Steroidy pro získání svalové hmoty: anabolické léky, nejlepší kurzy, nejbezpečnější lékárenské steroidy, režimy

V tomto článku budeme hovořit o populárních steroidech pro budování svalů.

Buďte opatrní !!!Všechny informace v tomto článku jsou pouze informativní.Před použitím jakýchkoli léků a doporučení je nutná návštěva lékaře!

Testover E (testosteron enanthate) Vermodje 250 mg /1 ml x 10 ml.

Cena: 1650 rublů.

Testover E je ester testosteron-enanthátu, poločas je asi 6-7 dnů.Enanthate je aktivně využíván vzpěrači k získání svalové hmoty a zvýšení výkonu.

Testosteron enanthate je lék s dlouhodobým účinkem, který poskytuje zvýšenou svalovou hmotu, zlepšuje sílu, snižuje bolest kloubů, stimuluje regenerační procesy v těle a zlepšuje tón.Testover E má výraznou androgenní aktivitu.

Spolu s rychlým nárůstem hmotnosti se také zaznamenává hromadění tekutin v těle.To však není tak špatné: svalové pojivoskořápky jsou napnuté, v důsledku toho mají vlákna prostor pro růst.Na konci kurzu se doporučuje začít užívat antiestrogeny a blokátory kortizolu.

Drogy se začnou brát 2 nebo 3 týdny po ukončení kurzu enanthátu testosteronu.Testover E je jedním z nejvíce aktivně používaných anabolických steroidů s vysokou návratností.Lék dává dobré výsledky v kombinaci s jinými léky.Je kombinován s metanem, dekanoátem, trenbolonem a dalšími stejně účinnými prostředky.

Aplikace:

Enanthate testosteronu se volí v závislosti na požadovaném výsledku a cílech.Obvykle začíná s 250 mg týdně a postupně se zvyšuje na 750 mg týdně.Zkušení sportovci často používají až 1 000 až 2 000 mg týdně.

Steroidy pro získávání svalové hmoty pomohou při správném používání bezbolestně a bez poškození těla

Lék se injikuje intramuskulárně jednou týdně - do hýždí.Droga má dlouhou aktivitu, takže není často nutné ji používat.Testosteron enanthate by měl být užíván v kulturistice.

Opatření:

Srdeční selhání, přecitlivělost, individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky léčiva, akutní selhání jater nebo ledvin.

Testosterona E (testosteron enanthát) balkánská lékárna 250 mg /1 ml x 5 ks.

Cena: 850 rublů.

Testosteron enanthate - přírodní ester testosteronesteru, je to jeden z nejpopulárnějších steroidů v kulturistice aPowerlifting, navržený pro získání svalové hmoty a zvýšení síly.Je produkován lidským tělem v malém množství.

​​

Vzpěrače se široce používají k dosažení vysokých výsledků.V medicíně se používá k léčbě onemocnění, jako je hypogonadismus (tj. Nedostatek testosteronu).

Působí v průměru 2-3 týdny, vylučuje se z těla během 6-7 dnů a velmi pomalu se vstřebává do krve.Tento lék má poměrně vysokou anabolickou a androgenní aktivitu, pomáhá velmi rychle překonat stav přetrénování a tónů a zvyšuje regenerační schopnost těla.

Tento lék má silnou antikoncepční vlastnost, ale zároveň má pozitivní vliv na erekci.

Podle některých zdrojů může léčivo urychlit zotavení (regeneraci) po přijetí sportu nebo jiných zranění nebo modřin, může také sloužit jako preventivní opatření, protože obecně posiluje klouby.Přes všechny výhody, jeho zneužití může mít velmi škodlivé následky pro vaše tělo.

Pokyn:

Použijte lék následujícím způsobem:1 injekce do gluteální oblasti ne více než 1krát týdně.Doporučená dávka léčiva je v rozmezí od 250 do 500 mg za týden.Pokud používáte lék, abyste získali svalovou hmotu a zvýšili sílu, potom je kurz asi 8-10 týdnů.Po absolvování kurzu je nutné provést 2-3 týdny po ukončení terapie,pomocí testosteron enanthate sólo.

Opatření:

 • Nefrosis, stejně jako nefritida v nefrotické fázi.
 • Hyperkalcemie.
 • Onemocnění ledvin /jater.
 • Hypertrofie, konkrétně prostata.
 • Diabetes mellitus.
 • Koronární i srdeční selhání.
 • Ateroskleróza.
 • Těhotenství a kojení.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Sušení těla pro dívky.Výcvikový program, podrobné nutriční menu na měsíc po dni.

Tučné (boldenon) Vermodje 200 mg /1 ml x 10 ml

Cena: 2000 rub.

Celé jméno steroidu je undekylenát ekvivale /boldenonu.Je to anabolický steroid původně vyvinutý pro veterinární medicínu.

Je to takzvaná molekula Dianabol, která nemá 17-alfa-methylovou skupinu, díky níž je molekula Dianabol schopna projít játry bez porušení.Avšak nárůst svalové hmoty sportovcem, jak u Dianabol, tak z Boldenonu, je přibližně stejný.

Pokud jde o chemické složení, Boldenon je molekula testosteronu s dvojnou vazbou mezi 1 a 2 atomy uhlíku, díky níž je Boldenon ve svých anabolických vlastnostech stejně silný jako testosteron.Jediný rozdíl je v tom, že androgenní vlastnosti boldenonu jsou dvakrát méně výrazné než vlastnosti testosteronu.

Eucipoise /Boldenone Vermoge je také vynikajícím stimulátorem hematopoézy v těle as nárůstem červených krvinek zvyšuje a zrychluje azásobování svalů kyslíkem, což je skvělé pro sportovce.

Droga pomáhá zvyšovat svalovou hmotu, sílu a má také dobrý účinek na chuť k jídlu.Jinými slovy, Boldenon je vhodný jak pro vzpěrače, tak pro sportovce - pomáhá dosáhnout vynikajícího sportovního výkonu při získávání svalové hmoty, zvýšení svalové síly a vytrvalosti.

Zvláštností této drogy je to, že ji mohou užívat i ženy - je to kvůli její nízké androgenní aktivitě.

Jak se brát:

Injekce od 600 do 1000 mg léku v hýždě, ne více než 1krát týdně, délka trvání je 10-12 týdnů.

Po ukončení by měla být léčba prováděna, protože je možné zastavit produkci testosteronu v těle.Užívání léku by samozřejmě mělo být doprovázeno sportovní výživou a režimem.

Opatření:

Neexistují žádné kontraindikace pro muže.Pokud jde o ženy, musí brát lék v souladu s jejich androgenní senzitivitou.

Trenaver E (Trenbolon Enanthate) Vermodje 200 mg /1 ml x 10 ml

Cena: 3850 rub.

Trenbolon enanthate je anabolický steroid s poměrně vysokou anabolickou aktivitou.Vzpěrače se široce používají k dosažení dobrých výsledků ve sportovních aktivitách.Konkrétně - budování svalové hmoty, spalování tuků a zlepšování úlevy, zvyšování ukazatelů síly.

Lék snižuje hladinu kortizolu v rtělo, díky kterému ve skutečnosti dochází ke snížení tuku a ke zvýšení anabolických vlastností.Trenbolonový enanthát také dělá svaly pružnějšími, a tím pomáhá profesionálním kulturistům v soutěžích, čímž činí celé své tělo esteticky přitaženým.

Steroid je jedním z nejúčinnějších, jeho vazebná schopnost je přibližně čtyřikrát vyšší než schopnost testosteronu.Trenbolón také přispívá k sekreci růstového hormonu spalování tuků.

Vysoká anabolická schopnost tohoto léčiva přímo souvisí s jeho afinitou k androgennímu receptoru.Vzhledem k vysoké anabolické aktivitě tohoto steroidu často způsobuje nepříjemné vedlejší účinky, obvykle se však vyskytuje při negramotném průběhu nebo předávkování.

Aplikace:

Doporučená dávka tohoto léčiva v průběhu léčby je 100-300 mg, injekce by se neměly provádět více než každý druhý den a dávka by neměla překročit 50 mg.Délka kurzu je 4-8 týdnů.Měli byste také sledovat svůj zdravotní stav a v případě nežádoucích účinků - okamžitě zastavte kurz a vyhledejte lékaře.

Opatření:

Droga se nedoporučuje těhotným ženám, lidem s nízkým obsahem podkožního tuku, lidem s vysokým krevním tlakem a starším osobám.V žádném případě byste ji neměli konzumovat bez předchozí konzultace s lékařem.

Naposim (methandion) Vermodje 100 tab /10 mg

Cena: 800 rub.

My podáváme - steroidní přípravek obsahující sám o soběúčinná látka, jako je methandienon, která vede ke zvýšení svalové hmoty a ke snížení tělesného tuku.

Hlavním účinkem Naposimu je stimulace syntézy bílkovin v těle, což má za následek zvýšení síly a posílení kosterního systému.

Obecně platí, že použití Naposimu pomáhá udržovat v těle řadu důležitých stopových prvků: dusík, sodík, draslík a fosfor.Squeeze je silný anabolik, jehož účinek je několikrát větší než účinek testosteronu.

Lék se vstřebává dostatečně rychle do těla, zatímco se nerozkládá v játrech a interaguje s androgenními buňkami.Naposim je užitečný pro začátečníky i profesionály.Na jeden chod užívání drogy můžete získat až 10 kg „syrové“ svalové hmoty.

Velkou nevýhodou léku je nadměrná akumulace vody, ale to vše lze napravit doplněním kurzu o vhodné steroidní léky.

Droga byla vyvinuta americkou společností v roce 1956, ale o 5 let později byla dána do prodeje zdarma.Zpočátku se používal k urychlení hojení tkání po popáleninách.Po nějaké době byla jeho akce oceněna silovými posilovači a kulturisty.

Návod k použití, dávkování:

Pro profesionální sportovce je dávka od 10 do 50 mg za den, kurz je určen pro 6-8 týdnů, tj.tablety jsou přijatelné za cenu.Protože se droga v těle rozpadádo 3-5 hodin musíte vědět, jak brát lék správně, denní dávka by měla být rozdělena na 2-3 dávky.

Tím je zajištěna maximální účinnost Naposima.Začátečníci by neměli překročit denní dávku 30 mg.Lék lze zakoupit samostatně i v kombinaci s jinými steroidy.

Vedlejší účinky:

Nedoporučuje se, aby ji ženy užívaly kvůli své androgenní aktivitě a také lidem, kteří mají různá onemocnění jater a gastrointestinálního traktu.Mezi možné nežádoucí účinky lze rozlišovat zvýšení tlaku, tvorbu akné.

Androver (oxymetholone) Vermodje 100 tab /50 mg

Cena: 3000 rub.

Andorver je silný anabolický steroid, který má vysokou anabolickou aktivitu a nízkou androgenicitu.Droga je schopna pomoci sportovci v krátké době získat až 15 kg svalové hmoty.Zvyšuje také ukazatele vytrvalosti a síly, pomáhá zlepšovat stav kloubů a kostní tkáně.

Je to jeden z nejlepších steroidů pro získávání svalové hmoty, na úrovni s testosteronem, Sustanonem atd.Molekuly účinné látky jsou modifikací dihydrotestosteronu.Aromatizace v přípravě téměř zcela chybí, stále však existuje malá estrogenní aktivita.Andorver má schopnost stimulovat estrogenové receptory v buňkách.

Obvykle se pozorují vedlejší účinky při řádném udržování dávkyzřídka. Játra by však měla být během podávání monitorována.Je určen především pro sportovce, kteří mají zkušenosti s používáním steroidů.

Užívání léku poskytuje vynikající výsledky s průběhem sólo, ale kombinací léku s jinými steroidy můžete dosáhnout ještě více.Ale před použitím musíte v této záležitosti konzultovat odborníka.

Jak vzít:

Pro začátečníky je nejlepší začít s lehčími drogami, protože tento nástroj je určen pro profesionály.Kurz obvykle trvá 6 týdnů.Musí však být spuštěn hladce a také dokončen.Průměrná denní dávka pro muže je 50 - 150 mg.Ženy by se měly lépe zdržet užívání tohoto léku, ale v extrémních případech by denní dávka neměla přesáhnout 50 mg.

Opatření:

 • Onemocnění jater.
 • Vysoký krevní tlak.
 • Těhotenství a kojení.
 • Srdeční choroby.
 • Onemocnění prostaty.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina glutamová - co to je, pro co a jak se používá ve sportu a kulturistice.

Sustaver (Sustanon) Vermodje 250 mg /1 ml x 10 ml

Cena: 1700 rub.

Sustanon je silné anabolické činidlo s výraznou androgenní složkou.Sustanon je kombinací 4 ex testosteronů, které mají silný synergický účinek.Droga je rychláa dlouhá akce.

Sustanon je převážně zařazen do intenzivních kurzů hromadného nárůstu, protože droga významně zvyšuje sílu a podporuje svalový zisk.Ve srovnání s jinými přípravky s testosteronem má Sustanon z Vermoge několik výhod.

Činidlo má mnohem lepší účinek než samotný cypionát nebo testosteron enanthát.Díky propionátu obsaženému v kompozici je pozitivní účinek pozorován po několika týdnech.Lék začíná působit na tělo 1 den po podání a zůstává aktivní po dobu dalších 3-4 týdnů kvůli přítomnosti dekanoátu.

Silný anabolický účinek je kombinován s výrazným androgenním účinkem, takže si mnoho sportovců vybírá Sustanon pro budování svalů a zvýšení síly.Sustanon 250 sólo má také vynikající účinek na zkušené sportovce a obvykle není nutné výrazné zvyšování dávky.

Použití:

Doporučená počáteční dávka přípravku Sustanon je 250 mg každých 10 dní.Poté se dávka upraví na 1000 mg za týden.Někteří sportovci berou více než 1 g týdně, v tomto případě však nežádoucí vedlejší účinky převažují nad pozitivními výsledky.Pro velké objemy se lék doporučuje kombinovat s oxymetalonem.

Vedlejší účinky:

Karcinom prostaty, individuální nesnášenlivost složek léčiva, diabetes mellitus, zhoršená funkce jater a ledvin.

Sustamed (Sustanon) balkánský lék 250 mg /1 ml x 5ks

Cena: 1 000 rublů.

Sustamed stojí za to koupit, protože se jedná o jeden z nejpopulárnějších injekčních steroidů.Lék je silnou kombinací čtyř esterů: testosteron propionát, testosteron isocaproát, testosteron fenylporopionát a testosteron dekanoát, tj.androgenní steroid.

Nástroj byl vyvinut k dosažení rychlých výsledků a dlouhodobé činnosti.Testosterony, které tvoří léčivo, pronikají do krevního řečiště v různých časech.Kromě toho vykazují nejvyšší aktivitu při různých rychlostech.

V důsledku toho lék účinkuje co nejrychleji a nejúčinněji a dlouhodobě si zachovává svůj účinek.Již druhý den po požití má Sustanon aktivní účinek na tělo a nepřestává pracovat další čtyři týdny.To je jedna z pozitivních vlastností, díky nimž je droga mezi sportovci tak populární.

Užívání Sustanonu v kulturistice má výrazný anabolický a androgenní účinek.Tento steroidní lék je často součástí vzdělávacích programů pro získávání svalové hmoty, jakož i pro zvyšování hmotnosti a síly sportovce.Při užívání léku dochází k významnému zvýšení výdrže.

Sustanon funguje skvěle jak pro zkušené sportovce, tak pro začátečníky.

Aplikace:

Musíte vědět, jak bodnout Sustanon 250. Dávkování by mělo být předepsáno v závislosti na fyzickém stavu sportovce a jeho síle.ukazatele.Obvykle začněte s 250 ml za týden a postupně upravte dávku na 1000 ml za den.Takovou vysokou dávku mohou poskytnout pouze profesionální sportovci.Průběh sólo (týdenní dávka) se pohybuje od 250 ml do 1 000 ml.

Opatření:​​

Individuální nesnášenlivost na složky léčiva, přecitlivělost, akutní srdeční selhání, zhoršená funkce jater a ledvin.

Vytvoření článku:Mila Fridan

Video o steroidech pro získávání svalové hmoty

Mohu brát proteinové koktejly:

Celá pravda o proteinu: