Srážky pro dlouhé vlasy s rány.Krásné dámské účesy pro oválný kulatý obličej, který má více než 30 fotek

Správně zvolený účes pro dlouhé nebo krátké vlasy, s nebo bez rány, vždy významně mění obrázek, osvěžuje jej a činí ho atraktivnějším.Dnes kadeřníci poskytují široký výběr stylových srážek pro dlouhé kadeře, zvláště oblíbené jsou účesy s ranou.

Možnosti srážky s rány na dlouhých vlasech

Aby nový účes vypadal působivě, doplnil obrázek a zdůraznil krásné rysy obličeje, musíte si vybrat ten správný účes.K tomu je třeba vzít v úvahu tvar obličeje, strukturu vlasů, jejich hustotu atd.Důležitou roli hrají rány, protože to je s jeho pomocí, že můžete obnovit vaši tvář, přidat svůdnost nebo tajemství.

„žebřík“

Tento účes získal popularitu díkyjeho nepřekonatelný účinek - skrýt nedostatky takových běžných, ale ne vždy ideálních tvarů obličeje, jako:

 • kulatý - prodlužuje tvář, takže je užší;
 • čtverec - vyhlazuje ostré rysy a úhly;
 • trojúhelníkový - zaměřuje se na lícní kosti, rozptyluje ostrou bradu.

Jakákoli forma ofina je kombinována s „žebříkem“ - rovným, šikmým, frézovaným atd.

„kaskáda“

Nejběžnější a nejoblíbenější účes v kaskádovém stylu je vhodný téměř pro každého.Jeho výhody:

 • Lze použít na jakýkoli typ vlasů. Tenké vlasy budou nadýchané a těžko vypadající kadeře dodají lehkost.
 • Vhodné pro všechny typy tváří. Obzvláště výhodné je uvádět neslušné rysy, které jim dodávají jemnost a ženskost.
 • Nevyžaduje dlouhý styl a komplikovanou údržbu. Po mytí stačí vlasy přirozeně uschnout a vyčesat.

Rány tohoto střihu přidají ještě větší vizuální objem a vrstvení.

Stylisté doporučují dát takovému účesu přirozený, mírně svažitý vzhled, jako by byly vlasy rozcuchané větrem.

„Italština“

Druhý název tohoto účesu je Aurora.

Týká se retro stylu, ale nebrání jí to, aby zůstala na vrcholu popularity mezi mnoha módy dnešní doby a milovníky volných vlasů.„Italský“ dokonale osvěží obraz a pomůže vizuálně zvýšit objem pro majitele tenkých vlasů.VV takových případech jsou rány lepší volit klasiku - rovnou nebo s malým šikmým střihem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

„Čepice“

Dlouhé rovné vlasy v kombinaci se třeskem v tomto stylu výzdoby skvěle zdůrazní originalitu osobnosti, čímž dodá určitou svůdnost a tajemství.obrázek.

Účes se skládá z několika úrovní.Horní vrstva je vyrobena ve stylu "Bob" nebo "Four", včetně rány.Spodní prameny zůstávají dlouhé.Přechod mezi vrstvami může být jasný nebo hladký.

Rány jsou obvykle tlusté.Tento střih je vhodný pouze pro majitele dokonale hladkých vlasů.

„Moderní“

Nejneobvyklejší a nejvýraznější účes, který si může dovolit pouze statečný majitel dlouhých vlasů.Jeho podstata spočívá v tom, že vlasy na jedné straně chrámu nebo na zadní straně hlavy jsou krátce oholeny a zbývající prameny zůstávají dlouhé.

Tento styl dodává obrazu odvážnost a v závislosti na situaci může snadno upravit účes.Například pro kancelářský obrázek může být oholený chrám pokryt dlouhými prameny a pro párty se opět zaměřit na módní stranu hlavy.

Rány by měly být vybrány také neobvykle - šikmo nebo asymetricky, aby se doplnil obraz.

Protáhlý „Bob“

Protáhlý „Bob“ má několik druhů.Nejběžnějším typem jeSymetrický Bob-Car.Ideální pro majitele sofistikovaných funkcí.Může být prováděna na rovných i kudrnatých vlasech různé hustoty.Asymetrický „Bob“ se také hodí téměř pro každého a dává obrazu jistou chuť.

Aby Bob vypadal harmonicky, musí být třesky vybrány v závislosti na typu obličeje a barvy vlasů:

 • tmavé vlasy módy s hustými vlasy jsou perfektnírovné rány;
 • dívky s oválnou nebo kulatou tváří by si měly zvolit frézovaný třesk;
 • Vrstevnatý „bob“ s odstupňováním s velkolepými třesky pomůže poskytnout objem vzácným vlasům.

Podlouhlá „Kare“

Podlouhlá „Kare“, stejně jako podlouhlá „Bob“, dodá ženě eleganci a eleganci.Charakteristickým rysem takového střihu jsou protáhlé přední prameny vlasů.

Rány mohou být rovné nebo šikmé, ale rozhodně tento účes v ideálním případě skrývá mnoho obličejových vad:

 • široký nos,
 • vysoké čelo,
 • tenká tvář.

Roztrhané srážky

Srážky pro dlouhé vlasy se třesky v jiném provedení zahrnují roztrhané prameny.Je ideální pro majitele svěžích vlasů, protože dává účesu lehkost a vzdušnost.Dívky s jemnou strukturou vlasů by na ni neměly zírat.

K provedení tohoto účesu jsou vlasy zastřihnuty břitvou, která dává koncům otrhaný vzhled.Ale rány by měly být vybírány podle typu obličeje.Například majitelé oválného tvaru jsou lepšívytvořte texturovaný třesk, délka se může lišit podle vašeho uvážení.Pro baculaté dívky je vhodný šikmý třesk.

Ultrakrátké otrhané rány vypadají ještě výrazněji v kombinaci s rozedranými asymetrickými srážkami.Konce pramenů vymalované jasnou barvou dodají obrázku více extravagance.

Asymetrické srážky

Další nestandardní přístup k výběru účesu je asymetrie různých typů srážek.Například můžete dát obvyklé poznámky „Cascade“ nebo prodloužené poznámky „Cara“ o sofistikovanosti, čímž se jeden okraj účesu zkrátí než druhý.

Šikmý okraj dokonale doplňuje takový obraz.Odborníci také doporučují věnovat pozornost víceúrovňovým hranám nebo kombinovat sestřih s asymetrickými rány.Zajímavou možností budou prameny malované v různých barvách.

Rovné dlouhé vlasy

Klasická svůdná verze střihu, která vždy zůstává v módě, jsou dlouhé rovné vlasy a rovnoměrně ostříhané rány.V případě neexistence rozštěpených konců vypadají vlasy s takovým účesem přirozeně a přitažlivě.

Ale s délkou tresků můžete experimentovat:

 • Krátký třesk dodá obličeji čerstvost a nevinnost.
 • Průměrná délka na úrovni obočí je univerzální a bude vyhovovat všem bez výjimky.
 • Díky dlouhým třeskům bude vzhled výraznější a tajemnější.

Rány mohou být ploché, zaoblené nebo šikmé.Někdy použít lehké odstupňování.Takový účes by byl zajímavý, kdybyste si trochu zahráli s odstíny kudrlinek nebo jednotlivých pramenů.

Konce účesu mohou mít rovný řez nebo zaoblení.Je však třeba si uvědomit, že takový účes vypadá perfektně pouze na krásných a zdravých vlasech.Jsou-li přítomny suché tipy, vytvoří se dojem nepořádku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Druhy tresků - jak si vybrat

Srážky, bez ohledu na to, zda jsou vyrobeny pro dlouhé nebo krátké vlasy, vyžadují výběr třesků by měly být vždy kombinovány s tvarem obličeje.To pomůže soustředit pozornost ostatních na podstatu vzhledu a skrýt malé a nevzhledné nedostatky.

Přímý

Klasická verze je přímá, rovná rána, vždy zůstává relevantní a je kombinována s mnoha styly a obrázky.Délka třesků se může lišit - od ultrakrátkých po prodloužené, pokrývající obočí.

Čím je délka kratší, tím je tvář čerstvější.Avšak jen statečný člověk, který miluje experimentování se svými vlasy, bude schopen aplikovat takový styl na sebe.Je lepší vyzkoušet tuto možnost na sobě pro ty, jejichž vlasy rychle rostou.

Hrany třesků mohou být vytvořeny rovnoměrně nebo mohou být trochu ztenčeny, vše záleží na struktuře a tloušťce vlasů.Hodí se oválné a protáhlé tváři.

Péče o přímé rány by měla být pravidelná.Majitelé kudrnatých vlasůbudete muset použít žehličku, abyste rovnoměrně položili prameny, a proto se tato možnost nevztahuje na suché vlasy.

Šikmé, zkosené

Ideální pro ženy s obdélníkovou, kulatou a čtvercovou tváří, vyváženými proporcemi a jemností.Dobře to funguje s dlouhými a krátkými srážkami.

Ale podle typu vlasů je vhodnější pro dívky s rovnými kadeřemi.Pro kudrnaté vlasy je lepší neudělat takový tresk, protože to může přinést spoustu nepříjemností ve stylu.

V závislosti na řezu se získá grafická nebo vzdušná verze.Je skvělá pro mnoho typů účesů.Takže sestřih „Žebřík“ nebo „Kaskáda“ může mít řadu variací v kombinaci s bočním třeskem.Nejlépe se používá na tenké vlasy, protože s jeho pomocí můžete vizuálně vytvořit další objem.

Zajímavou možností jsou šikmé okraje s rovnoměrným řezem, které plynule přecházejí do protáhlého „Bob“ nebo „Kare“.

S rozloučením

Pokud existuje touha dát obraz romantiky, pak zde bude právě rána s rozloučením.U zvlněných kadeří to jde dobře.

Ale je velmi důležité vybrat si správné místo k rozdělení.A záleží na tvaru obličeje.Dělení ve středu čela zužuje kulatou tvář a šikmé dělení jde dobře s oválnou tváří.

V půlkruhu (oblouk)

Úder ve tvaru oblouku pomůže hollywoodské eleganci a eleganci.Zpátky ve vzdálených třicátých letech se předváděla na módy té doby, ale dnes jípopularita nezemřela.Půlkruhový tvar se hodí ke všem typům obličejů a dává obrazu odstín čerstvosti.Majitelé velkého čela takový třesk - jen dar z nebes.

Při odchodu jsou zakřivené rány nenáročné, snadné a rychlé stohování.Proto je vhodný jak pro každodenní styl, tak pro slavnostní vzhled.

Milled

Jaké triky jsou kadeřníci, kteří nedají účesu efekt a oživí obraz.Jedním z těchto vrcholů jsou frézované rány.Pravda, ne každý si to může dovolit, protože takový účes je poněkud rozmarný a nevypadá dobře na všech vlasech.

Pokud nejsou vlasy husté, ztenčení zkazí pouze obraz, takže prameny budou bez života, matné.Ale pro chlupaté vlasy je to ideální řešení, aby se kadeře poslušily.

Na majitele kulaté tváře s tenkými rysy se podívá dobře vyfrézovaný okraj.Takový třesk je dnes populární zejména mezi mladými lidmi, protože dobře zdůrazňuje linii obočí, takže vypadá jasněji.

Zkráceno

​​

Pokud chcete zvýraznit oči, měli byste udělat krátký třesk.Je to tato forma, která dokonale zaměřuje pozornost na vzhled, což znamená, že je ideální pro majitele čtvercového tvaru tváře, odvrácující jeho velké rysy.

Typy zkrácených tresků jsou velmi odlišné:

 • rovné,
 • zkosené,
 • roztrhané,
 • s úhlem,
 • odstupňováno.

Takové třásně vytvoří poměrně odvážný obraz azároveň omlaďte svou tvář na několik let.Účesy s ultrakrátkými rány jsou často vybírány mnoha celebritami, což dokazuje jejich individualitu a výraznost.

Asymetrický

Výběr asymetrického třesku je dalším způsobem, jak učinit obraz šokujícím a přitáhnout pozornost.Možnosti pro takový účes se mohou velmi lišit - krátké, dlouhé, až na úroveň obočí.Je však třeba poznamenat, že asymetrie je dnes velmi populární.

Takový háček lze snadno kombinovat s téměř všemi typy účesů a tváří.Může být vyrobena rovnoměrně nebo ztenčením nůžkami.

Kudrnaté asymetrické rány vypadají skvěle, stejně jako podlouhlé verze, které plynule přecházejí do hlavního účesu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní střih bobů pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jak se starat o ostříhání ranou

Střih pro dlouhé vlasy vyžaduje obtížnou péči, zejména pokud jde o ránu.Pro každodenní styling je nutné použít různé prostředky, aby účes vždy vypadal bezchybně.

Použijte speciální pěnu, sprej na vlasy, hřeben a vysoušeč vlasů.Nejjednodušší způsob, jak dát krátký třesk na jedné straně.Dlouhé prameny vyžadují více pozornosti, protože je třeba je pravidelně upravovat.

Pokud mají vlasy tendenci růst rychleji, rány rychle ztratí svůj tvar.Z tohoto důvodu budete muset kontaktovat specialistu častěji, abyste jej opravili.Můžete oříznout rány doma.Za tímto účelem stojí za to vědět, že je stříhají pouze na suché vlasy, protože mokré zámky po vysušení mají tendenci se vizuálně snižovat.

Chcete-li upravit účes s ranou, musíte:

 • lehce navlhčit zámky vodou;
 • hřeben se štětcem;
 • pro přidání objemu, použijte stylingovou pěnu;
 • dají kadeřům požadovaný tvar;
 • sušení vlasů foukáním;
 • opravit lakem.

Pokud jsou vlasy kudrnaté a rány jsou hladké, potřebujete k vyrovnání pramenů železo.Je snadné tvarovat takovou ránu na rovných vlasech, jen ji vyčesat a upevnit pomocí spreje na vlasy.

Aby účes měl vždy atraktivní vzhled, musíte své vlasy neustále sledovat. Profesionální stylisté vám poskytnou následující tipy, jak pečovat o nejvíce kadeře:

 • Vyberte si ten správný šampon a další výrobky pro péči.
 • Zahřívejte méně vlasů.
 • Nenechte se líný provádět regenerační postupy ve formě výživných masek, peelingů, pleťových vod a dalších věcí.
 • Po omytí je nezbytné použít výživné odvarování a speciální oplachování.
 • Snižte počet skvrn, upřednostňujte přírodní barviva.
 • Jednou za měsíc navštivte kadeřníka, aby napravil rány nebo se naučil, jak to udělat sám.

Tipy odborníků

Světově uznávaní stylisté pro pohodlí vypracovali schéma kombinování různýchtypy rány ve vztahu k typu osoby. Tato instrukce pomůže kterékoli dívce při výběru správného účesu, s přihlédnutím ke všem nuancím:

 • Oválná tvář je univerzální, pro něj je vhodná jakákoli varianta třesku.
 • Pravoúhlý typ zjemní a dodá mu harmonii zkosených tresků v kombinaci s měkkými kadeřemi.
 • Trojúhelníková plocha se zeslabením zesvětlí.Můžete si vybrat podle svého uvážení mezi plochou a šikmou možností.
 • Maturitní rány budou pomáhat baculatým krásám.Asymetrie bude vypadat dobře.
 • I řezy jsou kategoricky kontraindikovány na čtvercový typ.Ideální volbou jsou roztržené hrany.
 • Tvar kosočtverce získá oválné rysy, pokud jsou třesky vyčesány na jedné straně.
 • Hruška ve tvaru hrušky vyrovná objemný tlustý třesk se zaměřením pozornosti na oči.

Chcete-li, aby účes vypadal krásně na dlouhých vlasech, a harmonicky praskl s obrazem, čímž získáte vynikající chuť, musíte poslouchat rady odborníků ohledně výběru účesů.Pak si nemusíte kousat lokty a schovávat si vlasy pod klobouk, čekat, až dorostou na požadovanou délku.

Téměř jakýkoli účes lze snadno vyrobit z dlouhých vlasů a rána dá originalitu a zdůrazní individualitu svého majitele. Proto se nespěchejte, abyste se zbavili nadměrné délky, pokud je střih docela dost.Musíte jen najít dobrého mistra, který vytvoří stylový a harmonický obraz z beztvaré hlavy vlasů.

Videoklipy: ženysrážky na dlouhé vlasy

Nápady na vlasy.Nejlepší dámské srážky pro dlouhé vlasy s ranou:

Srážky pro dlouhé vlasy: