Relatox nebo Botox - což je lepší?Porovnání injekcí pro „injekce krásy“

Není tajemstvím, že v současné době se moderní kosmetické postupy provádějí nejen s použitím Botoxu, ale také s jeho analogy - Dysport, Relatox, které v některých ohledech překonávají jeho předchůdce.

Byly vytvořeny nové léky ke zlepšení účinnosti, stupně dopadua také jednoho z hlavních faktorů pro estetickou plastickou kosmetologii - náklady na služby.

Pročje důležité vědět, co je lepší: Botks nebo Relatoks?

Mnoho pacientů, kteří se rozhodli pro kosmetické procedury, neví, který lék je výhodnější pro injekce „kosmetických injekcí“: Botox nebo Relatox?Co je lepší zvolit v individuálním případě?

Pro porovnání těchto produktů je nezbytné analyzovat všechny aspekty a vlastnosti 2 moderních sloučenin pro „injekce krásy“.

Pokud anoTéměř každý slyšel Botox, pak je Relatox nový, málo známý lék.Relatox je nový domácí lék, který úspěšně prošel všemi testy a kontrolami a používá se spolu s Botoxem v estetických procedurách pro omlazení obličeje.

Lze říci, že je to do jisté míry analogem Botoxu.Ale na ruském trhu je tento lék již aktivně používán v kosmetických salonech.Droga se v praxi používá od roku 2014.

Relatox je rovněž vysoce účinným certifikovaným léčivým přípravkem, který se na mnoha klinikách v Rusku používá od svého vzniku.

Hlavní rozdíly mezi Botoxem a Relatoxem

Jak si vybrat jednu ze dvou drog k nalezení odpovědi na hlavní otázku - což je lepší než Relatox nebo Botox?Když byl lék vyvinut, byl základem americký botox.Vědci se však pokusili vylepšit náš lék na základě nedostatků Botoxu.

V některých ohledech Relatox obcházel Botox, ale ne ve všem.Relatox méně pravděpodobně způsobuje malátnost a otok s modřinami po podání se nebude obtěžovat.

Další rozdíl od Botoxu je trvání účinku.Účinek domácí drogy trvá několik měsíců déle než Botox. ​​Stále existuje mnoho rozdílů v přípravách, ale k tomu bude nutné ponořit se do struktury příprav.

Hlavní rozdíly ve fondech jsou uvedeny v následující tabulce:

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v sekci: Plazmová zvedací tvář - co to je, jak se provádí, výsledky, fotografie před a po zákroku.

Co je zahrnuto v přípravku Relatox

Hlavní složkou přípravku Relatox je neurotoxin A. Používá se také k vytvoření Botoxu.Lék, který je takzvaným médiem, se však liší od Botoxu.

Ruští vědci se rozhodli nahradit chlorid sodný produktem živočišného původu, který se skládá ze želatiny.

Relatox se používá k odstranění hlubokých záhybů v rtech a nosu, vrásek a záhybů na čele, okolo vrásek na obličeji obočí, k odstranění nohou vrána v blízkosti očí a jako prostředek k řešení ochablých rohů úst.

Jak Relatox působí

Relatox lze také použít jako preventivní opatření jako prostředek k prevenci vrásek.

Relatox je také vhodný pro změnu obrysů obličeje, omlazení krku a dokonce i dekoltu.Relatox, stejně jako Botox, lze použít jako prostředek k potírání zvýšeného pocení.

Nevýhody drogy

Ale Relatox má také nevýhody.Se zavedením Relatoxu do tkáně jsou injekce velmi bolestivé.Z tohoto důvodu je při zavedení nutné používat silné léky proti bolesti.

Další nevýhodou je schopnost závislost na pacientovi. Nejlepší je odmítnout takové kosmetické injekce, pokud dojde k alergické reakci na kteroukoli složku léku, takže je nejlepší konzultovat skosmetička.

Používání Relatoxu je rovněž zakázáno během těhotenství a během kojení. Relatox se nedoporučuje osobám mladším 18 let.

Nedoporučuje se používat pro chronická onemocnění, která se zhoršila během injekčního období, během infekčních onemocnění, onemocnění krve a kožních onemocnění.

Náklady na služby používající Relatcos

Další rozdíl mezi Relatoxem a Botoxem jsou náklady na lék.Je třeba vědět, že Relatox není k dispozici na prodej v jednoduchých obchodech, objednávka na internetu.Relatox si můžete objednat v lékárnách.

Náklady na proceduru používající Relatox závisí na sazbách ve vaší oblasti a na nákladech na služby na klinice, kde budete provádět kosmetické procedury.

V každém případě jsou na ruském trhu náklady na Relatox nižší než jakékoli jiné analogové drogy.

Přibližná cena ampule Relatox se pohybuje od 150 do 200 rublů.A náklady na postup je přibližně 15 tisíc rublů.

Pokud porovnáme náklady na Relatox s náklady na Botox, jedna ampule Botoxu bude stát až 500 rublů a náklady na služby s jeho použitím mohou dosáhnout až 30 000 rublů.

Droga Botox

Botox je droga vyvinutá americkými specialisty na bázi bakterií zvaných clostridia, původně se plánovalo zavedení do lékařské oblasti a teprve potéobjevil jeho schopnost uvolnit svalyv místě vpichu.

Botoxové injekce jsou předepsány také pro tato onemocnění:

 • dětská mozková obrna;
 • Strabismus;
 • onemocnění, u nichž je charakteristický vysoký stupeň svalového napětí.

To je zajímavé! Bakterie druhu clostridia v čištěné formě jsou viry botulismu typu A, to znamená, že se tento virus zavádí do těla během injekcí Botoxu, ale nebojte se ho.

Botox se používá nejen k vyhlazení vrásek a odstranění hrbolků v obličeji, ale také během postupů ke snížení potu.

Před zákrokem může pacient konzultovat lékaře se žádostí o ošetření požadované oblasti krémem s anestetickými vlastnostmi.

Neměli byste očekávat magický okamžitý efekt postupu, viditelné změny se objeví jen pár dní a budou trvat 2 až 6 měsíců.Při neustálém provádění procedur botoxu odborníci poznamenali, že účinek postupů bude trvat déle, než u těch, kteří provádějí jednorázové injekce.

To je zajímavé! Lidé, kteří se nezajímají o složitost lékařských věd, se domnívají, že injekce Botoxu jsou dětem přísně zakázány, protože to ohrožuje jejich duševní a fyzické zdraví, ale injekce Botoxu jsou podávány dětem s dětskou mozkovou obrnou, aby se odstranily křeče.Tyto postupy jsou povoleny a nezbytné od 2 let.

Složení botoxu

Při zvažování otázky, které léčivo je lepší, je důležité analyzovat složení léčiva.

LékVyrábí se ve formě prášku, který se dále ředí pro injekce.Základem tohoto léčivého přípravku je hemaglutinin nebo jinými slovy botulotoxin typu A.

Pomocné látky zahrnují takové chemické složky, jako je plazmatický albumin a chlorid sodný.Ve standardní formě se Botox vyrábí ve skleněných ampulích.

Rozsah působnosti Botoxu

Je užitečné podrobněji analyzovat rozsah tohoto zázračného léčiva.

Zaprvé nejznámějším způsobem použití tohoto léčiva je kosmetologie, konkrétně kosmetické injekce.Pro zlepšení tváře a zabránění tvorbě vrásek je povolený věk 25 let.

Pomocí tohoto přípravku je možné snadno odstranit vrásky v následujících oblastech obličeje:

 • v blízkosti očí;
 • Čelo;
 • Záhyb mezi obočím;
 • Oblast lícních kostí a tváří;
 • Oblast nasolabiálních záhybů.

V tomto případě můžete odstranit nejen hlavní vrásky, ale také dosáhnout následujícího pozitivního účinku:

 • Obrys obočí a rtů se výrazně zlepší;
 • Botox má pozitivní účinek na snížení druhé brady;
 • Cévní síť zmizí také v průběhu těchto postupů.

Lékaři a kosmetologové dávají následující doporučení týkající se těchto injekcí - pro viditelný pozitivní účinek musíte absolvovat kurz Botoxu po 4 měsících během jednoho roku, poté po tomto obdobíje povoleno snížit počet injekcí a prodloužit časový interval mezi nimi, 2krát ročně - to je nejlepší volba.

Je důležité si pamatovat! Je zakázáno masírovat obličej po proceduře Botox, odborníci doporučují aktivně pracovat mimicky, protože to umožní rovnoměrné rozložení celé kompozice Botoxu.

Botox se také používá k tomu, aby rtům dodal objem a tvar.Korekce se provádí s problémy, jako je asymetrie rtů, tenké rty, nepravidelný tvar rtů.

Standardní postup se skládá ze 4 až 6 injekcí, účinek se projeví po 3 až 4 dnech.

Pamatujte, že módní kosmetický postup, jako je Botox pro vlasy, nemá s tímto lékem nic společného.

Kontraindikace při používání botoxu

Další rozdíl mezi Relatoxem a Botoxem je menší seznam omezení, protože seznam kontraindikací zahrnuje onkologii, alergickou reakci na bílkoviny, problémy s játry aledviny.

Vstřikovací postupy pro kojící a těhotné ženy jsou přísně zakázány.U hemofilie je injekce rovněž zakázána.

Nenechte si ujít nejoblíbenější článek v rubrice:Kyselina hyaluronová v tabletách.Výhody, jak brát, recenze lékařů a účinnost.

Výsledky injekcí Botoxu a Relatoxu

Po omlazení obličeje pomocí Botoxu a Relatoxu je téměř nemožné určit viditelné rozdíly, protože jsou praktickyidentické.Abychom však čtenáře seznámili s účinkem těchto postupů, poskytujemefotografie před a po injekcích krásy.

Náklady na injekce Botoxu

Další významný bod, který pomůže vybratcož je lepší - Relatox nebo Botox spočívá v nákladech na řízení , cenový rámec pro cizí lék Botox začíná v průměru od 3 000 rublů až do 30 000 rublů.

Celkové náklady na kurz závisí nejen na léku, který bude použit pro injekce, ale také na stupni kvalifikace a prestiži kliniky, které důvěřujete tváři.

Při výběru kliniky i léku na injekci mají mnozí sklon věřit, že hodnocení lidí pomůže vyřešit dilema, což je lepší: Relatox nebo Botox?

Pacienti podstupující zákrok jej hodnotí odlišně.Botox dal jednomu pacientovi druhou mládí a mnoho pozitivních emocí.

Další část pacientů zaznamenala prudké zhoršení pohody a výskyt bolesti bezprostředně během injekce.Nejpravděpodobněji to není kvůli nekvalitní drogě, ale kvůli nízké odborné kvalifikaci odborníků.

Kosmetologové berou na vědomí účinnost a vysokou účinnost obou léků, takže neexistuje jednoduchá odpověď na otázku, co znamená, že v estetických kosmetických postupech nejlépe funguje.

Upozorňujeme na videoklipyBotox a Relatox

Kdy má být injikován Botox.A když nemůžete injikovat Botox:

Osobní názor pacienta: Botox před a po injekcích Botoxu, účinnost:

Relatoxové injekce do čela.Jaký je postup: