Selencin na vlasy: šampon, tablety, sprej, maska, pleťové mléko, vitamíny.Složení, návod k použití

Selencin je speciální řada kosmetických a léčivých přípravků, jejichž cílem je zabránit vypadávání vlasů a kompenzovat nedostatek přírodních vitamínů v nich.

Série byla vytvořena pomocí přírodních složek, byla testována na 1000 dobrovolnících a obdržela pouze pozitivní recenze.Dnes je to jeden z nejpopulárnějších a používaných na ruském trhu šampony zaměřené na boj proti vypadávání vlasů a plešatosti.

Chemické složení selencinu

Účinnosti léčby alopecie léčivem je dosaženo kombinací přírodních složek:

 • Anageliny- na bázi živinové směsisladká lupina.Obnovuje kapilární cyklus pokožky hlavy, zpomaluje ztrátuvlasy, spouští metabolické procesy, podporuje tok kyslíku do folikulů.
 • Seveov- speciální řešení, které stimuluje růst vlasů, činí jej hustým a hedvábným, chrání vlasy před negativními účinky vnějšího prostředí.V přípravku je jeho obsah 5%.
 • Biotin- je zařazen do skupiny vitamínů B. Obecně se nazývá „vitamin krásy“.Jeho hlavním úkolem je péče o zdraví vlasů.
 • Kolagenje jednou z nejpoužívanějších látek v kosmetologii.Poskytuje pevnost a pružnost kostí, chrupavkových šlach, vlasů.
 • Kofeinje složkou, která bojuje s plešatostí mužského vzoru.Hlavním úkolem je snížit negativní účinky dihydrotestosteronu, který ničí vlasové folikuly u mužů.
 • Mentolje organická látka.Odstraňuje lupiny, zmírňuje zánět pokožky hlavy, podporuje rychlé obnovení vlasů, dodává vlasům zdravý vzhled.Díky této složce vlasy voní lahodně.
 • Kopřinový extraktje složkou bohatou na kyselinu askorbovou, která zase obsahuje vitamíny K, B a karoten.Podporuje hojení a posílení vlasů od začátku kořenů.
 • Šťáva z lopuchu- obsahuje éterické oleje, inulin, bílkoviny, širokou škálu vitamínů a další užitečné látky.Zmírňuje zánět pokožky hlavy, bojuje proti suchým vlasům, dělá vlasy hladké a lesklé.

Tyto složky v selencinu:

 • se zlepšujímikrocirkulace vlasů na buněčné úrovni;
 • přispívají k obohacování pokožky hlavy a vlasových buněk kyslíkem;
 • mají ochranný účinek a aktivují růst vlasů;
 • prodlužují „životní cyklus“ pramenů;
 • vyživují žárovky a dodávají vlasům „živější“ a zdravější vzhled.

V důsledku vyvážené přítomnosti všech složek v selenzinu je stav vlasové linie normalizován, dříve se aktivují spící vlasové folikuly, zrychluje se růst vlasových pramenů, současně se ztráta vlasů zpomalí a následně se úplně zastaví.

V důsledku toho jsou vlasy méně roztříštěné, schopné dosáhnout delší délky a vydržet negativní účinky na životní prostředí.Rostou, rostou silněji a potěší své majitele a nutí je zapomenout na dříve zaznamenané problémy s ochranou a růstem vlasů.

Formy produkce

Selencin pro vlasy je šampon, který pomáhá chránit prameny před negativními faktory.Produkt ze série je k dispozici také v několika formách - tablety, masky, pleťové vody a balzám.Díky tomu je nástroj nejen pohodlný, ale také k dispozici každému spotřebiteli.Koneckonců si můžete vybrat lék v závislosti na vašich preferencích a peněžence.

Maximálního výsledku je dosaženo integrovaným použitím několika forem léku najednou. Například šampon plus krém na opalování a balzám.

Trichtologové často také předepisují orální léky pro vnější použití za účelem posílení terapeutického účinku.ve formě tablet.Užívají se v kurzech trvajících 2 měsíce, 1 tableta 3x denně po dobu půl hodiny před jídlem nebo po jídle.

Interval mezi nepřetržitým příjmem tablet by však měl být nejméně 30 dnů.Na rozdíl od užívání tablet jsou prostředky pro vnější použití - šampon, balzám a pleťová voda povoleny pro nepřetržité používání, ale maska ​​spolu s jinými formami uvolňování by neměla být používána více než 2-3krát týdně.

Farmakologické vlastnosti

Zvláštní pozornost je věnována spotřebitelům, kteří používají selenzinové přípravky pro své charakteristické rysy - na problém působí lokálně, aniž by pronikali krví a nerozšíří se do celého těla.Lék je tedy plně zaměřen na řešení a eliminaci problému plešatosti.

 • Léčivé vlastnosti aktivních složek příznivě ovlivňují celkový stav vlasů a vlasových folikulů.
 • Selenzin aktivuje rezervní síly těla, které přispívají ke snížení vypadávání vlasů.
 • Droga vyživuje pokožku hlavy, zahušťuje a kondenzuje vlasy a zvyšuje množství vlasů v růstové fázi.
 • Nápravný prostředek bojuje proti většině problémů, které způsobují onemocnění vlasů.

Během léčby lékem ztráta vlasů nejprve postupně klesá a poté úplně přestane.Mnoho příznaků onemocnění vlasů vymizí, vlasy získávají zdravý a dobře udržovaný vzhled a jejich hustota se výrazně zvyšuje.

Indikace

Hlavní indikace pro použití sérieSelencin je nekontrolovaný a neustále rostoucí vypadávání vlasů.

Lze také předepsat různé formy léčiva:

 • v případě porušení struktury nehtové desky;
 • s aktivní ztrátou vlasů;
 • pro choroby vedoucí k plešatosti;
 • po přijetí kurzů chemoterapie.

Lék je vydáván volně v lékárnách.

Kontraindikace

Selencin pro vlasy je šampon, který nepoškozuje tělo.Na postiženou oblast působí jemně a jemně.Během testování proto nedošlo k kontraindikacím užívání léčiva, s výjimkou alergických reakcí na složky léčiva.

Z tohoto důvodu by léčivo mělo být užíváno opatrně:

 • lidé náchylní k alergickým reakcím;
 • pacienti s individuální nesnášenlivostí ke složkám léčiva;
 • osoby zakázané konzumovat laktózu a fruktózu.

  Selencinový šampon na vlasy je kontraindikován v případě nesnášenlivosti mléčných bílkovin

Rovněž se zvláštní kontrolou stavu je léčivo indikováno pro děti, těhotnéa kojící ženy.Protože výsledky studií léku v této kategorii pacientů nejsou k dispozici.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendy kadeřnictví.

Návod k použití

Kosmetika Selencin jemně apečlivě monitoruje zdraví vlasů.Jeho používání by však mělo být prováděno přísně podle pokynů.Protože jakékoli zanedbání doporučení výrobce může ženě ublížit.

V závislosti na stejné koncentraci přírodních látek v přípravku, formě výroby přípravku existují různé způsoby jeho použití a použití.Například k boji proti křehkosti a zvýšení objemu vlasů se úspěšně používají jak šampony, tak homeopatické tablety.Je důležité si uvědomit, že pro úspěšnou léčbu musí být nástroj používán systematicky.

Tablety

Pokud jde o homeopatický přípravek, je třeba poznamenat, že se vyrábí ve formě tablet, které se ukládají do polymerových nádob nebo blistru.Jedno balení pojme 10, 20 nebo 60 tablet.

Mezi účinné látky léčiva patří:

 • Fosforečnan draselný - podporuje rychlý růst vlasů.
 • Antioxidant - dezinfikuje a léčí malé rány na hlavě.
 • Silicea - obnovuje růst vlasů po nemoci.
 • Chlorid sodný - pomáhá opravit poškozené žárovky.
 • Selen - obnovuje fungování mazových žláz.
 • Fosfor - bojuje se známkami předčasného stárnutí.
 • Lycopodium - odstraňuje časté vypadávání vlasů a šedé vlasy.
 • Oxid hlinitý - Zmírňuje zánět a svědění pokožky hlavy.

Průběh léčby tabletami je navržen na 8-10 týdnů. Kromě toho dávka nezávisí na délce vlasové linie.Jednotková dávka je 1 tableta 5krát denně.

Je důležité brát kapsle mezi jídlem a vypít velké množství vody.

Aby se dosáhlo rychlejšího výsledku ošetření, doporučuje se užívat tablety v kombinaci se šamponem.Před zahájením léčby tímto nástrojem se musíte poradit se svým lékařem.

Šampon na vypadávání vlasů

Šampon od Selenzinu se vyrábí v Rusku v balení po 200 ml.Doba použitelnosti léčiva je 2 roky a 1 rok od data otevření.

Šampon by měl být skladován při teplotě 25 ° C.Vůně šamponu připomíná kávu.

Je důležité poznamenat, že vůně by měla být pouze káva, jinak existuje vysoká pravděpodobnost získání falešného produktu.

Selencin pro vlasy je šampon, který je vhodný pro absolutně všechny typy vlasů.Je určen pro vnější použití 1-2krát týdně.

Při mytí vlasů se doporučuje, abyste je důkladně vtírali do kořenů vlasů. Lék nemá žádné vedlejší účinky.

Mezi jeho pozitivní vlastnosti patří znatelný růst vlasů po několika týdnech.Balzám na kondicionér pomáhá posílit účinek šamponu.

Balzám na kondicionér

Kondicionér se používá po šamponování.Vyberte si nástroj na základě typu a struktury vlasů.Kromě této metody léčby plešatosti se doporučuje pít pilulky.Balzám používejte pouzena mokré vlasy.Opláchněte produkt asi po 5-10 minutách.

Jedinečnost léčiva spočívá v tom, že je schopen nejen odstranit příznaky vypadávání vlasů, ale také příčiny tohoto patologického procesu.Tento lék patří do skupiny léčivých přípravků z oblasti homeopatie, aktivně vyživuje a obnovuje vlasové folikuly.Násilně je dráždí, urychluje růst vlasů a simuluje vzhled nových pramenů.

Maska

Pro účinnou péči o vlasy lze použít speciální masku.Jeho použití, jako v případě balzámu na oplachování, je možné pouze po šamponování vlasů.

Maska se nanáší po celé délce vlasů a po 20 minutách se omyje teplou vodou.Díky použití speciální masky bude účinek léčby patrný před očekávaným časem.To je způsobeno skutečností, že prospěšné prvky, které tvoří masku, vedou k zesílení od kořínků po kadeře vlasů.

Maska by měla být aplikována kruhovým pohybem od kořenů po kadeřky vlasů až k samotným koncům.Po aplikaci masky odborníci doporučují položit na hlavu plastový sáček nebo sprchový uzávěr a vše přikrýt teplou osušku.

Po aplikaci masky se může objevit brnění a zahřátí vlasových kořínků.Tyto „pocity“ jsou znamením, že maska ​​začala léčit a léčit.Jak je uvedeno výše, maska ​​by se měla umýt 20 minut po aplikaci.A nejprve teplá a pak studená voda.To jese provádí tak, aby se na vlasech objevil lesk.

Od 1 do 2 měsíců, 1 nebo 2krát týdně odborníci doporučují používat tento kosmetický přípravek.Po 1 měsíci odpočinku můžete postup zopakovat,

První změny budou patrné po prvním týdnu aplikace .Koneckonců, po jeho použití, vitamíny a užitečné látky, které budou mít pozitivní účinek, vstoupí do pokožky hlavy a cibule.Vlasy budou zářit a již nebudou existovat problémy s jejich česáním.

Spray Lotion

Pokud jde o úsporu peněz, je docela výhodné si ihned objednat šampon, balzám a krém.Lotion je speciální sprej s léčivými vlastnostmi, který snižuje alopeci a pomáhá obnovit aktivní růst vlasů.

Sprej obsahuje přírodní složky:

 • Vitamíny A, E, D, F - bojují proti suchým vlasům a obnovují jejich kořeny.
 • Rakytníkový olej - pomáhá předcházet plešatosti a také chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího prostředí.
 • Proteinový komplex - obnovuje růst vlasů na buněčné úrovni, zvlhčuje a saturuje vlasy zevnitř.
 • ​​
 • Asijské Centella - aktivuje krevní oběh.
 • Kořen mnohokvětého horolezce - odstraňuje šedé vlasy, vlasy jsou velmi silné u kořenů.
 • Bambucké máslo a avokádo - vyživuje pokožku hlavy a cibuli.

Tyto složky mají velmi silné nutriční a léčivé vlastnosti.Proto aplikacekrém pomůže posílit kořeny a posílit sílu vlasů.Komplex rostlinných složek obnoví růst vlasů a krásu.

Pokud je vypadávání vlasů velmi rozsáhlé, odborníci společně s mlékem doporučují průběh vitamínových tablet.Vzhledem k tomu, že kosmetický účinek jednoho spreje nemusí být dostatečný pro úplné ošetření.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes na bob pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Mohou drogy užívat těhotné ženy?

Selencinový šampon nebyl testován na těhotných a kojících ženách, proto by použití vlasových přípravků v této kategorii pacientů mělo být dohodnuto s ošetřujícím lékařem.

Zvláštní pokyny

Selencin je vícesložkový lék, jehož farmakologická aktivita je způsobena složkami, které tvoří jeho složení.Například přítomnost uhlohydrátů v tabletách je důvodem pozornosti pacientů s diabetem.

 • Lék mohou užívat těhotné a kojící ženy, pokud výsledek léčby tímto lékem převyšuje riziko pro dítě.
 • Nedostatek účinku po ukončení léčebného postupu v případě správného provedení pokynů pro léčivo je příležitost konzultovat s lékařem.
 • Kombinované použití léku Selecin s jinými léky nevede k interakci, která ovlivňuje farmakologický účinek.droga.
 • Užívání drogy je přípustné pro osoby, jejichž aktivita je spojena s vysokou koncentrací pozornosti a rychlou reakcí.

Před použitím se poraďte se svým lékařem.V lékárnách je lék vydáván bez lékařského předpisu.

Předávkování

Nebyly hlášeny žádné případy předávkování přípravkem Selecin.

Nežádoucí účinky

Individuální nesnášenlivost k určitým složkám drogy, která je nejčastěji pozorována u lidí mladších 18 let, vede k vedlejším účinkům.V tomto případě se alergie objeví ve formě vyrážky červených skvrn na kůži, častého kýchání nebo slzení.

Často se vyskytují nežádoucí účinky u lidí trpících závažnými kožními onemocněními, jakož i při nedostatku laktázy nebo intoleranci.Aby se předešlo nežádoucím účinkům, je nutná konzultace s odborníkem.

Interakce

Lék je schválen pro použití ve spojení s jinými léky.

Cena v lékárnách v Moskvě, Petrohradu, regionech

Nákup drog řady Selenzin ve velkých městech nezpůsobuje problémy, ale v lékárnách v regionech je vzácný.V tomto případě je lepší provést objednávku v internetovém obchodě.

Níže jsou uvedeny průměrné ceny různých forem téhož léku:

Forma uvolňování léčiva Průměrná cena v Moskvě (rublů) Průměrná cena v Petrohradu (rublů) Průměrnáklady v regionech (rublech) Tablety (60 ks) 445 470 430 [
Šampon (200 ml) 420 450 400
BalmOplachovací prostředek (200 ml) 450 470 450
Maska (150 ml)350 370 320
Spray Lotion (150 ml) 470 500 450
Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní bob střihaný na středních vlasech.Fotografie, přední a zadní pohled.

Existují nějaké analogy?

K dnešnímu dni nemá celá řada farmaceutických výrobků na trhu analog selenzinu.Známá tradiční medicína používá složky k boji s plešatostí, které mají podobný terapeutický účinek.

Jsou to ricinový olej, kořeny lopuchu, listy kopřivy, sůl, květy heřmánku, lopuchový olej, odvar šňůry a další rostliny.Budou dobrým doplňkem výše uvedeného léku.Existují důkazy, že kofein také podporuje růst vlasů, zvyšuje průtok krve do kůže a vlasových folikulů.

Selencin pro vlasy (šampon, tablety, maska ​​a jiné formy uvolňování produktu) je lepší než jeho analogy z následujících důvodů:

 • Lék prošel klinickým hodnocením, jejichž výsledky ukazují na jeho vysokou účinnost a kvalitu.
 • Lék je k dispozici ve formě granulí a sublingválních tablet, což umožňuje pohodlné a snadné použití doma.
 • dennětrojnásobné užívání drogy hodinu nebo půl hodiny před jídlem vám umožní dosáhnout výsledku co nejdříve.
 • S příznivým výsledkem lze výsledek vyhodnotit za týden.
 • Homeopatický léčivý přípravek je účinný dlouho po posledním použití.
 • Selencin není potravinový doplněk, je to homeopatický lék, který si získal respekt na spotřebitelském trhu.
 • Droga se prodává na přepážce a lze ji doručit poštou kdekoli v zemi.
 • Léčivo nemá díky svému jedinečnému složení významné vedlejší účinky a je naprosto bezpečné.
 • Selencin vykazuje komplexní účinek - odstraňuje příčiny plešatosti, obnovuje vlasy, aktivuje jejich růst.
 • Zvláštností této drogy je to, že působí systematicky, nasycuje tělo vitamíny, minerály a ovlivňuje nejen růst vlasů, ale také tělo jako celek.
 • Prostředek proti vypadávání vlasů je také k dispozici ve formě pleťové vody.Spotřebitelské mléko je velmi žádané, protože je to možná nejvýhodnější forma léku.
 • Selenzin je lídrem v prodeji nejen mezi analogy, ale také mezi produkty vyráběnými společností Alkoy-Pharm.

Recenze trichologů o účinnosti léku

Přestože je selencin homeopatický lék, etabloval se nejenmezi spotřebiteli, ale také dermatology.Podle zkušeností trichologů by měla být droga užívána v kurzu trvajícím 3 měsíce.

Pokud jsou výsledky léčby neuspokojivé, může být kurz prodloužen. V průměru se účinek objeví po 2-3 týdnech, období se však může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech osoby.

Snížení růstu vlasů může být způsobeno nedostatkem živin.Selencin působí systematicky a zaplňuje nedostatek vitamínů a minerálů.Lék v lékárně se prodává za dostupnou cenu.

Selenzin je skutečnou spásou pro ty, kteří jsou již zoufalí a nevědí, jak překonat alopecii.Přestože je šampon vydáván bez lékařského předpisu, je stále nutná odborná pomoc.

Rozpětí těchto fondů je poměrně velké, což je v tomto případě vhodné, nebo o tom ví jen lékař.Účinná léčba nemoci skutečně závisí na mnoha faktorech - vlastnostech, příčinách a integrovaném přístupu k tomu, jak se zbavit vypadávání vlasů.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o selenzinu

O selenzinu proti vypadávání vlasů: