Simone Halepová.Fotografie před a po operaci, hmotnost a výška tenisového hráče

Slavná rumunská tenistka Simone Halep zapůsobila na všechny svými úspěchy na hřišti.To, co musela udělat pro sport, lze vidět na fotografiích pořízených před a po plastické chirurgii.

Životopis

Simone HalepPo dlouhou dobu byl známý jako "tenista 2 plány."V roce 2018 vykázala atletka na turnaji Grand Slam skvělé výsledky, a to byl okamžik jejího triumfu.Simone Halep je skutečný bojovník a nikdy se nevzdává.

V den smrti svého milovaného dědečka šla k soudu a porazila svého rivala. Simone nikdy utrácí energii staráním se o ztracené zápasy a tráví celý svůj čas tréninkem.

Dětství a dospívání

Simone se narodila 27. září 1991 v obyčejné rumunské rodině v přístavním městě Constanta.Otec Stelian Halep, vedoucí mlékárny, matka, Tatyana Halep je hospodyňka.Rodiče z dětství snili o sportovní kariéře pro děti.Kromě Simony rodina vychovávala bratra Nicolae, který je o 6 let starší než ona.

K jejím 4. narozeninám, stejně jako její bratr, její otec představil Simone tenisovou raketu.Můj bratr se již zabýval tenisem a to byl on, kdo vedl ke sportusekce malá sestra.Kromě tenisu měla Simone ráda házenou, ale na naléhání trenéra byla nucena opustit třídy a věnovat veškerý svůj čas tenisu.

Díky svým vrozeným schopnostem se Simone okamžitě ukázala jako vynikající hráč. Když dívka vyhrála tenisovou hru se svým starším bratrem, rodičům bylo zřejmé, která z dětí byla více talentovaná.Rodiče nezištně podporovali svou dceru, ne-tak-bohatá rodina byla nucena vzít četné půjčky na pokrytí běžných výdajů.

Sportovní kariéra

Aniž by byla rozptylována čímkoli jiným, Simone byla zcela věnována výcviku a ve věku 13 let byla lídrem v jejím 1. juniorském turnaji.Během následujících 2 let Simone pokračuje v vystupování mezi juniory, ale pak obrátí svou pozornost k dospělým singlům.

 • Ve věku 15 let Simone skvěle hraje zápas v Bukurešti.
 • V roce 2008 pořádá utkání důstojně v Bělorusku.Ve Španělsku dosáhne La Palma ¼ finále a poté hraje na ½ finále se soupeřem Sasha Dulgeru na prestižním turnaji ITF (Rimini).
 • V roce 2010 hraje WTA v rámci mezinárodního turnaje F finále s Flavií Penettou.
 • V létě 2013 Simone Halep vyhraje 4 turnaje, které se konaly v Norimberku, Budapešti, New Haven a Hertogenbosch.
 • V roce 2015 vyhrál sportovec několik zápasů v Shenzhenu a Dubaji.Ve stejném roce 2015 vyhrál v Indian Wells, zúčastnil se finále v Torontu a Cincinnati a získal 2 tituly.

Mezi sadami, Simonenikdy nepij vodu jako ostatní tenisté.Sedí a dívá se na jeden bod, a tak naladí budoucí hru.

Ocenění

Simone měla ve sportu 27 let:

 • V žebříčku se stala 1 raketou světajunioři.
 • Získává titul 1 aktivní rakety světa ve dvouhře.
 • Získává nejvyšší titul GA v Miláně.
 • Stává se vítězem v Roland Garros.
 • Získává ocenění od ženské tenisové asociace WTA „tenistka roku“.
 • Stává se vítězem dvouhry Junior Grand Slam Tournament v roce 2008, která se konala ve Francii.
 • V roce 2010 byl v TOP - 150 nejvýznamnějších tenisových hráčů roku.
 • V roce 2013 se zařadil na 14. místo, rekordní řadu WTA.
 • Na konci roku 2014 obdrží Simone Halep status „Univerzálně uznávaná 3 raketa světa“.
 • Účast a finále na turnaji dvouhra Grand Slam ve Francii v roce 2014.
 • Účast a kvalifikace na finále na turnaji dvouhra Grand Slam v Paříži v roce 2017.let
 • Zúčastňuje se a finále turnaje dvouhry Grand Slam v Austrálii v roce 2018.
 • Vyhraje 19 turnajů WTA, z toho 18 singlů.
 • Simone se stává vítězem na oficiálních webových stránkách WTA v anketě „Oblíbený tenista“

Osobní život

I přes tvrdost nasoud, v Simonově životě se dotýká a uklidňuje. Má velmi rád Konstanzovo rodné město, které se snaží navštěvovat tak často, jak je to jen možné.Podle ní jinikde není možné odpočívat jako v původních zdech.Miluje moře a tráví hodně času na pobřeží.Miluje sledování filmů a často tráví čas v kině, jejím oblíbeným žánrem jsou melodramy a komedie.

Podle samotné tenistky je jejím oblíbeným filmem Beauty.

Simone miluje trávení času s miniaplikacemi, má tisíce sledovatelů na sociálních sítích, se kterými ráda sdílí nejnovější zprávy ze svého života, hlavně komunikaci se svou rodinou nebo přípravu na další zápasy.Přes její atraktivní vzhled se dívka dosud nesetkala se svým duším.

Je plně oddána sportu, ale v budoucnu plánuje mít rodinu a porodit 3 děti. Simone neplánuje hrát na hřišti až do věku 35 let a slibuje opustit sport mnohem dříve.

Simone je velmi sebevědomá dívka a prakticky nepoužívá make-up, přičemž upřednostňuje její přirozenou krásu.Nelíbí se mu veřejné projevování a diskuse o svém osobním životě.Rozhovory se jí dostávají s velkými obtížemi.

Simone Halep před operací

Simone Halep (fotografie před a po operaci, o které se dívka rozhodla níže), je věnována sportu, že se nebojí ležet pod nožem chirurga.V dospívání je Simone velmi hezká dívka, křehká, štíhlá, s tmavě hnědými vlasy a zelenýma očima.Dívka se nevyznačuje širokou masivní kostí a vypadá hubená.

Simona hrudník dosáhne věku 6 let ve věku 18 let a brzy jí budezačíná mít vážné problémy spojené s augmentací prsou.Z velké váhy záda začíná bolet.S malým růstem sportovce a nízkou hmotností vypadá postava absolutně nepřiměřeně.

Parametry postavy Simone Halepové:

Růst Simone 1, 68 m
Hmotnost 56 kg
Pás 66 cm
Boky 89 cm
Hrudník 94 cm
Velikost nohou 36 - 37 nebo 6 (US)
Velikost oblečení 44 nebo 8 (US)

Plastická chirurgie prsu Simone Halep

Simone Halep (fotografie před a po operaci lze nalézt na internetu) mezi fanoušky a obdivovateli způsobila nejednoznačný postoj ke zmenšení velikosti jejího ňadra.Velká busta Simone způsobila potěšení v mužské polovině fanoušků a závist ženě.V historii sportu nikdy nebyli tenisté s tak velkolepými formami. Simone sama považuje velká prsa za zbytečný dar přírody.

Ve věku 18 let dosáhla hmotnost poprsí Simone 12 kg.Během tréninku a hraní na hřišti zažila zřejmé nepohodlí, těžko dokázala rychle změnit polohu svého těla.Ukázalo se, že nedošlo k prudkému přestavení, rozmístění a rychlému běhu.Simon byl velmi urazen řečí, že fanoušci se nedívali podívat na její hru, ale na její elegantní formy.

Simone se dlouho neodvažovala podstoupit operaci redukce prsu, fanoušci v dopisech ji prosili, aby to neudělala.Ale vášeň pro sport a touha zbavit sePsychologické nepohodlí, které zažila, se ukázalo být důležitější než názory lidí kolem ní.Simone se rozhodla podstoupit operaci v roce 2009, když dosáhla věku 18 let.

Fotografie od Simone Halep před a po operaci zmenšení prsou.

Tato operace byla provedena bezchybně, nadbytečné měkké tkáně mléčných žláz byly odstraněny a její prsa byla snížena z velikosti 6 na velikost 2. Rehabilitace po operaci byla rychlá a během několika měsíců se Simone vrátila k soudu.

Simone Halep (fotografie před a po operaci ukazují výrazné zmenšení jejího ňadra) je s výsledkem velmi potěšena, její aktivita se zvýšila, pro ni bylo snazší pracovat na soudu.Proto dobré výsledky ve hrách.Od této chvíle se v kariéře sportovce objevily zřejmé posuny, zúčastnila se všech hlavních světových turnajů.

Jak dnes Simone Halep vypadá?

Díky operaci se Simone rozhodla, že nejen zlepšila svůj atletický výkon, ale začala vypadat ještě lépe.Snížení velikosti prsou ji nezpůsobilo méně přitažlivou a sexy, ve hrách stále shromažďuje tisíce fanoušků.

Dne 6. června 2018 se splnil sen tenistky, konečně vyhrála turnaj Grand Slam a podle Simone se šesti velikostmi prsou by to nikdy nemohla udělat. 11. června 2018 v týdenním novém hodnocení - seznam WTA, Halep byl 32krát lídrem.

Simone Halep je vzhledem ke snadnosti, kterou provádí po plastické chirurgii, zařazena na seznam nejlepších tenistů zúčinkující na tomto turné v Roland Garros.Před redukcí prsou, jak je vidět na fotografiích, Simon nemohl hrát kvůli plné váze.

Simoneho soupeř v semifinále v roce 2018, Španěl Garbigna Mugurus, v rozhovoru vysvětlil, že Simone zvítězila díky svému rychlému startu, který neočekávala.Po operaci se soupeři nemusí spoléhat na klidnou a měřenou hru s Halepem.

Navzdory křehkosti dívky její údery dosáhly 170 km /ha prudkým úderem okamžitě zničily nepřítele.

Poté, co obdržela titul, na kterém Simon tak tvrdě pracoval a dokonce podstoupila plastickou chirurgii, nemohla omezit své emoce, a hned od soudu s pomocí stráže, kterou vyšla na pódium, začala obejmout své rodiče a trenér Darren Cahill.Přes neúspěšný výkon v Pekingu, ztrátu ve finále turnaje, 9. října 2018, byl Simon vyhlášen novou první raketou na světě.

Na French Open Halep vyhrál 75% zápasů, vyhrál 24 a prohrál 8.Třetí čas dosáhla Simone finále a třikrát ve hře svou účastínatáhl se na 3 sady.Podle statistik trvalo od roku 2002 pouze 1 zápas bez účasti Simone 3 sady.

Legendární osobnost Simone Halep, která vstoupila do světové historie sportu svými úspěchy v oblasti tenisu, před operací i po ní, vykazuje vynikající výsledky.A jak vidíte z fotografií, zůstává skromný a veselý.

Autor:Zhanskaya Olga

Zajímavá videa o SimonoviHalep a její operace

Jak vypadal tenista před operací:

Fotografie Simone Halep před a po: