Špatná plastická chirurgie.Fotografie děsivých ruských a hollywoodských hvězd, mužů a žen

Plastická chirurgie se stala populární na začátku nového století.Většina soběstačných lidí byla schopna odstranit vady vzhledu a stát se plnohodnotnými účastníky v show business společnosti.

Neúspěšné plastické operace jsou stále častější.

Ale ne pro všechny, změny byly úspěšné.O tom svědčí velké množství neúspěšných plastických operací, jejichž potvrzení je jasně vidět na fotografiích slavných lidí, kteří se po transformaci jejich vzhledu stali doslova děsivými.Obzvláště postiženi jsou lidé, kteří mají díky svému vysokému hmotnému bohatství schopnost vyrábět plasty v neomezeném množství.

Masha Malinovskaya

) Z důvodu slavného televizního moderátora asi 10 operací: úspěšný a ne příliš.Mnoho fanoušků tvrdí, že Maria se po neúspěšných plastových manipulacích doslova děsila, což potvrzují četné fotografie před a po opravě vzhledu.

Plastická chirurgie obličeje

 • Cheiloplastika a zvětšení rtů (2009 a 2016).Injekcevýplně, díky kterým začaly rty televizní hvězdy vypadat objemně.Masha provádí operaci - „Cupidův luk“ (odstranění části kůže na rtu a její prošívání), v důsledku čehož se sexuální rty jednoduše nezavřely.V roce 2016 znovu změní rty.Tentokrát se hvězda vrátí ke svému bývalému a velmi spokojená s výsledkem.
 • Rhinoplastika (2002).Špička se trochu změnila, což vedlo k sofistikovanosti a sofistikovanosti nosu.O něco později se Malinovskaya znovu rozhodla opravit tuto část její tváře, ale nedošlo k žádným globálním změnám.
 • Blepharoplastika.Je to ona, která dává hvězdě v roce 2011 výrazný pohled a zářivé oči novým způsobem.Ve skutečnosti to však vypadalo nepřirozeně a zkreslovalo Maryův krásný vzhled.
 • ​​
 • Odstranění „hrudek Bisha“.V roce 2015 se oválný obličej Mashy dramaticky změní, což vizuálně zvyšuje věk krásy.Na veřejnosti ji přestanou poznávat.

Chirurgie těla

Zvětšení prsou (2000).Masha nespokojenost s vlastními ňadry ji vedla k velikosti 5.V roce 2010 se však kvůli získané míšní kýle rozhodne snížit velikost na 3, ale je velmi neúspěšná.Hrudník se mění, pouze korekce šetří.

Hardwarová lipolýza

Během těhotenství v roce 2011 televizní moderátorka získala více než 20 kilogramů, které byly „liposukcí“ „rozpuštěny“.Výsledkem je ideální tisk a vyřezaná postava.

Madonna

Na rozdíl od mnoha popových divů nikdo nepochyboval o milosti Madony v rozkvětu její popularity.Ale roky plynou a onavzhled začátku je stále lepší a lepší.Hvězda provedla rinoplastiku a omlazení obličeje.Popová diva však neuznává svou účast na chirurgické změně vzhledu.

Vždy tvrdila, že její „mládí“ je zdravým životním stylem, správnou výživou a sportem.V celém internetu se tu a tam objevovaly fotografie neúspěšně plastické chirurgie hvězdy.Na některých z nich vypadá Madonna opravdu děsivě.

Specialisté v plastické chirurgii dospěli k závěru, že provedla mnoho postupů ke změně vzhledu.

 1. Osoba. Richards (chirurg se zkušenostmi) tvrdí, že světová hvězda provedla facelift a lifting krku, hardwarové zvedání, mikrodermabraze (odlupování odumřelých kožních buněk pomocí sterilního oxidu hlinitého) a také rinoplastiku.Tyto operace byly prováděny od roku 1996 do roku 2016. V roce 2006 byla provedena blefaroplastika (operace očních víček).Popová diva jí vstříkne do tváří, což je činí elastickými.
 2. Hrudník. Nyní má 3 velikosti, ale osoba jeho konfigurace nemůže mít takové proporce.Na základě toho můžeme dojít k závěru, že byla provedena mamoplastika.
 3. Lob. Podle závěru Douglase (chirurga se zkušenostmi) zpěvák aplikuje injekce Botoxu.Dnes nemají celebrity na čele žádné vrásky.
 4. Ruce. Když se podíváme na ruce Madony, pouhým okem je zřejmé, že byly změněny.Pravděpodobně bylo obnoveno stárnutí ochablé kůže rukoulipofilling.

Celkem slavná zpěvačka podstoupila 7 operací, za které zaplatila více než 250 tisíc dolarů.Z tohoto důvodu její vzhled není příliš atraktivní.Natažená tvář, čelo, nafouklé rty, tváře jí nedávají krásu, ale spíše ji činí „obětí plastické chirurgie“.

Elena Proklova

Filmová hvězda a televizní moderátorka Elena Proklova opakovaně využívá služeb plastických chirurgů.Podle ní plastika zachovává krásu ženy.Také však trpěla neúspěšnými plastickými operacemi, o čemž svědčí četné fotografie před a po.

První plastická chirurgie byla provedena, když žena měla 50 let.Herečka byla čerpána injekcemi kyseliny hyaluronové.Hvězda byla s výsledkem spokojená, ale fanoušci zjistili, že změny vzhledu jsou děsivé.Rty se příliš nafoukly, jejich tvar se nezměnil k lepšímu.Rozbijí symetrii obličeje.

Poté byly použity botoxové injekce k opravě vrásek.

K odstranění víček byla provedena plastická chirurgie, pomocí které se herečka pokusila opravit její převislá víčka a obnovit její obličejové rysy.Dalším krokem bylo kruhové utažení.Konalo se v roce 2015.Obrys tváře se změnil.

Po všech chirurgických zákrokech je obtížné rozpoznat herečku.Tvář ztratila svůj přirozený vzhled, výraz se nezměnil.Zaťaté rty jsou příliš velké.Obočí a oční úhly jsou příliš vysoké.Vzhled herečky je skvělýpočet operací nebyl proveden mladší, ale pouze znetvořil obličej.

Elena má nyní 65 let.Má osobního plastického chirurga, ale Proklova nabízí, aby se před plastickou chirurgií pečlivě zamyslela.Doporučuje starat se o pohledy z mládí a najít si potěšení ve svém vlastním věku, než se snažit být plastickou operací mladší.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Oksana Pushkina

Mnoho slavných lidí sní o znovuzískání své mizející mládí.Televizní moderátorka Oksana Pushkina nebyla výjimkou.Svědčí o tom fotografie potvrzující neúspěšnou plastickou chirurgii Pushkiny.Poté, co se vzhled stal děsivým, musela několik let změnit své obvyklé činnosti na výlety a soudní řízení.

V roce 2003 podstoupila Oksana omlazení pomocí „injekcí krásy“.Kosmetička slavné kliniky byla pozvána domů.Později se ukázalo, že droga v Rusku není povolena.Oteklý horní ret může být maskován make-upem.Po chvíli se kolem tohoto tumoru začaly objevovat tuberkulózy.Část obličeje se už natolik změnila, že vypadala jako tok.

Zánět a bolest, soudní proces s lékařem, strach z nových postupů dočasně donutily Pushkina opustit svou práci a zrušit důležité smlouvy v televizních projektech.Po několika operacích v zahraničípodařilo se zbavit vážných problémů.

Podle článku 238 prováděcího řádu bylo zahájeno trestní řízenípři prodeji zboží, které by mohlo poškodit lidské zdraví a život.Puškin stále prožívá strach a osobní zkušenosti.

Předtím, než se rozhodnete experimentovat se vzhledem, je třeba pečlivě vybrat kosmetičku a kliniku.Je důležité mluvit o vašich nemocech a lécích, které byly užívány před nebo po zákroku.Předpokládá se, že Pushkin zpočátku poskytoval lékařům nepravdivé informace o svém zdravotním stavu, a proto dostala takové hrozné výsledky.

Masha Rasputin

Sladká dívka Alla Ageeva z provinční vesnice na Sibiři vždy snila o popularitě a nechala ji dobýt Moskvu.Brzy se stane Masha Rasputina a přiměje miliony fanoušků z celého světa, aby ji milovaly.Láska veřejnosti však není věčná a Masha je v poslední době stále častěji připomínána jako žena, která mrzačila své tělo různými plastickými operacemi.

Ve své mládí byla Alla docela hezká a byla vždy populární u opačného pohlaví.Až do počátku dvacátých let se Masha podařilo poprvé oženit, porodit, rozvinout a podruhé vytvořit manželství.Tehdejšího známého zpěváka vybral producent Viktor Zakharov.S ním je spojen začátek fascinace plasty Marie Rasputiny.

Po návratu z vyhlášky v roce 2001 fanoušci jednoduše neuznali své oblíbené.Hrudník a rty se staly prostě obrovskými aupřímně ošklivý.Sama zpěvačka si udržovala svou linii: „všechno je moje a přirozené.“Dalšími částmi těla, které se staly oběťmi Rasputinových komplexů, byly nos a brada.V roce 2003 je zpěvák změnil.

Poté bylo publikum rozděleno do dvou táborů: některé byly líto, zatímco jiné nesnášely Mashu za její lásku k plastu.Zpěvačka se stala podobou zrůdy a nikdo zvlášť nesledoval, kdy a co se Rasputin sama změnila.Je známo, že lícní kosti, tváře a část očí nejsou rozhodně přirozené.

Po 45 letech začaly injekce Botoxu a zneužívání plniva pravidelně.

Z drahé, talentované dívky nezůstalo téměř nic, ale všichni si budou pamatovat Mashu Rasputinovou jako osobu, která obětovala vše ve snaze o slávu, ale nakonec se stala doslovně děsivou osobou v doslovném smyslu slova.

Sergey Zverev

Slavní show muži jsou zbožňováni a kritizováni současně.K samozvanému „králi kouzla“ není nikdo lhostejný.Emoce jsou způsobeny jeho demonstračním narcismem a šokem.Šílený obraz je zdůrazněn neobvyklým oblečením, ženskými účesy, hustým make-upem, obličejem změněným chirurgy.Kdy se „hvězda v šoku“ uchýlila k ostrému „plastu“?

Úder a znetvořená tvář

V roce 1995 hrdina bulvárů závodil autem a dostal se do těžké nehody.Při srážce ztratila celebrita celebrita.Zverev byl převezen do nemocnice, kde lékařský tým zachránil tvůrčího pacienta.

Oběť oběti nehody byla znetvořena zraněním.Po propuštění z kliniky se umělec obrátil na jiné chirurgy - plastické.Specialisté opravili poraněný nos poraněné rinoplastiky.

Poté, co se stylista zotavil z postupu, pokračoval v práci.Abych si vyřídil jizvy, musel jsem si denně nanášet make-up.Profesionalita kadeřníka a jeho tajemný vzhled vzbudily zájem zákazníků.

V průběhu roku se „domácí Michael Jackson“ stal ochotnějším získat účes.Virtuoso si uvědomil, že fantasticky provokativní obraz přináší peníze.Proto k doplnění vybraného obrázku několikrát zvětšily rty.

Zlepšení zdraví

Na začátku roku 2010 podstoupil Sergei řadu operací, které ještě více změnily deformovaný nos.Vynucené opatření, protože „celebrity“ nemohly dýchat, v ústech byl kyslík dost.Elitní kadeřnice, která si po zásahu lékařů vytvořila pěveckou kariéru, se stala jednodušší aplikovat hlasové dovednosti.

Krása je neskutečná!Pouhým okem jsou viditelné změny vzhledu po letech.

Před nehodou měl „velký a hrozný“ čistý nos.Podle výsledků „plastické chirurgie“ se nos stylistky pokryté kosmetikou neúnavně převrátil a prohluboval.V mládí provokatér obdivoval pravidelné tvary v zrcadle k tomu nejlepšímu z baculatých rtů.Nůž chirurga změnil horní ret rty hvězdy na nepřiměřené a vizuálně oteklé.

Anastasia Vertinskaya

Z detailů její tváře v romantických filmech se staly klasické sovětské záběrykino.Anastasia Vertinskaya se proslavila v mládí - roli Assolu ve ztělesnění Greenových „Scarlet Sails“ a hrdinské múzy v hitu „Amphibian Man“.Obdivovala publikum obrazem tajemné a sexy dívky.Příběh však byl nahrazen tvrdou realitou.

„Assol“ stárne a používá plastickou chirurgii:

 • facelift;
 • zvětšení rtů;
 • změna tvaru očí;
 • transformace lícních kostí.

V dospělosti zůstala herečka atraktivní a potěšila publikum elegancí, stylem, přírodním kouzlem.V roce 1994 režisér Kara schválil Anastasii pro roli osudové krásy Margarity ve filmové adaptaci Bulgakovova mistrovského díla pro talent, vnější šlechtu a postavu.

Na konci „honosné“ dekády provedla Vertinskaya facelift na zahraniční klinice.Ale neúspěšná plastická chirurgie ji předstihla, stejně jako mnoho jiných, v tom nejnepříznivějším okamžiku.

Podle fotografií několika let se hrozný vzhled neobjevil okamžitě.Po prvních operacích byly výrazy obličeje nejprve zlomeny.Poté se celebrita rozhodla pro blefaroplastiku, která ji ještě více změnila v negativním směru.

Šikmá filmová hvězda („východní krása“) ztratila jedinečné kouzlo „očí“.Plastickí chirurgové brzy rozšířili rty hvězdy gelu „Master and Margarita“.Půvabná a přesná ústa byla nerovnoměrná.Rohy rtů klesly, což vyžadovalo druhou operaci.

Krátce před 65. výročí oběti měly „plasty“ oběžníkfacelift.Krátkozrakí „profesionálové“ provedli řezy na jejich chrámech.Zbývající jizvy mediální osoby je obtížné maskovat i „tonovou“ kosmetiku.Bez make-upu se tvář Assolu podobá voskové masce.

Masters and Margarita, natočený v roce '94, byl odhalen v roce 2011.Na premiéře si diváci všimli: kůže Vertinského čela byla vyhlazena Botoxem, vypuštěné rty byly ještě nepřirozeně deformované a lícní kosti byly jako plné kužely.

Marina Khlebnikova

Umělec nekomplikovaného hitu o „šálku kávy“ a slzné písně „Slanting Rains“ během kariéry podpořil obraz ženy, která byla současně melancholická, zranitelná a zároveň nestydatá.sexuální.Bruneta pravidelně souhlasila s intimním focením a nezbednými videi.

Z důvodu popularity, relevantnosti, zveřejnění mnohostranného obrazu na pódiu musí mít zpěvák dokonalou tvář.Ale nemůžete zastavit stárnutí vad.

Zpěvačka provedla několik plastických operací:

 • zvětšila rty;
 • změnil tvar obličeje;
 • utáhla lícní kosti;
 • upravil oblast očí.

V roce 2012 se Chlebnikova zřídka účastnila televizních programů a událostí.Několik zpěváků zpěváka vyvolalo drby v médiích.

Khlebnikova dorazila na večírek organizovaný autorkou zábavné beletrie Leny Lenina.Na mediálně osvětleném festivalu se konala módní přehlídka.Marina šla po molu.Poté se v tabloidech rozšířily oprávněné podezřenísólista „ležel pod skalpelem“.

Změněný tvar rtů a ovál obličeje byl zřejmý.Rohy očí 46leté hvězdy persona se mírně zvedly a lícní kosti měly podezřele nepřirozený tvar.

Krátce před rokem 2012 hitmaker vypadal radikálně odlišně.Zralá žena byla brzy vydána zpráva „Nechť mluví“.Předmět: Dlouhá celebrita „ústup“.Posudek novinářů a diváků se posílil: hrdinka televizní show je obětí „plastu“.

Kreativní osoba sama obvinění v rozhovoru odmítla.Uvedla, že nepodniká riskantní operace.Přiznala však: „Později mohu stárnutím prostřednictvím estetické medicíny zabránit.“

Tatyana Vedeneeva

Milovaná mnoha herečkami a televizními moderátory Tatyana Vedeneeva více než jednou využila služeb plastické chirurgie.Pokud má člověk Tatyanu peníze a touhu vypadat mladě a krásně, pak je docela realistické využívat služeb plastického chirurga.

Poprvé se změny vzhledu jejího milovaného televizního moderátora zjevně projevily, když jí bylo 57 let.Vedeneeva však již ve svých rozhovorech uvedla, že pomocí plastické chirurgie už používala, ale ne tak dramaticky.První postupy byly spojeny s blefaroplastikou.Jejich účinek byl zanedbatelný.Herečka se pokusila zbavit kruhů pod očima.

Tentokrát plastickí chirurgové provedli cheiloplastické výkony, v důsledku čehož se změnila část očí, tvar rtů a brady.V důsledku toho se rty zvedly, ale ústatrochu pokřivený.Dále, aby se zvýšil objem rtů, byly použity injekce plniv s kyselinou hyaluronovou.Pro odstranění nasolabiálních záhybů a zlepšení kontur obličeje byly provedeny injekce Botoxu.

Nebylo to bez kruhového tahu v roce 2015, v důsledku čehož se rok herečky tváře opuchl.Nos je rozmazaný.Linie obočí byla velmi dlouhá.Oči přestaly vyčnívat z obličeje.Takový plast velmi pokazil vzhled hostitele.

Herečka má nyní 64 let. Četné neúspěšné plastické operace nejen prodloužily její mládí, ale s umělým úsměvem proměnily její tvář v zmrzlou masku .Plastická chirurgie udělala z jedné z nejkrásnějších žen v zemi další hroznou oběť bezohledných chirurgů.

Plastická chirurgie je skvělým vynálezem lidstva, ale jeho časté používání pro jiné účely vede k ošklivosti a dokonce ke smrti.Závěrem přinášíme několik upřímně děsivých proměnek ve vzhled slavných lidí, kteří se stali oběťmi neúspěšných plastických operací.

Postarej se o sebe, milí čtenáři.