RF face lifting - co to je, před a po fotografiích, důsledky, recenze lékařů

Bohužel, v průběhu let, ženské krásy a mládí mají tendenci zanechávat na sebe jen příjemné vzpomínky. Kůže obličeje je nejvíce citlivá na změny : ztráta pružnosti, ochabnutí, jemné vrásky atd.

Moderní kosmetické technologie navrhují řešení těchto problémů pomocí kosmetického postupu. Každý odborník ví o RF face liftingu, co je to a proč je to potřeba.

RF face lifting: co to je, vlastnosti postupu

Thermolifting je omlazení kůžeobličeje elektroterapií. Při procesu vystavení vysokofrekvenčním impulzům různých frekvencí se vnitřní tkáně zahřívají.V důsledku toho se zvyšuje jejich funkční aktivita.

RF lifting obličeje je kosmetický postup, který pomáhá vyhlazovat vrásky, napíná ovál tváře a zlepšuje pružnost pokožky.

Dochází k přirozenému růstu kolagenu, pokožka se napíná, vyhlazuje a získává krásnou, zdravou barvu.

Navzdory skutečnosti, že elektrické proudy ovlivňují kůži , je tento proces zcela bezbolestný .Procedura trvá od 20 minut do 2 hodin, v závislosti na počátečním stavu pokožky.Hlavním pravidlem po každém sezení je zdržet se tepelných účinků na kůži po dobu 1 týdne.

Je zajímavé, žepo zákroku, jako je RF face lifting, účinek trvá 1–2 měsíce .To je velké plus pro ty, kteří chtějí omladit a obnovit svůj vzhled.Chcete-li dokončit celý kurz, budete muset navštívit kosmetičku asi 7krát.Pak byste si měli dát pauzu 2-3 roky.

Indikace pro lifting obličeje RF

Jednou z indikací pro provádění, které lze nazvat nuceným, je plastická chirurgie nebo po ní.To pomáhá konsolidovat účinek.

Hlavní indikace pro RF zvedání jsou změny související s věkemkůži.

Pokud mluvíme o jednoduché touze transformovat, lze od důvodů pro rf-lifting obličeje rozlišit následující:

 • důsledky akné a akné;
 • obličejové a povrchové vrásky;
 • suchost a ochablá kůže;
 • ztráta kontury obličeje;
 • tělesný tuk;
 • celkové zvadnutí kůže;
 • tašky pod očima.

Thermolifting je plnohodnotnou náhradou za chirurgickou metodu facelift, bezbolestnou a nevyžadující rehabilitaci.

Typy RF face lifting

Každá oblast na obličeji vyžaduje individuální přístup.V závislosti na problému vyžadujícím zásah a způsobu jeho korekce je RF-lifting rozdělen do několika typů.

Mezi hlavní typy vysokofrekvenčního zdvihu patří:

 • frakční;
 • jehla;
 • bipolární;
 • kavitace.

Specialistaje odpovědný za výběr jedné nebo druhé metody zvedání po provedení nezbytné zkoušky.

Zlomkové vysokofrekvenční zvedání: vlastnosti postupu, recenze

Tento typ zvedání je jednou z nejmodernějších metod. K procesu omlazení dochází v důsledku vystavení pokožky elektrickým proudům na úrovni rádiových vln.

Metoda získala svůj název rozdělením vln na zlomky a pronikáním kůží v různých hloubkách.

Frakční vysokofrekvenční zvedání, zahřívání vnitřních tkání způsobuje rozpad starého kolagenu, zatímco produkty rozpadu procházející krevními cévami jsou vyvedeny ven.

Na oplátkustarý kolagen je produkován nový, kůže je napnutá, stává se elastickou a elastickou.

Kosmetologové doporučují tento typ zpřísnění pro ty, kteří v obličeji vidí změny související s věkem:uvolněná pokožka, hluboké vrásky v nasolabiálních záhybech a kolem očí, jizvy.Průměrná doba trvání procedury je 30-45 minut.

K dosažení dobrých výsledků je zapotřebí 1-3 postupůa účinek potrvá až 3 roky.Na základě recenzí žen, které zažily tento postup, můžeme dojít k závěru, že frakční RF lifting přináší pouze pozitivní výsledky.

Kůže byla omlazena, vrásky byly vyhlazeny a pod očima nebyly stopy po pytlích. Ženy se začaly častěji dívat do zrcadla, objevilo se sebevědomí a jejich krása.

Zvedání jehel RF: vlastnosti postupu, recenze

Zvedání jehly je jednou z nejúčinnějších metod řešení problémů s pokožkou obličeje. Vhodné pro odstranění vznikajících vrásek, pod očima, po akné.

Rf (RF) face lifting - co to je a jaké jsou rysy postupu s použitím mikroihlových kazet.

Jeho podstatou je působit na kůži nejen vysokofrekvenčními vlnami, ale také pomocí microneedles. Během akupunktury dochází k rozbití tuku pod kůží , vyhlazení vrásek a vytvoření nového kolagenu.

RF jehelní zvedání je vkládání jehel do svrškuvrstvy epidermis, aniž by byla narušena jeho integrita.

Rádiové vlny procházejí jehly a jednají v problémových oblastech.Přestože je kůže propíchnuta , není tento proces traumatický a je bezbolestný.

Postup trvá 30 minut až 2 hodiny.Počet sezení určuje kosmetolog individuálně.Po zvednutí jehly lze pozorovat otoky tkání, zarudnutí a v některých případech mírné svědění. Tyto potíže přetrvávají několik hodin po zasedání.

Pacienti, kteří podstoupili mikropunkční průběh, zaznamenali bezbolestnou metodu, rychlé zotavení po zákroku, čímž nevystoupili ze svého obvyklého způsobu života.

Recenze odpružení jsou pouze pozitivní. Vrásky, dokonce i hluboké, jsou vyhlazeny, druhá brada zanechává tvář a nový vzhled.

RF bipolární zvedání: vlastnosti postupu, recenze

Tato metoda RF zvedání umožňuje ovlivnit pokožku pomocí dvou elektrod a snížit proud dvakrát. Používání bipolárních zařízení se považuje za nejbezpečnější způsob, jak omladit.

Během zákroku ovlivňují rádiové vlny pouze horní vrstvy epidermis, které působí jemně, aniž by jej poškodily.Vzhledem k tomu, žebipolární zvedání se provádí v šetrném režimu , bude trvat více času, než se dosáhne konečného výsledku.Výsledek však potěší více než jeden rok.

Hlavní výhodou postupu je úplná absence kontraindikací.

To umožňuje zvedání v jakémkoli věku a tolikrát, kolikrát je to nutné.Ti, kteří dokončili celý průběh biopolarního RF zvedání, jsou s výsledky velmi spokojeni.Po zamlžení oválného obličeje, vrásek a uvolněné pokožky se několik let stali mladšími, získali důvěru v sebe a svou krásu.

Kavitace RF-lifting: vlastnosti postupu, recenze

Kavitace je inovace ve světě kosmetologie. Odstraňuje tělesný tuk a snižuje objem, bojuje proti ochablé pokožce.Nízkofrekvenční ultrazvukový pulz působící na podkožní tuk ho rozbije.

Tuková tkáň zkapalňuje a přirozeně se vylučuje z těla. Znaky tohoto postupu spočívají v tom, že kromě tělesného tuku již nejsou ovlivněny žádné vrstvy. Kavitaci lze tedy považovat za absolutně neškodný postup.

Salonské postupy zahrnují dva typy kavitace: vakuum a laser.

Výběr se provádí individuálně. Ženy a skutečně muži popisují tento postup jako nejúčinnější. S minimálním rizikem se dosáhne maximálního výsledku.Výsledkem je viditelný pozitivní výsledek: kůže je napnutá, hladká, bez nadbytečných mastných usazenin.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Jaký je postup zvedání RF

MnohoVědí, co je RF face lifting, ale ne každý je obeznámen s tím, jak tento postup probíhá.Celý proces je v zásadě rozdělen do 3 fází: příprava, samotný proces a post-eventové aktivity.

Příprava

Před zákrokem musí být pleť obličeje očištěna od kosmetiky a loupání. Při vysoké citlivosti pokožky lze použít speciální prostředek proti bolesti.Těsně před začátkem procesu se omývá.

Speciální značení pomáhá odborníkovi rovnoměrně a symetricky vypracovat všechny oblasti obličeje, které vyžadují omlazení.

Lze použít zvláštní označení. Je nezbytné zajistit jednotný průchod každou kultivovanou oblastí.V závislosti na přístroji je pokožka ošetřena gelovým vodičem.

Proces provádění

Kosmetolog prochází špičkou zařízení přes pokožku a zahřívá povrch na 45° C . Rádiové vlny tak přecházejí do horních vrstev epidermis a rozkládají tukovou tkáň .Individuálně vypočítaná doba zvedání.Obvykle je to 20-30 minut.

Po zákroku

Ihned po zákroku se aplikuje regenerační krém. Po zvedání obličeje může být takové, že kůže zčervená a mírně zanícená.Tento stav zmizí za několik hodin.

Během týdne jsou zakázány návštěvy bazénů, saun, lázní a slunečního záření.

Vlastnosti RF zvedání kolem očí

Zónakolem očí je považován za jeden z nejcitlivějších.Proto by všechny kosmetické procedury měly být prováděny s mimořádnou péčí. RF-zvedání kolem očí zmírní ochablé víčka, jemné vrásky a tašky.

Rf-lifting jako celek a samostatně v oblasti kolem očí má stejné indikace a kontraindikace.Díky tomuto postupu zmizí všechny známky stárnutí, které jsou tak nenáviděny každou ženou.

RF lifting pomáhá vyhladit vrásky kolem očí a navrátit mladosti vzhled.

Postup nemá věková omezení. ​​Žena v jakémkoli věku bude mít možnost získat „novou“ tvář a výrazné oči, s jediným rozdílem, že u mladých lidí se tento proces stane trochu rychleji.Ke zvedání použijte monopolární a bipolární zařízení.

Výhody vysokofrekvenčního zdvihu kolem očí oproti jiným typům kosmetických procedur při naprosté nepříjemnosti a bez rehabilitačního období.

Péče o pleť po RF zvedání obličeje

Jakýkoli facelift dojde k narušení, pokud se nebudete řídit doporučeními a pokud se po zákroku nestaráte o sebe.Po RF face liftingu je obnovená pokožka citlivá, takže ji snadno poraníte.

Po určitou dobu spadaly pod zákaz zákaz výletů na solárium a na pláž.

Je také lepší vzdát se špatných návyků. Doporučuje se trávit více času na čerstvém vzduchu a provádět kosmetické procedury doma nebo v salonech.

V kosmetických salónech může specialista nabídnout podstoupit myostimulační proceduru před RF zvedáním.Toto je účinek na problémové oblasti s elektrickým proudem, v důsledku čehož je celý organismus tónovaný.Následné zvedání tedy přinese lepší výsledky.

Jaký výsledek lze očekávat po zákroku

Pokud vyvstala otázka: zda provést RF face lifting nebo ne, znamená to, že se objevily první viditelné problémy.Aby se předešlo známkám stárnutí, indikace postupu začínají již ve věku 25 let.

Po dokončení všech sezení se v zrcadle odráží úplně jiná osobnost:

 • nejsou žádné známky stárnutí a ochablé kůže;
 • nasolabiální záhyby, vrásky na čele a kolem očí jsou vyhlazeny;
 • pleť se zlepšuje;
 • jeho objem se zmenší a objeví se jasný ovál;
 • „zahodí“ ženskou tvář několik let.

Hlavní věcí postupu „rf-face lifting“ je to, že je to menší kosmetický zásah, který nepoškodí tělo, a výsledek bude trvat několik let.

RF face lifting: jak často to dokážete

Kosmetička může každou ženu samostatně doporučit RF face lifting.Pro stanovení počtu procedur a sezení by měl být pacient pod dohledem specialisty.

Vše záleží na věku, stavu kůže a její regenerační schopnosti. V zásadě se provádí 6 až 10 šňůr s mezerou 1-2 týdny.Další podpůrné postupyse konalo nejdříve šest měsíců po prvním kurzu. V průměru bude postačovat až 5 postupů ročně.

RF lifting: kontraindikace

První věcí, kterou si musíte pamatovat o RF face liftingu, je to, že jde o stejný zásah do přirozených procesů těla,jako každá kosmetická procedura.

Vysokofrekvenční zvedání je spojeno s vystavením pokožky teplu a vysokofrekvenčním frekvencím různých sil.Proto má specifické kontraindikace, které by neměly být opomíjeny.

Mezi hlavní kontraindikace RF liftingu patří:

 • těhotenství a laktace;
 • akutní chronická onemocnění;
 • diabetes mellitus;
 • poškození kůže, čerstvé jizvy;
 • infekční nebo virová onemocnění;
 • přítomnost kardiostimulátoru;
 • onkologie.

Tyto kontraindikace lze považovat za povrchní. Hlavní výrok k provedení RF zvedání nebo ne, lékař, po vyšetření.

RF-lifting: důsledky postupu

Bez ohledu na to, jak šetrný a bezpečný je postup pro RF-lifting, vyskytují se také nepříjemné následky. Často byly negativní výsledky po zákroku zjištěny u monopolárních zařízení.

Aby se zabránilo negativním důsledkům po postupu RF liftingu, mělo by být provedeno komplexní přezkoumání, aby se vyloučily kontraindikace.Musíte se také řídit doporučeními specialisty, které odevzdávákonec postupu.

Při vystavení kůži vysokofrekvenční pulzy zahřívají tkáně na 60 ° C.To zase způsobilo popálení tkáně.Musíte znát hlavní rys o RF face lifting, že to je takový účinek na tělo, které ani nejzkušenější odborník nemůže předpovědět výsledky.

Popáleniny, podkožní krvácení, pigmentace a zjizvení se někdy projevují jako negativní výsledky.Je třeba si uvědomit, že pokud se projevy nežádoucích následků neprojevily po 2–4 dnech, musíte se neprodleně poradit s lékařem o vyšetření a další léčbě.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class by Elena Karkukli
RF lifting: cena a na čem to záleží

Náklady na jeden postup a celý průběh RF lifting stanoví lékař.-kosmetologna základě výsledků vyšetření a stanovení požadovaného počtu sezení.

V závislosti na oblasti, složitosti chování a typu přístroje se také liší ceny za RF zvedání.Náklady se také mohou lišit v různých regionech a v závislosti na kvalifikaci kliniky.

]
Tvář20 min 5 000 rublů
)Oblast kolem očí20 min 3 000 rublů
Oblast kolem úst20 min 1 500 rublů
Tvář + krk30 min7 000 rublů

RF face lifting: recenzelékaři kosmetologové

Recenze lékařů o postupu při zvedání obličeje jsou také různá.Samozřejmě existuje více pozitivních názorů, ale ne bez negativity. Na začátku tohoto postupu nemohli všichni odborníci správně stanovit potřebnou teplotua hloubku pronikání rádiových frekvencí hluboko do kůže.

Každá žena má jiný práh bolesti.V tomto ohledu bylo obtížné izolovat průměrnou dobu zvedání.Z tohoto důvodu vznikly nepředvídané okamžiky s následky a kosmetologové je potřebovali odstranit.

Moderní zařízení pro vysokozdvižné vozíky se staly tak vyspělými, že nezpůsobují odborníkům žádné obtíže.

Podle jejich názoru je samotný postup pro pacienta snadný, rychlý a co je nejdůležitější.Dnes je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak bojovat se změnami souvisejícími s věkem.

Hlavní slovo rozdělování od odborníků není vést obličejový zdvih doma. Aby výrobci zařízení nebyli informováni, měl by být tento postup prováděn pod dohledem.To pomůže vyhnout se mnoha problémům.

Užitečná videa o tom, co je RF face lifting a jak se provádí

Vlastnosti RF face lifting a jaký je postup:

Rf (RF) face lifting - co je to a jak se provádí:

Pacientova revize postupu RF face liftingu, fotopřed a po:

RF face lifting: recenze