Rozbité sklo na nehty.Fotografie, funkce, jak na to.Poslední zprávy 2019

Technika manikúry „Rozbité sklo na nehty“ již druhý rok zůstává na vrcholu popularity.Módní design začal svou cestu z Jižní Koreje a dnes na internetu najdete fotografii této manikúry od módních umělců z celého světa.

Vlastnosti rozbitého skla manikúry

Rozbité sklo je jemně nasekaný kus fólie (nebo jiného lesklého materiálu), který se nanáší na povrch nehtu a poté se fixuje lakem nebo gelem s lakem.

Mezi rysy manikúry patří:

 • snadnost provádění, a to i přes zjevnou složitost;
 • různé materiály, kvůli kterým se provádí manikúra, a jejich nízká cena;
 • schopnost vykonávat doma nehtyjakýkoli tvar a délka;
 • je vhodný pro ženy jakéhokoli věku.

Každý z módních návrhářů si může snadno vybrat svou ideální variantu.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak nakreslit monogramy na nehty krok za krokem pro začátečníky.Pokyny s fotografiemi. ​​

Skutečné barvy pro design rozbitého skla

Návrh „rozbitého skla“ se poprvé objevil v Jižní Koreji, odkud začal svou cestu přes sítě na nehty do ateliérů na nehty..Módní přehlídky po celém světě, inspirované nápady, spěchaly opakovat novost.Chcete-li zůstat v trendu v roce 2019, musíte provést manikúru v závislosti na ročním období.

V teplejších měsících je:

 • žlutá;
 • růžová;
 • levandule;
 • broskev;
 • modrá.

V chladném období se barvy manikúry ztlumí:

 • víno;
 • tmavě zelená;
 • tmavě modrá;
 • švestka;
 • fialová;
 • hnědá.

Manikúra zůstává stále relevantní v:

 • černá;
 • bílá;
 • červeně.

Módní odstíny přicházejí do módy a jsou vhodné nejen ve večerních manikúrach.

Toto je:

 • zlatá;
 • stříbro;
 • různé odstíny chromu.

Chcete-li zajistit, aby nehty nebyly příliš lesklé, můžete provést manikúru ve stylu New Yorku, ve které je jeden hřebík, obvykle na prstenu, natřen jinou barvou.

Pokud jde o tvar nehtů, může to býtoválný nebo čtvercový, podle individuálních preferencí.Dlouhé špičaté nehty jsou zpět v módě, ale pěstovat a pěstovat je pouze pro ty, kteří jdou do takové formy.V opačném případě je lepší nechat nehty krátké, protože tato délka se v příštích několika letech neztratí.

Jak připravit nehty na manikúru s rozbitým sklem

Rozbité sklo na nehtech, i přes fotografie a video pokyny, může být poškozeno, pokud nehty nejsou připraveny.navrhnout, bez ohledu na to, jak obratný je manikér.

Při přípravě na manikúru musíte dodržovat následující tipy:

 • Odstraňte starý lak. Pokud se jedná o běžný lék, je možné použít kapalinu neobsahující aceton, aby nedošlo k poškození povrchu nehtu agresivními látkami.Pokud se jedná o gelový lak, pak v tomto případě můžete pomocí zařízení odstranit gelový povrch z nehtu.Ne každý má speciální zařízení nebo čas na návštěvu mistra manikúry.Proto můžete zásobovat běžnou fólii, vatové tampony, odstraňovač laků na nehty a trpělivost.Nejprve by měla být na vatové tampony nanesena tekutina, každý hřebík zabalit do kotouče a poté fólií a vyčkat 3-5 minut.Během této doby gel na gel zjemní a lze jej snadno odstranit.Pokud to poprvé nefungovalo, musí se postup opakovat, dokud se nehty očistí až do konce.
 • Péče o ruce. Krásná manikúra vypadá na rukou s jemnou pokožkou.Manikúra proto není jencož dává hřebům krásný tvar, ale také různé koupele a masky na ruce.Pro koupel musíte nalít do malé misky teplé vody nalít pár Art.lběžná nebo mořská sůl, olivový (nebo sezamový) olej a pár kapek citronového esenciálního oleje.Poslední složka vybělí povrch zažloutlých nehtů.Ruce držte v lázni po dobu 10-15 minut.
 • Zpracování kutikuly. Olej a oranžová tyčinka jsou pro to užitečné.Nejprve je třeba namazat nehty a kutikuly olejem, a potom je tlačit hřebíkem k okraji nehtu.Manikéři důrazně nedoporučují odříznout přebytečnou pokožku.Pokud není klacek, může to zvládnout skleněný nebo kartonový pilník na nehty se zaobleným okrajem.Odborníci si jsou jistí, že s manikúrou byste neměli používat kovové pilníky, protože poškozují nehty a začíná se vloupat.Tyto možnosti jsou proto nejlepší.
 • Tvarování nehtem. K tomuto účelu je zapotřebí skleněná pilník (nebo karton s malým brusným) pilníkem na nehty, kleště (nebo nůžky na manikúru) a buff (měkký pilník ve tvaru houby pro ošetření povrchu nehtu).Nejprve musíte zkrátit délku hřebu, pokud je příliš dlouhý.Dalším krokem je formování pomocí souboru.Pro krátké nehty jsou vždy důležité oválné nebo čtvercové tvary, v závislosti na individuálních preferencích.Vyrovnejte hladinu povrchu nehtu.V žádném případě byste neměli vynechat poslední krok, protože lak bude ležet na rovné desce lépe.Po všech manipulacích musíte umýt ruce jemným mýdlem aotřete do sucha.

  Rozbité sklo na manikúru je snadné připravit doma po přípravě nehtové desky.

 • Namažte si ruce krémem na ruce a po 30–40 minutách začněte barvit nehty.Všechny kroky lze provést den předem a lak aplikovat pouze ráno.

Jak vyrobit manikúru „Rozbité sklo“

„Rozbité sklo“ na nehty (foto pokyny níže) lze provést dvěma způsoby - normální a gellak.

 • Manikúru s běžným lakem lze provádět se základním, barevným, průhledným lakem a pinzetou v arzenálu.

Aby byl výsledek úspěšný, měli byste určitě použít následující postupnou instrukci:

 1. Připravte materiál na rozbité sklo.(Druhy materiálů a způsoby použití jsou diskutovány níže).
 2. Použijte nadaci.
 3. Po zaschnutí podkladu použijte požadovanou barvu.
 4. Naneste třetí vrstvu laku - průhlednou.V této fázi je důležitá rychlost reakce - dokud není konečná vrstva suchá, musíte k efektu „rozbitého skla“ připojit materiál.Například, pokud je to fólie, pak ji přilepte pinzetou.To by mělo být provedeno velmi pečlivě, protože finální vrstva je velmi měkká a je důležité, aby při fixaci materiálu nedošlo k zbytečným pohybům.V opačném případě bude transparentní lak rozmazaný a na povrchu nehtu se objeví hrboly.Z tohoto důvodu bude manikúra vypadat nedbalá.
 5. Znovu nasaďte konečný čirý kabát.

Pro tento způsob manikúry nepotřebujete obzvláště mnoho časudovednosti a nástroje a laky lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě za dostupnou cenu.

Má však také nevýhodu - takový návrh nebude trvat déle než 6-8 dní.

 • Manikúra s gelovým lakem znamená přítomnost UV lampy, gelového laku, základní a vrchní vrstvy, materiálu pro rozbité sklo, tužku a pinzetu.

Podrobná instrukce vám pomůže provést manikúru bez problémů.

 1. Připravte materiály na „rozbité sklo“ a odložte stranou.
 2. Hřebíky zakryjte základnou, naneste barevný gelový lesk požadované barvy a vrchní vrstvu.Po nanesení UV lampy po dobu 2 minut všechny vrstvy vysušte.
 3. Znovu použít základnu.Pomocí pinzety nebo tužky položte na nehty (nebo nehty) kousky „rozbitého skla“.Naneste vrchní část a usušte v lampě.V případě potřeby odstraňte lepivou vrstvu.

Výhodou této metody je, že taková manikúra vydrží bez problémů po dobu nejméně 3 týdnů.Ale stojí za zmínku o nevýhodách - po gelovém leštění nehty rozhodně potřebují odpočinek, protože hustá vrstva produktu může zničit strukturu nehtu.Kromě toho je pro její implementaci zapotřebí UV lampa a další nástroje.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Jak vybudovat gelové nehty lakem.Instrukce pro rozšíření nehtů pro začátečníky.Foto

Je možné vyrobit manikúru s rozbitým sklem doma?

Účinek „rozbitého skla“ se dosahuje použitím speciální fólie na manikúru.

Kromě toho můžete takéVezměte speciální nálepky, film a slídu.

 • Fólie má mnoho různých podob. Pro „rozbité sklo“ potřebujete obvyklou tenkou nepřenosnou fólii pro manikúru bez lepidla na zádech.Může být prodáván v celku nebo v kusech.Pokud je kus celek, je nejlepší jej přeříznout na list papíru.Taková taktika umožní snadno přilepit budoucí „fragmenty“ na nehty a zbytek bez problémů nalít do jakékoli nádoby.Například v krabičce.
 • Film (nebo celofán) .Nejedná se o obyčejný plastový sáček, ale o speciální silnou fólii, kterou lze rozřezat na kousky.Můžete si ji koupit v květinářstvích a různých odděleních pro kreativitu.
 • Nálepkyjsou tenké archy s nalepenou podložkou a na přední straně kresby „rozbitého skla“.Na rozdíl od jiných materiálů jsou po aplikaci normálního nebo gelového laku přilepeny na zcela vysušený nehet.Chcete-li to provést, náhodně rozdělte nálepku na kousky, odloupněte ochrannou vrstvu a nalepte ji v požadovaném pořadí.Pokud je materiál přilepen na gelový lesk, měl by být nanesen vrchní lak, poté usušen v lampě a vrstva lepidla odstraněna.
 • Umělá slídaje materiál napodobující přírodní, tj. Má perleťovou, duhovou strukturu.Pro manikúru je k dispozici v tekuté a suché (sypké) formě.Tekutý materiál je k dispozici ve formě laků a nanáší se štětcem na lakovaný nehet.Chcete-li použít suchou slídu, budete potřebovat malou nádobu s vodou, tečky (nebo párátko), oranžovouhůl a slída požadovaného stínu.Tečky nebo párátko je třeba namočit do vody, zaháknout kousek slídy a nasadit na nehty, přičemž umístění slídy se vytvoří oranžovou hůlkou.Hůl by měla být také před použitím namočena ve vodě.

Nezáleží na tom, jaký materiál bude v návrhu použit.Aby to opravdu vypadalo jako fragmenty, musíte mezi jednotlivými kousky ponechat mezery, a nikoli lepit zády k sobě.

Kromě těchto míst můžete vybírat materiály v internetových obchodech.Kvalita není nižší než u zboží v obchodě a ceny jsou naopak mnohem nižší.

Francouzské a rozbité sklo

„Rozbité sklo na nehtech, jehož fotografie je uvedena níže v kombinaci s pláštěm, je tandemklasika a trend, který vám umožní jiskřit novými barvami na oba typy designu.

Existuje několik způsobů, jak označit hřebík fragmenty.

 • „rozbité sklo“ je nalepeno na zarostlou část místo bílého okraje;
 • Fragmenty jsou připojeny k jednomu nebo dvěma hřebům (anonymním a indexovým).

Základní barva je pastelová.Ale mistři říkají, že toto je pravidlo, které můžete bezpečně porušit v závislosti na okolnostech, a lakovat nehty „rozbitým sklem“ (nebo všemi) v červené, bílé, černé, stříbrné a zlaté.

K dokončení bundy potřebujete:

 1. Připravte „fragmenty“ a promyslete design - jejich umístění.
 2. Natřete nehty v požadované barvě pravidelným nebo gelovým lakem.
 3. Rozvrhněte kousky materiálu podle promyšlené konstrukce.
 4. Zamkněte vzorčirý lak pro normální a vrchní lak na gelový lak.Vysušte a odstraňte lepivou vrstvu z poslední.

Taková manikúra je díky své všestrannosti vhodná pro dívky všech věkových skupin.Omezením může být životní styl, například přísný kód oblékání v kanceláři.

Lunární manikúra s designem z rozbitého skla

Stejně jako u francouzské manikúry může „rozbité sklo“ ozdobit díru nebo 1-2 nehty.Protože se tento typ designu nazývá antifrench, můžete bezpečně opustit obvyklou škálu barev a namalovat nehty v jakékoli skutečné barvě.Při výběru barvy byste měli brát v úvahu věk a životní styl.

Jasné barvy budou vyhovovat mladým a svobodným dívkám, které nejsou zatíženy přísným kodexem oblékání.Ženy ve věku by měly zůstat v klidu (například levandule) nebo hluboké tmavé tóny (například víno).Při výběru barvy byste také měli věnovat pozornost vašemu typu barvy.

K provádění měsíční manikúry potřebujete:​​

 1. Zakryjte nehty základnou a lakujte barvou vybranou pro otvor.Pokud se jedná o běžný lak, musíte počkat, až úplně zaschne.Pokud gel = lak, pak každou vrstvu sušte 2 minuty v UV lampě.Ideální ověřená kombinace barev - červeno-bílá, červeno-černá, bílo-béžová, modro-fialová.Ale můžete použít jinou kombinaci.
 2. Francouzskou šablonu přilepte na otvor tak, aby náhodně nedostal lak po zbytek nehtu.Malovat nehty ve druhé barvě.Počkejte, dokud zcela nevyschne.
 3. „sklo“ nalepte na požadovaný design.Zakryjte čirým lakem nebo vrchním nátěrem (pokud se manikúra provádí pomocí gelového laku).
Abstraktní manikúra s rozbitým sklem

Pokud pro „rozbité sklo“ neexistuje speciální film nebo fólie, bude ideálním řešením běžná lepicí páska a lak s kovovým efektem.".

Taková manikúra se ideálně hodí do jakéhokoli obrazu - každý den i večer.

 1. Vytvořte manikúru - použijte základní barvu a požadovanou barvu.Pokud se jedná o gelový lak, pak jej vysušte pod UV lampou.
 2. Nařeže širokou lepicí pásku na tenké proužky (čím tenčí, tím lépe) a na nehty přilepíme v náhodném pořadí.Takový vzor bude vypadat skvěle na všech nehtech, a ne samostatně.
 3. Lakujte nehty jinou barvou laku.Potřebným způsobem osušte a přikryjte špičkou.

Rozbité sklo technikou odměrné manikúry

Odměrná manikúra je jedním z trendů v nehtovém umění.Sama o sobě vypadá kompletní a zdá se, že ji nelze doplnit ničím.

Použití „rozbitého skla“ mu však dá „druhý vítr“.

 1. Vystřihněte část filmu do tvaru hřebu.Nakrájejte na co nejtenčí proužky.
 2. Naneste základnu.Na palec, ukazováček a prostředníček naneste modrý lak a na zbytek - světle růžovou.Sušit.Opakujte krok.
 3. Horní nehty.Na mokrou střechu uprostřed a prstenových prstů položte polovinu řezaných proužků a ponechte mezi nimi mezeru.Osušte si nehty.
 4. Vrchní plášť a suchý.
 5. Používá se pokutaštětec a průhledná horní část každého proužku zakryjte vrstvou horní vrstvy.Sušte a opakujte postup a znovu usušte.

U této techniky lze vytvořit jakýkoli jiný design.Například geometrické tvary.

Výkresy a rozbité sklo v manikúru

„Rozbité sklo“ může být nejen chaotickým přetečením, ale může také sloužit jako základ pro kresbu.V tomto případě bude kompozice na dvou sousedních nehtech vypadat dobře.Obvykle se jedná o prostřední a prstenové prsty.Tento design je vhodný pro všechny věkové kategorie.Pokud jde o události, vše záleží na barvě - světlé barvy s brilancí jsou vhodné pro oslavy a klidné - pro každý den.

Zde je postupná instrukce s kresbou motýlů:

 1. Nakreslete malého motýla (1–2 cm v závislosti na délce hřebu) na list papíru složený na polovinu.
 2. Nakreslete motýla na zadní vrstvu rozbité skleněné nálepky.
 3. Rozřízněte motýla a rozdělte ho na polovinu.
 4. Hřebíky zakryjte základnou a požadovanou barvou.Pokud se jedná o gelový lak, pak je suchý.
 5. Úhledně nakrájené části motýlů přilepte na sousední hřebíky.Zakryjte vrcholem.Suché, pokud gelové leštění.

Metoda nálepky je pro začátečníky nejjednodušší.Pokud máte zkušenosti, můžete vytvářet kresby z prvků „rozbitého skla“.

Sklon v designu je rozbité sklo

Efekt přechodu nebo ombre vypadá velmi neobvykle.Pastelové barvy jsou vhodné pro romantické východy a kanceláře a světlé a bohaté barvy - pro večerní akce.

V pořádkuChcete-li to, musíte zásobit alespoň 2 barvy laků podobné barvy a štětec pro přechod (je široký) nebo jakýkoli jiný dostupný štětec.

Pokud se manikúra provádí běžnými laky, můžete použít houbu.

 1. Naneste základní a gelový lesk hlavní barvy.Vysušte obě vrstvy pod lampou.
 2. Lak odkapejte poblíž dna nehtu, aniž byste se dotkli kutikuly.Kartáč „natáhněte“ kapku laku.Po zaschnutí přikryjte vrchní částí a na něj naneste „fragmenty“.Natřete vrchní vrstvou a znovu usušte.Odstraňte lepivou vrstvu.

Při použití manikúry s běžným lakem musíte:

 1. Na malý kousek houby naneste tři proužky podobně zbarvených laků.
 2. Naneste houbu na hřebík, na který byl předtím aplikován podklad.
 3. Osušte kabát a naneste transparentní fixační prostředek.Přilepte „fragmenty“.Opakujte vrstvu bezbarvého laku.

„Střípky“ by měly být v souladu s hlavní barvou přechodu.Pro „sklo“ je v tomto případě vhodná slída nebo film.

Rozbité sklo v matné manikuře

„Rozbité sklo“ na nehty (fotografie s matnou manikúrou níže) vypadá v matné manikuře velmi stylově.Tady, stejně jako ve francouzštině, můžete pokrýt samostatný hřebík nebo všechny - matné pozadí dokonale zvýrazní „fragmenty“.

Takový design bude vypadat dobře s kódem oblečení pro kanceláře (pokud ozdobíte jeden hřebík).

 1. Připravte kousky „skla“.
 2. Natřete nehty základnou a barvou pomocí matného laku.Některé módy, pokud takový lak neexistuje, používají obvyklý lesk asuché nehty přes páru.
 3. Připojte „střepy“ nezbytným způsobem.Pokud se jedná o gelový lak nebo nástroj pro matnou manikúru, pak bez čekání na zaschnutí.Pokud jsou nehty sušeny na páře, naneste průhlednou vrstvu a připojte k ní „sklo“.
 4. Naneste vrchní - transparentní na normální a vrchní vrstvu gelu na manikúru.V druhém případě je každá vrstva sušena v UV lampě.

Jak se liší rozbité sklo od kamifubuki?

Kamifubuki je další způsob zdobení nehtů.Ačkoli manikuristé často porovnávají design s kamifubuki se zlomeným sklem, stále mají rozdíly.

Stojí za zmínku, že designová technologie obou typů manikúry se neliší.

 • Kamifubuki jsou hotové prvky pro manikúru.Mohou to být kruhy, hvězdy, květiny a další formy.
 • Prvky „rozbitého skla“ se liší tvarem a velikostí, ale mají stejnou barvu, protože jsou libovolně řezány ze stejného materiálu.O kamifubuki to nelze říci - tvar a velikost jsou stejné, ale barvy se mohou velmi lišit.Jediným pravidlem je, že musí být kombinovány navzájem as barevným povlakem, pokud existuje.

„Rozbité sklo“ na nehty - design, který si zasloužil srdce módy.Díky fotografickým a video pokynům mistrů umění nehtů dlouho neopustí seznam trendů, protože jsou úžasné a já chci každý návrh okamžitě zopakovat.

Návrh článku:Mila Fridan

Video o manikuře „Broken glass“ na nehty

Video o gelové manikuře Broken glass: