Střih kaskády na dlouhých vlasech s rány pro kulatý, oválný, čtvercový obličej, jak stříhat.Fotografie, přední a zadní pohled

Navzdory svižnosti módy zůstává kaskáda střihu vždy na vrcholu poptávky.Je to přirozené, vzdušné.U dlouhých vlasů nelze styling provést, i když účes s ranou.Dívka s takovým účesem nevypadá přísně.Její obraz je plný ženských, romantických rysů.Nepravidelné tvary dodávají vlasům mírnou hebkost.

Obsah
 1. Jak to vypadá
 2. Komu vyhovuje
 3. Dvojitá kaskáda
 4. Odstupňovaná kaskáda
 5. Asymetrická
 6. Roztržená kaskáda
 7. Na kudrnaté vlasy
 8. Která rána si vybere
 9. Pro kulatou tvář
 10. Pro oválný obličej
 11. Pro čtvercový obličej
 12. Pro dívky a dospívající
 13. Pro blondýnky
 14. Pro brunetky
 15. Jak řezat krok za krokem
 16. Pohled zepředu azpět
 17. Podrobnosti o pokládce
 18. Video o účesuke kaskáda
Jak to vypadá

Kaskáda pro stříhání vlasů má mnoho a jejím hlavním rysem je to, že konce vlasů jsou umístěny téměř po celé délce.většina pramenů, vyjma pouze horní části hlavy.

Existuje několik druhů kaskády, z čehož je kadeřník odpuzován tloušťkou vlasové linie.Od krátkých vlasů shora je proveden plynulý přechod k dlouhým pramenům zespodu.Účes poněkud připomíná žebřík, ale závažnost kroků může být libovolná.

Výhody:

 • volně ložené;
 • ​​
 • odstraňuje zbytečné zámky;
 • snadné stylování;
 • vypadá lehce;
 • je vytvořen účinek hustoty vlasů.

Kaskáda upravuje obrys obličeje.Rány plní 2 funkce: slouží jako módní prvek, opravuje prvky tvaru obličeje.Je univerzální a zároveň efektivní.

Střih kaskády pro dlouhé vlasy se třeskem nevyžaduje složitý styl.Existuje v odstupňované, klasické, dvouúrovňové, roztrhané verzi a je kombinován s různými typy barvení.Kaskáda se neustále mění - přidávají se módní detaily.

Komu vyhovuje

V dlouhých kadeřích je přirozená krása, ženskost.Kaskáda střihu je kombinována s různými typy vzhledu, vlasů a opravuje rysy obličeje.

Kombinace s typy vlasů:

 1. Klasické verze jsou vhodné pro majitele tenkých vlasů.
 2. Kaskáda je považována za ideální stříhání pro vlnité prameny: můžete si vybrat jakýkoli model kromě roztrženého.
 3. Dvouvrstvá verze vypadá skvěle na rovných vlasech.
 4. Dívky s kudrnatými vlasy by si měly vybrat z klasické, odstupňované, členité kaskády.

Potřeba ředění závisí na hustotě.Střih vyhovuje dívkám s protáhlým oválným obrysem obličeje.Přidává stranám další objem - rozšiřuje obličej, kaskáda vyrovnává své proporce.

Dvojitá kaskáda

Tento pohled je považován za nejmódnější a nejkrásnější.Výrazným rysem je střih po celé hlavě, nejenvertikálně.Dvojitá kaskáda vypadá trojrozměrně.Pokud se o své vlasy pravidelně staráte, vypadá účes zajímavěji než všechny ostatní modely.

Vrstvy kaskády dodávají účesu plynulý vzhled, zatímco tenké vlasy vypadají svěží a těžké vlasy vypadají lehce.Zlobivé zámky se formují a působí dojmem úplného pořádku.

Dvojitá kaskáda může být provedena nejen na dlouhých vlasech, ale je důležité, aby na zádech nebylo mnoho krátkých kroků, jinak vlasy vytrhnou v zadní části hlavy a vypadají příliš tenké na dně.Vyhněte se velkým rozdílům v odstupňované délce horních spodních pramenů.Příliš krátké chloupky koruny se obtížně upravují.

Před zahájením srážky je třeba věnovat pozornost tvaru obličeje.Především dvojitá kaskáda vyhovuje úzkým protáhlým konturám.

Jejich luxusní objem se vizuálně rozšiřuje.Musíte však opustit „kroky“ na úrovni uší.Tato volba opraví kulatý tvar obličeje: krátké prameny zakrývají tváře, mírně je maskují.

Dlouhé vlasy poblíž tváří budou vyhovovat trojúhelníkovému typu obličeje.A můžete vyplnit uši, lehněte si.Ostré čáry hranatých obrysů zvlní kadeře a dodají ženě ženskost.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Odstupňovaná kaskáda

Účes se skládá z kroků vytvořených hladkými, neviditelnými přechody.Podpojem odstupňovaný znamená stupňovitý řez konců v určitém úhlu.Majitelé nádherných vlasů se často uchylují k této technice.

Vytváření účesu pomocí této technologie není obtížné.Žena s takovým účesem vypadá mladší.Proto je často volen zástupci starší generace.

Charakteristiky odstupňovaného modelu:

 • šlápnutí se provádí na horních pramenech, spodní vlákna zůstávají plochá, hustá;
 • se provádí na vlasy různých délek;
 • dlouhé prsteny vypadají lehce, vzdušně;
 • je vhodný pro dívky se silným šokem vlasů na jejich hlavách.

Při odstupňování vypadá jakékoli zbarvení stylově.Tato technologie je vhodná pro rovné, zvlněné vlasy.Majitelé příliš kudrnatých vlasů by si měli zvolit jiný typ účesu.

Úprava kaskády pro dlouhé vlasy se rány po promoci vizuálně dává vlasům objem, zatímco délka spodních vrstev zůstává nezměněna.Díky odstupňování jsou kadeře narovnány v požadovaném úhlu.Krk se vizuálně prodlužuje a obraz je elegantnější.

Asymetrický

Tato možnost charakterizuje plynulé střídání pramenů různých délek.Nahoře lze kombinovat krátké a dlouhé kadeře.Originalita je přidána úhlem ztenčení, tvarem rány, frekvencí odstupňování.Významnou roli hraje také intenzita změny „kroků“.Zkracování lze zahájit od koruny nebo poblíž brady.

Výhody:

 • se dokonale skrývánevýhody;
 • zdůrazňuje ctnosti;
 • dobře zvládne problémové vlasy;
 • styling se snadno provádí;
 • Střídání vrstev dává pompéznost, objem.

Asymetrický střih pro dlouhé vlasy se třesky, vyrobený pro dívky s oválnou kulatou tváří.Skryje otoky jejích tváří.Model je zdoben chytlavými detaily.Původní rány, ostré rohy odlišují tento druh od ostatních odrůd kaskády.Jedinou nevýhodou je potřeba každodenního stylu.

Roztrhaná kaskáda

Tuto možnost si vybírají rebelové, originály.Charakteristickým znakem je velký rozdíl v délce spodních horních pramenů.Funkce řezání je zmírňovat nepravidelnosti a skrývat prominentní lícní kosti.Takový účes vypadá krásně na rovných vlnitých vlasech.

Kulatá plocha vyžaduje asymetrické protáhlé rány.Po stranách vlasů se natáhne, aby se vizuálně prodloužila silueta.Mává kadeře na obličeji vizuálně rozšířit.Váha brady skryje zkroucené prameny uvnitř.Krátké vlasy vytvoří objem, pokud usušíte prameny z kořenů vzhůru nohama a chodíte po celé délce železem.

Důvody popularity:

 • Existuje mnoho technik, díky nimž každá dívka vypadá jedinečně.
 • Zvyšuje objem slabých a tenkých vlasů.
 • Nedbalé padající prameny snadno opravují nedostatky.
 • Pro styling nejsou vyžadovány žádné zvláštní dovednosti.
 • Ideální pro každéhověk.

Roztrhaná kaskáda vytváří tajemný, okouzlující obraz.Technika provádění je vytvoření ostrých přechodů kroků.Účinek „drsnosti“ vytváří nerovnoměrné tipy.

Na kudrnaté vlasy

Kaskádové dlouhé kudrnaté vlasy si zaslouží zvláštní pozornost.

Vlastnosti kaskády:

 • kudrnaté vlasy se nespojují s kancelářským stylem;
 • kadeře dodávají obrazu měkkost a citlivost;
 • Třásně doplňují účes a rámují obličej;
 • Pokud zbarvíte jednotlivé kadeře, vypadají tuhé vlasy stylově a jasně.

Kaskáda může být prováděna na přirozeně kudrnatých vlasech a po setření.Tento typ účesu umožňuje styling během několika minut.Mezi výhody kaskády na kudrnatých vlasech patří univerzálnost, objem, jednoduchost.S kaskádou mohou být tenké kudrnaté vlasy svěží a s minimem stylingových nástrojů během několika minut, které jim dodají tvar.

Která rána si vybrat

Základním pravidlem pro kaskádové srážky je design kroku silueta, ale neexistují jasné normy.Mnoho možností vytváří prostor pro výběr.Jedním z nich je kaskáda se třesky.

Bang možnosti:

 • trhané;
 • je velmi silný;
 • šikmé;
 • přímý;
 • dlouhé;
 • klenutý;
 • Francouzština.

Každá oválná tvář se hodí k jakékoli formě okrajů.Pro velký typ je šikmá plocha ideální.Vizuálně zužuje konturu.Rovné dlouhé rányVyberte si dívky s protáhlou nebo obdélníkovou tváří.S trojúhelníkovým tvarem jsou vhodné šikmé, klenuté, asymetrické rány.Krátké, roztrhané, položené na boku vlasů, vypadají perfektně s jemnými rysy.

Pro kulatou tvář

Dívky s tímto typem obličeje vypadají velmi žensky, je však pro ně obtížné vybrat si účes, který jim vyhovuje.Hlavním účelem výběru je vizuálně hladká kulatost.V tomto případě je délka vlasů velmi důležitá.Nejlepší řešení je kaskáda na dlouhých vlasech.Silueta účesu, sestávající z mnoha stupňů, je vytvořena různými způsoby.

Kaskáda stříhání vlasů na dlouhých vlasech se třesky nedá extra šířku, ale roztáhne konturu obličeje.Krátký útěk schodů na předních vlasech je nejlepším způsobem, jak maskovat nadměrnou kruhovitost.První provazec nezačne řezat nic víc než bradu.Světlé vlny pokrývají lícní kosti, krátké, položené na boku, rány zúží vaši tvář.

Vynikajícím řešením pro špinavé ženy je asymetrie forem.Mladí lidé rozhodují o výrazných nerovnostech.Starší ženy upřednostňují stěží znatelnou nepřesnost.V každém případě je pozornost odvrácena od přílišného zaoblení.

Vlastnosti asymetrie:

 • drsnost hrbolků;
 • krátké prameny na jedné straně, protažené na druhé straně;
 • dlouhé vlasy na boku.

Střih s kadeřemi padajícími na obličej by bylo vynikajícím řešením.Nad vlasy se skrývá nadměrné boční objemy.Pokud je struktura vlasů kudrnatá, měli byste si koupit žehličku a vytáhnout prameny po stranách.Hladké vlasy jsou považovány za krásný a relevantní způsob, styling se postupně zužuje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Pro oválný obličej

Tento typ obličeje plus dlouhé vlasy vytváří obraz skutečné ruské krásy.„Žebřík“ přidá vlasům objem.Oříznuté kroky navíc obraz znatelně omlazují.

Hlavním rysem kaskády je schopnost účesu upravovat vlasy podle potřeby a nyní bude tato funkce k dispozici.Můžete si vlasy volně upravovat nebo je dávat do buchty a uvolnit pár zámků - v každém případě získáte ženský jemný obraz.

Při výběru možnosti ostříhání se řídí strukturou vlasů.Hlavní věc je, že nejsou rozděleni, lámání.Pro oválný obličej jsou vhodné dlouhé srážky s natrženými konci.

Takové modely jsou moderní a stylové.Nevýhodou je znatelné ztenčení.Majitelé hustých vlasů takový účes však naopak zachrání.Ženy s tenkými vlasy by měly dávat přednost jinému modelu.

Mladá dívka, která je náchylná k experimentování, ji může rozložit na jednu stranu.Tmavě zbarvené vlasy, které se berou jako základ, budou vypadat chytlavě, nad nimiž jsou rozptýleny světle roztrhané tenké prameny.

Další módní možností by byly asymetrické variace s délkou vlasů.Jakýkoli druh kaskády by měl být doplněn výraznými šikmými rány.Upřednostňovaný může být jeho protáhlý tvar - nenívyžaduje denní styl.

Pro čtvercovou tvář

Pro spravedlivější sex je třeba zvolit správnou kaskádu střihu, aby se maskovala úhel lícních kostí.Vícevrstvé a objemné jsou lepší a hladké zvýrazní pouze pravoúhlost.

Svazek je vytvořen pomocí odstupňovaných, členitých srážek.Vynikající možností je asymetrie.Nerovnoměrná délka odvrátí pozornost od rysů tvaru obličeje.Vlasy by měly být stylizovány kroucením kudrlinek: zvlnění zjemní kolem tvaru.

Pro čtvercovou plochu je asymetrický, položený na jedné straně tresky, dokonalý, ale je třeba se vyhnout objemným třeskům, které vizuálně ztíží tvář.Přímé dělení vlasů také není vhodné.Doporučuje se zvolit cikcak, boční dělení, protože vizuálně mění proporce obličeje k lepšímu.

​​

Tipy pro výběr sestřihu:

 • , abyste se vyhnuli jasným čarám poblíž obličeje;
 • nedělají ostré vizuální zúžení nebo rozpínání účesu;
 • věnujte pozornost každému detailu v účesu a vyhodnocujte, jak ovlivňuje vnímání tvaru obličeje.

Pro dívky a teenagery

Kaskáda stříhání vlasů příznivě zdůrazňuje krásu dětských vlasů.Vypadá skvěle na dívky s oválným obličejem.Obrysy obličeje jiného tvaru vizuálně zjemňují. Můžete si kroutit do ocasu. Je to skvělé pro dospívající.Díky účesu se vytváří efekt hustoty vlasů

Romantický obraz může doplnit silná přímkarány.Rovné rány kombinují volné rovné vlasy, účes s roztrženými okraji.Takový třesk zdůrazňuje krásu očí.

Kaskádové možnosti pro dospívající dívky:

 • stříhání;
 • s přímým šikmým třeskem;
 • klasika;
 • s rovným bočním dělením.

Správný účes dospívajících s rány zdůrazní krásu tvaru obličeje.V kombinaci s dlouhými vlasy vypadá členitý tvar dobře.Třásně, které se plynule promění v žebřík, dodá romantiku, něhu.Výhodou dlouhých vlasů je schopnost stočit, narovnat se, stylizovat.

Pro blondýnky

Střih by měl zdůrazňovat světlost a měkkost celého obrazu, ale zároveň řešit problémy, jako je oprava obrysu obličeje, zdůraznění barvy očí, tvaru nosu, rtů.

Kaskáda dává blond vlasy svěžest, sofistikovanost a baculaté ženy pomáhají skrýt vadu.

Tipy pro výběr vhodného střihu:

 1. Vyvarujte se přísných asymetrií, přinese to chlad, zbaví přirozenost, živost.
 2. Vzdušnost, lehkost a členitá hrana jsou dokonale zdůrazněny.
 3. Zvýraznění jednotlivých řetězců vytvoří dynamický efekt.
 4. Máte-li oválný úzký tvar obličeje, měli byste zůstat na širokém třesku.
 5. Musíme se rozloučit.
 6. Při pokládce vlasů by měla být dodržena zásada mírné nedbalosti.
Pro brunetky

Kaskádový střih je charakterizován jemným přechodemdélky pramenů od koruny k špičkám.Existuje mnoho možností pro dlouhé vlasy pro brunety s nebo bez rány.

Ženy s kulatou tváří se rozhodly pro asymetrické rány.Dívky s oválnou tváří tvoří drsnou kaskádu.Klasičtí milenci si mohou vybrat kaskádu od špičky nosu, brady.Vizuálně můžete zvýšit hlasitost boční částí.

Ital je považován za variantu kaskády - jsou velmi podobné v prováděcí technice.Smyslné brunetky, které udělaly takový účes, způsobují na vlasech lehkou nedbalost a používají k tomu pěnu.Perfektně zdůrazňuje správný ovál kontury obličeje bez rány.Kroky můžete provést pouze na tipy.Tuto možnost si vyberou brunetky s plnou tváří.

Provádí se ve 3 stylech:

 • roztrhané konce;
 • promoce;
 • podání.

Kaskáda na čokoládové, zlaté barvě vlasů vypadá skvěle.A pro zvýraznění řádků se používá zvýraznění.Hra barevné, jemné modulace dává důraz na jednotlivé prvky.

Jak řezat - pokyny krok za krokem

Řezání pramenů v kaskádě vyberte jednu z možností:

 • po celé délce;
 • v oblasti obličeje;
 • na koncích.

Před zahájením srážky je nutná příprava.Umývají si hlavy a vlasy si důkladně promíchají.Jasně definované s konečným výsledkem.

Postup střihu:

 1. Vlasy jsou rozděleny do 4 částí.
 2. V horní části hlavy je izolován kontrolní řetězec.
 3. Zatáhněte ji90 stupňů a přímo řez.
 4. Pracujte na každém řetězci zvlášť.
 5. Nasaďte je na ovládací prvek a odřízněte je.
 6. Prameny umístěné daleko od ovládání se prodlužují.
 7. Přejít na temeno hlavy, časové pásmo.
 8. Přiřaďte hlavní řetězec.
 9. Zbývající prameny jsou řezány podél kontrolní délky.
 10. Údery se provádějí stejným způsobem jako všechny předchozí oblasti.
 11. Účes se poté vysuší.
 12. Rozčesejte vlasy kulatým hřebenem.
 13. Proveďte ředění.
 14. Prohlédněte si stříhání vlasů a ujistěte se, že tu nejsou žádné lepivé vlasy.
 15. Proveďte styling.

Pohled zepředu a zezadu

Kaskáda pomáhá upravit tvar obličeje.Zakulacením pramenů směrem dopředu můžete skrýt mohutnost brady.

Pokud jsou vlasy tenké, vyplatí se ztenčení konců.Tato manipulace z nich učiní vizuálně zdravé, silné a odolné přední i zadní.

U každého provedení vypadá kaskáda na dlouhých vlasech vzadu jinak.Na vrcholu popularity je odstupňovaná kaskáda.Za účesem vypadají nádherné vlasy na hustých vlasech.Poprava může být rozdělena do 2 možností: přímé, roztrhané.Při prvním přechodu mezi prameny je téměř neviditelný.Krása druhého je zdůrazněna zvlněními zvlněnými ven.

Kaskáda bez rány zdůrazňuje dokonalý ovál obličeje.Ženy s mastnými vlasy se pro rány nedoporučují.Zničí pohled zepředu.V ostatních případech to bude skvělý doplněk k obrazu.

Nenechte si ujít nejoblíbenějšíčíslo:Módní střih bobů pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Stylingové prvky

Kaskáda na dlouhých vlasech je pokládána kulatým kartáčem, fénem a stylingovými výrobky.Kadeře by měly proudit.Správným položením kaskády můžete skrýt nedokonalosti obličeje.

Když jsou vlasy silné, měly by se při stříhání přidávat nerovnoměrné vrstvy, které usnadní styling.Měkké odstupňování zvýší objem.Můžete položit prsteny ven, dovnitř - účes bude vypadat obzvláště pokaždé.

Mírný nepořádek na hlavě nezkazí vzhled.Rozcuchané vlasy vypadají skvěle na rovných vlasech.Příliš velké kadeře se narovná železem.Rovné kroutí, naopak, kroucení.

Kaskádový účes se provádí na dlouhých, středních, krátkých, s rány a bez rány.Střih neztratil v posledních letech svůj význam.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o účesu kaskády

Jak snížit kaskádu:

Haircut Cascade: