Šampony Granny Agafia bez síranů a parabenů po narovnání keratinu, po vypadávání vlasů

Úkolem šamponů není pouze čistit vlasy a pokožku hlavy, ale také posilovat kořeny, zbavit se lupů a učinit prameny hladké a hedvábné.Šampony pod značkou "babička Agafia" byly vytvořeny na základě receptů slavného sibiřského bylinkáře a podle výrobce neobsahují sírany.

Značkové výrobky si zasluhují pozornost znalcům organické kosmetiky, protože obsahují výtažky z léčivých rostlin, vitamíny, oleje z prvního lisování, proteiny a další přírodní složky.

Vlastnosti šamponu

1]

Výrobky mají osvědčení o jakosti pro ekologickou kosmetiku.

To znamená, že uvolněné produkty:

 • nedodávají do těla karcinogeny a jiné škodlivé látky;
 • bezpečné pro zdraví;
 • nejsou návykové;
 • nejsou nepříjemné;
 • prospěšné pro vlasy a pokožku;

 • udržují čisté prostředí.

Šampony„Babička Agafia“ bez síranů splňuje tyto požadavky, protože jsou vyráběny na základě mýdlového kořene, roztavené vody, bylinných a vitaminových extraktů, éterických olejů.Existuje několik řad kosmetiky, z nichž každá řeší problém: posiluje kořeny, posiluje růst, bojuje proti lupům, mastným nebo ztrátám.

Vyrábějí se tyto série:

 • proti křehkosti a ztrátě („Posílení č. 1“, „Šampon proti ztrátě“, „Juniper“, „Special“).;
 • pro lupiny - výrobky z dehtu („černý“, bez příběhů bez obsahu síranů v Taigě);
 • pro všechny typy vlasů („Domov“, „Honey and Linden“, „Rodina“, „Chléb“);
 • pro udávání objemu („rakytník“, „objem a nádhera“, „bříza“);
 • s nadměrnou mastnotou (šampon „dermatologický pro mastné vlasy“);
 • pro restaurování („Cedar“, „Cloudberry“, „Nutritious harvest“).

Šampon Babashka Agafia neobsahující sírany se vyrábí na základě roztavené vody, poskytuje zvláčňům zvláčňující jemnost a hladkost.Kořen mýdla - rostlina rodiny hřebíčku nebo mýdlová mísa - je zodpovědná za mycí vlastnosti.

Odvar kořene jemně čistí pokožku hlavy, takže vlasy jsou hedvábné a poslušné.Mýdlové bylinné pěny bez přidání síranů.Spotřebitelské šampony, jako jsou Domashny, Dense, Nutritious a Juniper shampoos, získaly mimo jiné spotřebitelské uznání.

Nenechte si ujít nejoblíbenější nadpis:Módní barvy vlasů v letošním roce.Fotografie a trendykadeřnické umění.

Každý den domácí šampon Agafia

Hlavní výhodou šamponu je přítomnost 17 sibiřských bylin, mezi nimiž jsou:

 • Rhododendron Daurian;

 • elekampan;
 • princ Sibiře;
 • goldenrod;
 • kostival;
 • Čáp;
 • kopřiva;
 • pelyňka;
 • Rhodiola rosea;
 • Scutellaria baicalensis.

Kromě léčivých rostlinných výtažků má domácí šampon propolis, žitný chléb a chmelové hlávky.Všechny komponenty jsou naplněny roztavenou vodou, která navíc zajišťuje jemné a jemné čištění vlasů.Domácí šampon je vhodný pro každodenní použití všemi členy rodiny.

Strouhanka na pečivo dobře absorbuje mazu, bojuje proti nadměrné suchosti a křehkým vlasům a podporuje jejich růst.

Propolis pomáhá se ztrátou, lupinami, eliminuje loupání pokožky hlavy.Chmelové hlávky saturují prameny užitečnými minerály a vitamíny, uzdravují, aktivují jejich růst.

Pro každý typ vlasů se doporučuje řada .Recenze však naznačují, že šampon je spíše pro majitele suchých a normálních pramenů.Při nadměrném mastnotě se vlasy rychle zašpiní, musí se denně mýt.

Vyživující sklizňový šampon

Granny Agafia neobsahující sírany jsou založeny na bílkovinách vajec a pšenice a jsou určeny pro oslabené a neživé.vlasy.Obsahuje výtažky z ovsa, měsíčku, šípku, rakytníku, lnu a vitamínů B5a B6, E, lecitin.

Vejce bílků vlasy vyživují pozoruhodně a pšeničné proteiny opravují jádro zevnitř.Složky olejů lisovaných za studena a vitamínů posilují kadeře a chrání před vnějším poškozením.

Uživatelé zaznamenávají pohodlí láhve, která je na etiketě označena „No SLS“.To znamená, že nejagresivnější složka, laurylsulfát sodný, není ve složení produktu.

Zaprvé jsou to přesně přírodní látky: byliny a oleje.Lidé, kteří používají „Nutrient Collection“, jsou s výsledkem spokojeni.Vlasy jsou živé, měkké, přestávají se lámat, na špičkách se nerozdělují.

V kompozici jsou především přírodní produkty, ale laureth síranu hořečnatého je malé.Tato látka působí šetrněji a je povolena pro použití v dětské kosmetice a šamponech pro citlivou pokožku.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro bob pro střední vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Šampon „Silný pro posílení síly a růstu“

Produkt je určen pro oslabené vlasy.

Složení zahrnuje:

 • sibiřské byliny;
 • borovicová pryskyřice je výživná složka, která odstraňuje lupiny a obnovuje strukturu vlasové šachty;
 • lopuchový olej, který účinně zvlhčuje a obnovuje prameny, vyhlazuje špičky a chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření;
 • bílý med a vitamin B5 nasycují pokožku hlavy a vlasyživiny, eliminovat ztráty a suchost.

Šampon Granny Agafia „Silný“ obnovuje vlasy od kořínků až po konce.Zvlhčuje suché prameny a nezpůsobuje nadměrnou mastnou pokožku hlavy.Po aplikaci jsou vlasy tak měkké, že není třeba balzám.Vypadnutí přestane, hustota se výrazně zvyšuje.Mnoho uživatelů je však zmateno specifickým cedrově bylinným zápachem.

Šamponová lázeň Juniper proti vypadávání vlasů

Produkt odhaluje šupiny vlasů a usnadňuje tak pronikání živin do jádra.Doporučuje se pro oslabené a řídké vlasy, tendenci k vypadávání vlasů.

Složení obsahuje tyto složky:

 • šťáva z bobulí jalovců divokého dauriana, která má antiseptické a regenerační vlastnosti;
 • olejový extrakt z kořene lopuchu vyživuje cibule, zabraňuje ztrátám;
 • organický extrakt černé máty vyživuje vitamíny C a P, tónuje vlasy a pokožku hlavy;
 • Citronový éterický olej, který má vlastnost detoxikace, to znamená, že odstraňuje nečistoty z cibulek a umožňuje vlasům „dýchat“.

K vytvoření pěny je k dispozici kokosíran sodný, povrchově aktivní látka vyrobená z kokosového oleje.Na rozdíl od laurylsulfátu mají povrchově aktivní látky méně dráždivý účinek na pokožku.Avšak přítomnost kokosíranu sodného nám neumožňuje říci, že šampon je zcela bez sulfátů.

Výhody a nevýhody

Šampon Granny Agafia bez síranů má následující výhody:

 1. Dostupná cena.Nízké náklady na seriál jsou vysvětleny skutečností, že výrobci neutrácí peníze za reklamu.Lahve mají nenápadný vzhled, což také snižuje výrobní náklady.
 2. Přírodní složení: oleje, odvar bylin, rostlinné šťávy mají výživný a regenerační účinek.
 3. Nedostatek škodlivých chemických látek - parabeny a SLS.Vlasy se dokonale umývají díky přítomnosti mýdlového kořene.Kompozici nezatěžuje malé množství laurylsulfátu hořečnatého.Látka je nákladná složka a nedráždí pokožku.
 4. Přírodní organické oleje lisované za studena mají vynikající výživové a regenerační vlastnosti.
 5. Ziskovost, příjemná parfémová kompozice.
 6. Splňuje své sliby: dává jemnost, brilanci a sílu.Odstraňuje křehkost, lupy, ztráty.Vlasy získávají zdravý vzhled.

Spotřebitelé rovněž berou na vědomí nedostatky řady:

 1. U některých lidí se rozvine alergická reakce na složky produktu, která se projevuje ve formě svědění kůže, vzhledu šupin,vyrážky.
 2. Výsledek přichází postupně.Živiny se hromadí při pravidelném používání řady, to znamená, že po první aplikaci nemůžete čekat na okamžité zlepšení stavu vlasů a pokožky hlavy.Vlasy získávají zdraví a sílu až po několika týdnech.
 3. Někteří spotřebiteléVšimněte si zvýšené mastnoty při dlouhodobém používání série.Vše záleží na individuálních vlastnostech a struktuře pramenů.
 4. Chybějící dávkovač zvyšuje spotřebu produktů.
 5. Někdo je s parfémovou kompozicí potěšen, ale někomu se to nelíbí.

V řadě „Babička Agafia“ existují produkty obsahující sírany.Proto musíte před nákupem určitě prostudovat označení na láhvi.Pokud je láhev označena nápisem „neobsahuje SLS a parabeny“, zaslouží si produkt pozornost fanoušků ekologické kosmetiky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Módní účes pro krátké vlasy.Fotografie, přední a zadní pohled.

Jaké problémy mohou šampony eliminovat

Očekávané výsledky po použití řady:

 • posílení kořenů;
 • odstranění suchosti a těsnosti pokožky hlavy;
 • prochází lupy;
 • ztráta vlasů končí, vlasy zesílí;
 • hydratace;

 • zmizení rozštěpených konců;
 • hladkost, bez nadměrné chmýří;
 • zrychlil růst.

Pravidla použití

Šampon Granny Agafia bez síranů se aplikuje na pokožku hlavy a ponechá se na vlasy 1-2 minuty.Poté je omyt vodou.Pro usnadnění česání je vhodné použít vhodný balzám.Někteří spotřebitelé navíc obohacují složení o rozdrcené tablety mumie, vitamínů, éterických olejů.

BVětšina šamponů Agafya je již nasycena živinami, takže nepotřebují další infuzi jiných látek.

Po narovnání vlasů keratinem se doporučují pouze bezsíranové šampony.V takovém případě je nejlepší zakoupit profesionální produkty.

Alternativně však lze použít i levnější šampony Granny Agafia.Jemně umývají vlasy a nemají na ně agresivní účinek.Pravidla jsou následující: nemůžete si vlasy umýt 3 dny po zákroku a po 72 hodinách je povoleno použití produktů neobsahujících sírany.

Účinek použití

Šampon Granny Agafia bez sulfátů vypláchne prameny dobře, vynoří se leskle, vzhled a stav hlavy se zlepší.Linka však není vhodná pro všechny, někteří lidé si stěžují na svědění, ztuhlost, nadýchané a zlobivé vlasy.

Kontraindikace

Jedinou kontraindikací, která se má použít, je přítomnost alergické reakce na sérii.Projevuje se ve formě svědění hlavy, podráždění, vyrážky na kůži.Pokud se tyto příznaky objeví po použití šamponu, musí být používání přípravků přerušeno.

Kde koupit

Prodejní šampony řady Granny Agafia bez síranů se prodávají v supermarketech, lékárnách a kosmetických obchodech.

Šampony Granny Agafia lze zakoupit ve všech obchodech v zemi.

Náklady na láhev jsou přibližně 90 - 120 rublů.

Design článku:Anna Vinnitskaya

Video o receptech šamponu pro babičku Agafia

Recepty pro babičku Agafia: