Rtěnky na tvář: Magnetická kosmetika, Cettua, já sám, Mary Kay, Yves Rocher, Letual, QVS, Oriflame, Gourmandiz, Tonymoly

Make-up hraje vážnou roli v životě obchodní ženy.Matné ubrousky pomáhají udržovat je v perfektním stavu.Pro osoby s mastným nebo kombinovaným typem pleti - to je nejlepší způsob, jak zabránit nadměrnému lesku a udržet čerstvost po celý den.

CoKterý rohože ubrousky?

Matování je název hygienických vložek s účinkem absorpce tuku a potu. Jedná se o malé kousky papíru, tkaniny s pečlivou impregnací.Základním materiálem může být papír z rostlinných vláken, speciální film, celulóza.

Výrobky se vyrábějí ve velkém sortimentu účinných látek, aromatických přísad, barvy a textury,velikost formátu.

V kompaktním balení jsou listy buď naskládány nebo utěsněny v uzavřených pytlích, což ve větší míře zajišťuje sterilitu.Drahé ubrousky jsou zdobeny logem společnosti, které jsou umístěny v balení s malým zrcadlem, které je zase skryto v sametovém pouzdře.

Proč potřebujeme matné ubrousky?

Nejdražší kosmetika nebude celý den udržovat obličej v perfektním stavu.Pečlivě provedený make-up v dopoledních hodinách může trpět měnícími se povětrnostními podmínkami, rychlým pohybem od chladu do tepla a velkým pocením.Ne vždy existují vhodné podmínky a čas k odstranění vznikajících mastných skvrn v zóně T, kapek potu na obličeji, krku a v dekoltu.

Pokud je však pytel balen s tenkými rohožkami, zabrání problémovým skvrnám minimum času.Suchý na dotek list se stává průhledným z mazových sekretů a tvář je elegantní, dobře upravená, aniž by způsobovala lesk. Utěrky nejsou určeny pro oblast kolem očí, ale někdy je možné odstranit „hrboly“ pod dolními víčky.

Ženy s normální až suchou pokožkou potřebují méně úpravy make-upu.Dívky, ženy s mastným a kombinovaným potahem mohou používat čisticí utěrky i bez make-upu - několik světlých ubrousků vyčistí prach, mastnotu a poskytne jemný zákal.

Výhody

Matné ubrousky jsou velmi výhodné:

 • zbavují mazu,zaprášený plak, zabraňující kontaminaci bakteriemi a následné tvorbě akné, vyrážky;
 • mají protizánětlivé, uklidňující, zvlhčující účinky;
 • vyhlazuje vrstvu základu, prášek, aniž by se zvětšovala tloušťka maskovací vrstvy;
 • vyrovnává celkový tón obličeje;
 • čistí ucpané mazové žlázy a póry, zúží jejich ústa;
 • upraví rozmazané podtržení spodního víčka;
 • získejte mokrý pot;
 • zanechávají pocit příjemného chladu, svěžesti.

Aplikace na obličej nenarušuje make-up, proto není nutné další použití řasenky, ozdobné tužky a prášku.Kromě toho je jednorázový produkt na zpoceném, znečištěném obalu hygieničtější než obal na nafouknutí nebo prášek.

Nevýhody

Matné obličejové utěrky, nejlepší značky, jsou poměrně drahé, a ty, které stojí penny, jsou plné alergenních nebo sušicích prostředků.Ne všechny produkty dobře neutralizují mastnotu a jejich vůně zanechává mnoho přání. Tvář a ruce se za nimi mohou lepit.

Složení impregnace

Při výrobě se používá pouze několik základních složek, které snižují obsah tuku, vysychají a zužují póry.

Například:

 • prášek;
 • mastek;
 • škrob;
 • taniny;
 • oxid zinečnatý;
 • síran hlinitý.

Do databáze je přidán podpis kytice syntetických nebo přírodních látek, éterických olejů - jasmínu, růže.čajový strom.Jako dekorativní prvek jsou mikročástice někdy zamíchány, krásně blikají na tváři, krku, v výstřihu otevřených šatů.

Ubrousky pro citlivou pokožku se vyrábějí v samostatné kategorii.Jejich složení je hypoalergenní, protože neexistují žádné vůně ani jiné dráždivé složky.

Jak si vybrat?

Námořní výrobky pro péči o ubrousky.Je třeba odvádět pozornost od světlého svůdného obalu a pečlivě si přečíst informace na něm uvedené.

Přípravek je přijatelnější, ve kterém:

 • maximum přírodních složek;
 • éterické oleje, nikoli syntetické vonné látky, vysychající kožní alkoholy;
 • antiseptické a omezující složky;
 • taniny s protizánětlivými, svíravými a antimikrobiálními účinky;
 • výtažky z léčivých rostlin;
 • polymerní částice.
V každém kosmetickém sáčku jsou potřeba matné obličejové utěrky.Nelze říci, které z nich jsou nejlepší, protože každý produkt má své výhody a nevýhody.

Nežádoucí je přítomnost prášku, který vytváří další vrstvu make-upu a ucpává póry.

Vlastnosti výběru:

 1. Ze základních materiálů je jako přírodní produkt šetrný k životnímu prostředí preferován papír z rýže, lnu, bambusu, konopí, buničiny.Pro velmi citlivou pokožku náchylnou k podráždění je vhodný hypoalergenní spunlace - netkaný tenký hadřík připomínající bavlnu.
 2. Ubrousky,Baleno v papírové (lepenkové) obálce, plastové zkumavce, nádobě, lepší než zabalené v knize nebo umístěné v plastovém sáčku.Bezpečně uzavřené balení zabraňuje nežádoucímu kontaktu výrobků se vzduchem.Po každém otevření levný suchý zip zapečetí otevření balení horší a horší.
 3. Je výhodnější a výhodnější použít větší utěrky, dvoustranné.
 4. Věnujte pozornost datu uplynutí doby, po které produkty ztratí deklarované vlastnosti.
 5. Cena známých značek je řádově vyšší, ale pracovní vlastnosti produktů nejsou vždy maximální - stupeň absorpce lze spočítat na mastnou pokožku a formát listů je miniaturní.Budete muset hledat své vlastní, vyzkoušet ubrousky z drahé a střední kategorie.Je riskantní koupit ty nejlevnější, je lepší si sami vyrobit hygienické listy.Totéž platí pro zboží, u kterého nejsou k dispozici žádné podrobné informace - jeho tvůrce se samozřejmě musí skrýt.

Nejlepší výrobci rohoží na tvářené rohože

Z obrovského sortimentu ubrousků získala většina značek nejvíce uznání od několika značek, lišících se hodnotou a absorpční schopností.

Tabulka požadavků na poptávku a prodej:

​​ ​​]
Země původu Značka Množství v balení, ks.Ceny v distribuční síti, rub.
Čína Jsem nejvíce 80 100
Belita-Vitex 50 140
Korea Cettua /Seth 50 76-110
Leto Bon Voyage /Leto BonVoyage 50 100-209
LAF /LAF 50 39-50
Gourmandiz 50 99
Tonymoly /Tonimoli 50 188-300
Catrice /Katris 50 135
Japonsko Yves Rocher /Yves Rocher 50 330-350
Shiseido /Shiseido 100 800-1600
Ginza Classic /Ginza classic 7 m 430-500
Tchaj-wan NYX /Nux 50

100

100-150

490-500

USA Mary Kay /Mary Kay75 95-165
Čištění, čištění, čištění a čištění 60 75-200 [
Austrálie QVS /KewVES 100 115-120
ŠvýcarskoOriflame Optimals /Oriflame Optimal 50 180-230
Dánsko Veronique /Veronique 80 121

Tvářové ubrousky populárních značek mají své zvláštní zvýraznění, které vytváří nejen matný efekt, ale také dobrou náladu, důvěruv dokonalém vzhledu, v ženské přitažlivosti.

Jsem nejvíce

Navzdory rozumné ceně jsou absorpční obličejové utěrky vyrobeny z konopného papíru. Jsou poněkud hrubí, ale jako čistě ekologický produkt jsou hypoalergenní a mohou jemně pečovat o citlivou pokožku.Vysoká hygroskopičnost a absorpce tuku rychle odstraňuje lesk a pot a zanechává za sebou matnou sametovou pokožku.

Světle hnědé listy jsou nasyceny jemným extraktem zeleného čaje.Řezný formát je 85 mm x 55 mm, průměrná spotřeba je 2-3 jednotky najednou.S mírným použitím balení 80 ks.2 měsíce je dost. Hezká krabička je vhodná, nezabírá mnoho místa, je hezké ji držet ve svých rukou.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvednutí obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Hlavní třída Elena Karkukli
Cettua

Základem rozpočtového produktu je celulóza (polymer).V husté obálce je padesát nahnědlých tenkých listů oboustranné akce bez mastku, parabenů, vonných látek.Velikost - 100 mm x 70 mm.Pokud obsah tuku není intenzivní, stačí 1 na obličej a krk.

Po navlhčení cítíte osvěžení, čistotu, snadné dýchání.Tvář září příjemným oparem. Listy musí být opatrně odstraněny. Kvůli své extrémní jemnosti se vzájemně blokují a zapadají do několika najednou.Pro podrážděnou poraněnou pokožku není sada vhodná.

Čisté a čisté

Čisté a čisté v překladu - čisté a beze stop.Produkce patří americké společnosti Johnson & Johnson.Modré hedvábné ubrousky s částicemi polymeru účinně zbavují póry kontaminaci, aktivně absorbují mastnotu, nezanechávají na pokožce skvrny.

Velikost je malá - 52x80 mm, ale v průměru stačí 1 kus.ze 2 stran na celé tváři.Balení - lepenková obálka.

Belita-Vitex

LinkaMěsíček se v Číně vyrábí na objednávku běloruské společnosti Belita.Balení je utěsněno hrubou lepenkou jasně travnaté barvy s oranžovým pruhem a také v průhledném obalu.Listy samotné jsou lehké, zdvojené.V rozšířené formě je každý případ o něco menší než dlaň.

Pohodlně se vyjme z obálky a navzájem se zvedne.Ubrousky se úspěšně vypořádají s korekcí aplikovaného make-upu, s matováním otevřené lesklé kůže, očištěním a zahalením akné, černých teček. Jeden list stačí, aby si obličej udržel příjemný vzhled po dobu několika hodin.

Veronique

Matné ubrousky na obličej, nejlepší pro jejich přirozenost.Toto je další příklad rozumného využití konopí.Jako základní materiál se používají vlákna a měkké dřevěné částice (buničina).

Všechny 3 typy ubrousků úspěšně plní své poslání - krása s lehkostí -

 1. Salátová zelená.
 2. Růžová růžová.
 3. Zelený čaj žlutý.

Zužují póry, odstraňují mastnotu a pot a umožňují pokožce dýchat v horku ve vlhkém a suchém vzduchu.Letáky Veronik nemají výrazný zápach.Rozměry - 75 mm x 65 mm.Snadno se dostanou z ploché lepenkové krabice.

NYX

Základem Nyuků je dřevní buničina (pasta).

Impregnace 4 typů:

 • čajovým extraktem, který reguluje mastný lesk;
 • antioxidační zelený čaj;
 • na základě salicylovékyselina, která suší akné, zabraňuje jejich vzhledu a šíření;
 • klasická s uhličitanem vápenatým, lehce bělící a odstraňující lesk.

Všechny ubrousky jsou jednostranné, je jasně vidět, kde je nanesen absorpční povlak.

Při mírném obsahu tuku postačuje 1 list se zvýšeným obsahem tuku - 2-4.Po navlhčení můžete zaprášit obličej.Existuje možnost zakoupit sondy.Vyrábí se v Asii na objednávku americké společnosti.

Mary Kay

Absorbenty jsou vyrobeny z čistého rýžového papíru, bez aroma.Jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivých, jsou povoleny od 18 let.

Tenké oboustranné archy o nadměrném formátu (100x76 mm) se používají ekonomicky, efektivně se vyrovnávají s nečistotami, mastným leskem a defekty make-upu.Lepenkové balení.

Letual Bon Voyage

Společnost Letual přinesla na přední stranu bloku přání po „šťastné cestě“.Opravdu se bez nich neobejdete na cestách, ale domy se hodí.

Postřik z přírodních minerálů - mastek, kaolin, oxidy zinečnaté, titan, uhličitany vápenaté, hořčík - působí protizánětlivě, suší se a reguluje pot.

Absorbenty se dobře absorbují, ale někdy se částečně rozpadají. Malá velikost listů zvyšuje jejich spotřebu v horkém počasí.Je povoleno používat před a po nanesení make-upu.

Shiseido /Shiseido

Matné obličejové ubrousky, nejlepší ze slavnýchJaponská kosmetická společnost.Jsou modré barvy, umístěné do modré elastické obálky složené podle typu obálky.Velikost 90 mm x 75 mm zajišťuje ekonomickou spotřebu - stačí list, který zvlhčí obličej, krk, dekolt.

Je možné si užít čerstvou, vyčerpanou pokožku bez lesku po dobu 4 hodin za tepla a 6 hodin za chladného počasí. Ve většině případů stačí 1 celé balení na celé léto. Vrcholem celulózových ubrousků je rozmarýnový extrakt.Kosmetičky oceňují její vlastnosti, které chrání před toxiny, volnými radikály a časnými vrásky.

V Shiseido není moc rozmarýnu, ale podílí se na čištění krytu, tónování a odstranění podráždění.Minerály kaolin, hydroxyapatit, oxid zinečnatý absorbují tuk, správný make-up, poskytují matný a obličejový make-up.Při nákupu získáte dobrou slevu.

Ginza Classic

Ginza v překladu - mince.Její zlacený symbol je zobrazen na elegantním černém pouzdře o rozměrech 90 x 15 mm, ve kterém je tkáň.Celulózový produkt se odvíjí ve správném množství.Výrobce poskytuje 100 použití.

Ve směsi není žádný prášek, takže na obličeji nejsou žádné skvrny, pouze svěžest, měkkost pokožky. Absorpce nejtenčích ubrousků je vhodnější pro středně mastný typ.Intenzivní vypouštění mazových a potních žláz zvyšuje spotřebu materiálu.

Kosmetický magnet

Rozpočtové utěrky jsou vyrobeny z nejjemnějšího lněného konopného vlákna.Uhličitanová kombinaceHořčík s přírodním základem přitahuje, ale alarmující je přítomnost GMO (škrob), povrchově aktivních látek (Polysorbent 80), balení s odtrhávací knihou.Značka se však stala populární u mladých lidí, ačkoliv absorpční kapacita ubrousků je omezená.Velikost - 55 x 85 mm, struktura - drsná.

Výrobky LAF dováží ruská společnost Tander a prodejny Magnit Cosmetics ji prodávají.

Yves Rocher

Francouzi v japonských zařízeních vyrábějí papírová absorpční média ve formátu 100x80 mm.Podle označení Zero defaut je kosmetickým cílem absence vad a nedostatků.Tvůrci odmítli impregnaci.

Ubrousky se doporučují používat několikrát denně, vypořádávají se se svým úkolem - upravují make-up ve všech bodech.

QVS

Výrobky bez barviv, konzervačních látek a produktů na bázi dřevěné buničiny jsou vhodné pro citlivou pokožku.Mírně lesklé, bezbarvé průsvitné listy jsou tenké, ale trvanlivé.

Trvá 1–3 jednotky formátu 105x65 mm pro 1 postup.Z tuku se stávají zcela průhlednými.Pohodlně se vyjme ze štěrbiny v lepenkové krabici se sklopným víkem.

Oriflame

Příjemné světle zelené ubrousky „Optimal Cleansing“, které nasycují pokožku kyslíkem, jakož i „Matt-balance“ okamžitě absorbují přebytečný tuk.Měkký papírový základ je hygroskopický, nezakrývá nadaci a prášek.

K dosažení požadovaného výsledku postačují 2 listy o rozměrech 60x80 mm.Odpomocí suchého zipu se odstraní bílo-zelená lepenková obálka.

Catrice

Bílé absorpční fragmenty o velikosti 60x90 mm jsou zdvojnásobeny v pěkně světle fialovém plastovém pouzdře, které vypadá jako čtvercová krabička na prášek.

Bez chuti a vnímatelné impregnace absorbují tuk do stavu průhlednosti.Kůže vypadá skvěle po dobu 4 hodin v horkých a vlhkých podmínkách.

Gourmandiz

Ubrousky objednané ruskou společností jsou vyrobeny z rostlinných vláken, modifikovaného škrobu, antimikrobiálního monolaurátu, sorbitanu, polysorbátu 20 - biologického tukového rozpouštědla.Tenký papír bez rozprašování prášku dokonale pohlcuje, aniž by ovlivnil make-up.

V závislosti na intenzitě mazových sekretů se konzumuje 3-5 nebo 6-8 ubrousků.Pokud celý povrch obličeje vyžaduje navlhčení, je logické použít několik ubrousků jednou, aby nedošlo k přenosu znečištění do jiných oblastí.

Tony moly

Korejští výrobci vyrábějí pod značkou Tony moly několik typů matných ubrousků, které jsou baleny do lepenky do svazku nebo do plastové nádoby na svitku.

Polymerní elastický materiál modré a fialové barvy je hustší než papír, nekrčí se, neroztrhá se.Vyznačuje se dobrou absorpcí a schopností opravit nedostatky v make-upu.Průměrná spotřeba - 1-2 jednotky.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle japonského lékaře Asahi Zogana.

Jak na to samimatné ubrousky

Doma z pergamenu, škrobu, soli a čištěné vody je snadné vyrobit absorpční čtverce, obdélníky správné velikosti.

Technologie výroby je jednoduchá:

 1. 60-70 g škrobu (brambor, kukuřice nebo rýže) se smíchá v rovnoměrné drobivé hmotě se špetkou soli.
 2. Z 1 litru chladné vody nalijte sklenici, aby se rozpustil škrob, a zbytek vařte.
 3. Snižte oheň tak, aby se voda nemačkala, nalijte do tenkého proudu škrobového roztoku, jako při přípravě želé.
 4. Aby se zabránilo shlukování za stálého míchání, ponořte do pánve předem nařezaný pergamen (pečení) papír.Nyní přidejte několik kapek vašich oblíbených aromatických olejů nebo nějaké přirozené odvarky léčivých bylin.
 5. Napněte papír do bodu varu až do světla, což ukazuje na požadovaný stupeň nasycení škrobu.
 6. Položte mokré utěrky na čistý povrch nebo je zavěste v místnosti (ne na slunci).

Suché ubrousky jsou připraveny k použití.

Hodnocení zákazníků

Matné obličejové ubrousky, to nejlepší z nejlepších, nemusí být vhodné pro každého.Proto je jedna a stejná značka vykoupána ve slávě a zároveň je vystavena návalu kritiky.Zpětná vazba na ubrousky naznačuje, že u každého produktu je kupující - drahý a ne příliš, se super aditivy a hladkým papírem.

Je třeba poznamenat, že mezi stížnostmi na nedostatečnou absorpcineekonomická spotřeba, nevhodná cena nejsou stížnosti na alergické reakce .Nevdávejte tedy chytré ženy za nejlevnější cenu s pochybnou kvalitou.

Beztížné matné obličejové utěrky jsou velmi pohodlné při práci i na cestách.Poskytují lepší výsledek než opakované nanášení prášku nebo tření vlhkými hygienickými prostředky.Malý tenký balíček pomůže, když je k uložení obrázku pouze několik sekund.

Konstrukce výrobku:Oleg Lozinsky

Video o rohožkách na tváření

Jak používat rohože na rohože: