kulmu.Můžete dosáhnout jiného účinku změnou tvaru, velikosti a směru kadeře.Stanovení výsledku pomůže sprej na vlasy.Podle tohozvolený způsob curlingu může být obraz hravý i odvážný, takže ženský a něžný.Takový účes dívky se často připisuje stylingu, který je ideální pro romantický večer.
 4. Světelný nepořádek. Na vlasy by měla být nanesena malá pěna a hlava by se měla naklonit a prsty si česat prameny.Tímto způsobem se vytvářejí neopatrné vlny, které zvyšují objem stylingu.Tento styl je vhodný zejména pro večírky a výlety s přáteli.
 5. Skládání zpět. Začněte pokládat z dolní týlní oblasti, takže nejlepší je odstranit zbývající prameny pomocí klipů.Poté rovnoměrně rozložte stylingový produkt na mírně vlhké vlasy.Vlasy by se měly sušit fénem a česat prameny zpět kulatým hřebenem.Chcete-li udržet styl déle, je lepší použít sprej na vlasy, kterým se výsledek stanoví.Dívka s takovým stylem je transformována, stává se přísnější a obchodnější.Což je skvělé pro formální recepce.

Účes bude moci dokonale doplnit obraz, pokud jej nepřehrajete stylizačními nástroji, které způsobují, že jsou kadeře těžší.Je lepší se vyhnout nepřirozeným rounám, aby styling nevypadal příliš svěží.

Podlouhlá fazole nevylučuje účesy na shromážděných vlasech. Všechny druhy strapců a tkaní zůstávají k dispozici, což dodá obrazu jedinečnost a zpestří jej.

Stav vlasů se zhoršuje, pokud jej denně upravujete pomocí vysoušečů vlasů a žehliček.

Správná a pravidelná péčevlasy - nezbytný stav, bez kterého bude vypadat účes tak atraktivní. Aby vlasy zůstaly zdravé, měly by být pravidelně prováděny pečovatelské postupy, aby se vyráběly masky a používaly se speciální prostředky, které během tepelného ošetření nepoškodí strukturu vlasů.

Podlouhlá bob se určitě stane hodnou volbou pro moderní dívku, jejíž středně dlouhé vlasy budou vždy vypadat stylově, svěží a neuvěřitelně působivě.

Zaslal:Darya Tar

Video o možnostech pro prodloužené fazole a styling vhodný pro tento sestřih

Vytvoření rozšířené fazole:

Snadné tvarování pro rozšířené fazole: