Šikmé rány na dlouhých vlasech, střední, krátké, čtvercové.Roztrhané, protáhlé rány.Foto

Bangs jsou snadný způsob, jak osvěžit vlasy a dát jim osobnost.Šikmé hladké nebo roztrhané prameny na obličeji na dlouhých vlasech zdůrazňují vzhled a dodávají obrazu úplnost.Fotografie současných účesů vám umožní vybrat si vhodný účes pro typ vlasů a tvaru obličeje.

) Jaká forma obličeje se šikmými rány?

Výhodu šikmých třesků by měly mít dívky s masivními rysy obličeje.Vhodné tvary obličeje - čtverec, obdélník, ovál.

Správně vybranými rány může být obličej harmoničtější a vyrovnat jeho vlastnosti:

 1. Silné rány do středu obočí položené na jedné straně vizuálně zjemňují ostré lícní kosti a masivníčelist.Je důležité, aby se linie hrotu hladce prolínala s celkovou délkou vlasů.
 2. Podlouhlé, frézované třásně až po délku čelisti a pod maskou plné tváře.
 3. Naskládáno na stranua oříznuté posuvným plátkem třesků střední hustoty a délky, aby oči zúžily široké čelo.V tomto případě je důraz přesunut na spodní část obličeje.
 4. Krátký francouzský třesk nebo „ježek“ je stříhán a položen svisle.Vejde se do oválného tvaru s malými úhlednými rysy.
 5. Silné rány s ostrými okraji vizuálně zužují protáhlou tvář.

Třásně s rovnými vlasy vypadají ideálně, ale její rozčesané strany umožňují lehké víření.

Výběr délky tresků v závislosti na tvaru obličeje

Šikmé rány na dlouhých vlasech, jejichž příklady fotografií jsou uvedeny níže, vám pomohou vyzkoušet požadovanou možnost pro váš typ obličeje.

Volba délky v závislosti na tvaru obličeje:

 1. Oválná. Referenční forma obličeje, ke které se ostatní snaží přiblížit.Vhodné jsou zde krátké roztrhané rány a vzácné protáhlé.
 2. Náměstí. Tvář se vyznačuje širokým čelem a čelistí.Kompenzuje objemové rány lícních úhlů do středu obočí uložených na jedné straně.Druhou možností jsou protáhlé vzácné rány do linie brady.S takovým ostříháním můžete snadno změnit styling a polohu děr.
 3. Obdélníkový. Tvář je podobná čtvercovému tvaru, ale má vysoké čelo.Pod obočím padají svalové, odstupňované rány.Prameny by neměly příliš otevírat čelo a být příliš silné.
 4. Trapezoid. Tvar obličeje se vyznačuje širokou čelistí a úzkým čelem.Tento typ je vhodný pro šikmé rány se ztenčujícím nebo posuvným plátkem.Měly by být lehké.a objemná v kořenech, hladce se vlévá do celkové hmotnosti vlasů.Přípustná délka rány do chrámů a výše.
 5. Srdce nebo trojúhelník. Tato forma obličeje je charakterizována ostrým přechodem z vystupujících lícních kloubů na ostrou bradu.Varianty otrhaných, klenutých třesků s posuvným plátkem jsou přijatelné, ale musí být doprovázeny bočním šikmým dělením.
 6. Kolo. Vizuálně zúžil takovou tvář protáhlou asymetrickou ránu až k bradě.

Měli byste také věnovat pozornost tomu, jak budou přední prameny kombinovány s hlavním střihem a naskládány. Bangy jakékoli složitosti by měly být upraveny včas.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Druhy šikmých tresků: otrhané, dlouhé

Šikmé třesky na dlouhých vlasech (fotografie jsou uvedeny níže v článku) se vždy ukážou jako jiné, protože mistr volí střih a umístěníprameny vzhledem k mnoha faktorům.Především jde o typ vlasů a jejich délku.

Bangs by měl být relevantní a výstižně doplňovat účes.

Druhy šikmých tresků:

 1. Klasické. Řezá se posuvným plátkem a do středu obočí.Nosí se středně dlouhými vlasy zdobenými klasickou kaskádou, žebříkem, prodlouženou bobem a bobem.
 2. Absolvent. Provádí se stříháním pramenů ve dvou vrstvách, ve kterých jsou třesky vzácnější a objemnější v kořenech vlasů.Vhodné pro víceúrovňovésrážky, například, podlouhlý fazole, žebřík pro všechny kadeře a odstupňování po celé délce.
 3. Objemový. Dlouho ke chrámům je třásně položeno na jednu stranu a nalito do celkové délky.Vhodný pro vzácné řídké vlasy.Obzvláště dobře se kombinuje s podlouhlým fazolí a je vhodný pro jakýkoli druh řezu konců vlasů: rovný, zakřivený, „liščí ocas“.
 4. Roztrhané. Je to podobné promoci, ale prameny jsou zde frézovány do jedné vrstvy.Je důležité správně zvolit délku a hloubku ředění.Tento typ účesu se vrátil k módě a dobře se kombinuje s jakoukoli délkou, typem vlasů a stylem.
 5. Arcuate .Tato možnost zahrnuje silný třesk položený na jedné straně.Vhodný pro prodlouženou bob, stejně jako kadeřavé chlupaté chlupy.Okraje tresků by měly být jasné.
 6. Protáhlý. Chrámy chrání dlouhé přední prameny, které mají čelo téměř otevřené.Ředění vlasů umožňuje takovému třesku učinit vlasy objemnějšími a světlejšími.Nanáší se na tenké dlouhé vlasy s jakýmkoli střihem, s výjimkou stříšky.

Vzhled každého účesu může kombinovat navrhované možnosti.

Časté chyby při stříhání šikmých tresků

Šikmé třesky na dlouhých vlasech, jejichž fotografie se mistr pokusí zopakovat, mohou selhat.Důvodem je nedostatek individuálního přístupu k různým typům vlasů.

Před pokusem o realizaci požadovaného obrazu byste se měli seznámit s běžnými chybami technologie stříhání:

 1. Mokré vlasy. Vlhké kadeře jsou elastické amůže se protahovat na centimetr na délku.Proto budou sušené rány kratší.Kromě toho mohou vlasy během procesu stříhání stočit a je důležité kontrolovat jejich přirozený styl změnou způsobu stříhání.Další opakované sušení a stohování nepříznivě ovlivňují stav čerstvého řezu.Chcete-li upravit ořezané rány blíže k hotovému, je třeba si vlasy umýt den před procedurou, a pokud je to nutné, stříkejte prameny sprejem nebo lakem pro fixaci.
 2. Špatné dělení. Výběr horní části tresku na středním dělení může způsobit, že nošení budoucího střihu bude nepříjemné.Údery se těžko vejdou a do její zóny spadnou dlouhé prameny.Chcete-li zachovat polohu předních pramenů, musíte vybrat horní část na základě přirozeného oddělování.Poté se od něj odděluje rovnoramenný trojúhelník, rány se natahují a uvolňují pro přirozené pokládání.
 3. Optimální délka a šířka. Při prvním třesku je nejlepší nesekat příliš mnoho, nýbrž raději zvolit prodloužené možnosti.Šířka třesků by neměla přesahovat časové dutiny.
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Pravidla pro kombinaci šikmého třesku s obrázkem

Šikmý třesk na dlouhých vlasech (fotografie jsou uvedeny níže) úspěšně doplňují obraz jakékoli složitosti:

 1. Ultra krátké roztrhané rányvytvářejí vzhled originální, dodávají nádech hravosti a nedbalosti.Vhodné pro mladé ženy.Univerzální pro všechny účesy.
 2. Roztrhané, tříděné, protáhlé a střední rányjsou vhodné pro všechny věkové kategorie.Hodí se účesem bobů a víceúrovňovým střihem.Takové rány se nosí s módním nedbalým stylem, světlými vlnami, rozcuchanými trsy a ocasy, kadeřemi textury.Dělají vzhled romantičtějším a vizuálně omlazují majitele.
 3. Řezané rány oříznuté posuvným řezemjakékoli délky jsou vhodné pro vytvoření elegantního a výstižného vzhledu.Doplňují hladký styl, zdůrazňují dobře upravené vlasy.Skvělé řešení pro ty, kteří nosí podlouhlé fazole, klasickou kaskádu nebo dlouhé rovné kadeře.
 4. Silné ránys jasnými hranami jsou vhodné pro ty, kteří chtějí skrývat změny související s věkem, a zároveň získat stručný střed mezi elegancí a romantikou.Kombinujte s jakýmkoli účesem, ale vypadejte lépe s nadýchanými, mírně stočenými kadeřemi.

Při výběru správné možnosti byste se měli zaměřit na svůj vlastní vkus a preference.Hlavním kritériem pro srážky je vyjádření charakteru vlastníka.

Technika řezání roztržených šikmých třesků

Roztrhané třesky jsou komplikovanou verzí.Obtížnost spočívá v tom, aby byl potrhaný pramen co nejpřirozenější.

V podmínkách salonu se dosáhne zřetelného řezu pomocí jasné technologie:

 1. Master určuje dělení a zajišťuje boční prameny.
 2. Hydratuje vlasy.
 3. Zpoždění vedenídlouhý pramen a dělá klikatý řez.
 4. Alternativně se vezme další část a kombinuje se s předchozím.Zkracuje každý nový řetězec o jeden krok.
 5. Oddělí každou vlnu o šířce 0,7–1 cm, protáhne se kolmo na plochu a odřízne vytvořené trojúhelníky na koncích pramenů.
 6. Suší a staví rány.

Schéma postupu je v rukou odborníka poměrně jednoduchá a poskytuje kvalitativní výsledek.

Jak si doma vyrobit krátké šikmé rány?

Šikmé rány na dlouhých vlasech lze provádět samostatně.Nejprve se musíte seznámit s fotografickými, video nebo textovými pokyny.

Pro samotný postup budete potřebovat následující nástroje:

 • hřeben;
 • běžné nůžky;
 • nůžky pro ředění (pokud je to možné);
 • vysoušeč vlasů;
 • kulatý kartáč;
 • zrcadlo;
 • sponky do vlasů.

Pomocí následujících kroků můžete vyříznout rány bez chyb a obtíží:

 1. Musíte vybrat dělicí čáru se zaměřením na její přirozenou polohu.
 2. V rozdělování se vybere bod, který slouží jako horní část ofina.
 3. Od vrcholu odloučení k obličeji je třeba oddělit přední prameny podél diagonálů tak, aby výsledný blok třísek vypadal jako trojúhelník.Šířka třesků by neměla přesahovat čáru časové části ze dvou stran.Vlasy, které narušují bodnutí a stáhnutí.
 4. Prameny navlhčete vodou a trochu vyfoukejte vysoušečem vlasů.Pokud je sestřih proveden poprvé, postup stojí za tozavázat se k suché vlasy.
 5. Vyčesejte rány na opačné straně nástavce.
 6. Přitažením a přidržením vlasů prsty v požadované délce je zastřihněte.Úhel řezu by měl být vodorovný se zvětšujícím se úhlem ve směru, kde byl pramen tažen.
 7. Vyčesejte třesky v opačném směru, suché, ležel.

Druhá verze sestřihu zahrnuje tažení pramene svisle dolů.Zámek se otočí a vodorovně seřízne v přímé linii.

K ztenčení třesku je třeba postupně zachytit každou jeho část.Držte nůžky ve svislé poloze a zastřihněte konce vlasů v malých intervalech podél šířky pramene.Hloubka nůžek při řezání by neměla přesáhnout 1 cm výšky ofina.Pokud existují nůžky pro ztenčení, můžete provést horizontální řez a dodržet stejnou techniku.

Aby se dosáhlo kvalitativního výsledku, je lepší dodržovat následující doporučení:

 • byste měli nechat délku třesku na skladě, pak lze výsledek korigovat vyplněním;
 • je třeba řezat pouze špičkami nůžek;
 • před stříháním a v tomto procesu je vhodné uvolnit pramen, aby se mohl orientovat na jeho přirozenou polohu a opravit výsledek.

Kvalita střihu a stav kadeří do značné míry závisí na ostrosti nůžek, takže je lepší koupit profesionální nářadí.

Samořezání dlouhé šikmé třásně

Podlouhlá šikmá třásně se vyznačuje tím, že má ostřejší posuvnou část,což je těžší dosáhnout.Doma je získání tohoto střihu metodou skluzu docela obtížné.

Proto je lepší dodržovat následující pokyny:

 1. Vyberte část a vlasy rozdělte na dvě části.Velká šířka provazce by měla být odebrána ze strany, na které budou tresky prodlouženy.
 2. Roztažte se širokými provazy svisle dolů prsty, zastavte se v místě, kde bude nejkratší část tresku.Délka je přibližně na úrovni chrámu.
 3. Vytáhněte pramen na stranu, kde leží nejmenší část třásně, a udržujte prsty v klidu.
 4. Držte zámek a držte ruku ve svislé poloze.
 5. Ořízněte nataženou část vlasů svisle.
 6. Opakujte postup na menší části řetězce.
 7. ​​

V tomto procesu je důležité pochopit, že čím vyšší je zvlnění zvednuto na opačné straně, tím větší bude posuvný řez. Stojí za to postupovat podle pokynů, mít na skladě významnou část zvláštní délky a postupně opakovat akce, dokud není dosaženo požadovaného výsledku.

Šikmé rány do strany

Šikmé rány na dlouhých vlasech, jejichž fotografii je vidět níže, lze snadno provádět.

Chcete-li dělat rány na jedné straně sami, budete potřebovat ostré nůžky a přísné dodržování následujících pokynů:

 1. Vyberte část a uchopte zámek.
 2. Uchopte vlasy mezi prsty a protáhněte je dolů.
 3. Označte délku těsně pod originálem (toto bude nejkratší část).
 4. Stočte zvlněnísměry budoucích třesků stranou.
 5. Střih provazte diagonálně o 45 stupňů (úhel se zvyšuje ve směru, kde byly vlasy taženy).
 6. Opakujte podle potřeby.Když se úhel zmenšuje, budou řezy rány rovnější.
 7. Výsledný pramen položte na jednu stranu.
Šikmá třásně vypadá atraktivně, což lze vidět na fotografii.

V případě potřeby mohou být rány profilovány.Je lepší naředit konce vlasů a zároveň tahat za pramen.

Kaskáda se třesky

Kaskáda se provádí na mokrých pramenech s jejich dělením na zóny.Je nutné zásobit se svorkami a plochým hřebenem s častými zuby.

Postupujte podle následujících pokynů:

 1. Vlasy navlhčte a roztáhněte do zón čtvercového tvaru, rozčešte a upevněte prameny v každé části pomocí sponek nebo elastických pásků: udělejte jeden vrcholstřední (parietální zóna), dvě zóny na levé a pravé straně hlavy.
 2. Dále přejděte do týlní části a vyberte dvě zóny na levé a pravé straně.
 3. Vyčesejte a vytáhněte pramen v parietální zóně, odřízněte požadovanou délku vodorovným řezem v přímé linii.
 4. Rozdělte zámky na týlní části svislým rozdělením na malé části, každý vytáhněte až k centrálnímu (parietálnímu) prameni a odřízněte jej tak, aby obě části byly na stejné úrovni.Okrajové prameny mohou být delší než parietální.
 5. Vytáhněte zbývající oblasti a odřízněte je ve stejné úrovni jako vlasy v části parietální.

Přidáte-li k takovému sestřihuoddělené oblasti koruny, pak bude účes úplně jiný.Dále je sestřih upraven v sušené formě.Pokud je to nutné, můžete zkosené podlouhlé rány oříznout.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Tipy od stylistů: jak správně položit šikmé rány

Nejjednodušší způsob, jak vysušit styling, je stříkat rány lakem a dát hřeben.

Různé typy pramenů však mají své vlastní stylingové metody:

 1. Roztrhané rány libovolné délky znamenají nedbalý styling.Malé množství pěny potřebuje zvlhčit vlasy, zatímco je trochu prohrábnete prsty a usušte fénem bez hřebenu.
 2. Hladké rány se suší kulatým hřebenem a vysoušečem vlasů.Prameny jsou posouvány hřebenem a foukány studeným vzduchem z vysoušeče vlasů ve směru od kořenů ke koncům vlasů.

Nenechte se zapálit fixačními prostředky.Kapky nebo hrášek jakéhokoli stylingového gelu nebo pěny jsou dostatečné k tomu, aby zabránily tomu, aby rány vypadaly špinavě a lepkavě.Je vhodné upřednostňovat spreje, zejména pro mastné vlasy nebo kadeře, které špatně drží objem.

Všestrannost šikmých třesků na dlouhých vlasech dělá z této verze účesu klasiku.Potvrzením toho je galerie obrázků s příklady, na nichž tento detail vybavuje jakýkoli vzhled femininitou a romantickým tajemstvím.Tato metoda je skvělá pro ty, kteří chtějí rychle a efektivně.oživit jakýkoli nudný střih.

Rozložení:Oksana Grivina

Video o šikmých trescích

Módní účesy se šikmými třesky: ]

Jak se šikmé rány vyříznout: