Ruské herečky s velkými prsy.Před a po plastech

Do roku 2013 patřil titul „Největší prsa Ruska“ Irene Ferrari, hrdinkě televizních reality show.Opakovaně vyráběla plast, jehož výsledkem byla velikost prsou 10.Po ní záznam přešel na Mie Zarringovou - dívka má přirozenou krach 12 velikostí.Nejslavnější ruské televizní herečky s velkými ňadry jsou Anna Semenovich a Anfisa Chekhova.

Nastasya Samburskaya

Obvod hrudníku Nastasya Samburyaet 88 cmVypadá štíhlý svazek na reliéfní postava herečky -. rozdíl mezi parametry, které odpovídají velikosti 2.Na fotografiích dívčí hrudník vypadá napjatější, což se stalo důvodem pro diskuse o možné plastické operaci.Samburskaja popírá chirurgický zákrok a přivlastňuje si všechny zásluhy ve sportu.

Fotografie ukazují, že její prsa mění velikost v závislosti na fyzické formě herečky.Nastasya se vážně věnuje tělocvičně již několik let.Její výška je 177 cm a hmotnost 58 kg -herečka udržuje takovou váhu pro uvolnění svalů.V důsledku toho se také zmenšuje objem prsou.Na prvních fotografiích Samburské, když nebyla zapojena do sportu, bylo patrné, že její ňadra byla plnější.

Lera Kudryavtseva

Ruské herečky s velkými prsy po plastické chirurgii mají harmonickou postavu.Výška Lery je 170 cm. S těmito parametry vypadají silikonová prsa 4 velikosti úměrná a přesná.Staré fotografie ukazují, že busta 25leté Kudryavtsevy byla malá - ne více než 2 velikosti.

Změny vzhledu dívky nastaly poté, co začala pracovat v televizi. Již v roce 2006 měl štíhlý hostitel expresivní podobu.Zvětšení prsou je jediná plastická chirurgie, kterou Kudryavtseva udělal.Baculaté rty a jasná oválná tvář - práce kosmetičky Valeria.

Anna Semenovich

Jedním z nejznámějších majitelů nádherných prsou je zpěvačka a herečka Anna Semenovich.Dívka sama tvrdí, že nikdy nevyužila služeb chirurga.Staré fotografie však ukazují, že její poprsí bylo o několik velikostí menší.V mládí se Anna zabývala krasobruslení - s důrazem na tenké kostýmy měla hruď nejvýše 2 velikosti.

Podle samotné zpěvačky má její hrudník obvod 100 cm, což odpovídá 6 velikostem.Malá postava Anny (167 cm) vizuálně zvětší poprsí.Chirurgové vyvracejí dívčí slova o přirozenosti jejích prsou - dokonce i změna hormonálního pozadí málokdy vede ke zvýšení 3krát.Dokromě toho Semenovich nenarodil a nekrmil děti.

​​

Anna Sedokova

Herečka a zpěvačka nikdy nezpochybnily plastickou chirurgii.Její první fotografie ukazují, že dívka změnila nejen její ňadra, ale i další části těla.S výškou 170 cm neměla hrudník zpěváka větší než 1 velikost.Po operaci se zvýšila na 4..Zpěvák se rozhodl změnit poté, co se stal součástí skupiny VIA Gra - v roce 2003

Anna je četná upřímná fotografieže po roce si její prsa uchovala svůj dřívější vzhled - dokonce i po porodu.

Maria Zarring

Maria Zarring, lépe známá jako Mia, je vlastníkem největšího prsu v Rusku. Dříve tento titul patřil Irene Ferrari s velikostí poprsí 10.Miaina hrudník je o dvě velikosti větší - dívka získává podprsenky o velikosti 70 K. V adolescenci se Zarring zajímal o žurnalistiku a pracoval jako moderátor na regionálním televizním kanálu.

Po návratu do Moskvy, kde se narodila, pokračovala Mia v televizní kariéře.Nyní pracuje jako televizní moderátorka, hrála v televizních pořadech a podílí se na reklamní fotografii.27letá Maria je vysoká 165 cm a váží 63 kg.Hmotnost hrudníku je zároveň 7 kg.

Dívka tvrdí, že nikdy nešla k chirurgům, protože se bojí chirurgie.Zarring hovoří o jejím vynikajícím prsu, aniž se chlubí: nemá rád nadměrnou pozornost mužů.Je také naštvaná stereotypem, že krásné, kudrnaté dívky jsou nutně hloupé - sama MiyaMá dva stupně ekonomie a žurnalistiky.

Irene Ferrari

Ruské herečky s velkými prsy nezakrývají své návštěvy chirurga.Fotografie před a po plastu často sdílí Irene Ferrari - notoricky známá účastnice reality show a hrdinka epizodických rolí v seriálu.Dívka je známá jako bývalá majitelka největšího silikonového poprsí v zemi.

Prsa byla několikrát podrobena chirurgickému zákroku - pokaždé, když ji Irene chtěla zvětšit o dalších pár velikostí. První operací Irene zvětšila její ňadra ze 2 na 4 velikosti.V současné době má prsa herečky 10 velikostí.

Kromě toho má v hýždích implantáty a provedla operaci k odstranění žeber.Díky takovým úpravám měla postava dívky podobu přesýpacích hodin - úzký pas se zakřivenými tvary.Irene také zvětšila rty a korigovala tvar jejího nosu a její tělo zdobilo 21 piercingů.

Anfisa Chekhov

Televizní moderátorka a novinářka Anfisa Chekhova je jednou z prvních ruských hvězd, které ze svých velkých prsou úmyslně učinily ze svých velkých prsou „vizitku“ ve světě šoubiznisu.Dívka z mládí měla velké prsa - její velikost se dramaticky zvýšila ve 13 letech.Chutné formy dospělé dívky neodpovídaly křehkému vnitřnímu světu Anfisy - byla velmi plachá na své tělo a pozornost na straně mužů.

Kromě dědičnosti měla na velikost prsou vliv i nadváha. Při malém růstu 163 cm vážila herečka 72 kg.Jeho maximální hmotnost je 90 kg.Místoaby se vyčerpala, Anfisa se rozhodla považovat její formy za ctnost.

U 39 let se jí podařilo zhubnout až do 62 kg.S těmito parametry je její objem prsou 100 cm. Před několika lety měla herečka 5. velikost prsou.Po hubnutí o 20 kg se jeho velikost zmenšila na 4, což potvrzuje přirozenost jeho forem.

Alena Vodonaeva

Sláva přišla do Aleny během účasti na reality show.I v mládí se mohla chlubit úhlednou hrudí velikosti 3.Poté se dívka rozhodla zahájit kariéru v zábavním průmyslu jako televizní moderátorka.Pod vlivem svého okolí se Alena rozhodla provést zvětšení prsou - po operaci měla velikost 5.

O několik let později dívka připustila, že její řešení jí přineslo mnoho problémů - těžká poprsí neodpovídala jejímu štíhlému tělu. To vedlo k problémům páteře a nepohodlí se po narození syna zesílilo.V roce 2016 televizní moderátorka snížila její prsa o 2 velikosti, což řekla svým předplatitelům na sociálních sítích.

Irena Ponaroshku

V roce 2018 vyvolala fotografie Ireny diskuse o účastnících na sociálních sítích.Mnozí se shodli, že dívčí poprsí se stalo kulatější a objemnější.Televizní moderátorka se takových závěrů smíchem ujišťuje, že její ňadra měnila velikost pouze během těhotenství a kojení - tehdy měla už jedno dítě.

Porovnáním fotografií mladých Ireny a moderních fotografií vidíte, že se její ňadra mírně změnila.

Kromě toho v listopadu 2018.Televizní moderátorka se stala matkou podruhé.Protože těhotenství schovala až do pozdních hodin, přirozeně zvětšená prsa se stala příležitostí pro zvěsti.Na sociálních sítích Irena s ironií píše o jejím prsu během kojení: „Dívám se na fotografii na mé velikosti 3+ a plaču.Proč to nemůže trvat věčně? “Dříve byla dívka majitelkou první velikosti.

Jekaterina Strizhenova

Ruská herečka s velkými ňadry na fotografii před a po operaci má poprsí, která vypadá stejně přirozeně. Ekaterina Strizhenova neměla v úmyslu zvýšit svou velikost. Poprvé se v roce 2005 obrátila na chirurgy se žádostí o zlepšení estetického vzhledu prsu, který po narození ztratil tvar.

V roce 2018 měli stoupenci Catherine na Instagramu podezření z herečky druhé operace - dívčí ňadra se výrazně zvýšila.S výškou 168 cm má 4 velikosti.Zároveň Catherine nezdůrazňuje její přímé oblečení.Všichni známí moskevští chirurgové popírají, že by Kateřina měla na své klinice operaci.

Masha Malinovskaya

DJ a TV moderátorka známá pro mnoho plastických operací.Za posledních 16 let děvče udělalo 6 mamoplastik, které zvyšovaly a snižovaly její ňadra.

Operace Změny vzhledu
První operací je prsní výtah Ve ​​věku 21 let po neúspěšném těhotenství ztratila prsa velikosti 4 tvar a dívka se rozhodla provést facelift.Chirurg navrhl radikální řešení - přílohaimplantáty.Výsledek nevyhovoval dívce a operaci provedla znovu
Opakované operace zvedání prsou Kapalina se začala hromadit na jednom prsu, takže následovalo několik dalších utahovacích operací
Zmenšení prsou Jak přiznává televizní moderátorka, byla pronásledována komplexy - vždy snila o úhledném miniaturním prsu.Operace ke snížení objemu byla také neúspěšná - hrudník se ukázal být asymetrický, různých velikostí.Přednášející podala žalobu na chirurga, poté provedla poslední operaci - tentokrát úspěšně

V současné době je Maria majitelkou 3 velikostí.Kromě toho prováděla rinoplastiku, liposukci, korekci lícních kostí a rtů.

Anastasia Zavorotnyuk

Ruské herečky s velkými ňadry na fotografii vypadají jinak.Například do roku 2010 měla Anastasia Zavorotnyuk velikost hrudníku 1.Pak se její velikost zvýšila na 3, což se okamžitě projevilo na štíhlé postavě miniaturní dívky.Herečka je vysoká 166 cm a váží 48 kg.Objem prsou je 92 cm. Kapitálové chirurgové poznamenávají, že busta Anastasie byla provedena profesionálně.

V práci jsme použili anatomické implantáty ve tvaru kapek, díky nimž bylo dosaženo přirozeného vzhledu.

Natalya Bochkareva

Natalya Bochkareva je jednou z mála ruských hereček, které neskrývají plastickou chirurgii.Ve filmu „Lano vyrobené z písku“, kde Natalya hrála na začátku své kariéry, se objevuje s holými ňadry.Zapnutosnímky ukazují, že je velmi malý. V roce 2010 dívka zvýšila velikost prsou na 3.

V ruském zábavním průmyslu, kde hodně záleží na vzhledu, provádějí mladé herečky plastickou chirurgii, aby se zvýšila jejich relevance.Jiní se rozhodnou učinit tento krok po porodu a chtějí si zachovat svou předchozí popularitu.Mnoho připouští, že před operací byla jejich kariéra na jiné úrovni a velká hrudník vzbudila pozornost fanoušků a tisku.

Zajímavá videa o hvězdách ruského zábavního průmyslu s velkými prsy

Jak se změnil vzhled Mashy Malinovské:

Změny vzhledu Anny Sedakové: