SMAS lifting - ultrazvukové čištění obličeje.Vlastnosti procedury, indikace, kontraindikace, očekávaný efekt, fotografie

Zvedání výtahu je soubor postupů pro hluboké, kruhové zvedání a pohyb husté svalové tkáně, který se nachází hluboko pod kůží obličeje, před krkem a výstřihem.

Účinek restaurátorských manipulací je viditelný na fotografiích před a po korekci a k ​​omlazení a navrácení starých obrysů oválu dochází bez nadměrného napínání kůže, změn v linii rtů a řezu očí.Doba uchování výsledků výtahu trvá 2 až 12 let a závisí na metodě korekce, věku a fyzickém zdraví pacienta.

Druhy zvedání smasů

Všechny existující odrůdyZdvihací směsi se dělí na provozní a neoperační sály (bez zásahu plastického chirurga).Všechny jsou však zaměřeny na vytvoření potřebného účinku v určité oblasti nebo na všeobecné omlazení obličeje, krku a dekoltu.

Pro srovnání, fotografie ukazuje typ místa před operací a po zákroku.Způsob pozastavení je stanoven individuálně pro každého klienta, aby bylo dosaženo nejlepšího výsledku.

 • Plastická chirurgiese provádí v případě významných změn souvisejících s věkem, provádí se v lůžkových jednotkách a má dlouhou dobu zotavení.
 • ​​
 • Endoskopická metodaje určena pro osoby mladší 40 let, které zahrnují pohyb tkání malými řezy do 2 cm nebo vpichy.Metoda je méně bolestivá, bezpečnější a má podobný účinek.
 • Mezi nefunkční patří hardwarové a ultrazvukové metody , při nichž není narušena kůže, jsou vyloučeny otevřené rány, není nutná celková anestézie a doba rehabilitace pacienta je výrazně zkrácena.U těchto typů terapie je intenzita expozice pro každou zónu vybrána samostatně.

Endoskopická metoda

Zvedání endoskopického maziva se týká jemné plastické chirurgie a spočívá v přerozdělení subkutánních vláken diagonálním a vertikálním pohybem.S věkem oslabují obličejové svaly, stávají se méně elastickými a podkožní epiderma se posune dolů.

V horní oblasti tváří se tvoří dutiny, prohýbají se pod čelistmi a bradou, prohlubují se.záhyby v blízkosti nosu a rtů, vrásky v rozích očí.Krátkými řezy nebo vpichy se vlákna epidermis narovná a vyrovná, pokud je to nutné, přemístí se do vytvořených dutin, odstraní se přebytečné lipidy a tukové usazeniny.

Proces manipulace ve směru pohybu svalových vláken a přesnost vybrání se řídí na monitoru.Řezy se vyrábějí v malých množstvích, od 2 do 5 ks., Poté se fixují rovnátka do úplného uzdravení a péče o otoky.

Operace je plynulá, řezy jsou skryty ve vlasech, za ušima, v ústech a jsou téměř neviditelné.

Provádí se v celkové anestezii, ale ve srovnání s klasickou verzí utahování v kruhu se doba rehabilitace zkracuje na 10–15 dní.Fotografie před a po zákroku přesně vyhodnotí výsledky a účinnost zvedání.

Po několika dnech:

 • mírný otok zmizí
 • ovál obličeje se vrací
 • vrásky na čele a v blízkosti očí jsou zarovnány
 • sáčky pod očima zmizí a prověšené tváře
 • se záhyby mezi rty a nosem zmenšují
 • lícní kosti se stávají výraznými
 • červenání se obnovuje a zlepšuje se pleť.

Tento způsob utahování se doporučuje ženám ve věku 30 až 45 let, kdy svaly ještě neztratily své restaurátorské funkce.Opakovaná manipulace není nutná po dobu 8-10 let a někdy i déle.Endoskopická korekce je kontraindikována u těhotných žen ve věku do 16 let, u osob se špatnou koagulací krve, s nemocemi:

 • kardiovaskulárního systému;
 • diabetes mellitus;
 • onkologie;
 • endokrinní systém.

Ultrazvuková metoda

Ultrazvukové zvedání se provádí působením soustředěných pulzů zvukových vln na hluboké vrstvy podkožních kolagenu elastických povlaků obličejových svalů.

Pro navrácení čirých kontur je nezbytné zmenšit oblast systému svalové aponeurotické vrstvy (cmas) a posunout ji na původní místo. Tento typ korekce se provádí bez chirurgického zákrokua je podobný v plastické chirurgii z hlediska účinnosti.

Bodové záření způsobuje zahřívání a stahování tkání do hloubky 5 mm, aniž by přitom došlo k poškození horní vrstvy kůže.V důsledku tepelného poškození kolagenových vláken začíná obnova a syntéza nových buněk a postupně se dotahují kontury obličeje a krku. Vizuální zvýšení účinku je pozorováno během 3–4 měsíců.

Hardwarová metoda

Hardwarové typy zvedání zahrnují použití zařízení, která ovlivňují aponeurotickou vrstvu laserové energie na kůži a svalu, mikroproudy, radiové vlny, světelné a tepelné impulsy a ultrazvukové impulzy.Takovéto druhy rekonstrukčních technik nejsou traumatické, nevyžadují celkovou anestézii, pozorování u pacienta a dlouhodobou rehabilitaci.

Díky laserové korekci stimuluje tepelné záření krevní oběh a syntézu kolagenu, což přispívápřirozené omlazení a obnovení zdravé pleti.Mikroproudová terapie zmírňuje otoky, obnovuje tonus obličejových svalů a pokožky, zlepšuje krevní oběh, zlepšuje lymfatický systém.

Korekce rádiových vln působí na kůži a tukové tkáně prostřednictvím vysokofrekvenčních proudových pulzů.Zahřívání kolagenových buněk vyvolává jejich zesílenou syntézu, obnovu a omlazení pojivových tkání a pokožky po dobu několika měsíců.

Fotoliferace se provádí působením tepelných paprsků na hlubokou tkáň a má odstranit pigmentaci, hvězdičky a cévní síť.V důsledku stimulace funkce obnovy buněk je pleť vyrovnaná a vrásky zmizí.

Přístrojový způsob zvedání ultrazvukové masáže je určen k intenzivnímu vystavení hluboce umístěné, dvouvrstvé strukturální tkáni obličeje nebo jiných částí těla.

Zaměřená vlna vysoce intenzivního ultrazvuku se nerozptyluje na kůži a vrstvu tukové tkáně, ale selektivně vytváří bodové zahřívání vybrané oblasti svalové aponeurotické vrstvy v dané hloubce.

Čím větší je počet expozičních bodů, tím více se tkáň aponeurózy zmenšuje a napíná vrstvu tukové tkáně a kůže.Ze všech hardwarových metod je pouze ultrazvukovou formou korekce vytažena rámová vlákna hlubokých vrstev směsi a je dosaženo nejlepšího výsledku.

Nepřeskočit nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Zařízení Doublo a Altera (Ulthera Systems)

Zařízení pro nechirurgický způsob zvedání bylo poprvé vyvinuto v roce 2010 v USA.Stroj Ulthera Systems Ultrazvukový mazací výtah byl podroben klinickým zkouškám a poté obdržel certifikát FDA o bezpečnosti a účinnosti.

Podobný aparát později vydala korejská společnost Doublo, ale již se zlepšila, s barevným obrázkem a silnějším.Eliminace změn souvisejících s věkem probíhá podle zvláštního počítačového programu, který určuje tloušťku každé vrstvy měkkých tkání a upravuje parametry generování ultrazvukových vln v konkrétní oblasti.

Snímek se zobrazí na monitoru a hloubka expozice se vybere z obrázku. Intenzita záření se reguluje pomocí 3 trysek s různými frekvencemi v různých hloubkách.Displej zobrazuje jednotlivé vrstvy tkáně a velikost jejich kontrakce pod vlivem vysokofrekvenčních vln.

Výhody oproti jiným postupům

Zvedání maziva ultrazvukem má několik výhod oproti jiným metodám, které potvrzují fotografie pořízené před a po zákroku:

 • Kůže není rozbitá, neexistují otevřené rány, stehy, jako u chirurgické verze plastické chirurgie je vyloučena možnostinfekce
 • Korekce kosterních tkání může být prováděna v požadované hloubce bez odříznutí přebytečných částí vrstvy a lubrikantů kůže;
 • Není zapotřebí dlouhé období rehabilitace;
 • Metoda je bezbolestná, nevyžaduje celkovou anestezii, postačuje lokální anestetika krému;
 • Schopnost zaostřit expozici na konkrétní místo a hloubku bez ovlivnění sousedních tkání;
 • Úplná kontrola a monitorování provádění všech akcí prostřednictvím obrazovky monitoru;
 • Není třeba druhého postupu po dobu 2-3 let;
 • Je povolena kombinace a kombinace s jinými kosmetickými manipulacemi a hardwarovými postupy.

Indikace.Od jakého věku můžete provádět

Indikace pro provádění zvedání oleje jsou:

 • Známky začátku klouzání podkožních vrstev epidermy, způsobující deformaci a vymizení jasných obličejových kontur;
 • Vynechání horních víček, obočí, výskyt vrásek v rozích očí;
 • Prohloubení je sladké nad rty a poblíž nosu;
 • Prohýbání měkkých tkání tváří, vzhled druhé brady;
 • Prohýbání obličeje a krku v důsledku náhlého úbytku hmotnosti;
 • Prodloužení doby předchozího zpřísnění;
 • Mírné změny stavu kůže související s věkem.

Tento druh opravy se doporučuje nejdříve po 35–40 letech.Pokud má pacient vrozenou ptózu nebo asymetrii obličeje, jsou genetické nebo dědičnéfunkce, které způsobují předčasné stárnutí, je postup povolen v raném věku.Tato metoda je také vhodná pro prevenci změn souvisejících s věkem na krku, dekoltu a obličeji.

Jak dlouho účinek trvá?Fotografie před a po

Vysoce kvalitní SMAS lifting, fotografie před a po slouží jako důkaz změn vzhledu osoby, nedává okamžitě plnohodnotný výsledek.

Cm zvedání fotografie před a po endoskopickém postupu

U různých metod dochází k plnému účinku za 1–4 měsíce a trvá od 2 do 1012 let Po ultrazvukové metodě jsou změny okamžitě patrné pouze částečně a zvyšují se během 2–3 měsíců a stabilní účinek je udržován po dobu 2–3 let.

Jizvy po zvedání

Během chirurgického zvedání jsou odříznuty nadměrně natažené podkožní tkáně a kůže, jizvy zůstanou i po odstranění švů.Jsou na nenápadných místech za ušima, podél vlasové linie, někdy v ústech.Při korekci ultrazvukem nejsou poškozeny kůže, podkožní a svalové tkáně a nejsou poškozeny, jako při plastické chirurgii.

Po zákroku neexistují žádné jizvy, jizvy a pigmentace.

Kontraindikace

Korekci směsi nelze provést pomocí:

 • těhotenství a laktace;
 • přítomnost implantovaného kardiostimulátoru;
 • onkologická onemocnění;
 • epilepsie;
 • všechny typy infekčních chorob;
 • diabetes;
 • zánětlivé procesy kůže voblasti zpracování;
 • přítomnost kovových implantátů v postižené oblasti (s výjimkou zubních korunek, zlatých nití).

Příprava na postup

Příprava na ultrazvukový typ olejů pro zvedání začíná čištěním a dezinfekcí pracovního prostoru.Aplikuje se anestetický gel nebo krém, který se po 15-20 minutách omyje, obličej se otře antiseptickým přípravkem.

Je nakresleno označení, na něj je nanesen speciální gel, který podporuje pronikání ultrazvukových vln, těsné uložení a sklouznutí trysky zařízení.

Jak se provádí Smas-lifting

Dvouúrovňový systém postupu současně se dvěma různými senzory je řízen obrazem na monitoru zařízení.Vyzařovací tryska je aplikována a pohybuje se přesně podle dříve aplikovaného označení.

Obrazovka jasně zobrazuje vrstvy kůže, tukové tkáně a hloubku aponeurotické svalové vrstvy, což vám umožňuje přesně nasměrovat tok paprsku do přesně vybrané oblasti a nastavit hloubku vlnového proniknutí, aniž by to ovlivnilo okolní oblasti.

V hlubokých strukturních kolagenových vláknech dochází pod vlivem koncentrovaného zvukového záření k bodové tepelné koagulaci.

Body stejné velikosti jsou uspořádány paralelně a vytvářejí drátěné pletivo vrstvy smas.V těchto bodech dochází k tepelnému poškození vláken, která jsou stlačena a zkrácena na délku, čímž se zmenšuje objem směsi a současně se táhne tuková vrstva za nívláknový a kožní povlak.

Účinek radiační energie stimuluje syntézu nových elastinových a kolagenových buněk, přičemž během příštích 2 až 3 měsíců zvyšuje zesílení a zpřísnění rámových, svalových a subkutánních struktur, což způsobuje zvýšení účinku.

Během procesu manipulace je cítit mravenčení a citlivé teplo.Po zpracování jedné strany obličeje má pacient příležitost vyhodnotit výsledek v zrcadle a poté pokračovat ve druhé polovině.V závislosti na rozsahu nastavení trvá proces od 30 minut do 1-1,5 hodiny.

Období rehabilitace - péče o pleť

Na rozdíl od provozních typů zdvihacích olejů, ve kterých je doba rehabilitace od 2–3 týdnů do 2 měsíců, ultrazvuková technika nevyžadujedoba zotavení.Postačí normální mytí studenou vodou a použití zvlhčovačů.

Co nelze udělat po zvednutí

Po zákroku je nutné vyloučit pohybovou aktivitu a sport během týdne.Odložit návštěvu lázeňského domu, sauny, pomocí horkého vysoušeče vlasů a mytí teplou vodou, aby se zabránilo vzniku otoků.Nepoužívejte opalovat a nepoužívejte drhnout po dobu 5-7 dnů.

​​
Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Nežádoucí účinky a možné komplikace

Metoda ultrazvukového smasuzvedání, bezpečné, nezpůsobuje komplikace a nežádoucí účinky jsou zanedbatelné:

 • Mírná bolestivost oblastí expozice, když se lisování zastaví během 1-2 týdnů;
 • Po dobu 5-7 dnů může být pozorována částečná ztráta citlivosti ošetřené oblasti, otok nebo nepohodlí;
 • Začervenání zmizí po několika hodinách.

Když opouští edém

Edém zůstává zanedbatelný, může trvat několik hodin až 2–3 dny a odejde sám.

Kolikrát můžete udělat pravidelnost procedur

Ultrazvuková korekce se provádí jednou, je dobře kombinována s jinými hardwarovými a kosmetickými typy obnovy vzhledu.Taková terapie může být opakována po 1-3 letech, v závislosti na změnách věku na kůži pacienta.

Opravit lze pouze některé oddíly.Všechny metody zvedání směsí jsou zaměřeny na omlazení, o čemž svědčí povinné srovnávací fotografie pořízené před a po zákroku.

Ultrazvuková metoda je navržena jako alternativa k chirurgické metodě pro pacienty, kteří nechtějí nebo nejsou ze zdravotních důvodů schopni podstoupit anestézii nebo chirurgický zákrok a chtějí dosáhnout výsledku podobného plastické chirurgii.

Video o zvedání smasu

Ultrazvukové mazání zvedání Doublo:

Vše o zařízení pro zvedání a mazání: ]