Srážky s rány pro střední vlasy 2019. Fotografie z módních srážek pro kulatý, oválný, čtvercový obličej

V roce 2019 jsou účesy s ranou v módě, stejně jako všechny druhy srážek pro středně dlouhé vlasy.Kočky a kaskádové srážky, které již byly známy, lze snadno přidat k novosti díky vhodně navrženým třeskům.

Střední rány s rány

Nejoblíbenější stříhání vlasůLeží mnoho let obsadit první pozice mezi módní účesy.A každé desetiletí přináší svou základnuchuť.Kouzelníci neustále přidávají nové způsoby, jak tento účes upravit.

Objemový stříška se získává díky určité metodě stříhání jednotlivých pramenů, přidáváním frézovaných tresků, získáváme luxusní, módní a lehce hravý účes.Můžete si vytvořit přísný styl s přímým třeskem o něco vyšší než obočí.Silné třesky zakrývající obočí dávají obraz tajemství.

Odstupňovaná stříška

Tato možnost vypadá dobře na rovných vlasech.Obzvláště vhodné pro majitele hustých vlasů, protože promoce zahrnuje ředění jednotlivých pramenů.Na rozdíl od klasické varianty čtverce je tato varianta modernější, protože v režimu chybí jasná symetrie a přísné linie.

Odměrné prameny mají různou délku, zatímco mistři nedoporučují, aby různé délky byly jasně vyjádřeny.Díky této technice získává účes zcela odlišný charakter, vytváří se pocit plánovaného chaosu a ladná nedbalost.Tento styl je vhodný pro frézované rovné nebo šikmé rány s hladkým přechodem do postranního pramene.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Vlnitý stříbro

Při výběru takového účesu je třeba si uvědomit, že je docela objemný, takže bude vypadat dobřena tenké a tenké vlasy.

Při vytváření vlnitého stříška musí velitel zvážit změnu délky poté, co prameny zaschly.

Takový střih vypadá ideální, pokud jsou přední kadeře protáhlé, přičemž si zachovávají objem i krásné orámování obličeje zvlněnými kadeřemi.

Účes je navržen tak, aby vlasy na temeni hlavy byly rovné a konce byly zvlněné velkými kadeřemi. Pro tuto možnost je vhodný šikmý podlouhlý třesk, úhledně položený na boku.

Módní bob na středních vlasech s rány

Takový střih se rány na středních vlasech v roce 2019, jako je průměrná bob,je považován za jeden z nejpopulárnějších a nejuniverzálnějších účesů. Vhodné pro mladé i energické dívky a starší dámy.

Vše záleží na tom, jak je navržen.Zkrácená verze takového účesu je vhodná pro silné nebo středně husté vlasy.

Střih vypadá na rovných vlasech velmi dobře , majitelé vlnitých kadeří mohou dosáhnout požadovaného výsledku narovnáním pramenů železem.

Podstatou účesu je ostříhat vlasy na zadní straně hlavy a prodloužit přední prameny.Chcete-li získat neopatrný vzhled vlasů, je vystavena řídnutí.

Bob s prodloužením

Skvělé pro čtvercové a kulaté tváře. Protáhlé přední prameny krásně rámují obličej a vizuálně ho natahují.

Majitelé oválné tváře budou používat podlouhlý fazole s přímým třeskem, který zakrývá obočí.

Ale pro trojúhelníkový typ je lepší zvolit šikmý třesk, který plynule přechází do předních kadeří.

Prodloužení předních pramenů bude vyhovovat jak přímým, tak ivlnité vlasy.Účes v těchto dvou případech vypadá úplně jinak, ale zároveň stejně krásný.

Univerzálnost podlouhlého fazole spočívá v tom, že můžete změnit způsob jeho skládání pomocí boční části nebo malé hromady u kořenů.Lehký zvlněný kadeř na obličeji poskytne obraz romantiky a tajemství.

Roztržené fazole se třesky

Účinek roztržených pramenů je dosahován různými technikami:

 • nůžky;
 • plátek s břitvou;
 • promoce;
 • konstrukce různých délek pramenů.

V kombinaci s roztrženými rány je tento střih vhodný pro každou ženu, která má vlasy střední délky. 2019 dává příležitost být v trendu díky základní metodě podání.

V závislosti na modelu je vybráno ředění celého povrchu nebo jsou ovlivněny jednotlivé prameny.Někdy se provádí účes, který vytváří potrhaný efekt pouze v oblasti předních pramenů a zanechává hladké obrysy na zadní straně hlavy.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Žebřík

Žebřík je již dlouho oblíbený a nadále si udržuje pozici mezi módními a stylovými účesy.Vhodné pro jakýkoli typ obličeje.Krátký útěk schodů s ranou vytváří okouzlující ženský vzhled.

Krátký schod po schodech je zvlněný s malým rozdílem délky.Přední prameny jsou přerušenyzkosení s plynulým přechodem z tresku do hlavní délky.Rány by měly být vybrány v závislosti na typu obličeje, pro podlouhlý typ je vhodná přímka zakrývající obočí.Pro kulatou tvář je lepší zvolit šikmé frézované rány.

Pixie s ranou

Milovníci krátkých srážek by měli věnovat pozornost tomuto účesu. Základem je krátká fazole, rozdíl je pouze ve formě třesku.

V tomto provedení je podlouhlá, řezání se provádí tak, že nejdelší prameny jsou vpředu.Z tohoto důvodu je vytvořen efekt dlouhých třesků, které lze skládat, jak chcete, obnovovat styl.

Obnovují se frézované prameny dlouhých třesků, vizuálně omlazují obraz. Asymetrie účesu ji vůbec nezničí, ale naopak ji činí univerzální pro jakýkoli ovál kvality obličeje a vlasů.

Kaskáda na středních vlasech

Kaskáda může být právem nazývána účesem pro každou příležitost.Hodí se naprosto každému a díky kaskádové technologii řezání se objem získá i na tenkých vlasech.Vhodné frézované šikmé nebo půlkruhové, hladce přecházející do postranních pramenů rány.

Kaskáda se třesky stále pokračuje.Srážky tohoto typu pro střední vlasy jsou prezentovány v koláži fotografických módních účesů 2019.

Kaskáda vypadá jako střih s žebříkem, ale v tomto případě je rozdíl v délce viditelně výraznější.Vyhlazení ostrých změn v délce se provádí částečným ztenčováním, což vede k úhledným kadeřím.

V roce 2019mezi módní styly, kreativní styl kaskádového střihu se rány na středně dlouhých vlasech. Takže, aby se projevil zlobivý pocit lehkosti, můžete zastrčit konce vlasů pryč od obličeje a jemně vyčesat korunu. Chcete-li získat klidnější, strohý styl, můžete jej protáhnout fénem, ​​aby boční prameny opakovaly tvar obličeje.

Frézovaný účes s ranou

Mezi hlavní módní trendy roku 2019 patří frézované srážky.Jakýkoli účes vypadá díky této technice elegantně a trochu neopatrně.Ti, kteří chtějí nosit takový model, by se měli rozhodnout pro frézovaný třesk, v takovém případě bude celý účes vypadat harmonicky.

Díky ztenčení je pro mistra snadné modelovat účes vhodný pro konkrétní typ obličeje a také kvalitu vlasů.Například, husté vlasy jsou zředěny pomocí ředění na všechny vlasy. Tenké vlasy jsou částečně ostříhané a snaží se dát koruně objem.

Ztenčování navíc pomáhá vytvářet účes, který skrývá úhly oválu tváře a naopak odhaluje jeho nejvýhodnější části.

Srážky pro střední vlasy: trend z roku 2019

Stejně populární srážky jsou trendem v roce 2019. Toto je jedna z odrůd stříšky pro středně dlouhé vlasy. Podstatou účesu je, že když je navržen, pán položí všechny kadeře z koruny v rovnoměrné vrstvě, pak se střih provádí po obvodu a odhaluje obličej.

Při pokládání tohoto účesu byste měli konce zkroucení,jejich nasměrování dovnitř .Výsledkem je paruka.Díky hladkému hladkému okraji střihu vypadá velmi žensky a elegantně.

Účes stránky na středních vlasech v roce 2019 nabývá nového tvaru pomocí techniky ztenčování ofina.Díky této technice můžete retro účes osvěžit a dát mu módní rozedraný efekt.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Módní střih garzonu pro střední vlasy se třesky

Pro zvlnění garzonu jsou charakteristické krátké kadeře uložené v elegantním klobouku.

Krátké srážky je třeba zvolit pečlivě, tento návrh nemusí být vhodný pro každého.Zde je nutné vzít v úvahu rysy krku a oválu obličeje.

Garzon je podobný krátkozrnným bobům u středních vlasů, hlavním rozdílem je metoda odstupňování.

Pokud je fazole částečně odstupňována, pak je v tomto případě tato technika použita na celé ploše vlasové linie.

Zvláštní pozornost je věnována designu třesků a chrámů, v závislosti na typu osoby, zvolit prodlouženou nebo zkrácenou verzi.

Dolní čelo je vytvořeno s krátkým rovným třeskem položeným na jeho straně.Široké úhlové lícní kryty s protáhlými frézovanými chrámy. Garzon pro středně vlnité vlasy je vhodný pro milovníky retro stylu.

Tento účes vytváří velmi jemný a okouzlující obraz.Pomocí různých stylů můžetesnadné změnit náladu účesů.

Výběr třesku pro středně dlouhé vlasy​​

Pro výběr pravého třesku byste měli určit typ obličeje a tloušťku vlasů.Každý účes bude vypadat perfektně v kombinaci se správně vybraným třeskem, který skryje nedostatky a zdůrazní důstojnost obličeje.

Šikmý

Šikmý okraj je ideální pro ty, kteří chtějí mírně změnit obrázek, ale úplně nezmění styl.Tento design účesů je dnes velmi populární, šikmé rány jsou univerzální a hodí se pro všechny věkové kategorie.

Délka třesků by měla být vybrána na základě rysů obličeje:

 • kolo- podlouhlé třesky mohou vizuálně zúžit nadměrně kulaté tvářehladký přechod k postrannímu prameni;
 • náměstí- pomůže skrýt úhel lícních kostí, vyfrézovat dlouhé rány na rovných nebo vlnitých vlasech;
 • trojúhelníkový- ideální pro tento typ šikmé třásně s výraznou asymetrií, ve které se jedno obočí zcela otevírá a druhé zůstává zcela zavřené;
 • vysoké čelo- je nutné nakreslit šikmý třesk s mírným zkosením, takže jedno obočí je vůči druhému mírně otevřené;
 • ovál- tento typ obličeje je považován za ideální pro šikmé rány, v tomto případě je vybrán na základě hlavního modelu sestřihu.

Rovně

Dokonale rovné rány těsně nad obočímmajitelům oválné tvářetaké skryje nedokonalosti trojúhelníkového tvaru a není vhodný pro kulatý nebo čtvercový typ. Filigránové krycí obočí - tato možnost je vhodnější pro osobu s vysokým čela , navíc tento design upozorní na oči a učiní je výraznějšími.

Majitelé čtvercového typu obličeje si mohou dovolit tlustý třesk na úrovni obočí, jehož okraje se plynule promění v boční kadeře.V tomto případě však stojí za to kombinovat ji s frézovaným střihem na středních vlasech položeným ve směru obličeje.

Zkráceno

Tato varianta je nejodvážnější a nejextravantnější, vhodná pro milovníky experimentů, vytváří pocit vzpurného nebo chuligánského stylu. Skvělé pro kulatou tvář, vizuální roztažení a rozptylování od vad oválu.Je lepší kombinovat zkrácený třesk s odstupňovanými srážkami, v tomto případě bude obraz lehký a mírně tajemný.

Protáhlý

Bangs v prodloužené verzi vypadají velmi přitažlivě, zvláště vhodné pro dívky se širokými lícními kostmi nebo velkým čelem.Tyto nedostatky lze skrýt pod protáhlými frézovanými třesky položenými na dvou stranách.

Protáhlý třesk s rovnoměrným řezem pomůže zdůraznit výraznost očí.Můžete skrýt úhly horních lícních kostí a upozornit na rty pomocí podlouhlého třesku s půlkruhovou hranou.Tato možnost vypadá dobře na hustých frézovaných vlasech v kombinaci s odstupňovanýmiúčes.

Výběr střihu v závislosti na tvaru obličeje

Každý tvar tvaru obličeje má určitý účes.Pouze správně zvolený střih dokáže skrýt nedostatky a zdůraznit výhody.

Kulatá tvář

Při výběru účesu pro tuto formu byste měli zvolit srážky s prodlouženým třeskem. Průměrná délka vlasů by měla být pod lícními kostmi.V roce 2019 jsou mleté ​​srážky, jako je střední bob, graduovaná bob, v módě. Pokud stále chcete mít krátký účes, měli byste to udělat v kombinaci s dlouhým třeskem.Pixie účes s prodlouženým třeskem bude vypadat dobře.

Čtvercová plocha

Znaky této formy jsou úhlové, příliš široké lícní kosti.Pro tento tvar obličeje jsou vhodné srážky s protáhlými předními prameny.

Takové účesy jsou ideální:

 • podlouhlá nepravidelná fazole;
 • odstupňovaný stříška;
 • protáhlých pixelů.

Ale ani výběr těchto účesů nemusí vždy vypadat dobře.

K ozdobení účesu je třeba dodržovat některá pravidla stylingu:

 • Přední prameny podél linie lícní kosti.
 • Dělení by mělo být šikmé nebo boční.
 • Podlouhlá šikmá třmen by měla mít hladký přechod do předního pramene.
 • Při pokládce dosáhnete svislého objemu.
 • Vyvarujte se stylingu se zvlněnými konci.

Trojúhelníkový obličej

Mezi nejoblíbenější srážky pro trojúhelníkový obličej patří žebříka kaskády.Kromě toho lze styling provádět jak taháním pramenů na obličej, tak v opačném směru.

Čtverec vytvořený tradiční technikou s půlkruhovým třeskem je zcela vhodný pro tvar trojúhelníku.Fazole s roztrženými konci a frézovaným třeskem bude vypadat docela elegantně, pokud mu dáte objem na úrovni lícních kostí.Garson je pro tuto formu ideální, plně otevírá lícní kosti a skrývá čelo pod třeskem střední délky.

Úzká tvář

Majitelé úzké tváře si nejsnadněji vyberou objemné a svěží účesy.

Budou vhodné naprosto jakékoli varianty kaskádových odstupňovaných srážek. Bob-car, kaskáda, pixie a garson, všechny tyto účesy zdobí úzkou tvář.

Účesy jako krátké schody nebo klasické náměstí nejsou vždy vhodné, zejména pokud jsou vlasy rovné a těžké.Základním pravidlem trojúhelníkového tvaru je vyhnout se dlouhým pramenům podél obrysu obličeje.Je lepší zvolit ránu rovnou nebo půlkruhovou.

Oválná tvář

Nejvhodnějším tvarem obličeje je ovál, pro tento typ je vhodný jakýkoli účes, dlouhý i krátký.Ale kromě tvaru obličeje si musíte vybrat správný účes, musíte vzít v úvahu i velikost čela, obočí, nosu.

Příliš vysoké čelo může být pokryto podlouhlým šikmým třeskem.Je vhodné zvolit svěží účesy v oblasti koruny.Neúspěšné obočí se doporučuje skrýt pod prodlouženým třeskem s rovnou hranou.

Výběr srážek pro střední vlasy v závislosti na struktuře vlasů

Často je to struktura vlasů, která hraje roli při tom, jak bude vypadat.Někdy účes ideálně přizpůsobený tvaru obličeje, najednou nevypadá, jako by to bylo plánováno, ale protože struktura vlasů nebyla zohledněna.

Tenké vlasy

Pro takové vlasy jsou vhodné účesy s bazálním objemem.Za tímto účelem je prováděno ředění v kořenech, pomocí této techniky se vytváří pocit hustoty.

Majitelé tenkých vlasů by se měli blíže podívat na pixie srážky, bob-car a garzon.Styling tenké vlasy s vysoušečem vlasů, přidat objem a pocit na silné vlasy, proud vzduchu směřuje do kořenové zóny.

Těžké vlasy

Existuje řada faktorů, které způsobují, že vlasy jsou těžké.Často se jedná o nesprávně vybrané přípravky pro péči o vlasy.

Ženy s hustými vlasy by měly používat mastné a problematické vlasy šampony.

Účesy s uměle vytvořeným objemem jsou vhodné pro takovou strukturu vlasů.

Takové srážky jako odstupňované bob, bob-bob, pixie, kaskádové stříhání vypadají nejlépe.

Nejlépe se vyhnout účesům vytvořeným žebříkem pouze v oblasti předních pramenů.Zoufalé vlasy budou vypadat neupraveně a připomínají upravené rampouchy podél kontury obličeje.Kudrnatý střih kaskádového střihu plus zkrácené rány je ideální pro těžké vlasy.

Rovné vlasy

Velký výběr srážek pro rovné vlasy vám umožní vybrat siúčesy a změna stylu v závislosti na chuti nebo náladě.Rovné vlasy lze frézovat, stočit a česat.

]

Rovné rány s rovnou nebo zkosenou hranou, srážky pixie, garzon nebo zkrácené fazole jsou vybírány v závislosti na tloušťce, tloušťce vlasů a typu obličeje.Je snadné stavět vlasy z vlnitých kudrlinek, lehce je kroužit kulmou, ale vzhledem k přirozené vlastnosti mají rovné vlasy tendenci k původnímu vzhledu, bez silné fixace se neobejdete.

Kudrnaté vlasy

Šťastní majitelé kudrnatých vlasů si mohou dovolit různé účesy, střední délky.Vypadá velmi dobře: lichoběžníkové náměstí, podlouhlá fazole, kaskáda a žebřík.Kudrnaté vlasy jsou považovány za obtížné styl.

Ale, pokud použijete některou radu mistrů, vše dopadne jednoduše a rychle:

 • pomocípři pokládce pěny vytvořte zámky a vymačkejte je v ruce;
 • po promytí balzámem, rozložením hřebenem a následným omytím;
 • použijte vysoušeč vlasů pouze k poskytnutí objemu vlasů, osušte ručníkem.

Tyto zásady středně dlouhé kudrnaté péče o vlasy pomohou zabránit nadměrné chmýří.Módní srážky s rány v roce 2019 budou vypadat skvěle na vlnitých pramenech.

Při průměrné délce vlasů můžete experimentovat se srážkami, zejména proto, že pro tuto délku je v módě spousta účesů.

Videa módních srážek srány pro středně dlouhé vlasy 2019. Foto

Střih na vlasy 2019 pro krátké a střední vlasy:

Bangs pro střední vlasy, trendy 2019, foto: