Solcoseryl na vrásky z obličeje: recenze kosmetologů, co je lepší gel nebo mast, jak používat doma

Domácí kosmetika je velmi oblíbená u žen, které chtějí vypadat dobře, aniž by utratily velké částky.Jedním z populárních prostředků proti vráskám na obličeji je Solcoseryl.Recenze kosmetologů potvrzují jeho účinnost.

Solcoserylová mast - popis

Lék Solcoseryl se podle návodu k použití používá k léčbě popálenin nebo jiných ran na kůži.Tento nástroj má léčivé vlastnosti, je k dispozici ve formě masti, gelu, injekce a ve formě tablet.

Navzdory skutečnosti, že instrukce v seznamu indikací neobsahuje náznak možnosti aplikace kožních změn souvisejících s věkem, je droga mezi ženami velmi oblíbená právě vjako prostředek k odstranění vrásek, protože pomáhá saturovat kožní buňky kyslíkem, zvyšuje produkci kolagenu v kožních vrstvách.

Tento lék je alternativou k léčbě salonů, jako je laserové omlazení obličeje. K dosažení významného účinku je však nutné masť začít používat při prvních známkách změn kůže.

Složení

Základem přípravku Solcoseryl je extrakt krve telat z krve, který neobsahuje antigeny a živočišné bílkoviny.

Jako pomocné složky se používají:

 • voda - pomáhá zvlhčit pokožku;
 • cholesterol - má hojivý účinek, změkčuje tkáně;
 • vazelína - zjemňuje pokožku, zabraňuje odpařování vlhkosti v důsledku vytváření tenkého filmu na povrchu;
 • cetylalkohol - extrahovaný z kokosového oleje, má dezinfekční účinek, pomáhá zužovat póry, díky jeho účinku je pokožka hedvábná a jemná.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Mistrovská třída od Elena Karkukli
Jak to funguje

Recenze kosmetiků o přípravku Solcoseryl v souvislosti s používáním vrásek na obličeji naznačují, že tento nástroj může mít silnýúčinek proti stárnutí.

To je způsobeno následujícími reakcemi, ke kterým dochází během působení pokožky:

 1. Sytost zlepšujekožní buňky kyslík.
 2. Krevní oběh se zlepšuje.
 3. Regenerace buněk je urychlena.
 4. Kolagen se začíná aktivněji vyrábět.
 5. Droga zabraňuje rozvoji zánětu a infekce na kůži.
 6. Svalový tón se zlepšuje, díky čemuž se zvedá kontura obličeje.

V souvislosti s tak širokou škálou účinků na kůži pomáhá Solcoseryl prodlužovat mladistvost pokožky.

Účinnost

Často se používá solcoseryl na tvář z vrásek (recenze kosmetologů prokazují jeho účinnost).Výsledek je rychle patrný.Po prvních 2-3 aplikacích je obvykle patrná pozitivní dynamika.

Po použití kurzu se stávající vrásky znatelně vyhladí, reliéf obličeje se vyrovná.

Kůže je měkčí a zvlhčená a její barva je stejnoměrná.Vysoká účinnost tohoto léčiva je vysvětlena skutečností, že je schopen obohatit kožní buňky kyslíkem, regulovat produkci vlastního kolagenu kůží.Také použití přípravku Solcoseryl pomáhá zbavit se zánětů, které se objevily na kůži.

Jakou formu zvolit: gel, mast nebo roztok

Solcoseryl Solution se používá pouze pro lékařské účely. Musí být používán pod lékařským dohledem. V kosmetologii je Solcoseryl žádán ve formě masti a gelu.Gel se používá bez přidání dalších látek.Může být aplikován namísto krému na oční víčka, kůži pod očima a rty.

Na úkor svéhokonzistence gelu nezanáší póry a nezatěžuje pokožku obličeje.Solcoseryl ve formě gelové látky se doporučuje majitelům stárnoucí pokožky nebo mastné pokožky.

Solcoserylová mast je základní složkou domácích masek a krémů pro boj s kožními změnami souvisejícími s věkem.Má hustší strukturu.Doporučuje se používat na suchou, unavenou a stárnoucí pokožku.Masť se také používá pro pokožku v krku.

Ošetřená plocha pokožky je pokryta vrstvou masti o tloušťce 1 - 2 mm a pokrytou přilnavou fólií.Poté se nechá působit 2 hodiny a poté se odstraní vodou.

Postupné pokyny pro použití masky od společnosti Solcoseryl

Při použití masek na bázi přípravku Solcoseryl se doporučuje dodržovat jednoduchá pravidla.

 1. Před nanesením masky se doporučuje očistit pokožku.
 2. Větší účinnost je pozorována při aplikaci na dušenou pokožku obličeje, když jsou póry otevřené.Nejlepší čas na to je po horké koupeli.
 3. Aby se předešlo pocitu těsnosti pokožky, doporučuje se připravit masky spíše na základě masti než gelu.
 4. Maximální doba expozice léčiva kůži je 1 hodina.Po uplynutí této doby masť ztratí své vlastnosti.
 5. Opláchněte kůži vatovým tampónem namočeným v teplé vodě.
 6. Po použití masky s přípravkem Solcoseryl se doporučuje pokožku hydratovat krémem.

Následující pokyny vám pomohou vytěžit maximumpoužití přípravku Solcoseryl k omlazení.

Maska s Dimexide a Solcoseryl

Solcoseryl pro vrásky (recenze kosmetologů zaručují účinnost masti) je ve spojení s Dimexidem aktivnější.To je vysvětleno skutečností, že Dimexid podporuje transport Solcoserylu do hlubších vrstev kůže, čímž zvyšuje účinek léčiva.

K přípravě masky Solcoseryl s Dimexidem budete potřebovat:

 • 1 ml Dimexidu;
 • 10 ml převařené vody;
 • mast nebo solcoseryl gel.

Dimexid musí být rozpuštěn ve vodě.Poté by měla být výsledná směs navlhčena bavlněnou podložkou a ošetřena očištěnou pokožkou obličeje.Poté je nutné aplikovat Solcoseryl na obličej tak, aby pokožka nebyla viditelná.Poté se lék nechá působit 1 hodinu.

Po určité době ji odstraňte vlhkou vatovou vložkou.Po takové masce se pokožka uklidňuje, je hluboce hydratovaná, zvyšuje se její elasticita, vyhlazují se malé vrásky. Tato maska ​​je vhodná pro stárnutí a ochuzenou pleť.

S Solcoseryl a vitaminy

Další účinná maska ​​je založena na Solcoserylu a vitaminech.Pomáhá dát pokožce přirozenou záři a zbavit se mělkých vrásek na obličeji.

Pro přípravu připravte 1 lžičku.Solcoserylové masti a 0,5 ml vitamínů A a E. Po smíchání všech složek naneste výslednou směs na pokožku obličeje.Po čtvrt hodině to umyjte.Tato maska ​​je vhodná pro suchou a stárnoucí pleť.

Jak používat kolem očí

Nezředěný pro pokožku kolem očí se doporučuje použít přípravek Solcoseryl ve formě gelu.Pro tuto oblast obličeje existují recepty na masky založené na Solcoserylu.K přípravě jednoho z nich potřebujete 5 ml hroznového oleje a 5 g Solcoserylu.Složky musí být smíchány, aplikovány na čistou pokožku očních víček lehkými masážními pohyby a ponechány pracovat přes noc.

Solcoseryl na obličej spolu s dimexidem lze také použít jako prostředek proti vráskám pod očima.

Ráno byste měli umýt a distribuovat krém speciálně určený pro tyto oblasti na kůži kolem očí.Účelem této masky je bojovat s jemnými liniemi, odstraňovat otoky a odstraňovat známky únavy. Použití této kompozice se doporučuje po 35 letech.

V těchto oblastech lze použít masku se solcoserylem a dimexidem.Měl by se však používat s velkou opatrností, protože Dimexide může způsobovat vedlejší účinky na tenkou pokožku víček.

Podmínky použití

Před zahájením používání přípravku Solcoseryl pro omlazení pokožky se doporučuje vyzkoušet alergické reakce.Za tímto účelem naneste malé množství přípravku na oblast kůže lokte /zápěstí a nechte působit 30 minut.

Při absenci jakýchkoli reakcí můžete tento lék použít jako kosmetický přípravek k boji proti změnám věku na pokožce související s věkem.

Maximální tloušťkavrstva produktu by neměla být větší než 2 mm, při zpracování kůže kolem očí - 1 mm.Při vystavení masky se doporučuje navlhčit vodou, aby se zabránilo vysychání a tvorbě suché kůry.V opačném případě je nutné masku před odstraněním dobře navlhčit vodou.

Doba trvání a četnost použití

Vzhledem k tomu, že přípravek Solcoseryl není kosmetickým přípravkem, ale léčivým přípravkem, neměl by se používat příliš často.Nedoporučuje se začít používat před 30 lety.Po doporučeném věku by měla být omezena na 1-2 aplikace týdně v přítomnosti vrásek.

Jako profylaxe postačuje 1 aplikace za měsíc.Po 40 letech je možná léčba proti stárnutí s použitím přípravku Solcoseryl.V tomto případě lze vyrobit 10 masek na bázi přípravku Solcoseryl, ale poté by měla následovat přestávka 3 měsíců.

Při prvním použití Solkerserilu by jeho expozice na kůži neměla překročit půl hodiny. Při absenci negativních reakcí může být doba strávená léčivem na kůži prodloužena na 60 minut.

Kontraindikace

Nedoporučuje se používat přípravek Solcoseryl v případě:

 • těhotenství a laktace;
 • tendence k alergickým reakcím;
 • přítomnost zánětlivých procesů v těle;
 • zvýšená tělesná teplota.

Nevýhody

Přes všechny pozitivní vlastnosti má Solcoseryl na obličej několik menšíchnevýhody.Zaprvé je to pravděpodobnost alergií.Taková nevýhoda je spojena s téměř každým lékem, lékařským i kosmetickým.

Za druhé nepříjemný zápach léku.Ale jako ženy, které užívaly drogovou poznámku, se po zobrazení výsledku po aplikaci můžete vyrovnat s touto nevýhodou.

Vedlejší účinky

Solcoseryl může způsobit nežádoucí účinky.Všechny z nich projdou po dokončení používání produktu.

Jsou možné následující tělesné reakce:

 • svědění nebo pálení v oblasti aplikace;
 • edém místa kůže ošetřeného přípravkem Solcoseryl;
 • úplná nebo částečná ztráta chuti;
 • nevolnost a závratě.

Pokud se objeví některý z uvedených jevů, doporučuje se masku okamžitě omýt mýdlem a vodou.Je lepší odmítnout jeho další použití.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Recenze kosmetologů

Solcoseryl na tvář z vrásek (recenze kosmetologů na toto téma jsou dvojznačné) je velmi populární.Ne všichni odborníci souhlasí s tím, že přípravek Solcoseryl je schopen pomáhat v boji proti vráskám a jiným projevům věku.

Solcoserol nejen pomáhá zbavit se vrásek, ale také snižuje akné.

Většina kosmetologů však uvádí pozitivní účinek přípravku Solcoseryl na kůži.Přisuzují tento účinek skutečnosti, že solcoseryl podporujezvyšuje regeneraci buněk a normalizuje produkci kolagenu.

Přesto se odborníkům, kteří souhlasí s tím, že přípravek Solcoseryl může pomáhat v boji proti vráskám, doporučuje zapomenout, že se jedná o léčivý přípravek.

​​

V tomto ohledu doporučujeme před zahájením používání konzultovat s lékařem.Doporučují také neustále se starat o pleť pomocí kosmetiky podle věku.

Před a po fotky

Při léčbě vrásek obličeje věnujte pozornost léku Solcoseryl.Dokáže obnovit mladistvou pokožku v poměrně krátké době.Recenze kosmetologů to potvrzují.

Je vysoce pravděpodobné, že po jeho aplikaci již nebude zapotřebí drahých salonových procedur.

Video o použití solcoserylu z vrásek

Kosmetologovy odpovědi na použití solcoserylu:

Maska založená na solcoserylu ssalon efekt: