Šipka tetování s prolnutí.Jak to vypadá před našimi očima, jak se to dělá na spodním, horním víčku.Foto

Moderní kosmetologie umožňuje ženám ušetřit čas na make-upu úpravou jejich vzhledu pomocí tetování.Zvláštní případ je provedení šípu s nebo bez prolnutí.Tento typ tetování vám umožní opustit zbarvení řas a kreslení šipek, ale zároveň vypadat jako make-up pro představenou fotografii.

tetování šípu co to je

Tetovací šipky se stínováním (fotografie jsou uvedeny v článku) se provádějí na víčku za použití specializovaného pigmentu, který je určen pro permanentní make-up. Odolná barva je poháněna pod kůží, což zajišťuje bezpečnostšípy se stínováním až 5 let.

Proč vyrábět tetování šípy

Seznam:

 1. Makeupové šípy s prolnutí (fotografie ukazují, jak přirozené aoči mohou výrazně vypadat) umožňuje ženám ušetřit čas, ne utrácet čas a peníze na líčení.Ranní poplatky za práci nebo důležitou událost nezabere moc času.Technologie může zůstat „vyrobená“ a vždy vypadat dobře upravená.
 2. Dekorační šipka opraví řez očí.Správně vybraný tvar šipky vizuálně skryje nedostatky, zdůrazní výhody vzhledu.Takový makeup vizuálně zdůrazňuje a zvětšuje oči.
 3. Dekorativní šipka poskytuje účinek hustě rostoucích řas, zaostřuje na okraj řasinek.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Druhy šipek

Pokud je zvoleno tetování horních víček, klient si může vybrat několik možností:

  )
 • Tetování mezipolární oblasti očí- způsobí nadýchané a objemné řasy.Oči budou vypadat jasněji a výrazněji.Tato možnost umožňuje upravit vzhled, ale vypadá to přirozeně.Tento postup je schopen zcela eliminovat potřebu barvení řasenky.
 • Tetování v oblasti očí mezi očima a malou šipkou- tato možnost zvýrazní a zvýrazní oči, vytvoří řasytlustší.Malá šipka výrazně změní tvar očí a eliminuje každodenní potíže spojené s nanášením make-upu.Malá a tenká čára umožňuje snadné zobrazení šipky, vytváření každodenních nebo prázdninových obrázků.Tetování s malou šipkou bude vyhovovat všem ženám, umožní vám vytvářet různé obrázky a neustále se měnit.
 • Tetování se světlou ozdobnou šipkou- u žen je tato možnost považována za nejméně běžnou.Poté, co udělala tetování s dekorativní barevnou šipkou, zužuje žena možnosti možného make-upu.Důraz bude kladen na oči, světlé rty budou vypadat vulgárně a chytlavě.
 • Stínovaná šipka- se přidá k tetování mezi víčky.Vizuálně vytváří přítomnost stínu, zdůrazňuje výraznost očí.

Tetování dolního víčka je méně běžný postup.Na tomto webu nejsou šipky prakticky nakresleny, častěji je intermusulární prostor barevný.Ženy s modrýma očima zdůrazňují spodní víčko modrou barvou, hnědé oči s olivami.

Šipky v očích s opeřením

Tetování ve tvaru šipky s přidáním opeření je totožné s obvyklým tetováním víček.Rozdíl spočívá v přítomnosti světla nebo intenzivního stínu, který dává vzhledu mimořádnou výraznost.Stín je dosaženo natažením barvy.Může být černá nebo barevná (příklady jsou vidět na fotografii).Častěji se používají pigmenty identické s barvou kůže.

Tetování šípu s opeřením (foto) je poněkud zachovánolet.

To se provádí za účelem dosažení přirozeného účinku.

Tetování se stínováním se provádí jak na dolním, tak na horním víčku. Je zvláště vhodný pro ty, kteří mají těžká víčka, což jim umožňuje vizuálně skrývat nedostatky.V přítomnosti hlubokých vrásek nebude snadné dělat šípy s jasnými hranicemi.Zatímco opeřená šipka skrývá známky stárnutí.Tetování vizuálně zvyšuje vnější roh víčka, takže je vhodné pro jakýkoli tvar očí.

Tento typ tetování je zvláště oblíbený u žen, které dávají přednost přirozenosti.

Šipka na dolním víčku s opeřením

Šipky na dolním víčku jsou vzácností.V tomto případě je to trochu vizuálně odlišné.Ve spodní části bude šipka začínat o něco dále od vnitřního rohu očí.Milovníci světlých nebo egyptských makeupů však mohou nakreslit šipku z vnitřního rohu.

Jak se oči starají o postup

Vzhled bezprostředně po tetování se liší od konečného výsledku.Oční víčka jsou velmi oteklá a zarudlá, otok může způsobit špatný dojem z výsledku.Těžký edém nezmizí asi 3 až 5 dní, což způsobuje nepohodlí a nepohodlí.

Barva šipky bezprostředně po zákroku bude mnohem jasnější než několik dní po ní .Za týden se odrazí.Kůra se stane téměř neviditelnou.Během období hojení se barva trochu odlupuje a oči svědí.

Jaké šípy je třeba vyrobit: barva, tvar

Při rozhodování o tetování ve formě šipek je nezbytnépečlivě vyberte tvar a barvu šipek, protože bude prakticky nemožné opravit tetování.

Výsledek tetování do značné míry závisí na akcích a zkušenostech mistra:

 • Majitelé malých očí použijí malou čáru s malou špičkou, která vyhledá.
 • Pokud se zaměříme na vnější roh, budou vypadat výraznější oči.Spodní oblast se nedoporučuje tetovat.
 • Stínované tetování je vhodné pro ženy s tvrdými víčky.
 • Šíleně šípy zdobí široké oči.
 • Tenká šipka poblíž řasnatého okraje je vhodná pro dívky asijského vzhledu.
 • Kruhové a velké oči lze nastavit pomocí malé šipky.
 • Amygdala je vhodná pro širokou šipku.

Jak dlouho účinek trvá?

Makeup víček trvá 2 až 5 let.Při pečlivé péči může barva vydržet až 7 let, ale obraz se znatelně zbledne a ztratí jasnost kontur.

Kdy je nejlepší tetovat víčka

Nejlepší je tetování provádět v chladném období.V této době je méně pravděpodobné, že do rány přinese infekci nebo nečistoty.V létě byste měli tetování skrýt před sluncem.

Kontraindikace

Při plánování tetování očních víček je třeba zkoumat kontraindikace postupu.

Kontraindikace jsou:

 • Přítomnost diabetu.
 • Epileptické záchvaty a křeče.
 • AIDS a hepatitida.
 • Nádory na víčkach, oční choroby.
 • Těžké těhotenství (v prvním trimestru je přísně zakázáno tetování).
 • Různé srdeční choroby.
 • Problémy s koagulací krve, onemocnění krve.
 • Laktace.

Příprava na postup

Při přípravě na permanentní make-up očních víček je nezbytné omezit používání přípravků a léčiv, které zvyšují krevní tlak a také ředí krev..Neplánují se žádná další přípravná opatření.

Jaké materiály a nástroje se používají

Hlavním nástrojem, kterým se provádí tetování, je malý přístroj s tenkými jehlami. Během procesu se používají pigmenty různých barev, v závislosti na přání klienta.

Na žádost klienta se používá anestetikum, pokud existuje nízký práh bolesti.

Mistři však v každém případě důrazně doporučují anestézii, protože to umožňuje mistrovi pracovat klidně a zajistit nejlepší možný výsledek.Master provádí akce v jednorázových rukavicích.

Jak se postup provádí

Postup trvá 30 až 40 minut v závislosti na složitosti výkresu.V případě silné bolesti může být mistr na chvíli přerušen.

Postup:

 • Jsou diskutovány podrobnosti o budoucích šipkách.Vyberte si barvu, design, velikost adalší podrobnosti.
 • Zbytky dekorativní kosmetiky se odstraní, na oči se nanese anestetický gel.
 • Použije se maketa požadovaného vzoru.Klient výkres schválí, po kterém průvodce začne pracovat.
 • Práce začíná kresbou obecných obrysů, jsou použity hlavní značky.
 • Kůže víček je ošetřena a důkladně dezinfikována.
 • Pokud chcete vytvořit stínovací efekt, průvodce vytvoří plynulé přechody barev na správných místech.

Bolí to

Tetování očí je bolestivý postup.Použití léků proti bolesti snižuje bolest, ale zcela je neodstraňuje.Po zákroku jsou víčka výrazně oteklá.

Jak dlouho trvá léčení

Úplné uzdravení rány trvá přibližně týden.Při dodržení pravidel se lze vyhnout nepříjemným následkům.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Charakteristiky rehabilitačního období

Dodržování doporučení během rehabilitace významně rozšíří účinek postupu:

 • Bprvní den po ukončení procedury je zakázáno navlhčit oči.Do tří dnů můžete oči setřít kosmetickým mlékem.
 • Je zakázáno odtrhávat výslednou kůru.Měl by se odloupnout a spadnout sám.Krev se může objevit pod kůrou.Měl by být odstraněn opatrně.Udělejte to s bavlnoudisk navlhčený chlorhexidinem.
 • Doporučuje se vyloučit těžkou fyzickou práci na týden.
 • Po dobu 7 dnů je zakázáno koupat se ve vanách a saunách, aby nedošlo k poškození pigmentu.
 • Bolest lze snížit užíváním antibiotik.

Nežádoucí účinky

Pokud během postupu tetování a po něm nedojde k doporučením nebo se master nedopustí chyby, mohou se objevit vedlejší účinky:

 • Bolestje jedním z hlavních vedlejších účinků.V přítomnosti vysoce kvalitní anestezie může žena trpět nepříjemným pocitem v případě nízkého prahu bolesti.Psychologický strach může také způsobit stres a bolest.
 • Ihned po ukončení postupu se objevísilné otoky víček .Je to normální reakce na tetování.Nebezpečné znamení lze považovat za silné, netolerovatelné svědění a vyrážku.To může být příznakem alergie na barvu nebo léky používané k anestézii.
 • Pocit ztuhlosti a vzhledu kůry- toto je považováno za normální a běžný příznak po provedení postupu tetování.Správná péče o rány a kůru sníží bolest, zmírní infekce a infekce.Kůry jsou přímým znakem toho, že se pigment absorbuje do pokožky.Je zakázáno je mazat.Kůra je mnohem tmavší než poslední kresba.Měla by být pryč za týden.
 • Hematomy- objevují se velmi zřídka.V případě, že správněprováděné práce a kvalitní materiály, neobjevují se.Výjimkou může být tenká a citlivá kůže víček pokrytá kapilárami.V případě výskytu by měl hematom zmizet do 5 dnů.Vzhled hematomů neovlivňuje fixaci pigmentu a konečný výsledek postupu.
​​

Pokud po zákroku pociťujete bolest a silné nepohodlí, měli byste znovu vyhledat pomoc od mistra.

Péče po zákroku

Oční víčko se bude hojit postupně, je možný výskyt nepříjemných pocitů.Určitě se objeví kůra, která je zakázáno odtrhávat.

Tetování očních víček vyžaduje péči do 5 dnů po zákroku:

 • Bezprostředně po zákroku je zakázáno nejen speciálně opalovat, ale také se objevit na slunci,tetování by mělo být skryto pod slunečními brýlemi.Můžete se však opalovat za týden.Za měsíc se nedoporučuje rozmazávat oči opalovacím krémem.
 • Do 7 dnů po zákroku byste neměli kůži napařit, jít na pláž, do sauny nebo do koupele.Tělesná výchova spojená s nadměrným pocením může nepříznivě ovlivnit tetování.
 • Použití líčení se nedoporučuje dva týdny po ukončení postupu.V procesu nanášení a odstraňování se mohou poškodit kůry, což způsobí zánět.
 • Je zakázáno přilepovat tetování pomocí pomůcky pro kapely, namazat jej mastmi a krémy, které majster nedoporučuje.
 • Neotírejte si oči různýmipleťové vody, peroxid nebo alkohol.

Oprava

Oprava tetování musí být provedena v případě potřeby. Po prvním postupu může být provedeno nejdříve po měsíci. V případě bledé barvy nebo částečného poškození vzoru může master opravit chyby a přidat vzoru intenzitu.

Tetování šípu s opeřením (fotografie pomůže pochopit, jak vypadá) nevyžaduje častou opravu.

Aby se však zachoval účinek stínu, je nutné provést jej podle potřeby.Barvící pigment se uvolňuje velmi pomalu.Míra vyblednutí je individuální v závislosti na typu a vlastnostech kůže.Častěji je korekce vyžadována nejdříve za 1-2 roky.

Náklady

Konečná cena postupu závisí na množství vykonané práce.Průvodce spočítá množství zbarvení pigmentu a složitost práce.

Náklady:

 1. Obvyklá šipka, která může změnit tvar a tvar očí, je považována za levnou, bude stát zákazníky až 4 000 rublů.
 2. Barvení intermuskulární části očí, které vytváří účinek silných a svěžích řas, bude stát trochu víc.Ceny překračují hranici 5 000 rublů.
 3. Tetování se stínovanou šipkou je považováno za dlouhý a obtížný postup, který vyžaduje profesionalitu mistra.Může zahrnovat kombinaci několika odstínů pro vytvoření efektu přirozeného stínu.Metoda je považována za nejdražší z předchozích.Od mistra vyžaduje odborné a umělecké dovednosti.Cena procedurypřekračuje hranici 6000 rublů.

Klady a zápory zákroku

Oční tetování stínovanou šipkou (foto níže) má řadu pozitivních a negativních kvalit.Před dokončením postupu je musíte prostudovat.

Pozitivní vlastnosti zahrnují následující:

 • Šipka umožňuje změnit část očí, skrýt nedostatky a zdůraznit výhody.
 • Správné tetování vizuálně otevře oči a dá jim jasnost a výraznost.
 • Tetování vám dá příležitost být vždy napraven.
 • Líčení nelze omývat vodou, je uloženo na pláži, ve vaně nebo v sauně.
 • Použití make-upu nezpůsobí významné obtíže.
 • Tetování očních víček dokáže skrýt změny obličeje související s věkem, zvednout rohy očí, skrýt převislé víčko a vrásky.
 • Tetování je vhodné pro lidi s alergiemi na různé kosmetické přípravky.

Nevýhody tetování očních víček zahrnují:

 • Velká a barevná šipka znemožní změnu obrazu.Je téměř nemožné zakrýt se tetovací kosmetikou.
 • Práce chudého mistra je obtížné napravit, ale najít profesionála je obtížné.
 • Tetování víček nutně vyžaduje korekci.Pokud neprovedete opravu, šipka se zesvětlí a ztratí jasnost.
 • Během procedury člověk zažívá intenzivní bolest.
 • Nelze se úplně zbavit tetování víček.
 • Po zákroku je nutné pečovat o pokožku víček, může dojít k nesprávnému jednánívést ke komplikacím.

Na horním víčku se nejčastěji provádí permanentní make-up ve formě šípu, vyrobený ve stínu a bez zastínění.Není však vyloučena možnost takové tetování a na spodním víčku bude tetování zdůrazňovat důstojnost vzhledu, opustí každodenní make-up, vytvoří obraz s kroucením.Za každého počasí a vlhkosti to bude vypadat perfektně, jako na fotografii.

Video: tetování šípu s opeřením

Tetování šípu s opeřením, příklad práce ve videoklipu:

) Trvalé tetování víček, stínová šipka, viz videoklip: