Restylane výplň, biorevitalizace.RecenzeVital, Perline, Skinbuster pro zvětšení rtů, pod očima.Cena, efektivita, foto

Restylane je moderní droga, která se v kosmetologii aktivně používá pro různé postupy.Je to výplň, jejíž pozitivní recenze ukazují na účinnost léku.

Švédská výrobní společnost Q-Med nabízí několik typů příprav, které se liší složením složek a oblastmi použití.Před kosmetickými procedurami se musíte seznámit s vlastnostmi úvodu, množstvím indikací a navrhovanými typy výplní.

Popis značky

Restylane - plnivo,recenze, které naznačují vysoký výkon v kosmetologii.Hlavním úkolem je provádět konturové plasty za účelem omlazení, odstranění stop přirozených a fotografických, doplnění nebo zvýšení objemu organických tkání.

Všechny řádky švédského výrobce QMed, který je součástíkosmetologie Galderma, splňují vysokou úroveň výkonu a bezpečnosti.Složení každého léčiva je vyvíjeno s ohledem na základní požadavky, je hypoalergenní, proto ho lze použít i se zvýšenou citlivostí na kůži a sklonem k alergickým reakcím.

Restylane má konzistenci sterilního pyrogenu neobsahujícího gelu.Kompozice je obohacena molekulami molekulární kyseliny hyaluronové stabilizované jedinečnou technologií.Suroviny se získávají zvláštním syntetickým způsobem, extrahují se ze zdrojů jiného než živočišného původu.

Tím je zaručena absolutní biologická kompatibilita s lidským tělem, což vylučuje riziko vzniku alergií nebo odmítnutí gelovitého roztoku.Rozsah je dostatečně široký, protože sestava je reprezentována několika druhy drog.

Restylane se používá k:

 • odstranění vrásek;
 • vyhlazování mikroreliéfu přední zóny;
 • nasolabiální trojúhelník;
 • při modelování obrysů oválu;
 • ​​
 • omlazení výstřihu;
 • ruce;
 • k doplnění objemu měkkých tkání.

Prostřednictvím intradermálního podávání pomocí gelů se úspěšně provádí biorevitalizace a plastická chirurgie kontury.Základní princip expozice je založen na přirozených hydrofilních vlastnostech hyaluronátu, které při intradermálním podání mohou přitahovat několik molekul vody najednou.

Tato syntéza podporuje tvorbu nových kolagen-elastinových vláken, která vyplňují vrásky,vytvoření rámu pro vyrovnání reliéfu.Po nějaké době dochází k biodegradaci gelu, roztok se zcela rozpustí, po kterém se přirozeně vylučuje z těla.

Výsledek a účinnost Restylaneových postupů závisí na několika faktorech:

 • věk pacienta;
 • stav vnitřních tkání;
 • stupeň přirozené změny;
 • specifika upravených zón;
 • kvalifikace kosmetologa.

Pro viditelný a trvalý výsledek je vyžadován průběh postupů, počet relací stanoví odborník po přezkoumání a shromáždění anamnézy.

V průměru mohou být vyžadovány 3–5 sezení s intervalem 2–3 týdnů.

Vzhledem k tomu, že Restylane pouze dočasně vyrovnává nedostatek kyseliny hyaluronové, bude vyžadována profylaktická udržovací terapie,doporučený interval mezi cykly je 6-8 měsíců.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Vhodnost obličeje pro zvedání obrysu obličeje, omlazení, svalového tónu.Master class od Elena Karkukli

Výplň v nasolabiálních záhybech

Restylane se používá k řešení různých estetických problémů, včetně korekce nasolabiálního trojúhelníku.Po udržení gelového roztoku se struktura dermis zhutní, struktura se zlepší, mikroreliéf se stane plynulejší a hloubka nasolabiální brázdy se zmenší.

Jednou z výhod používání gelů je jejich schopnost rozšířit se do sousedních oblastí.Proto po zavedení výplně donastaví se také nasolabiální zóna, zygomatická oblast a oblast líc.

Injekční terapie restylanem v nasolabiální oblasti je indikována, když:

 • zvyšuje viditelnou čistotu linií od vrcholů křídel nosu po bradu;
 • záhyby obličeje;
 • bodové znaky;
 • přítomnost vrásek v dané oblasti;
 • potřeba korekce obrysu;
 • prověšování a ředění dermis.

Korekční léčba výplněmi v oblasti nasolabiálního trojúhelníku má dát problémové oblasti objem.Po zavedení gelu jsou tkáně zvednuty, úleva od epidermis je vyhlazena.

Výsledkem bude viditelné omlazení problémové oblasti, doplnění úrovně přirozené vlhkosti, čerstvosti a hladkosti pokožky.

Vstřikování výplní Restylane na rty

Restylane je výplň, jejíž recenze jsou většinou pozitivní od kosmetologů.Pomocí gelu můžete upravit hlasitost rtů.

Indikace pro použití Restylanu v rtech jsou:

 • výrazná asymetrie;
 • nedostatečný objem;
 • obrysy chmurnosti;
 • výrazné změny související s věkem;
 • touha zlepšit estetiku rtů;
 • nespokojenost s přirozeným objemem, forma.

Mikroinjekcí se složením biosyntetizovaného hyaluronátu lze dosáhnout viditelných výsledků po úvodním sezení, alekonečný estetický účinek bude patrný po 14 dnech- po 2 týdnech se otok zmizí.BezpečnostKvalita procedury a přirozený efekt je profesionalita lékaře.

Pro krásný a přirozený účinek nafoukaných rtů kosmetologové používají kombinaci plniv různých hustot, zavádějí gel s vyšší hustotou do konturové zóny a měkčí a pružnější, aby přímo dali objem organickým tkáním.

Restylane je biologicky kompatibilní, nehrozí žádné riziko alergií.Proniká dovnitř, saturuje tkáně a buňky stabilizovanou kyselinou hyaluronovou, čímž se ztratí ztracený nebo nedostatečný objem.

Účinek přetrvává po šesti měsících, po resorpci gelu je nutné další sezení Restylane.

Injekce pod očima

Hyaluronové plnivo se používá ke zlepšení estetiky periorbitální oblasti.

Lze vyřešit následující kosmetické problémy:

 • eliminují tmavé kruhy, které vytvořily mastné „kapsy“;
 • napněte kůži v periorbitální oblasti;
 • snižují viditelné stopy stresu a únavy;
 • obnovují rovnováhu vlhkosti, nasycují dermis vlhkostí;
 • vylučují slzné drážky;
 • vyhlazuje mřížku jemných výrazů nebo stárnutí vrásek.

Oprava se provádí na mírném základě.Plnivo se přidává postupně, aby se zabránilo běžnému Tyndallovu efektu - výraznému otoku a změně barvy periorbitální zóny po terapii.Korekční program s injekcemi pod očima je vyvíjen individuálně.

Obecně doporučujeme 3relace, interval mezi nimi je alespoň 1 měsíc.

Účinek může trvat až 1,5 roku, po kterém je nutné kurz opakovat. Výsledek je patrný po prvním zákroku, je cítit zdvih, reliéf je vyhlazený, barva kůže získá zdravý přírodní odstín.

Biorevitalizace restylanem

Restylane je účinným lékem pro estetickou korekci.Plnivo se používá v biorevitalizačních postupech, jejichž recenze jsou většinou pozitivní.Pointa je hluboká saturace vnitřních vrstev dermis užitečnými látkami, které doplňují jejich nedostatek ve tkáních a buňkách.

Metoda je minimálně invazivní, bezpečná, protože injekce se provádějí do malé hloubky.Tato technologie umožňuje aktivovat vnitřní mikroprocesy metabolismu, syntézu přírodního kolagenu, elastinu.Restylane poskytuje maximální hydrataci, obnovuje ztracenou elasticitu, hladkost mikroreliéfu k epidermis a také zpomaluje průběh zvadlých procesů.

Relace biorevitalizační terapie s produkty Restylane se provádí v několika stádiích podle standardního algoritmu:

 1. Odborník stanoví problémovou zónu, která vyžaduje zavedení plniva.
 2. Oblast je odmaštěna, makeup je odstraněn, provádí se antiseptické ošetření, aby se vyloučilo riziko infekce.
 3. Pro nízké prahy bolesti nebo korekci citlivých oblastí se doporučuje anestézie pomocí gelů nebo krémů s anestetikem.akce.
 4. Kosmetolog podává léčivo pomocí speciální lékařské jehly.Proražení prochází podél vyznačených linií bodově.
 5. Po ošetření jsou ošetřené oblasti opět dezinfikovány antiseptikem.

Zavádění certifikovaného léčiva během biorevitalizace provádí pouze kvalifikovaný lékař, přesně na předem určených místech a v určitých dávkách. Po zákroku se doporučuje lehká masáž , takže výplň Restylane je rovnoměrně rozložena po opravené ploše.

Skinbusters Restylane

Skinbusters nebo skinbooster jsou progresivní inovace v oblasti kosmetologie.Hlavním cílem těchto fondů je zlepšit kvalitu pleti, posílit její přirozené vlastnosti.Hlavní účinnou látkou je stabilizovaná kyselina hyaluronová syntetizovaná podle standardu NASHA.

Taková složka jiné než zvířecí antropogeneze, která minimalizuje riziko alergických projevů.

Hyaluronát syntetizovaný touto technologií je látkou se zvýšenou hustotou, což přispívá k jeho zpožděné absorpci.Skinbuster Restylane ve struktuře připomíná viskózní hustý gel, který pomáhá vyhladit mikroreliéf vyplněním vrásek.

Indikace pro použití posilovačů kůže jsou:

 • nedostatečná vlhkost kůže;
 • snížená elasticita, ztráta tónu;
 • známky stárnutí;
 • optimalizace výsledkůplastická chirurgie.

Hlavním rozdílem mezi šlehačkou a plnivem je její specifická mikrostruktura, která přispívá k maximální hydrataci, stimulaci syntézy kolagenu, urychlenému metabolismu a obnově buněk.Výhodou této terapie je nejen zlepšení struktury dermis a vnější estetiky, ale také aktualizace na buněčné úrovni.

QMed nabízí řadu posilovačů pokožky, které zahrnují:

 1. Vital. Hyaluronátový gel je určen pro zralé pacienty s hustou dermou a viditelnými známkami vadnutí, aby se obnovil biologický stav mladé kůže.Skinbuster pomáhá v boji s vráskami, ochabnutím, ztrátou tónu, zvýšenou suchostí nebo tukem, otupělostí a dalšími kosmetickými problémy na hluboké buněčné úrovni.Po ukončení cyklu Restylane Vital se pokožka stává pružnější, zvlhčenou, tónovanou a vytváří se viditelný omlazující efekt.
 2. Vital Light. Skinbuster s kyselinou hyaluronovou na bázi, určený pro mladší pleť.Cílem kurzu Vital Light je zabránit prvním příznakům stárnutí, zlepšit přirozené vlastnosti mladé kůže a aktivovat vnitřní procesy regenerace a syntézy účinných látek.Je indikován pro pacienty se zvýšenou suchostí, citlivostí při prvních známkách fotografování jako preventivní opatření proti změnám souvisejícím s věkem.

Účinek po revitalizaci s přípravky na podporu pokožky Vital a Vital Light trvá od 6 měsíců nebo déle.

Kurz zahrnuje minimálně 3–4 sezení s intervalem 2–3 týdnů.

Plniva

Restylane je ve své kategorii považován za vůdce mezi analogy plniv.Složení je bezpečné a léčivo pronikající do tkání je s nimi v souladu.Z tohoto důvodu neexistují žádné závažné vedlejší účinky, alergie, zánět, prodloužený otok.

Na rozdíl od jiných plniv se výpočet dávky nepovažuje za kritický faktor.Pokud je to nutné nebo nespokojené s objemem, provádějí se další mikroinjekce až do úplné resorpce.

Indikace pro terapii výplněmi Restylane jsou:

 • známky fotografování;

  Pro použití při fotografování se doporučuje výplně restylanu, jejichž recenze jsou pozitivní.
 • kůže se zvýšeným obsahem tuku;
 • elastóza s negativními změnami v tkáňových vláknech;
 • vrásky různých etiologií;
 • ochablost, ztráta tónu;
 • tendence k suchu, podráždění;
 • ředění a dehydratace;
 • negativní strukturální změny v dermis;
 • ​​
 • asymetrie a deformace kontur obličeje;
 • povislý krk a dekolt;
 • Ovál odfoukl.

Charakteristickým rysem plnidel Restylane je schopnost vyrovnat ztracený nebo nedostatečný objem v tkáních při zachování základních funkcí kůže.

Řadu plniv Restylane představují následující produkty:

 1. Restylane Touch (Touch). Lehký výplň do formulejemně rozdělený intradermální agregát.Doporučuje se pro majitele tenké, se zvýšenou citlivostí, pokožku, odstranit malé vrásky v nasolabiální a periorbitální oblasti, opravit jizvy, po akné.Vyznačuje se minimální hloubkou zavedení a jemným účinkem.Kurz je 4-6 lekcí v intervalu 3 týdnů.
 2. Perlane. Má hustou gelovou konzistenci a je indikován pro vyplnění nasolabiálních vrásek v oblasti nasolabiálního trojúhelníku, což dává smutný výraz.Indikace jsou také oteklý obrys oválu, nedostatek objemu tkáně, který se používá pro intimní obrysové plastické postupy.Kurz závisí na místě aplikace, průměrný počet relací je 5-6 s intervalem 3-4 týdnů.
 3. Sabkyu (SubQ). Zvýšená hustota plniva pro korekci lipodystrofie, ztráty objemu a negativních změn ve vláknech v organických tkáních.Používá se k modelaci lícních kostí a brady.Pro korekci jedné zóny postačují 2-3 postupy v intervalech 1-1,5 měsíce.
 4. Restylane Lip (Lip Lip). Plnivo se podává s cílem omlazení perikulární oblasti, zvýšení objemu, modelování kontur, odstranění asymetrie rtů.Gel je měkký, plastický, vstříkne se a působí do hlubokých vrstev dermis a zachovává přirozený vzhled rtů po podání léčiva.K opravě postačí 1-2 postupy.
 5. Basic Restylane. Kompozice je obohacena o lidokain 0,3% pro snížení bolesti.Používá se k odstranění vrásek střední hloubkynosní můstek, nasolabiální zóna, přední část obličeje.Roztok je zaveden do střední dermální vrstvy, průběh je 5-6 procedur s intervalem 14 dní.

Všechna plniva v řadě jsou schválena FDA (Správa potravin a léčiv) a schválena pro použití v estetickém lékařství.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Masáž obličeje podle systému japonského lékaře Asahi Zogana.

Výsledky a přetrvávání účinku

Restylane - plnivo, jehož recenze svědčí o účinnosti biorevitalizace nebo mezoterapie.Lék je biologicky odbouratelný, a proto časem vymizí.

Přetrvávání účinku závisí na mnoha faktorech:

 • věk pacienta;
 • opravné oblasti;
 • stupeň negativních změn souvisejících s věkem;
 • stavy měkkých tkání;
 • jednotlivé vlastnosti organismu.

Posilovače kůže a výplně restylanu si v průměru zachovávají estetiku opravených oblastí od 6 měsíců do 1,5 roku. Výsledkem terapie bude zvýšení elasticity epidermy, tonusu a zdravé pleti, hladké mikroreliéfu a maximální hydratace.

Léčebné období

Lék je bezpečný, hypoalergenní a má krátkou rehabilitační dobu.Specialista během procedur musí přísně dodržovat pravidla septiku a dezinfekce, zajistit zavedení léku do požadované hloubky.

Léčivé období po injekci mezoterapie pomocí výplní nebo posilovačů kůže Restylane trvá 10-14dny.

Nežádoucí účinky restylanových plniv

Mezi vedlejší účinky můžeme rozlišovat:

 • erytém korigované oblasti;
 • modřiny a modřiny v místech vpichu;
 • zčervenání oblasti;
 • svědění, bolest;
 • zvýšená citlivost ošetřených oblastí;
 • infekce, pokud nejsou dodržena pravidla septiku.

Všechny nežádoucí účinky zmizí během týdne,možná rizika jsou projednána s lékařem na předběžné konzultaci.

Kontraindikace při použití výplní

Restylane - výplň, recenze na řádku, které jsou obecně pozitivní.

Existuje však řada kontraindikací užívání drog:

 • alergie na složky;
 • rakovina, autoimunita, duševní poruchy;
 • přecitlivělost;
 • herpetická infekce;
 • poruchy krvácení;
 • těhotenství, laktace;
 • trypanofobie (strach z injekcí);
 • namontované implantáty nebo silikon v místě korekce;
 • infekční virová onemocnění.

Korekce restylanu je kontraindikována, pokud byly nedávno provedeny agresivní kosmetické postupy.

Náklady na výplně značky Restylane

Průměrné náklady na výplně Restylane a posilovače kůže jsou uvedeny v tabulce:

]
Název linie Restylane Svazek Náklady, rubly
Dotyk 1 ml 9000
Základní 1 ml 13500
Perlane 0,5 12500
1 ml 15500
SubQ 2 ml 12000
LipSvazek 0,5 ml 10500
1 ml 17500
Vital Light 1 ml 9500
2 ml (injektor) 12500
Vital 1 ml 9500

Výhody a nevýhody plniv a prostředků na posílení pokožky Restylane

Mezi výhody léku patří:

 1. Bezpečnost. Lék je hypoalergenní, biologicky kompatibilní s tělem, riziko vedlejších účinků je minimální.
 2. Dlouhověkost. Účinek může přetrvávat nejméně šest měsíců.
 3. Malý počet postupů. K dosažení trvalého účinku stačí 4-5 relací.
 4. Aktivace procesů. Lék aktivuje syntézu vlastních látek v kůži, čímž zlepšuje jeho přirozené funkce.
 5. Ušetřete čas. Interval mezi sezeními je nejméně 2 týdny, délka trvání procedury není delší než 1 hodina.

Nevýhodou léčiva je jeho postupné vstřebávání a vylučování z těla , které vytváří potřebu stálé podpory účinku.Předpokládá se také, že časté zneužívání plniv může vyvolat předčasné stárnutí.

Restylane je účinným plnivem a přípravkem na kůži, přičemž recenze pacientů a kosmetologů jsou většinou pozitivní.Před postupyje nutné určit dostupnost indikací pro terapii, zvážit možná rizika, vzít v úvahu kontraindikace a teprve poté pokračovat s omlazujícím nebo preventivním průběhem přípravků Restylane.

Návrh článku:Oksana Grivina

Video o plnivech Restylane

Názory odborníků, recenze o plnivech, posilovacích látkách na kůžiRestylane: