Rustam Solntsev před a po plastické chirurgii.Fotografie jak to vypadá teď

Populární herec a herec Rustam Solntsev před a po plastech aktivně diskutovaných na internetu, jeho fotografie jsou překvapivé.Největší slávu získal díky účasti na projektu „House 2“.Změny vzhledu Rustama přitahovaly velkou pozornost, sám přiznal k provádění několika plastických operací.

Obsah
 1. Životopis Rustama
 2. Rustam sluncí před operací
 3. Co nevyhovovalo vzhledu před plastickou chirurgií
 4. Chirurgie změnit tvar nosu
 5. Korekce rtů
 6. Plastická chirurgie očí
 7. Boj proti plešatosti
 8. Jak to vypadá po plastické chirurgii
 9. Zajímavá videa o změnách vzhledu Rustama Solntseva
Životopis Rustama

Rustama Solntseva, jehož skutečné jméno je Kalganov, se narodil 29. prosince 1976 ve městě Slavyansk-on-Kuban. Žil v rodině sovětské inteligence, jeho matka úspěšně vystudovala obchodní a ekonomickou vysokou školu a jeho otec po absolvování stranické školy pracoval jako vůdce strany.Rustam byl druhé dítě v rodině, jméno jeho staršího bratra je Emil a jeho mladší sestra Ksenia.

Lidé, kteří znali Rustama v dětství, si vzpomínají na zvědavého, dobře číst chlapce.Po maturitě vstoupil na univerzitu na Právnické fakultě a po ukončení studia nepracoval ve své specializaci.Podle Rustama byl vždy přitahován popularitou a médii.Potom Rustam šel do modelového obchodu a šel do Milána.

Po návratu z Itálie pracujena televizním kanálu „MuzTV“, rádiu „Europe +“ a byl také kvalifikovaným PR člověkem.

V květnu 2005 přišel Rustam do projektu „Dům 2“.Ihned po objevení se na projektu se člověk stává nejskandálnějším účastníkem.Po zahájení konfliktu se Samem Železným a Anastasií přitáhl Dashko zvláštní pozornost.

Rustam začal tkát intriky, vytvářet skandály a vést provokace.Konflikt skončil úderem Sama do tváře Rustama.První byl diskvalifikován z projektu a Solntsev odešel sám.

V roce 2007 byli producenti „domu 2“ Kalganova znovu pozváni na své vynikající akce v předchozích epizodách pořadu. Prvních šest měsíců se starí účastníci projektu pokusili vyloučit Rustama ze show, imunita Ksenia Sobchak však tyto konflikty ukončila.

Na projektu Solntsev zůstal až do roku 2009 a odešel poté, co byl uznán za krádež notebooku.Rustam je ženatý s Tatyanou Tretyakovou od roku 2010. Nyní má Rustam 42 let a aktivně pracuje v oblasti showbyznysu.Má svůj vlastní kosmetický salon a vysílá „Hu-hoo-hoo“.

Rustam Solntsev před operací

Rustam Solntsev před a po plastické chirurgii, fotografie, které ukazují změny v jeho vzhledu, šokovaly celý rusky mluvící internetový prostor.Před první operací měl 23 g. V té době vážil 76 kg s výškou 185 cm. Podle národnosti Rustam Kalmyk má v této souvislosti neobvyklý a nezapomenutelný vzhled.

Kalganovova:

 • Masivní čelo vysoké.
 • Široký tvar hlavy.
 • Osoba s velkými funkcemi.
 • Low Blacksobočí, kulatá tvář.
 • Rovné řasy.
 • Velký nos núbijské formy, který v důsledku dopravní nehody získal nepravidelný a ošklivý vzhled.Rustamův nos po zranění ztratil septa a chrupavku.
 • ​​
 • Velké tlamy se zvednutými tenkými rty a úhly.
 • Plochá brada s malou jamkou.
 • Lícní kosti se ohýbaly dozadu.
 • Mírně dutá tvář.
 • Ostré uši přitisknuté k hlavě.
 • Velká mužská postava.
 • Barva očí je zelená.
 • Střední část očí.
 • Krátké černé vlasy.

Co nevyhovovalo vzhledu před plastickou chirurgií

Solntsev ve svém vzhledu viděl mnoho nedostatků, z nichž první byl plochý a nevýrazný brada.Rustam se měl stát modelem a jeho brada byla jedinou překážkou.Po autonehodě Kalganov vážně zranil nos, ztuhl a zkroutil se.

Srovnání fotografií vzhledu Rustama Solntseva před a po plastické chirurgii.

Po několika operacích se Rustam začal zajímat o jeho vzhled a byl nespokojen:

 • S jeho „těžkými“ očima, které se tak staly díky nadměrným záhybům kůžena víčka.
 • Tenké a neestetické rty, které, jak řekl, zkazily celý vzhled.
 • Časté vypadávání vlasů, zhoršené při dopravní nehodě.

Rustamův vzhled ho velmi znepokojoval, protože vedl aktivní život ve showbyznysu a na pódiu se nemůžete objevovat s vadami vzhledu, jak řekl Rustam: „Herec musí vždy vypadat étericky.“TlačilRustama na plastickou chirurgii přichází do projektu "House-2".

Operace ke změně tvaru nosu

Předtím, než Rustam přišel k projektu „House-2“, nebyl nijak zvlášť znepokojen nosem , který byl poškozendopravní nehoda se však po setkání s Alexejem Samsonovem dozvěděla o jeho výsledcích plastické chirurgie.

Solntsev přišel na první konzultaci na Doktorské plastické klinice v listopadu 2013, vybral lékaře Igora Anatolyeviče Belyho, který provedl plastickou chirurgii pro Samsonov a zjistil, že operace je pro Rustama životně důležitá, protože díky zánětlivému procesu je všeseptum se rozpustilo a pacient nemůže normálně dýchat.

Po konzultaci bylo rozhodnuto provést rinoplastiku přesazením části žebra do nosu, protože v nosu prakticky nejsou žádné kosti a chrupavky.

Provozní náklady Rustam 400 tisíc rublů.Po odstranění obvazu se nos znatelně změnil a zaujal normální tvar, ale několik týdnů přetrvával otok v oblasti nosu.Chrupavka se úplně roztavila a obnovila další rok.Přátelé si všimli, že nos nabírá zvláštní tvar, který neodpovídá celkovému vzhledu Kalganove.

Korekce rtů

Další operací po rinoplastice bylo zvětšení rtů.Procedura stála 80 tisíc rublů.a bylo provedeno rychle a bezbolestně.Rty byly naplněny silikonovým gelem a daly jim tvar „kachny“.To bylo po této operaci Solntsev vzhled přestal být podobný originálu, ale stal se blíže k Sergeji Zverev.

Po několika letech Sluncezačaly pociťovat zdravotní potíže při tomto postupu, gel se začal šířit po celé tváři a způsobovat aktivní zánět, bylo zde riziko infekce nebo rakoviny. Rovněž uvedl, že velké rty nejsou mužské.

V roce 2014 se rozhodl silikon zbavit a provedl bolestivou operaci, aby ho odstranil, nová operace stojí mnohem víc, obrátil se k Gayk Babayanovi a zaplatil za něj 350 tisíc rublů.Rustam Solntsev (před a po plastové fotografii a videu, které poskytl všem předplatitelům svého mikroblogu), byl těmito operacemi vážně ovlivněn.

Plastická operace očí

V roce 2017 se muž rozhodl pro blefaroplastiku a odstranil Bishovy hrudky, které mu vyplňovaly obličej.Rustam si stěžoval na záhyby kůže na víčkách, které mu dodaly smutný pohled, i když byl veselý.Mnoho přátel si to začalo všimnout a na radu přítele z Oksany se obrátil na plastického chirurga.

Solntsev chtěl mít operaci s Gaykem Babayanem, ale vzhledem k tomu, že byl na dovolené, volba padla na Alexandra Vdovina.Provoz stál 70 tisíc rublů.Poté, co byla anestezie pryč, Rustam litoval operace, podle něj byla bolest z otoku tak silná, že se pro toto rozhodnutí proklínal.

Když bolest ustoupila, uvědomil si, že jednal správně a začal očekávat pokles otoků.

Podle něj se podíval do zrcadla a začal vidět Chukchiho chlapce.Období zotavení se však táhlo na dlouhou dobu, což způsobilo, že jeho cesta na Karibské ostrovy byla frustrovaná, anakonec se ukázalo, že to není to, co Rustam očekával, oči výrazně změnily svůj tvar, i když pohled byl otevřenější, ale vzhled byl zkažený.

Tato operace byla jednou z neúspěšných zkušeností Rustama. Rustam Solntsev před operací, jak říkají přátelé, vypadal přirozeněji než po plastické chirurgii.A fotografie to potvrzují.

Boj proti plešatosti

V roce 2012 měl umělec problémy s plešatostí.Potom vlasy vypadávaly ne příliš často, ale po nehodě na motocyklu v roce 2014, podle Rustama, vlasy začaly vypadávat ve kouscích.Žádný lék nepomohl zastavit proces plešatosti a Solntsev se rozhodl pro plastickou transplantaci vlasů, protože se nemohl ve vzduchu s takovým problémem objevit.

Rustam se rozhodl provést operaci s Gayk Babayanem, který je profesionálem v transplantaci vlasů.Tento postup provádí všem klientům ve věku od 20 do 70 let a má v této oblasti poměrně zkušenosti.K provedení bylo nutné odstranit vlasové folikuly ze zadní části pacientovy hlavy a přesadit na plešatá místa.Operace trvala 6 hodin a probíhala bez komplikací.

Transakční náklady činily 260 tisíc rublů. Rustamův vzhled zůstal prakticky nezměněn, pouze malá část vlasové linie z týlní části hlavy zmizela.

Období rehabilitace trvalo asi měsíc a během této doby Kalganov několikrát navštívil chirurga, aby kontroloval žárovky, které nemusí zakořenit.Po nových vlasech průmyslu Kalganov znovu viděl mladé v zrcadleChukchi chlap.

Jak to vypadá po plastické chirurgii

Mnoho fanoušků a diváků si začalo všimnout, že po mnoha plastických operacích se Rustam stal manekýnem.Jeho vzhled Kalmyk se změnil k nepoznání.Mnoho lidí věří, že poté, co začal provádět operace podle potřeby, následně změnil svůj vzhled k horšímu, přičemž ztratil svou nedotčenou krásu a estetiku.

Jeho nos nezískal jen tvar, ale změnil svůj tvar, stal se velmi plným a jeho oči byly nepřirozeně rozšířené a zvednuté, jeho rty se zvětšily. Jedinou plastickou operací, která nezměnila jeho primární vzhled, byla procedura transplantace vlasů, cibule byly zasazeny na místě bývalého, který padl.

Rustam Solntsev (před a po plastových fotografiích je jasné, že jeho vzhled se změnil za neuznání) nedávno sdílené fotografie před 20 lety.Příklad byl neúspěšný.Předplatitelé vyjádřili nespokojenost se změnami vzhledu Rustamu.Někteří to srovnají s panenkou a neumí si představit, která operace bude příští.

Období Výška Hmotnost Věk
Před operací 185 cm 76 kg 23 let
Po operaci 185 cm 85 kg 42 let
Období Nos Chin Obrázek Oči Tvar obličeje
Před operací Velký, protáhlý Plochý Velký, napnutý Mírně zúžený Oválný
Po operaci Malý, krátký Zaoblený Velký, objemný Široký, nepřirozený Oválný

Rustam Solntsev, hrdina raných období Dom-2 před a po plastické chirurgii, je živým příkladem změny vzhledu k horšímu, což je jasně vidět na fotografii.

Plastická chirurgie pomáhá opravit nedokonalosti vzhledu, ale při zneužití se mohou vyskytnout problémy.Poté, co provedl tolik plastických operací, nejenže zkazil jeho vzhled, ale také výrazně poškodil jeho zdraví.

Zajímavá videa o změnách vzhledu Rustama Solntseva

Jak se změnil Rustam Solntsev:

Životopis Rustama Solntseva: