Sergey Zverev.Biografie, věk, fotografie v mládí, v armádě.Jaký druh plastické operace jste měl, fotky před a po

Hvězdná stylistka Sergei Zverev utrpěla více než jeden zásah plastických chirurgů.Skandální hvězda tuto skutečnost neskrývá, ale je na ni hrdá, vzhledem k tomu, že vypadá jako trumf.Abychom pochopili, jak se Sergej Zverev změnil, stojí za to se podívat na jeho fotografii před a po operaci.

Sergey Zverev před transformací vzhledu

Je těžké si představit, že malovaná blondýna na vysokých podpatcích ne vždy šokovala publikum svým vzhledem.Kdysi to byl tichý a skromný sibiřský chlap.Zverevův dům byl umístěn v blízkosti lesa a rodina tam často chodila, aby sbírala bobule.Proto dětství způsobuje herec a zpěvák teplé vzpomínky na čistý vzduch, les a bobule.

Budoucí hvězda se narodila 19. července ve vzdáleném 63. roce.Místo jeho narození bylo město Kultuk v Irkutské oblasti.Tam jeho rodina žila, dokud jeho otec nezemřel, a pozdějimalý Seryozha se svou matkou a bratrem se přestěhoval, aby žil v Ust-Kamenogorsku, malém městě, které nyní patří k území Kazachstánu.

Po ukončení školy se Zverev rozhodl jít do místní školy.Tam se naučil základům kadeřnictví. Při pohledu na okouzlující vzhled stylistky a zpěváka je podivné si představit, že byl vojenským mužem a sloužil předepsaným letům v armádě.K této skutečnosti však došlo ve hvězdné biografii.Potvrzují to vojenské fotografie, které zveřejnil.

Ve škole Sergey zvládl tři profese najednou - módní návrhářka, vizážistka a kadeřnictví.Nikdy nelitoval svého zvoleného povolání a neměl vysokoškolské vzdělání.

Modely srážky žen a mužů jsou obzvláště dobré ve stylu.Důkazem toho jsou četná ocenění na mezinárodních kadeřnických soutěžích, které si hvězda udržuje doma.Období jeho formace se shodovalo s roky perestrojky, která pro Zvereva dvojnásobně lichotí.Stát dokázal přežít v těžkých letech, aby se stal populární.

Moment je zajímavý, že člověk získal slávu nejen díky svým odborným dovednostem, ale především díky jasné a šokující linii chování. Nemá strach se smát sám sobě a proměnit vady ve zjevné zásluhy.

V devadesátých letech začala v jeho specialitě pracovat další pobuřující hvězda.Jeho cílem bylo otevřít vlastní kosmetický salon.Později objevil skutečný talent v oboru líčení, kterépotvrdil hvězdy show businessu, s nimiž Sergei pracoval.Například Boris Moiseev, Valery Leontiev, Laima Vaikule a Ludmila Gurchenko.

První plastická chirurgie

Změny vzhledu Zverev začal z nosu.První plastickou chirurgií byla nucená rinoplastika.Mužův život se okamžitě změnil.Důvodem byla hrozná dopravní nehoda, přinejmenším to, co říká legenda, kterou distribuuje okouzlující stylista.Jeho tvář byla znetvořená a Sergei musel důvěřovat skalpelu plastického chirurga.

Sergey nepovažuje první operaci za úspěšnou a snaží se o ní nemluvit.

Později se muž začal zajímat o operace natolik, že jeho vzhled se změnil nad rámec uznání.Teď to nebylo nutné opatření, ale spíše přemýšlivý tah zaměřený na to, aby vzhled celebrity byl módní a atraktivní.Sergey Zverev před a po operaci jsou dva různí lidé.Fotografie celebrit lze snadno najít v síti a vyhodnotit změny, které v ní proběhly.

Fanoušci Zverevova talentu věří, že na prvních fotografiích je zobrazena jiná osoba. Nepřátelští říkají, že po plastické operaci získal jeho obličej ženské rysy, a nyní to vypadá divně a směšně.

Navzdory zlým jazykům hvězda nadále upravuje vzhled.Vděčí za změny, které se dnes odehrály v jeho šílené popularitě.Dříve byl Sergey šedým a nepostradatelným kadeřníkem z vnitrozemí a dnes - módní a nákladnou stylistkou v Moskvě.Jehočelí na obálkách časopisů a linka k Zverevu se seřadila měsíce předem.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kanyla - co to je, protože se používá v kosmetologii a medicíně.

Opakovaná rinoplastika

Vizážista prošel několika operacemi, aby změnil tvar nosu, dokud nedosáhne požadovaného výsledku.Každý zkušený plastický chirurg to řekne zkoumáním fotografií hvězdy v různých časových obdobích.

První zkušenost s plasty způsobila zklamání hvězdy.Nos vypadal podivně a nepřirozeně. Zverev se proto rozhodl znovu lehnout pod nůž, aby napravil chyby předchozí operace. Druhá rinoplastika byla úspěšná a Sergey měl výsledek mnohem víc rád.

Fotografie z tohoto období ukazují, že estetičtí lékaři opravili.Široká zadní část nosu byla půvabná a špička se zúžila.Ale v průběhu času se špička nosu začala ohýbat, tato vada byla patrná, kterou používali zástupci žlutého tisku a kritizovali vzhled hvězdy.Po druhé rinoplastice nedostatek zmizel, nos získal převrácený hrot, o který umělec usiloval.

Korekce tvaru obličeje

Změny, které hrdinův vzhled utrpěl před a po operaci, jsou patrné pouhým okem.Kromě rinoplastiky se změnil i tvar brady a do čelisti byl zaveden implantát.

Při hledání ideálu použil Sergej také postup pro korekci tvaru obličeje. Brada populárního kadeřníka byla zkosená, ačkoli neSergej se rozhodl tento nedostatek zaznamenat a rozhodl se, že bude přiměřený.

Nyní se brada vynoří a forma sama se změnila v důsledku implantace pod kůži implantátu.Ačkoli celebrita tvrdohlavě popírá tuto skutečnost, mluví pouze o nosorožcích a změnách ve tvaru rtů.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Věra Alentová po plastické chirurgii - poslední fotky, jaké operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Tváření lícních kostí

Zverev se rozhodl nezastavit a jít dál.Kromě brady provedl také korekci lícní kosti.Chtěl odstranit jeho velké tváře a přimět je, aby byly špičaté.Po takových dramatických změnách získal jeho tvář jen malou podobnost s ranými fotografiemi.

Na fotografii před operací jsou lícní kosti Sergeje Zvereva ploché a umístěné o něco níže, a poté se stávají vysokými a úzkými. Plastickí chirurgové tvrdí, že tohoto účinku je dosaženo pomocí speciálních implantátů.

Hrdina sám tvrdí, že jeho tvář stárla s věkem a kvůli neustálému sezení na vyčerpávající stravě.Dosažení takového ideálního obrysu s jedním úbytkem hmotnosti však není možné.

Vstřikování krásy z vrásek

90% popových hvězd se mění v injekci.Existují objektivní důvody - Botox je neškodnější než facelift.Ale pokud si s injekcemi půjdete příliš daleko, člověk může získat nepřirozenou nepohyblivost, což je zřejmé také v případě Sergeje.

Botoxové injekce by měly být podávány pravidelně, nejméně jednou za šest měsíců, v extrémních případech,jednou ročně. Jsou obzvláště nezbytné na jaře, když člověk po zimě charakteristicky mžourá na slunci.Známý stylista neustále navštěvuje kliniku krásy, ale raději tyto reklamy neinzeruje.

Stylistka se také uchýlila k podvazkám proti stárnutí.V 50 letech nemá Zverev žádné vrásky.Lékaři říkají, že neexistují žádné stopy ptózy tkání, vada spojená s věkem.A to mluví jen o chirurgickém zákroku.

Po 50 lze takového výsledku dosáhnout pouze zvednutím střední třetiny obličeje.Operace tohoto druhu se obvykle provádějí pomocí endoskopie.To vysvětluje objemné účesy okouzlujícího umělce - za nimi jsou švy méně viditelné.

Zvětšení rtů

Po první úspěšné operaci na tváři začal Zverev přemýšlet o změně rtů. Sergey se rozhodl změnit svůj tvar silikonem. Účinek však nebyl příliš dobrý a později došlo k znatelnému zkreslení rohů rtů.Zverev změnil názor včas a rozhodl se, že nedosáhne naprosté ošklivosti v jeho obličejových změnách.Proto odstranil přebytečný silikon.

Pravděpodobně k vadě došlo v důsledku nekvalitního gelu a jeho nadměrného množství.Nejenže byly rty příliš pouty, gel uvnitř se začal hromadit v kusech kvůli skutečnosti, že se nemohl rozpustit.Extrakcí léčiva se tento problém vyřešil.

Po odčerpání přebytečného gelu z rtů umělce mu byla nabídnuta „cheiloplastika“ - speciální postup pro zvedání horního rtu a poskytnutí efektu úsměvu hollywoodských hvězd.Nyní jsou jeho rty baculaté a dalšíatraktivní.

Jaké další změny nastaly ve vzhledu Zvereva

Kromě oválu obličeje, tvaru rtů a nosu, Sergei úplně změnil také svůj obraz.Jeho oblečení se stalo vzdorovitě vzdorovitým, černé vlasy zbarvily na bílou.Účes se prodloužil a dokonce se snaží pomocí čoček změnit barvu očí, čímž je zesvětlí.

Muž tvrdí, že plastická chirurgie je skutečným klíčem k úspěchu. Změnil si tvář a stal se uvolněnou a sebevědomou, módní postavou.Býval skromným rodákem na Sibiři, byť talentovaný, ale málo známý.Dramatické vnější změny a vedly k interním.

Obraz moderního Zvereva způsobuje mnoho kontroverzí.Armáda fanoušků ho obdivuje a zachycuje každý pohled a každé slovo hvězdy.Existuje spousta kritiků.Muž dosáhl toho, co chtěl - stal se středem pozornosti a předmětem diskuse.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak a proč jsou žebra odstraněna - účinnost, fotografie před a po operaci.

Kolik jsou operace

Ruští občané jsou inspirováni úspěchem Sergeje Zvereva a jsou připraveni utrácet peníze za operaci obličeje.Jaké jsou průměrné náklady na takové postupy v hlavním městě?

Mělo by být zřejmé, že cenová politika se liší v závislosti na složitosti postupu a kliniky.Například plastická chirurgie křídel nosu může být prováděna od 6 do 200 tisíc.Opakovaná rinoplastika bude stát více.Obvykle to není méně než 200 000 rublů.

Vyrob si bradu„Stejně jako Zverev“ bude stát průměrně 50 tisíc, v závislosti na kvalitě materiálu .Obrysové plastové lícní kosti - od 15 do 230 tisíc. Zvětšení rtů může být od 13 do 230 000. Botoxové injekce zasáhnou vaši kapsu někde v oblasti 5 000 rublů.

Sergey Zverev před a po operaci.Foto

Foto Sergey Zverev před a po plastických operacích, jako by znázorňovaly dva různé znaky.V mládí vypadal umělec jinak - jeho vlasy nebyly obarvené, bílé, ale černé.Nos je rovný, ne převrácený a příliš úzký.

Stylista si najednou uvědomil, že dosáhl určité hranice popularity, získal určitou klientelu, ale většina elity hlavního města nebyla známa.Sám Zverev viděl důvod ve svých nedostatcích, a to tváří v tvář typickému sibiřskému obyvateli Ruska - kulaté tváře a široký nos.

Jak se Sergej změnil.Série fotografií Sergeje Zvereva před operací a po operaci

Po operacích začal Sergej využívat svůj nový okouzlující obraz naplno. Vzhled, který mnozí nazývají klaunem, zveličuje a úmyslně hraje na obrazu, který vytvořil, a vydělává na něm miliony.Zverev úmyslně sedí na stravě tak, aby lícní kosti byly co nejvíce špičaté, nos po několika nosorožkách se zúžil.

Přidáním podivných luků, ženských účesů a bot na vysokou platformu k transformované tváři se stylistovi podařilo dobýt tuzemskou show businessu a zaujmout jeho místo v řadě podivných, ale populárních hvězdných osobností.

Osobní život hvězdy

Ovlivňují jeho vnější změny jeho osobní život?Sám Zverev byl čtyřikrát ženatý, nejdelší manželství trvalo tři roky.V polovině 90. let se setkal s Natálií Vetlitskou a Oksanou Kabuninou.

Měl romantiku a dokonce i občanské manželství s ukrajinskou zpěvačkou Irinou Bilykovou, se kterou později nahrál společný klip. Zpěvačka dokonce opustila svého zákonného manžela kvůli Zverevovi.Setkal se také se dvěma sólisty z Brilliant kolektivu.

U tolika žen byly i ty nejhorší jazyky schopny zavřít ústa - navzdory šokujícímu chování a ženskému vzhledu je orientace hvězdy normální.

Muž jednorázově vychovával syna, kterého adoptoval převzetím z dětského domova.Ačkoli to hvězda tvrdohlavě popírá, tvrdí, že chlapcova matka nesouvisí s obchodem.Podle něj zemřela při dopravní nehodě, po níž byl nucen přiznat a chránit svého syna.

Nyní Sergej překročil padesátiletý mezník, ale ženy je stále nepřestávají bavit. Vzhledem k tomu, že tento vztah neruší, není o jeho současné přítelkyni známo.Umělec miluje sociální sítě a často se dívá na svou stránku na Instagramu: @zverevserg.Jeho předplatiteli jsou nyní více než 60 000 lidí.

Co říká Sergei Zverev o své plastické chirurgii

Populární vizážistka je potěšena tím, jak vypadá jeho tvář teď.To je přesně ten efekt, ke kterému muž tvrdohlavě chodil dvacet let.Když se ho zeptáme, zda bude stále provádět plastickou chirurgii, hvězdaraději se smát, ale připouští, že nikdy není moc krásy, což znamená, že je možné všechno.

Podle něj Sergei miluje své vlastní rty, jejich ohyb a plnost. Kýčovitý umělec je také nesmírně potěšen, ale tvrdí, že nebyl vytvořen operativním způsobem.Bude hvězda v budoucnu plastická?Sergei rozhodně neodpovídá, ale pravděpodobnost toho je docela vysoká.

Dnešní podoba Zvereva

Obraz pro Zvereva dnes znamená hodně.Byla to nenápadná brunetka v módním, ale jednoduchém oblečení. Nyní je uznávanou hvězdou na vysokých podpatcích se svěží hřívou blond vlasů. Byl také brunetka, ale postupně si uvědomil, že bílá je jeho barva.

Primadonna se sama inspirovala k zásadním změnám a doporučila jí, aby něco změnila ve svém účesu.V poslední době začal člověk hladce upravovat vlasy a rozdělil je do samostatných pramenů, ale neodmítá světlé luky v oblečení a nadále překvapuje a šokuje publikum.

Fotografie Sergeje Zvereva před a po operaci dávají představu o tom, jak moc se chtěl změnit, protože nakonec změnil svůj vzhled téměř neuznatelně.

Navzdory kritice je módní maskérka potěšena tím, jak vypadá a vydělává na svém obrazu slušné peníze.

Video o Sergeji Zverevovi před a po operaci

Sergey Zverev a syn:

Sergey Zverev před plastikoua poté: