Rutberg Julia - plastická chirurgie, fotografie před a po plastické chirurgii obličeje, nosu.Biografie a osobní život

Fanoušci práce slavné ruské herečky obviňují ženu ze zneužívání služeb plastické chirurgie.Fotografie Julie Rutbergové před a po plastické chirurgii jsou potvrzením, že herečka stále prováděla experimenty se svým vlastním vzhledem.

Julia Rutbergová je slavná herečka, šťastná matka a jen krásná žena.

Malá životopis:

 • Jméno:Julia Rutberg
 • Datum narození:8Červenec 1965
 • Znamení zvěrokruhu:Rak
 • Věk:53 let
 • místo narození:Moskva
 • Výška:173
 • Činnosti:Divadelní a filmová herečka
 • Stav vztahu: Ženatý s Anatolijem Lobotským
Obsah
 1. Co byl Rutberg před transformací vzhledu
 2. Vrásky do vrásek
 3. Operace nosu
 4. Facelift
 5. Jakdále zlepšil vzhled Rutberga
 6. ) Julia Rutberg - fotografie po plastické chirurgii
 7. Kolik stojí provozní náklady herečky
 8. Julův osobní život a nejnovější kreativní zprávy
 9. )Co říká Rutberg o změnách
 10. Video o plastické chirurgii Julie Rutbergové

Co byl Rutberg dřívetransformace vzhledu

Julia Rutbergová měla vždy velkou armádu fanoušků a přitahovala pozornost nejen svým hereckým talentem, ale zejména svým jasným vzhledem.Po nedávném vystoupení celebrit při zahájení divadelní sezóny ve slavnéDivadlo Vakhtangov, jeho fanoušci šokovali.

Podle většiny přátel a známých se žena bez uznání změnila.Zlé jazyky jednomyslně hovoří o nosu a zpřísnění.

Přirozená krása herečky ji učinila okouzlující a roztomilou.

Opravdu promarnila herečka herečka, nebo bylo toto opatření nezbytné?Dnes je hvězda obrazovky stará 52 let a dříve, než byla známá svou přirozenou krásou.Mnoho lidí věří, že Julia udělala strašnou chybu a obrátila se k úspěchu moderní estetické medicíny.

Dříve byla herečka tvář opravdu odlišná.Rutberg měl tenké lícní kosti, na jejichž pozadí dokonale vyčnívaly velké ženské oči.Nenechávejte herečku podle fanoušků ani nejmenší nos.

Kosmetické injekce na vrásky

V letošním roce se na narozeninovou oslavu Ekateriny Rozhdestvenské shromáždilo mnoho hostů v divadle Vakhtangov.Pozvanými osobami byly popové a filmové hvězdy.Zasáhl všechny Rutberg Julia.Fotografie po plastech této celebrity jednoduše vzbudily síť a staly se jednou z nejvíce diskutovaných událostí v divadelní sezóně.

Plastickí chirurgové hlavního města se při pohledu na hvězdy na fotografii jednomyslně domnívají, že žena si definitivně podala injekce Botoxu. Přírodní krása a přirozenost byly oceněny za všech okolností, ale roky si neúprosně vybírají svou daň.

Po výměně šestého tuctu měla Rutberg na obličeji velké množství vrásek na obličeji, což lze s jistotou říci pohledem na nistaré fotografie.

Kůže herečky ztratila v průběhu let svou pružnost, zejména s ohledem na neustálé používání divadelního makeupu.A pokud mluvíme o vráskách obličeje, mohou se objevit i u mladých dívek, pokud jejich tvář neustále vyjadřuje velké množství emocí.Herci jsou obzvláště náchylní k tomuto problému.Nastal čas a Rutberg přijde na kliniku.

Herečka se zbavila drobných vrásek na čele, krku a kolem očí.Jak to mohla udělat?Rozhodně používáme dysport nebo Botox.Alternativou by mohla být kyselina hyaluronová.

Botoxové nebo dysportové injekce pomáhají blokovat nervové impulzy ve vláknech svalové hmoty. Kvůli tomuto zablokování budou svaly po dlouhou dobu uvolněny a kůže na obličeji bude stárnout pomaleji.

Použití kyseliny hyaluronové kromě jiných postupů pomáhá zbavit se hlubších vrásek.A účinek takového postupu trvá déle - až 6-8 měsíců.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Alentova Vera po plastické chirurgii - poslední fotky, které operace byly provedeny, jak se hvězda změnila.

Rhinoplastika

Není zatím jasné, zda Julia Rutbergová provedla rinoplastiku.Názory fanoušků, kolegů a plastických chirurgů, kteří studovali fotografie hvězdy, jsou smíšené.Faktem je, že slavná herečka déle než dva roky nechodila na veřejnosti a neúčastnila se společenských akcí.Proto jsou změny tak pozoruhodné.

Fotografie Julie Rutbergové ukazují takové změny vzhledu po plastické chirurgii:

Rutbergův nosní tvar se také dramaticky změnil.Špička nosu je zaoblená, ne tak tenká.Pokud to není zánět nosu, důvod spočívá pouze v faceliftech, jmenovitě injekcích krásy, které daly hrdinské tváři tak neatraktivní vzhled.

Facelift

Podle odborníků v kosmetickém průmyslu, kteří pečlivě prozkoumali její fotografii, provedla herečka oteklý obličejový efekt, který provedl léčbu proti stárnutí.Zajímavé je, že ruská herečka předtím o plastické chirurgii mluvila velmi negativně.

Rutberg ve svých časných rozhovorech uvedla, že tvář umělce by měla být mobilní a jasně vyjadřovat emoce zažívané na jevišti.Na něm by se mělo zobrazit otisk let žitých, přenesených a žitých obrazů.

Co způsobilo, že žena změnila názor a rozhodla, pokud ne pro chirurgický zákrok, pak pro injekce plniv?Samozřejmě v 52 letech vypadala přitažlivě, ale opakovaně řekla svým přátelům, že by se ráda zbavila drobných vrásek, které se objevily nedávno, aby vrátila svou mladou mladistvost a pevnost do obličeje.

Názor fanoušků na toto skóre je jednoznačný.Nikomu se nelíbí nový vzhled Rutberga. Ano, a mládí, podle fanoušků, tyto postupynebyla přidána. Nejpravděpodobněji nebyly provedeny facelifts.A s injekcemi to kosmetologové rozhodně předčili.

Jelikož Rutberg stále zlepšoval její vzhled

Vzhled Julie Rutbergové na oslavě Kateřiny Rozhdestvenskové udělal skutečný pocit.Změny jejího vzhledu si všichni hosté všimli bez výjimky.Vlasy a make-up neprošly žádnými změnami.Tvář ženy se však radikálně změnila.

Kromě toho známí neuznají její fotografie, které se objevují ve žlutém tisku a na stránkách sociálních sítí.Zdá se, že zobrazují úplně jinou ženu.

Ovál tváře se změnil.Dříve protáhlý a úzký, nyní vypadá hladce.Prudká aristokratická brada obešla, jako by herečka získala další libry, ačkoli její postava nepodstoupila žádné viditelné změny.

Rutberg zašla příliš daleko v tom, že chtěla vyhladit ostré rysy její tváře.Ztratila svou jedinečnou osobnost a přirozenou hubenost, která ji odlišovala od ostatních hvězd domácího kina.

Bohužel takový vzhled herečky může být výsledkem špatně prováděných postupů.A naštěstí léky používané v moderní kosmetice a kosmetice jsou krátkodobé a dokonale se vylučují z těla pacienta.

Naivní (přírodní) kyselina hyaluronová se vylučuje nejdéle.Zde je však možný opačný efekt, pokud ovšem Rutberg samozřejmě provedl výhradně injekce ažádný facelift.

Julia Rutberg - fotografie po plastice

Fotografie Julie Rutbergové po plastice už byla v plném proudu kolem sítě.Na nich jsou nádherné velké oči ženy zúžené, tváře kulaté a na jejích vysokých lícních kostech nezůstala žádná stopa.Nos slavné herečky vypadá nafouklý, jako důsledky rinoplastiky nebo neúspěšných injekcí krásy.

Rutberg Julia.Foto po plastické chirurgii obličeje

Přátelé Julie Rutbergové hájí herečku a říkají, že touha ženy zůstat krásná v každém věku je chvályhodná.Pečlivě se vyhýbají otázce, zda se jim líbí, jak vypadá Julia, a co vedlo k tomuto výsledku.

Fanoušci jsou v tomto ohledu kategoričtější a říkají, že nyní se nemohou dívat na svůj idol bez slz.Rutberg sama na útoky nereaguje, raději mlčí.

Kromě kulaté a nepřirozeně nepohyblivé tváře nebyly zaznamenány žádné další změny vzhledu ženy.Pokud se však obočí neztenčí, což fanoušci potkali také negativně.

Kolik stojí operace herečky

Není jisté, kolik experimentů Yulia Rutbergové s náklady na její vlastní vzhled a jaké konkrétní postupy použila.Ale pokud mluvíme o faceliftu, průměrné ceny v Moskvě jsou 250 tisíc rublů (což znamená složitý facelift s endoskopií).Blepharoplastika nebo výtah víčka - 80 tisíc rublů.A to samé s laserem - 96 000.

Potéinjekční výplně Julia Rutberg.

Vysoce kvalitní rinoplastika v hlavním městě bude stát asi 140 tisíc rublů.To zahrnuje korekci špičky nosu.Pokud pacient potřebuje opravu nosního septa, bude cena o něco vyšší.V průměru - 230 tisíc rublů.

Když mluvíme o injekcích krásy, konkrétně o této službě, herečka je podle mnoha moskevských odborníků využila, jejich cena se liší v závislosti na typu procedur. Vstřikování do prostoru mezi obočím stálo v průměru 8,5 tisíc rublů a kolem očního prostoru - 7,5. Oprava rohů úst bude stát méně - 4 tisíce a brada v průměru - 3 000 rublů.

Osobní život Julie a nejnovější tvůrčí zprávy

Dnes je ctenou umělkyní Ruska Julií Ilinichnou Rutbergovou 52 let.Podle znamení zvěrokruhu je to rakovina, což znamená, že člověk, který se nikdy neodradí a je vždy optimistický, to, co ho překvapení život nepřinese.To je krédo herečky a snaží se ho následovat.

Osobní život hvězdy, zejména v jeho mládí, byl bouřlivý.Jasní a charismatičtí muži kreativních profesí - zpěváci a herci - se vždy kolem ní točili.Žena měla dlouhou aféru s zpěvákem populární ruské skupiny „Nehoda“ Alexejem Kortnevem.Ale vzala si jiného muže.

Prvním manželem Julie je Alexander Kuzněcov.S ním byl Rutberg ženatý podle zákona a dokonce mu porodil syna, kterého jmenovala Gregory.

Manželství bylo krátkodobé, protože mužopustil rodinu a emigroval do států.Pak Julia začala aféru s divadelním a filmovým hercem Anatolijem Lobotským.Jejich vztah skončil manželstvím, zatímco pro muže to bylo páté manželství v řadě.Tento vztah bohužel skončil.

Příčinou byla vážná nemoc otce Julie, slavného sovětského herce Ily Rutberga, který na podzim roku 2014 zemřel na infarkt.Před několika lety byla Ilya Grigoryevič nemocná a milující dcera obětovala vše, včetně jejího vlastního manželství, aby s ním trávila více času.

Žena, stejně jako mnoho zástupců starší generace herců, malá milenka sociálních sítí a nemá svou vlastní stránku Instagramu.

Co říká Rutberg o změnách, ke kterým došlo

Kreativní kariéra Julie Rutbergové začala v roce 1988.Od té doby uplynulo mnoho let a za zády ženy se nashromáždilo dostatečné kreativní zavazadlo.Divák vždy ocenil Rutberga především pro její vitalitu a schopnost nevzdávat se, a co je nejdůležitější, zůstat přirozený.

Co může přimět ženu, aby změnila své vlastní principy a dostala se pod nůž plastického chirurga? Dříve byl její názor v tomto ohledu extrémně negativní. Kromě toho odsoudila kolegy v tvůrčí dílně, kteří se obrátili na služby plastických lékařů.Proto je nepravděpodobné, že ke změnám došlo pod vlivem plastu.

Osobnost určitě použila injekce Botoxu a s největší pravděpodobností výplně, které nevyhlazují vrásky, ale spíše vyplňujímezera mezi záhyby obličeje a díky tomu odstraňuje zbytečné vrásky.Žena raději nerozšíří o změnách, ke kterým došlo na její tváři.

K tomuto tématu v tisku nedává komentář, nevede sociální sítě vůbec.Nebyla zvyklá se omlouvat a nepovažovala to za nutné.

Poslední vystoupení Julie na velké obrazovce se konalo v roce 2017.Jednalo se o mini-série "Rybaření".Předtím to byl film s názvem „A byl den.“Je třeba poznamenat, že v poslední době se na obrazovce objevuje stále méně žena.Totéž platí pro divadelní produkce a filmové role.

Jen před 5 lety byla situace jiná.Herečka musela převzít všechny role, které jí byly nabídnuty.Dělala to pouze za účelem vydělávat co nejvíce peněz a vyléčit nemocného otce, kterého milovala až do své smrti.

Rutberg se synem v divadle

Bez ohledu na to, jak Julia Rutbergová vypadala na fotografii, po plastické operaci měla tato žena vždycky davy věrných fanoušků .Přestože většina reagovala na své experimenty s nedostatečným porozuměním, existují lidé, kteří tvrdí, že dnes tvář herečky vypadá žensky a hezky.

Není známo, co bude hvězda dělat dál - jednat ve filmech nebo znovu jít na dlouhou dovolenou.V každém případě lze vydržet jen vytrvalost ženy týkající se výpadů jejím směrem.Skrýt jen proto, že nikdo nemá rád její vzhled, ona nebude.

Videa zplastická chirurgie Julia Rutberg

Reakce fanoušků na proměnu vzhledu herečky:

Na tvůrčí cestě Julie: